• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lupinpupin No to taky a hlavně do všeho mega kecat a díky bohu že bydlíme dost daleko jinak by u nás byli denně potom. Mám 1.5 letou sestřenku a přívlastňuji si ji a hrůza co s ní pořád dělají.
11. črc 2014 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok tak ta depilace na tu hlavu nic moc...nebo aspon me to pri boleni hlavy nedela dobre. Ja mam manzu dneska celej den v cudu, tak poobede spani odpocinek jisti. Taky tu mame hnusne...ted jsem rekla, ze se pujdem oblikat a zacalo lejt...tak musime vymyslet s cim si budem hrat.
11. črc 2014 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@simca190 a dnes jsi 10DPO? Nebo jaky den? Se mi to nejak uz mota :sweat_smile:
11. črc 2014 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin no já čekám déšť také každou chvilku :frowning2:, a to jdou dnes na ten fesťák :frowning2:, sem to uhrála, aby šel kámoš míso mě, že už dlouho neměli pánskou jízdu :grinning:, tak sem byla vylulaná :wink: :grinning:
11. črc 2014 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 aha, tak to je blbi kdyz do toho moc kecaji.... u nas nejvic do toho povida moje mamka, ale tatka a ja si ji skrotime...nastesti nic velkeho to neni.
11. črc 2014 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok a tak dobra taktika :slight_smile:. Chlapi si to uzijou a ty budes v klidku. Tohle pocasi je akorat o nastydnuti.
11. črc 2014 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin taky jsem si říkala, že jsem se vlastně zachovala jako ideální manželka :grinning: a já nebudu trnout hrůzou, že teo spí někde sám, je na to teď hodně háklivý :frowning2:, i když byli s taťkou u babičky jak sem byla na dovolené, tak to oplakal :frowning2:...
11. črc 2014 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin dnes 11DPO
:slight_smile: zitra skusim testit
11. črc 2014 v 09:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok jeee to je smudla. No abych rekla pravdu, tak Vaneska bezeme spala jen doma a to jsem byla v nemocnici v tom unoru....jinak ne... :sweat_smile: nevim kdo je vic fixovanej...jestli ja na ni a nebo ona na me :grinning:
11. črc 2014 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin takéto asi prožívám víc než bych měla, ale když já nechci, aby se zabejčil a pak nechtěl vůbec :frowning2:, prostě ho chci nechat, aby si žekl sám :wink:...
11. črc 2014 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok jo to se obavam, ze si asi nikdy sama nerekne :grinning:
11. črc 2014 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@simca190 tak drzim palce!
11. črc 2014 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
11. črc 2014 v 11:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky tak sobotu vezeme malého k našim a ještě k tomu se jedem podívat na chalupu-kterou by jsme chtěli koupit:slight_smile: .Dnes se jdu mrknout do porodnice za sousedkou na malého který se narodil včera Rano:slight_smile: mel 2900g a 49cm o 3tydny driv-byla bouřka a neustala to:slight_smile: to mi bude smutno az si ho pochovám.Příští týden zase odjíždí můj chlap pryč kdy mi to mimo uděláme to nevím :grinning:
11. črc 2014 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin ale podle toho zemam tvrdy cipek nahore a plny kremoveho hlenu by to mohlo byt vid?
11. črc 2014 ve 12:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, jsem doma:slight_smile:
11. črc 2014 ve 12:19  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka tak držím s chaloupkou palce. Joooo bouřky jsou zákeřné :slight_smile:
Neboj, udělá ti ho ve správný čas :wink:
11. črc 2014 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@simca190 tak pokud je zavřený,tak ano...ale podle toho se až tak řídit nedá....mohl by se třeba do MS ještě otevřít....mržím palce ať se neotevře.
11. črc 2014 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
11. črc 2014 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 Tak to mně mrzí, že to je u Vás takhle složité...je to s těma chlapama takový nějaký složitý...taky mám podobnou zkušenost, že nejdřív něco jo, ale pak, když se do toho vrhnu, tak zas najednou neví....u nás sice nešlo o dítě, ale je to podobný...u mně zafungovalo velký sebezapření v tom smyslu, že jsem se hodně snažila ovládat a nedávat najevo, co chci, tvářit se, že je mi to trochu jedno a on sám otočil....držím Ti palce, určitě to bude dobré... :slight_smile: ..akorát mám pocit, že někdy člověk musí být hodně trpělivý, než se dočká... :unamused: :sunglasses:
11. črc 2014 ve 12:34  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin právě. Ze je zavreny a tvrdsi jak vcera... :slight_smile: prosim at tam jsou zitra //
11. črc 2014 ve 12:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mikracek tak vidíš, to by mohlo být nadějné :slight_smile: ...jinak já už bohužel testovat nemusím, jsem dnes už 2 DC...sice jsem s tím tento měsíc více méně počítala, ale přesto jsem zklamaná...no jo no...:(

Holky, asi se zeptám blbě, ale.... :wink: ...jaké polohy jsou vhodné po snažení? Nohy nahoru nevim nevim, já se pořád snažím předstírat, že je mi to jedno, tak bych raději něco nenápadnějšího :grinning: četla jsem o podložení polštářem...a teď ta blbá otázka - mám u toho ležet na zádech nebo na břiše? :grinning: Měla jsem vždy za to, že na zádech, ale nedávno jsem někde zaznamenala, že snad na břiše a teď nevim...
11. črc 2014 ve 12:39  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@majdlena my jsme se snažili buď na klasiku a nebo ze zadu.....a zadek jsem měla podloženej a ležela na zádech a nebo jsem si opřela nohy o zeď :grinning:
11. črc 2014 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin po cestě jsem narazila na 4 bouracky, z toho jedna v čechách, a v místě, kde to neznám a musela jsem to objizdet a malem jsem se ztratila:(
11. črc 2014 ve 12:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin aha :slight_smile: dík :slight_smile: tak to je podobné jako u nás, akorát přidám ten polštář :slight_smile: tenhle měsíc musíme máknout :slight_smile: koupím si ten nosifol, zbavíme se dětí a to by bylo, aby nebylo :sunglasses: navíc, švagrovka mi v tarotu vykoumala, že vidí nějakou kartu, která kromě jinýho i patří lidem v Beranu, tj. početí červenec/srpen a přesně na konci července počítám s plodným obdobým...tak se těším :grinning:
11. črc 2014 ve 12:58  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
jo a holky, pro ty, komu je málo lepit a zapisovat ovu testy :grinning: zde přikládám další možnost tvorby grafů a vůbec přípravy na to nejideálnější období :grinning: http://astro.wendys.cz/jonas.php
Posouzení důvěryhodnosti nechám na každé z Vás :grinning:
11. črc 2014 ve 13:01  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@majdlena mi se snazili na klasiku a nebo ze zadu a vzdy sem si lehla na ten bok z ktereho slo vajisko, schoulela se do klubicka a vydrzela tak aspon 20min. Nekdo mi to poradil :grinning:
11. črc 2014 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 co je lepší? Mě matka do výchovy taky ráda kecá, ale děti si nebere a ani bych ji je nepujcila! Navíc děti ji za babi ani nemají. No bodejť by ne.Se 2 mě hnala na potrat a teď u 3 už sterilizaci!a pak se diví, že k ní děti nechtějí a myslí si,že si je občas koupi něčím sladkým? To na moje děti neplatí. Oni potrebujou k životu jiný věci, než zkažený zuby a dejchat cigarety a alkohol toho jejího debila! A výhoda, že bydlí 120 km ode mě.vidím ji 3x za rok a stačí mě to.ani se mi nestyska.... No ono když me Tudle řekla, že mě měla vychcat do záchodu a spláchnout.... Todle matka neříká! No prostě mám do dneska na talíři, že mě nechtěla... Opak je pravdou, čekala na mě skoro rok,ale holt nejsem po ní, tak mě nemá ráda. Kecat do výchovy si nenech. Dřív se všechno dělalo jinak.
11. črc 2014 ve 13:29  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin :grinning: mám to stejně. Děti spali taky beze mě, teda jen Pata a to když jsem ležela v porodnici 11 dni s Tynkou. Jinak u někoho taky a tezkovrict, zda jsou děti víc faxování na mě a nebo já na ne. S nima si odpočinku víc než bez nich.jsem jak na trní, aby se jim něco nestalo. Jsou to divoši
11. črc 2014 ve 13:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka todle nechápu, já se na bouřku koukám z okna. Miluji blesky a nikdy predcasnej porod nevyvolala... U mě nic neplatí. Ani práce, sex,bouřka,mytí oken...nic mi porod nevyvolala.a 3 tt to už je miminko hotové a váha je krásná. Tak malý mimca jsou lepší na kojení. Víc papaji, víc sajou,udrží si laktaci :wink:
11. črc 2014 ve 13:36  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek