• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@lefik02 tak to me mrzi, ale mozna mas pravdu, chvilku si od vseho odpocinout a uzivat si zivota bez myslenek na mimco ted, i kdyz vim, ze to nejde ze dne na den. Treba si s nim ve vhodnou dobu v klidu promluvit jak to citi on, kdy ma predstavu, ci pocit, ze by chtel i on mimi a tak. Proste abyste oba vedeli, ze jste na to dva.
Ja si vzpominam, ze jsem kolem 23 let mela strasnou chut mit dite, nevim, proste jsem to tak citila. A nejak jsem nedokazala pochopit a smirit se s tim, ze partner zatim nechce. Take jsem se s tim musela vnitrne nejak vyrovnat a o 2 roky pozdeji to byl naopak partner, ktery sam rikal, ze uz chce. :wink:
10. črc 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 děkují moc.. není to jednoduché rozhodnutí to já vím.. a mě si přítel udržet nemusí, protože jemu je 26 takže on má času plnou ..... takže by si klidně mohl najít i mladší slečnu, které nic nehrotí a nepotřebuje závazky atd..
10. črc 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já to chápu no, ale kdyby ten impuls byl aspoň první z mé hlavy, ale nebyl, bylo to z jeho hlavy... a já se na to blbka moc upnula asi... :frowning2: :frowning2: potřebuju si nějak uklidnit hlavičku a mozkové závity.. sice nevím, jak to teď udělám, když jsem měla myšlenku na to, jak budeme za rok určo už tři.. s takovou to tak nebude... :cry: :cry: a myšlenky se zbavím hodně těžko... moje sestra i máma už se tolik těší, jak bude teta a babička, ale já na to nebudu mít ani sílu jim říct, že si ještě počkají, že to odkládáme na dobu neurčitou.. :cry: :cry:
10. črc 2014 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 u me to taky nebyl první impuls, uvidíš až zareaguje, když se budeš věnovat něčemu jinému :slight_smile:
10. črc 2014 v 18:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj, to jsem se ujišťovala 2x :grinning: a kde je tvé dnešní foto :wink:?
10. črc 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to jsem zvědavá kdy půjdu na kontrolu já a kdy dostanu průkazku :grinning:
10. črc 2014 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin se divis v pondeli :wink:... a koukala sem, ze i my rekla z jakeho vajecniku ovu byla:astonished: :sweat_smile:
10. črc 2014 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin na mě byla doktorka hodná a dala mi ji už v 8tt na kontrole srdíčka :slight_smile:
Ale to už budou dva týdny a já se nemůžu dočkat další kontroly - až 22.7.
10. črc 2014 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 to je blby, ale chápu tě, že chceš jít odtud. Je mi lito, ze.odcházís,ale kdyby jsi tu byla, tak by tě to bylo líto. Zachvili sem už některý budou dávat fotky děti a nebo těhotenských testu a bude to pro tebe ještě horší a bude te to žrát ještě víc. Určitě vypni, na nic se neupinej a můžeš občas něco napsat. Drž se a v klidu opravuje baráček
10. črc 2014 v 19:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no super, tak jen tak dál :slight_smile: příště bude i srdíčko! a fotečka!
10. črc 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle a jako bonus i prukazka :grinning:
10. črc 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 tak to mě mrzí :frowning2: uvidíš jak půjde čas a třeba to příjde úplně samo jak u nás :slight_smile: dávej na sebe pozor a někdy na nás mrkni a dej info jak se máš :wink:
10. črc 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja mam pocit, ze mi tenkrat oba dr. davali prukazku hned u prvni kontroly. testik vyfotim a poslu
@teok jj to jsem zapomenula. nám ji teda dal až 12tt, dřív je nedává.
@teok to jo, ale myslim na dalsi :slight_smile:. A jak to poznala z jakeho vajecniku sla? A ty si ten vajecnik cejtila stejnej?
10. črc 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ja jsem dneska koukala, ze jsem ji dostala pri prvnim tehu asi v 9tt nebo tak nejak....to vis co doktor to jine manevry...myslim si, ze si na ni budu muset pockat tak do 12tt
10. črc 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, nekteri dr, jak jsem cetla, ji fakt davaji az v tom 12tt.
10. črc 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak dnesni testik
10. črc 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@missuulle mě v 10 tt :grinning: taky dřív ne.
10. črc 2014 ve 21:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 @donia @lupinpupin holky,ja ji dostala až ve 14.tt,nějak to moc neřešila...
10. črc 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 :frowning2: vim co myslis... V okoli a v rodine to mam podobne. Ale podle toho co pises... Asi na to neni psychicky pripraven. Ja v lednu taky moc nebyla... Pak jsem se nejak prestala bat. Cetla jsem ze u chlapu se to treba muze zlomit az narozenim ditete. Asi bych byt tebou ppokracovala ale chlapovi nerikala nic o plodnych dnech :wink: Tak hodne stesti at se rozhodnes jakkoliv.
11. črc 2014 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak ten je už moccc hezký, teď se budu těšit na info od tebe :wink:
@missuulle myslím na tebe a držím palčáky :slight_smile:, mě ji u syna dávali také až ve 12tt, ale to jsem chodila jinam :wink:
@lupinpupin nevím jak to tam viděla, ale viděla :grinning: a řekla mi to, no a já podle bolesti věděla z kterého vaječníku jde :wink: a i teď mě píchá víc na levé straně :slight_smile: a to jsem si říkala podle testů, že se to povede z pravé strany spíš :grinning: :grinning: :grinning: a jak Vám dnes je holky? mě boí hlava, ale to je tím, že jsem se špatně vzbudila :frowning2:
11. črc 2014 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak test byl vcera zase negativni, ale carka malinko silnejsi. Jestli nebude ted o vikendu tak to testovani snad vzdam. Uz jsem 29DC.
11. črc 2014 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juhuu,začínáme třetí měsíc :grinning: a rodičům se to řekne až kdoví kdy.
11. črc 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 proc to nechcete rict rodicum?
11. črc 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já bych to i řekla ale manžel nechce, až po screeningu. Že je brzo a hlavně vím, jaký bude hrozný cirkus doma, takže se do toho asi taky moc nehrnu :grinning:
11. črc 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ahojky, ja mela trosku narocnejsi noc a tak jsem trosku unavena. Rano mi bylo trosku nevolno, tak jsem se nasnidala a vyndala na zobani piskoty....
Male uz je lip, tak dneska vyrazime na chvilku ven...jinak se uz zblaznim
11. črc 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin mi povídej, i já už musela jít na piškoty :grinning: a do toho mě zase bolí hlava :frowning2:, mi snad upadne :frowning2: a to jsem neměla náročnější noc :grinning: a nejhorší je, že se ani po obědě nenatáhnu, pač mi má přijít kosmetička depilovat nohy :grinning:... chjoooo :grinning:, ale manžel psal, že nemají práci, tak asi přijede domů, což bych mohla využít a mohl bz se mu věnovat a já odpočívat :wink: :grinning:... jinak my tu máme dnes zimu hnusnou :frowning2:
11. črc 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak cipek mam tvrdsi jak vcera :slight_smile: MS nikde... Ani zadny boleni briska.. :slight_smile:
11. črc 2014 v 08:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jako ze to budou moc prozivat :slight_smile: tak to je fajn ne?
11. črc 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek