• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@lupinpupin ja ti palce drzim:slight_smile:si vice v klidu nez ja:slight_smile:ja cely den se valim pac me boli podbrisek a uz ani nedoufam,spise mi pripada,ze mi dojde mrcha..jednou mi je hej a pak najednou tlak,tak nevim,je to jak na horske draze
14. led 2014 v 18:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ne ne :slight_smile: jsem doma na plny uvazek a abych rekla pravdu, tak bych pracovat ani nechtela...bych si pak neuzila tolik Vanesku. A jalikoz mam jednu babicku 200km a druhou 100km tak ani hlidani nemam... jedine co, tak pecu dorty...to je muj takovy relax :slight_smile:
14. led 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ja myslim, ze i ty budes tehotna kdyz uz si tam mela //
14. led 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin S tím čípkem při a po menses tvrdý a vystouplý, uzavřený, při ovu se zkracuje, je měkký a otevírá se a potom zase se prodlužuje a tvrdne a zavírá. Pokud je těhu tak zůstává tvrdý zavřený, jakoby chránil :slight_smile: Já jsem malá, já si teda dosáhnu bez problémů všude :grinning:
14. led 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ale ducha a druhy den negativni a testovaci byla skoro neviditelna,ale byla a tamtech ani nemluvim,pac bylo vadne:slight_smile:zitra ci pozitri pujdu pro test pokud se to nerozjede a ty si ten test uz konecne udelej,napinas:slight_smile:
14. led 2014 v 19:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin aha,tak ja to budu mit lepsi:slight_smile: a nebudu muset pect:grinning:
14. led 2014 v 19:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no já jsem nikdy nějak nepozorovala, že bych měla problém dosáhnout(prstem jsem ho celý objela) a ted poslední dny mám co dělat,abych se tam dostala a vůbec se dostala na ten střed...
14. led 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 hi hi, napínám...nevím kdo víc napíná,ale asi jo, pokud v noci nepůjdu čůrat a nebo nedorazí mrcha,tak asi ráno testnu...
14. led 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jinak to pečení budu muset omezit...já ho teda msela omezit už skrz ten pásový opar,ale při druhém to budu muset omezt taky...to bych nedávala bez hlídání...
14. led 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak ja si rano dojdu pesky do rossmanna,ale az si udelas test:-P...mela by ses setrit holka,hezky v klidu:slight_smile:
14. led 2014 ve 20:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jinak ja mam cipek zatahly dozadu a uzavira mi to tam,takze asi mas male prstiky,ze si tam nedosahnes:grinning:
14. led 2014 ve 20:41  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to bude dobrý...kdo si počká ten se dočká..:slight_smile:
14. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já už jdu podruhé z mateřské na mateřskou,vždy navazuju už jsem doma 4 roky a 3 měsíce :wink:
14. led 2014 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to bych silela,stesti,ze muzu pracovat doma az bude prcek:slight_smile:
14. led 2014 ve 21:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: malé prstíky to si mě pobavila :slight_smile: no také ho mám jakoby naruby...směrem nahoru a uplně do zadu teda horko těžko dosáhnout.....to jsem teda zvědavá co z toho bude...

Odpočívat se snažím,ale musím dodělat nasmlouvané dorty a pak už to bude v klídku a pohodě...právě jsem dodělala Hurvínka...jestli mu to teda je podobný...to nevím :slight_smile:
14. led 2014 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to je tak pěkné mít 3 dětičky...když bych věděla že je všechny zabezpečím,tak bych je taky měla...ale ke štěstí mi bude stačit, když by se nám podařil druhý prcek.
14. led 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin hihi,ja ho stezi nahmatnu,je takovy mokvavy a uplne uzavreny,tak taky uvidim,..olala,ze bych si taky nechala u tebe udelat dortik?
14. led 2014 ve 21:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 proto mám děti nasekané za s sebou a do toho rodinnej barák a starám se o postiženou skoro tchyni...takže se nenudim.
14. led 2014 ve 21:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak přítel má rodinnej barák,takže když neplatime nájem,tak 3 děti zabezpecime a ještě na vesnici našel nejlíp placenou práci.Tak pohoda.Nestěžuji si.Ale je jasný,že kdybych bydlela v podnájmu,tak bych měla max 2 děti.
14. led 2014 ve 21:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jééé jen kdybych poznala jestli je uzavřený :slight_smile: při druhém těhotenství je prý více pootevřený...a jak to bylo před tím to nevím...nikdy jsem to nesledovala...
To bys měla krapet z ruky :slight_smile:
14. led 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 no my bydlíme ve svém bytě,ale musíme platit hypotéku,takže taky žádná sranda,ale řekla jsem, že prostě dvě děti pokud to příroda a zdraví dovolí,tak budou...myslím si, že se špatně teda zrovna taky nemáme a tak si trošku zase přitáhneme opasky a děti se budou mít snad dobře. Nejde mi ani o to období když jsou malinké,ale spíš když už pak chodi do školy...platit 2x školu v přírodě, 2x školky, 2x hory...tak to jsou pak solidní částky... Ale přeju ti, že jsi ta šťastná a můžeš ty 3děti mít.
14. led 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer, dámy. Tak u mě trval nakonec první cyklus od vysazení HA 42 dní... Už v neděli večer, potom, co jsem tu psala, že už bych ráda, aby alespoň "mrcha" dorazila (předtím jsem měla 3 testy negativní), jsem zjistila, že začínám slabě špinit, a včera ráno se to rozjelo. Už jsem se viděla na vyvolávačce, tak jsem ráda. Jsem zvědavá, jak to bude vypadat dál. Asi zkusím ovulační testy. Ten první měsíc jsem nijak ovu nesledovala. Ale je zajímavé, že asi 10 dní před MS jsem pozorovalo čirý elastický hlen - bylo to ale cca 32 DC, takže mi to příšlo divné /ale zase den předtím jsem dokonce cítila zvláštní bolest v podbřišku/... Já se docela bojím, abych ovu vůbec měla - na HA jsem byla s krátkou pauzou asi 15 let :frowning2:
14. led 2014 ve 21:42  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice Já myslím, že vůbec nemusíš "házet flintu do žita" - ty problémy jsou určitě hodně nepříjemné, a ano, už se snažíte nějakou dobu, ale určitě do ještě není nijak hodně dlouho. Někde jsem četla nedávno, že za rok snažení, je šance cca 85%. A znám také páry, kde se opravdu hodně dlouho nedařilo a nakonec to vyšlo a to i navzdory prognózám lékařů...
Jen mě ještě napadá, jestli nemůže dělat problémy třeba i drsný trénink, když se chystáš na nějaké mistrovství.
14. led 2014 ve 21:53  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 to co popisuješ vypadá na plodný hlen a v těchto dnech si mohla mít ovulaci...určitě to postupně vypozoruješ a ovu určo bude...neboj.
14. led 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no,tak popravde, to Ti nezavidim:-/
14. led 2014 ve 22:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin mam auto ne a jezdila jsem 7 let do phy a navic kladno je bliz:grinning:
14. led 2014 ve 22:21  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 :grinning: no tak to hej :grinning:
14. led 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak tedy tfuj tfuj tfuj :wink: aneb hodně štěstí při zítřejším testování, mysím, že v tomhe příadě to bude velice krásný výsledek......:slight_smile:
14. led 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ano, vypadalo to na plodny hlen, ale tak pozde mi to prislo divne... kazdopadne pokud sance byla, tak se nezadarilo a jedeme dal... tobe moc drzim palce do dalsiho testovani:slight_smile:
14. led 2014 ve 22:39  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajuga díky moc!!! Dám zítra určitě vědět jestli jsem se odhodlala... :grinning:
14. led 2014 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek