• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@mikracek holka, nevzdávej to:slight_smile: mě se taky nezadarilo a ještě musim pockat,jsem 20dc:(a taky mam pocit, ze zase nebude nic:(
13. črc 2014 v 10:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre poledne holky, jsem 20 dc, a už mam pms, nafoukle bricho, nechuť k jídlu a vytok, který jsem nikdy neměla:(
13. črc 2014 v 10:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jojo, ja vim, ale necekala jsem, ze me to tak sebere....jsem 1DC...mazec no :( tak holt pojedem 11.kolo
13. črc 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek a děláš ovu testy?
13. črc 2014 v 11:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a na kontryhel uz seru...stejne mi nechutna.....zkusim inofolic.....mate s nim nektera zkusenosti? Nebo tehulky, mate s necim na podporu otehotneni zkusenosti? :slight_smile: beru vsechny rady :slight_smile:
13. črc 2014 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj delam, uz 4 mesice, takze presne vim, kdy mam ovulku, a stale se nedari...
13. črc 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek to chápu...
no já jsem brala vždy jen vitamíny...buď femibion a nebo calibrum baby paln (vychází levněji) a já ho měla před dvěma tehotenstvíma a v pohodě. Teď zobu ob den femibion a pak na to asi budu prdět jako při holce....bála jsem se pak, že budu mít velké miminko a to jsem nechtěla :slight_smile:
13. črc 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Jo a s tím kontryhelem jsem četla, že na někoho působil špatně a vůbec mu nepomáhal a v okamžiku kdy ho přestali pít,tak se podařilo...
13. črc 2014 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 třeba se zadařilo...co víš :wink:
13. črc 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata....mě je dneska zléééé, fuj, ráno piškoty...pak ok, vařím oběd na kterej se těším a v okamžiku kdy ho mám na talíři, dám si dvě sousta a zvedá se mi kufr....jídlo je na stole, já mám hlad,ale vidím to tak na piškot a nebo banán...
13. črc 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no,uvidíme, dokonce jsem udělala guláš z divocaka a snedla :slight_smile:a je mi dobře a to po jidle mi bývá těžko :slight_smile:a copak si vařila ?
@mikracek aha, a kyselinu listovou papas?
13. črc 2014 ve 12:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj listovku bastim uz od ledna, kontryhel piju 3 mesice, ovu testy delam 4 mesice... porad si rikam co pro to muzu jeste vic udelat...
@lupinpupin dekuju za tip :wink:
13. črc 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle tak to máš dobře. Ale holčička je super :grinning: je lepší. Je jasný, že pohlaví nám bylo jedno, když máme páreček, ale člověk chtěl radci tu holčičku, když to vidím ale je důležitý, že tam miminko je a dává o sobě vědět. A i když kluk... Hlavně, aby byl zdravej :grinning:
13. črc 2014 ve 13:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 je to ke skvělý, že se cysta zmenšila. To je skvělá zpráva a pokud zmizí úplně, tak tím líp. Aspoň tak dobrá zpráva.
13. črc 2014 ve 13:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek a nevzdávej to,držím palečky do dalšího kola:slight_smile:
13. črc 2014 v 15:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek zkus po styku prstem jakoby po posunout spermie k čípku.někde jsem slyšela že to dotyčné pomohlo.kontryhel jsem si dala občas,ale nějak mi asi o dva dny prodloužil cyklus,otěhotněla jsme až když jšem ho nebrala.
13. črc 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vercik83 ja uz to prave podruhe zkousela:frowning2:
13. črc 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak snad to brzy pomůže,chápu Tě,že je to dlouhé.já otěhotněla vcelku brzy,jinak nevím co bych dělala,když jsme se začali snažit až ve 30ti.ale vyšlo to až když jsem na to nemyslela...
13. črc 2014 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 ja se snazim na to nemyslet, ono se to i dari, ale vzdy kdyz prijde nekdo z okoli, ze cekaji mimi, tak pak jsem z toho v dupe, ze se nam nedari :frowning2:
13. črc 2014 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 delala jsem rizky naruby....mame je moc radi :slight_smile:
13. črc 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin dobrý, mnam, ty voho dneska jsem toho dost snedla:slight_smile:
13. črc 2014 v 19:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj těhotenství, aspoň vis, ze se mimi vyvíjí :grinning: mě bylo teď bud těžko a nebo zle do konce 5 měsíce.až po 20 tt už pohoda...
13. črc 2014 v 19:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v Plzni už začíná ponorka. Na jednu stranu jsem ráda, že vidím kamarádky, ale ten malej prostor to je děs... Člověk tu nemá dostatek místa.. Už se docela Těšín na úterý, až pojedeme domu
13. črc 2014 v 19:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to ja zas moc ne....piskoty, piskoty q zase piskoty... vecer kousek pizzy ze vcera.
13. črc 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj taky si rikam, ze je mimi ok kdyz mi je blivno...jen jsem zvedava jak se to bude vyvijet dal. A co vlastne delas v Plzni?
13. črc 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jsem prezrana :(blee :(
13. črc 2014 ve 20:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek tak to me mrzi:( myslela jsem na Tebe...ja taky uz prestavam s kontryhelem, taky me to uz nebavi.. js jsem si chtela koupit ten nosifol, ale pujdu pro nej az v ut, tak to uz mozna pro tenhle cyklus bude pozde..
13. črc 2014 ve 20:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena ja prave jsem z toho uplne spatna...cely den brecim, behem tydne zase nove tehulky v mem okoli a ja nic:frowning2: no ja uvazuju jestli nosifol nebo inofolic...nevim co je lepsi
13. črc 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to gratuluji k prvnim nevolnostem :wink:... ja jsem pozadu s tydny, tak i nevolnostmi, jen musim chodit spat s Teem po obede :grinning:, paleni zahy me trapi i mimo tehu, takze zatim pohoda :wink:.... snazim se jist hodne zeleniny, tak nejsem ani moc nafoukla :wink:... snad vydrzim a bude to v poho :wink: u Tea semzvracela 1x a to v noci. Koupim colu do lednicky a kdyz bude nejhur :grinning:
13. črc 2014 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek u me sice Nosifol extra zazraky neudelal, ale doporucila bych ho spis nez inofolic. V Nosifolu je inositol a hlavne tam jsou navic vitaminy a kyselina listova.
13. črc 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek