• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@teok
@lupinpupin
holky, tak kdyby to bylo podle nevolnosti, tak bych tehotna nebyla nikdy. U obou v pohode, az asi na 3 tydny u male a to jsem prisuzovala holce, ze se to rika a u me to tak opravdu bylo a ted zatim vubec nic. Kdybych nevidela ty //, tak bych si rikala, ze mi jen meska MS. Takze se tesim na ct k dr. abych videla na utz, ze tam fakt neco je :grinning:
13. črc 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok no uvidime jake budou dal....u holky silene...nez racela jsem sice ani jednou, ale do sebe jsem nedostala pomalu nic jineho nez piskoty a presnidavku. Tak se nechame prekvapit.
13. črc 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to bud rada....stav kdy nevim co mam strcit do pusy je hrozny.....ale kdyz na tom premyslim, tak to miluju...je to prece k memu miminku :slight_smile:
13. črc 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, uz zitra na kontrolu a snad uvidim i to krasne srdicko jako zvon.
13. črc 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no jo, vzdyt je uz zitra pondeli, tak si tu kontrolu moc uzij a hod sem pak obrazek
13. črc 2014 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj, nemohla jsem se dockat a najednou je to uz tady. Reknu si o obrazek, tak snad mi ho da.
13. črc 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin MYslím na tebe dnes!!!!
@donia ty jdeš ve čt? já měla zafixováno v pátek :wink:, já jdu dnes volat na hematologii, ale blb sem si neřekla o papír z gyndy, tak tam budu muset zítra zavolat, dnes tam nejsou :grinning:
14. črc 2014 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia a @lupinpupin díky holky za podporu, taky jsem ráda že mizí cysta jedna potvorská :slight_smile:
@mikracek jsem na tom stejně jako ty, ale nevím proč jsem nějaká klidná, taky se všude kolem mě rodí miminka a mě už to nevadí, spíš jim to přeju s pocitem že my se taky dočkáme a jestli tenhle měsíc přijde ms jako že příjde protože ovulka asi nebyla a jestli byla tak jsme se nesnažili ve správný čas tak mě to ani nesebere, já vím že je to těžké, občas mívám podobné depky jako ty, ale čím dál tím víc začínám věřit že to tak prostě má být, že si zkrátka musím ještě chvíli počkat na správnou chvíli a v ní to příjde a pak si to užiju, všechno v životě má nějaký smysl a správný čas. A když s tím budu potřebovat pomoct no tak holt to půjde až s pomocí. netrap se i nám to výjde, věřím tomu za nás obě :slight_smile:
14. črc 2014 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mikracek jinak já jsem zkoušela na měsíc Inofolic a mě žádné zázraky neudělal, jen mi rozházel cyklus, ale otázka je jestli to spíš nebylo tou cystou. tak zůstávám věrná svému kontryhelu a k němu ještě dodám nějaké vitamíny a bude. Mě kontryhel chutná a je to takový můj rituál, beru ho od začátku ms do ovulky, stejně si ale myslím že nejvíc pomůže pozitivní myšlení a nesoustředění se jen na mimčo, ale vím je to těžké.:slight_smile: Tak se drž holka, my se taky dočkáme! :slight_smile:
14. črc 2014 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,pls. copak je tu noveho?Mam to tady s tou wifi na levacku :frowning2:
14. črc 2014 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to je úděl dovolenkáže :grinning:
14. črc 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem 31DC a stale nic nedorazilo ani ovu ani ms. Jestli menstruace nedorazi do ctvrtka, zkusim tt a kdyz taky nic tak asi volam na gyndu... Nevim jak se davaji vyvolavaci injekce a jak to funguje ale tento mesic se jevim jako idealni adept :slight_smile: teplota je furt stejna 36.6.
14. črc 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 ahoj, ty jsi zlatíčko, úplně jsi mi tou zprávou vlila trošku optimismu do žil :slight_smile: no já ten inofolic asi vyzkouším, už mi hrabe, tak bych snědla i sloní hovno, kdybych věděla, že nám to pomůže otěhotnět....ale normálně poprvé i manžel, když mě viděl tak brečet, tak byl z toho poprvé taky špatný, že se nezadařilo....ale spíše mě pozitivně nakopával a hladil po břiše, že ať se nebojím, že tady bude brzo pořádný pupek, ze kterého si bude dělat stojan na pivo :slight_smile: taky moc doufám a věřím, že nám oběma se to taky podaří a že ten správný okamžik dorazí už brzy... jsi moc hodná, ještě jednou děkuji za podporu :wink: hehe, a to jsem se minulý měsíc tvářila, že už mě to ani tak netrápí.....a mrcha přijde a já z toho úplně v pr....
14. črc 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka to vypada nadejne, budu na tebe moc myslet, abys na tt nasla // :slight_smile:
14. črc 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko holky :slight_smile:@lupinpupin držím palecky :slight_smile:
14. črc 2014 v 09:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka držím palecky:slight_smile:ja si počkám ještě tyden:slight_smile:
14. črc 2014 v 09:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, víte co je zvláštní? Určitou dobu jsme určite každá z nás chtěla držet dietu, a ted mam je pupek ukradený a chceme ho:slight_smile:
14. črc 2014 v 09:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek nebud smutna :( bude lip...ja vim, ze je to rada na zabiti...ale vazne to asi chce prepnout jinam, ja mam z okoli dost znamych, co porad nic a kdyz se na to uz nastvali, ze nechtej, tak hned. Jenze do tohohle rezimu se asi dost tezko clovek nastavi na povel...snazim se sugerovat si, ze je mi to jedno, ale taky mi to nejde. Ja asi zkusim nosifol, taky jsem vahala mezi temito dvema, ale po cteni na internetu jsem dostkrat narazila na to, ze to lidem doporucil doktor, tak jsem si rikala, ze treba s tim maj zkusenosti..
14. črc 2014 v 10:40  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena jj, snazim se ze vsech sil, fakt na to malo casto myslim, ale podvedomi je asi jine, myslela jsem, ze budu jen smutna a otrepu se hned, ale asi podvedomi neosidis, kdyz me to tak sebralo......holt za to muze asi i pracovni stres a to, ze jsem ze vseho hned na nervy... :frowning2:
14. črc 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek presne...holt podvedomi neosidime...ale ja to mam taky tak, prislo mi, ze na to vubec nemyslim, ale pak se mi zda, jak jsem tehotna nebo mi vychazi pozitiv tt. To proste musi prijit samo a doopravdy, ze je to jedno. Ale pripada mi, ze uz jen tim, jak na to cekam, to "jedno" oddaluju, jestli mi rozumis..;)
14. črc 2014 v 11:14  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak tohle je nas mrnousek. Jsme malinky, odpovidame 6+2 srdicko bije jako zvon. Vse je v poradku, dostala jsem zadanku na screening, a 6.8. Jdu do tehu plradny. Mam ohromnou radost a i doktorka byla v dobreoptimisticke nalade, tak to bylo super.
14. črc 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@lupinpupin to je krasna zprava:slight_smile: gratuluju! :slight_smile:
14. črc 2014 v 11:30  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin velká gratulace a trochu i závist :grinning:... já si musím počkat na 7.8. až :frowning2:
14. črc 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985
@mikracek
Holky, mi to teda spis prijde ze jsem se nejak "pokazila" tim jak piju kontryhel :frowning2: pockam do toho ctvrtka, zitra ms neprijde, mam bily vytak a vzdy pred ms jsem vyschla jak prerie :slight_smile: ale nez budu plasit s vy olavackou tak otesti tt. Takze pokud neprijde ms tak dalsi info ode me az ve ctvrtek :slight_smile: Ale nebojtte, budu vas tu pekne sledovat a drzet palce at uz se nam to vsem konecne povede.
14. črc 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jee, 7.8. jdu na screening :slight_smile:
14. črc 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no nádhera! :slight_smile:
14. črc 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin. Moc blahopřeju a ať krásně roste:o)
14. črc 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Djky vam vsem holky!!! Jsem moc stastna a verim, ze bude vse jak ma. Jdu zkoumat doktorku kam mam jit na screening :slight_smile:.
14. črc 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok je a ja jdu den pred tebou :slight_smile:. A jak to mas prosim te se screeningem ty?
14. črc 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena jj, rozumim :slight_smile: no proste ja verim, ze se to podari, musi :slight_smile:
@lupinpupin parada, krasne mrnatko, jeste jednou gratuluji :wink:
@verunka_korunka a kolikaty mas DPO? bily vytok, to by mohlo vypadat i nadejne :wink:
14. črc 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek