• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
HOOOLKY, JSEM DOMA... PODLE UTZ JSEM 4+3tt. Dalsi k.o. je az 7.8.a fo dostanu uz i prukazku :wink:
10. črc 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@verik2 děkuji moc, mj už se brzy dočkáš prďolky, krása....já chci právě to třeťátko, poslední :slight_smile:
10. črc 2014 ve 14:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžete mi někdo říct, co tohle je??, ty testy na mě nefungují nebo nevím... :grinning:
10. črc 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 někde jsem četla, že se osvědčili i slabé čárky, přitom že se berou jako jasně negativní, na emiminu jsem toho přečetla o ovu testech spousty, dělám je 7 měsíců taky
10. črc 2014 v 15:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok super!!! A co si videla na UTZ? Jste menci a nebo odpovidate? Na dalsi kontrolu si teda pekne pockas.... :slight_smile:
10. črc 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin utz mi neukazala, ale rikala, ze to odpovida, delohu mam pry zvetsenou :grinning: ...
10. črc 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holciny poradite? Jsem 9DPO.. Bolej me bradavky... Kolem bradavek to mam napuchle... Cipek mam nahore.. Tvrdy a zavreny.. . Plny bileho kremoveho hlenu. Vysadila jsem pred 4 dny prasky na srovnani cyklu (Provera) a do dvou dnu jsem to mela dostat ale nevím dostala.. :slight_smile: tehutest zatim negatlivni.. Vcera jsem testovala.q vevnitr jsem takova objemnejsi... Ztisneno tam je :grinning:
10. črc 2014 v 15:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok super, super :slight_smile:
10. črc 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak super!!!
10. črc 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simca190 na test je jeste brzy...pockej aspon do 11dpo
10. črc 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok husty :slight_smile:VELKÁ GRATULACE:slight_smile:
10. črc 2014 v 15:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jsem dnes 17dc a ms mam 28-30,spise 28dc. .no jsem na měsíční schůzi ve varšavě na skladě, řeší se tu jake budou smeny na skladě, jake budou dodavky a resi se tu pak různé problémy, dělám i statistiky, již 4 měsíce neprekladam, ale rovnou reším tyhle veci
10. črc 2014 v 15:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korunka23 taky bych rada už tento měsíc :slight_smile:držím jinak palecky:slight_smile:
10. črc 2014 v 15:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a od kdy se počítá dpo? Ode dne,kdy ma ovu to bylo pozitivní?
10. črc 2014 v 15:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky se tu mějte pěkně, množte se :slight_smile: ja Vás opouštím protože jsem se dneska za sebe rozhodla, že miminko odkládám na dobu neurčitou. Končím s testama, končím se snažením, teď s přítelem budeme sexovat jako pred tím a budeme si dávat bacha... Hrozně mě to mrzí, ale bylo to moje rozhodnutí a i když nevim co mě k němu vedlo, budu si za ním stat... Teď jako blbka sedím na wc a brečim kvůli tomu, ale připadám si, že jedinej kdo to miminko 100% jsem já. Dělala jsem pro to vše, ale z přítele ten pocit nemám. Musím se dat do kupy a trosku se věnovat sobě a ne ostatním a myslet na dítě. Tak se tu mějte, rada jsem
Vás poznala :slight_smile: a držím všem pesticky do budoucna. Papá :blush:
10. črc 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 copak se stalo? On změnil nazor, neodchazej prosím :slight_smile:
10. črc 2014 v 15:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 taky jsem takovyhle splin a neni řešení odsud odcházet
10. črc 2014 v 15:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 aha...tak to jo....to mas mazec.
10. črc 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jestli si mela ovulku vcera, tak dneska jsi 1dpo
10. črc 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 copak se deje? To je mi moc lito :frowning2:
10. črc 2014 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no,snad jo, :slight_smile:..jinak chci skončit, pac to jezdeni je hrozne,a navic mene a méně platí:(
10. črc 2014 v 16:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985
@lupinpupin

holky nevím, přesně co se stalo, ale mám nějakej asi problém sama v sobě... jsem zvyklá vždy vše řešit s přítelem, ale on mi řekl, že nechce slyšet pořád jak chci miminko atd... že by pak mohl změnit názor.. tohle mi napsal před několika dny... protože jsem mu jednou sama od sebe napsala, že bych to miminko moc chtěla, ale to bylo poprvé co jsem mu to řekla " napsala " jinak ano, dívám se na těhotné, na kočárky atd.. ale ho tím neotravuju... myslela jsem, že on mi bude tou oporou, že se s ním budu moci o tom bavit atd.. ale asi momentálně má svých starostí dost... holkyy, chtěla bych to miminko moc, ale cítím, že teď to nepůjde, tak jsem to raději odpískala a počkám si na vhodnější dobu... :unamused: :frowning2: do toho ještě řešíme rekonstrukci toho baráku, figurují tam i jeho rodiče hodně co se týče peněz a je toho asi na mě moc... :frowning2:
10. črc 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to je ale vsude.... :-/. A to mas na smouvu a nebo zivnost?
10. črc 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 to je mi moc lito. Abych rekla pravdu, tak ja tohle s manzou neresila ani jednou...vzdy se vykecam kamaradce a nebo tady. Jemu jsem jen rekla kdy jsou vhodne dny a pak se jen zeptal kdy budu testovat a bud jsme dali dalsi kolo a nebo jsme se radovali. A teprv po kontrole u dr to zacal jakoby vic prozivat. Tak uvidis...ono se to zase vystribri. Dodelate rekonstrukci a budete mit min starosti...
10. črc 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 to je mi lito ze se trapis, ale je pravda ze nekteri chlapi se tohoto teseni a vybirani proste ucastnit nechteji :frowning2: to ze budete pomalinku pracovat na mimcu jste se rozhodli spolecne, nebo ne? Treba se opravdu tim ted nechce zabyvat... Vypovidej se tady nebo kamaradkam :wink: ono to urcite zas tak cerne nebude :wink:
10. črc 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to je těžko popisuje takto, jak já to myslím a jak to vůbec je.. ale to je jedno.. to se nějak podá... časem... :frowning2: ale vy si užívejte těhulkování atd.. :slight_smile:
10. črc 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka není to o tom, že bych po nějak vyžadovala řešení atd.. ale prostě když to řeknu blbě, tak přes mandle asi neotěhotním... :frowning2: přijde mi, že jakmile by se měly blížit plodné dny, tak prostě si to raději nechá dokončit jinak... to, že dáme volný průběh miminku, bylo řečeno z jeho strany... já o tom ani necekla...mám asi depky z toho, že moje mladší sestra má syna, čekala i druhé dítě a to všechno během dvou let... a všichni kolem mě jsou na tom dost podobně... ženatí, vdaní, čekají miminko atd... :frowning2: :slight_smile: já jim to všem přeju, neříkám, že ne, to bych si nedovolila, ale jen mě se to všechno prostě vyhýbá... :grinning: :frowning2: a já jsem z toho asi pak mrzutá...
10. črc 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 ja měla to same, když jsem mu řekla, ze chci mimi a ze mam na to věk ,a ze pak muzu mit problém, najednou otočil a řekl, ze je čas, ze by mě a dítě neuzivil atd. Vse se změnilo a pak jsem mu řekla, ze asi neni nejlepší spolu nadale byt.. ze chci časem rodinu a děti a ze mi bude 30,a ze čekám od života vic, ze on ma dítě, ale ne ja.. no a pak i chovani mezi námi se změnilo. .no, a ted mi připadá někdy, ze chce dítě aby si me udržel. ..držím palecky at to mezi sebou vyřešite
10. črc 2014 v 17:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
10. črc 2014 v 17:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no tak gratuluji, hlavne ze vis kde je a to tam kde byt ma :grinning:
ja pujdu pristi stredu, tak to budu 5+5. Volala jsem dr. a sestricka rikala, ze dovolenou ma dr. tento tyden, takze pristi tam bude. Tak to je dobre, vyslo to akorat jak jsem potrebovala.
10. črc 2014 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek