• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@verunka_korunka zitra tam bude dalnice :wink:
@donia tak uz vim, kde je zakopany pes :grinning: jesteze me mas :grinning:
14. črc 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no to jo :grinning: uz se tam fakt tesim, neni mi vubec nic, dokonce i to kafe mi furt chutna, tak uz chci mit jistotu, ze fakt jsem :grinning:
14. črc 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo, to je dobre, ze pujdes, ja uz se na to tesim, koukala jsem, ze by mi to vychazelo nekdy prelom srpna / zari, teprve pak bychom to event. nekomu rikali. Proc Karlak? Mas to dostupnejsi? My chodime na Letnou, takze je jasne, ze bychom jeli tam a jestli je to jak rikas, ze by krev a utz delali v jeden den, tak to by bylo super.
14. črc 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena no rikal, ze jsou na nej dobre ohlasy...ptala jsem se, jestli by mi nedoporucil neco na podporu otehotneni a on na me ze si mam koupit Nosifol...koupila jsem 20sacku za 399kc :slight_smile: tak uzivam ode dneska
@verunka_korunka jee, no to je super, me se zda pozitivni, aspon mi prijdou obe carky stejne silne:slight_smile:
14. črc 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka to vypada dobre :slight_smile: drzim palce!!!
14. črc 2014 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia no nevim jak to je v genetu...treba kamaradka sla na krev ke svemu doktorovi a do genetu pak uz na UTZ a oni i teda na genetiku... Na Karlak jsem se rozbodla protoze to mam na metru...od nas dojedu na Zlicin a pak metrem a jsem tam. Na Letnou by se mi cestovalo hur....tak jsem si rekla, ze to zkusime tam.
14. črc 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem se smala....manzel mi povida... ukaz mi tu fotku mrnojse ja si ho musim prece taky vyfotit. Sice ma 5mm ale je to pekny kousek :grinning: . Kdyz by jste ho videli jak to pysne zkoumal a fotil...no legranda :slight_smile:
Vanesce jsme to taky dneska rekli a je to hrda sestricka, pry puci miminku hracky, koupi dudanky, lahvicky a bude vozit kocarek :slight_smile: prdelka moje. A pry je to bracha rikala :slight_smile: ale jako tip beru to jeji prvni jeste pred testem, ze bude mit segru....
14. črc 2014 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin je super krásný. A jen jedno miminko. Hlavně, že srdíčko tluče tak jak má. Ty si užíváš sladkej začátek a já finisuju za týden si mě přebírá porodnice :frowning2:
14. črc 2014 ve 22:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin v Plzni mám rodinu a dost kamarádek :-Bcož jsou spolužačky ze základky. Na srazy nechodím. Jen se stykam s těma, které se se mnou baví furt a jsou v pohodě.zítra konečně domu. Už máme ponorkovou nemoc! Děs malí místa, město.... Já nevím jsem rozená Plzenacka. A neříká mi nic.ale miluji Prahu. Ta je krásná, má svůj šarm, úplně mě okouzlila..... Dostala, pro mě je to srdcová záležitost :grinning:
14. črc 2014 ve 22:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já to měla naposled podobné. Vždy jsem těhotenství poznala a do 3 a.nic..!.to že nebyla menstruace mě nepřekvapilo. Bez vyvolavacky proste nedošla. :grinning:
14. črc 2014 ve 22:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek naživo byla malinko slabší, ale stejně jsme to raději pojistili :grinning:
14. črc 2014 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak zítra konečně směr domu. Ponorkova nemoc šílený. Manzel protivnej to je děs, já podrážděná. Nevím co se všem na tej Plzni líbí. Ach jo.Už se těším domu na postel, vanu,zahradu, morčata. Holky moje zlatý. Navíc jsem byla u táty, jednak mluvil sprostě až hrůza a byla tam nuda. Nejsou tam děti a je to něco. A v globus mají vlhčené ubrousky ve slevě, tak jsem hned koupila a vložky do podprsenky. Až přijedu domu začnu balit tašku do porodnice.přece jen 6 tt do porodu a můžu roditbdriv. Břicho tvrdne děs.
14. črc 2014 ve 22:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já včera začala svůj 2DC s Nosifolem, tak doufám, že tu pak na něj budu moct hodit kladné reference :slight_smile: doporučil mi ho přímo gynďař, když jsem se ho ptala, jestli je něco v lékárně na podporu otěhotnění....a pan kontryhel dostal košem, ať toho tolik nekombinuju...
15. črc 2014 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak kamarádka mi říkala, že když se snažili o mimi už přes rok a nešlo to, že ji doktor píchnul v den ovu injekci pregnylu a že ten cyklus otěhotněla... no, myslím, že počkám ještě ty 2-3 cykly, v říjnu to bude rok, co se snažíme, říká se, že k doktorům by se mělo až po roce neúspěšného snažení, ale sám doktor mi řekl, že když testuju ovulaci, tak už to řeší i klidně dříve, pokud si to ta žena přeje.....tak mi vlastně 9.měsíc snažení udělal ty krevní rozbory na hormony a ty dopadly dobře......věřím, že jsme oba dva v pořádku, a že drobeček (nebo klidně dva drobečci najednou) si k nám tu cestičku najde :slight_smile:
15. črc 2014 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek pregnyl jsem mela pred iui a vypada to, ze to vyslo. ted tezko rict jestli primo kvuli iui nebo uz jen ta samotna injekce zabrala. takze za me kladna zkusenost, ovu bolela fest a carky na ovu testu jak nikdy, takze ucinky urcite ma.
15. črc 2014 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia dekuju :wink: a po kolika mesicich snazeni jste se rozhodli pro IUI? ja bych do toho sla taky, ale prece jen asi ten rok snazeni zavrsime jen za pomoci prirody a pak uvidime co dal..
15. črc 2014 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka juhu, tak to dnes bude silnější :slight_smile:
15. črc 2014 v 07:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:tak přesně před týdnem mi vyšel ovu test. .jinak mi je blbě, furt se davim a bliju stavy, a jsem malátna, asi z toho čekání :(
15. črc 2014 v 07:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a tt negativni?
15. črc 2014 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek je to tyden po ovu pozitivním testu, to je brzy:slight_smile:
15. črc 2014 v 07:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 obávám se, že tohle ve opravdu ze stresu, není možné, aby jsi měla těhu příznaky ještě před uhnízděním :frowning2:, já měla také milion příznaků každý měsíc a vyšlo to až ten, kdy nic nebylo :grinning:
15. črc 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja vim, ze to neni priznak tehu ,spojka na autě mi odešla :(
15. črc 2014 v 08:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj jen jedno, ale hlavne at ne zdravoucky. Jj taky jsem mohla byt pomalu na konci, ale zivot to chtel jinak. To se neda nic delat. Hkavne ted at je vse ok.
15. črc 2014 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jo tak ja jsem taky vzdy mela rada Prahu a jednou se mi zadarilo a odstehovala se tam a potkala manzela :slight_smile:. Sice jsem nejdriv sla do Prahy za tehdejsim pritelem, ale ten dost pil a byl na me hnusnej...chytnout me lod krkem nebyl problem, tak jsem mu dala zbohem, pak jsem uvazovala nad C.Budejovicema....mela jsem pritele od tud, ale jeste ze jsem tam nesla...to byl taky omyl a nakonec jsem zustala v Praze a udelala dobre. Mam krasnou rodinu. A i kdyz mam rodice skoro 200km daleko vazim si jejich snahy a podpory.
15. črc 2014 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 to ja uz mela pomalu tasku zbalenou :slight_smile:
15. črc 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahoj holka, jakpak je dnes, ?
15. črc 2014 v 09:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nezdá se mi nahodou, ze tam je duch?
15. črc 2014 v 10:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
15. črc 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska me docela dost boli prava strana a podbrisek... Jsem zvedava co bude na ovu testech :slight_smile:
15. črc 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny pokročilé těhulky, čerstvé těhulky i ty co ještě na // čekají. Jak se tady všechny máte ? Tady se dočíst konce je už nadlidský úkol ;) Doufám, že se Vám daří dobře a užíváte si léto ;) Koukám, že pomalu a jistě tady ubývá snažilek a přibýva těhotných ;) Všem moc gratuluju a vy co ještě čekáte držím moc moc palečky. Já už jsem za půlkou, minulý týden jsem byla na screening a čekáme zdravého KLUKA a měl minulý týden 400g krásně rste<3 takže mě v bříšku kope Patrik, je to paráda když už ho cítím, teď už čekáme až ho ucítí i taťka přes bříško :grinning: Fotka je z 21+1 (minulý týden)
15. črc 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek