• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@majdlena :grinning: a já 2x otěhotněla když jsem byla na koníka, slezla dolů, došla si na záchod a stejně jsem těhotná :grinning: :grinning: kazdej si pidklada zadek polštářem, či dělá stojky a td a já nemusím nic.otehotnim i ve stoje na nohách... Jsem fakt divná?? :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2014 ve 13:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak jsem slíbila dám foto i dnes. včera duch viditelný a barevný na testu CEMIO - ten fialový..
dnes ráno testování z ranní moče, CEMIO poslední už a dr max...bída nic
čímž se mi potvrdilo že cemio duchaří falešně.
11. črc 2014 ve 13:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korunka23 ja třeba nevidím nic ani na jednom :slight_smile:
11. črc 2014 ve 14:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, děkují za podporu atd... aby toho nebylo všeho málo, tak se mi dneska po 26 dnech dostavila mrcha.. Říkám Vám, že takhle " pravidelně " jsem jí ještě neměla, až mě to překvapilo.. nějak jsem se snažila dneska sem nedívat, ale teď už jsem to nevydržela a musela jsem Vás přijít aspoň pozdravit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. črc 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lefik02 a vysledovala jsi nakonec tu ovu? :slight_smile:
11. črc 2014 v 15:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena vůbec... :cry: :cry: :cry:
11. črc 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 no teda....hele a jak se s přítelem chráníte? Třeba Vám to nevyjde a bude to :sunglasses:
11. črc 2014 v 16:10  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to víš, no...dítě je dar a holt nikdo nevíme, jak dlouho budeme čekat a zda ho vůbec dostaneme. Važ si toho, že máš takové štěstí. Já taky otěhotněla 2x hned, z toho jednou při metodě přerušovaného tulení, vím, že to není antikoncepce, ale řadě lidí to jako ochrana funguje. Taky jsem si myslela, že to teda pak půjde hned a ono ne....nebo moje sestra...hrozně chtěla miminko, ale neměla partnera...tak jezdila někam na umělé oplodnění do Dánska, kde to jde i pro singl matky a 2x nic, pak náhodou potkala nějakýho starýho známýho, co je údajně neplodnej, ona si mysela, že nemá ten měsíc ani ovu a byla těhotná.... a první dítě má taky tak, dokonce si vzala nějaký prášek po styku, nevím jaký, žije v Německu...a přes to se mimi udrželo...a před tím měla partnera a s tím se roky snažila a nevyšlo jim to. A tak nám nezbývá, než čekat, co bude :dizzy_face:
11. črc 2014 v 16:15  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena vůbec se nechráníme, já neberu prášky a na kondomy jsem alergická :slight_smile: uvidíme no, teď to řešit přestávám :slight_smile:
11. črc 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Však jo, hoď to za hlavu a uvidíš :sunglasses: ....(i když to určitě není lehké :wink: ) já teď bohužel velice řešit začínám, mám poslední měsíc a pak musím řešit návrat do práce, respektive její ukončení. Ale dnes jsem mluvila s účetní a ta mi naznačila, že teď nemá cenu se ptát, že by to nechala až na konec srpna, což jsem ráda, že budu vědět, jestli ten poslední měsíc vyšel nebo ne. Ale otázka je, nakolik to řešení má vůbec smysl :rolling_eyes:
11. črc 2014 v 16:30  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to je nemile potkat nehody.....hlavne, ze ses vratila domu a nezatoulala ses nekde teda.
11. črc 2014 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korunka23 tak to bohuzel nevyslo....chjo....drzim palce at je na tt najdes co nejdriv.
11. črc 2014 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, celou dobu jsme mysleli a rikali ze to bude kluk a Anežka nam to pekne natrela..... kdyz doktor rekl, co chcem, tak jsme rikali, ze Maty by chtel kluka a ze nam to i doktorka rekla, tak nam rekl, ze nas zklame, ze je to na 90% holcicka .... moje nevericna odpoved co? A vykuleny oci na monitor :grinning: je nam fakt jedno co to bude, ale byl to pro nas sok, v aute jsem pak brecela a ani nevim proc, asi z soku :grinning: jinak jsme o tyden vetsi a jeste jednou nam kouknou 1.8. Na srdicko, ze je malinke, ale ze zdravy jsme, ale radsi pro kontrolu.
11. črc 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle tak to moc gratuluji, my chceme doma holčičku, tak snad to nebude camprdlík zase :grinning:, ale je jedno co má mezi nohama, hlavně, že je zdravé :wink:...
11. črc 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle jeee to je spravne :slight_smile:. Ja znam zase dost pripadu, ze rikali treba holcicku, vse meli cervene, ruzove aon kluk :slight_smile: a nebo naopak...to je pak mazec. Hlavne, ze jste zdravi a urcite i srdicko povyroste.
11. črc 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok
@lupinpupin jj dekuju holky. No porad tomu snad ani neverim, byla jsem si tak jista, a nebo si je pekne schoval a pak nam je zas ukaze..... no to by me mrsklo! Stejne radsi vymalujem neutralne a veci taky.holka v modrem ok, ale kluk v ruzove....nee. 1.8. Se uvidi :grinning:
11. črc 2014 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se toho pozitivního testu asi nedočkám... už jsem skoro 30DC, ovulace nikde, menstruace nikde. Teplota stále nízko. Včerejší test vypadal nadějně, začal zase sílit a byl tak na polovině intenzity, dnes... skoro nečitelná druhá čárka :frowning2: Ať už něco dorazí abych mohla jet další kolo...
11. črc 2014 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle ja si zase hodne dlouho kupovala neutralni....vedela jsem, ze chceme druhe, tak abych pak nemusela vse kupovat nove v pripade opacneho pohlavi ;) . Ale sok to musel bejt peknej...to verim :slight_smile:
11. črc 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jeee to je mi lito :-/
11. črc 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to mi taky :frowning2: ale naštěstí to už beru statečněji... ale nevím jestli chci ještě testovat dál, přijde mi to zbytečné. Zkouším zkoumat i čípek, ale jsem z toho dost zmatená... Nejdřív strašně tvrdý a hrooozně dlouhý, a teď už se stáhnul, je o cosi měkčí, ale teda ne moc
11. črc 2014 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka podle cipku to poznas az po nekolika cyklech....
11. črc 2014 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak vas zdravim u me ani nic noveho. Jsem rada, ze je patek a vikend pred nami. Jeste tyden v praci a mela bych mit na tyden dovcu, snad to dopadne.
Ja se zacinam citit ospala stale casneji, tak to prichazi tehotenska unava, na tu si velice dobre pamatuji u obou. Ale rano se budim hodne brzy s pocitem, ze jsem vyspana. Kafe mi zatim stale chutna, tak cekam, kdy to prijde. Si budu muset v praci delat Caro, aby to nikdo nepoznal, protoze ja kafar 3x denne by se najednou divili.
11. črc 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 zkus testovat i behem menstruace a jak ti hned skoci, třeba ji mas během ci těsně po ms:slight_smile:
11. črc 2014 ve 21:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tjn, ted odpočívám, od uterka me tlačí furt podbřišek, ze jsem i usla odpoledne:slight_smile:
11. črc 2014 ve 21:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majdlena já vím, že je to dar a jsem za něj šťastná. Své děti miluju a nikdy bych je nedala. Já nechapubsvoje ségru. Mam 2 ani jedna nebere prášky a pozor si nedávají a tehotny nejsou. Ta 1 rok a 2 dokonce 5 Let...ale je fakt, že na 3 jsem čekala 3 mesice.2 děti jsem měla taky hned jak ty :grinning: taky mě to překvapilo, že to tak rychle nejde. Ale je důležitý, že je mimco zdravé, teď mě pěkně kope, říká maminko jsem tu a zivej :grinning: mrzí mě,že to okopavani už nikdy nwzaziju :frowning2: není nic prijemnejsoho než kopance do mocaku :grinning:
11. črc 2014 ve 21:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle je to je pěkný. Já celou dobu chtěla holčičku děti taky,manžel taky a on je tam prej pindik. A holčičky jsou lepší. Jsou bezvadný.
11. črc 2014 ve 21:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak nám to je zatim jedno co to bude,ale celou dobu jsme počítali kluka, no uvidíme ještě že jsme nemalovali a a ni nic nekoupili :grinning: hlavně at má ok to srdíčko
11. črc 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 to byla nejak ta ovulace ne?
11. črc 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena ahojky..to me mrzi:frowning2: ale zadari se tento mesic :wink: no nejlepsi poloha je pry misionarska a zadek podlozit polstarem:slight_smile:
11. črc 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jak je při sobotě? jak se máte? jsou nové testíky? jak je na tom Vaše zdraví :wink:?
12. črc 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek