• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@mikracek nemáš vůbec zač, každý občas potřebuje podporu, doufám že ti ten Nosifol brzy zabere a dočkáte se //
16. črc 2014 ve 13:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majdlena tobě taky přeju úspěch s Nosifolem a bez dětiček, jééé to bude v srpnu nových těhulek :slight_smile: už se těším na zprávy od Vás.
Já jsem teď asi 23 DC ale mrška dorazí... jen se modlím ať dorazí až po víkendu, chtěla bych se na dovče koupat a zvlášť když má být tak krásně...
16. črc 2014 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 tak pokud vim tak ovulacni carka taky sili postupne. Myslim, ze je blbost aby byla ted sila ze bude ovulka kdyz cekas MS. Hlavu vzhuru, bude to dobre.
16. črc 2014 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin uvidíme, zítra testnu tu poslední ovu:slight_smile: a pak se uvidí, jestli mrcha dorazí.
16. črc 2014 ve 14:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia kockooo, tak jaaaaak???? Tak jaaaak????
16. črc 2014 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, to je v dupe...2 tydny celozavodni dovci prede mnou a ja kotnik v dlaze...kdyz se sere, tak se sere:frowning2:
16. črc 2014 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek jejda holka tak ať je to co nejdřív dobré, tohle moc dobře znám, moje kotníky jsou taky furt pochroumané :slight_smile: holt se o tebe bude muset mužíček víc starat, ale je blbé že zrovna takhle na dovolenku.
Koukám že nejen já mám tenhle rok na zdraví nějaký nepřejícný, tak brzké uzdravení a ať to moc nebolí.
16. črc 2014 v 16:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak @lupimpupin já ti úplně zapomněla moc poblahopřát k srdíčku jako zvon u malého lupínečka nebo lupinečky super moc gratuluju a opatruj se.
@teok taky obrovská gratulace k mrňouskovi mám z vás radost holky.
už se moc těším co nám napíše @donia.
16. črc 2014 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
No holky, je to tam !!!!! Sice jsem si cely den pockala a pak jeste hodinu v cekarne, ale videla jsem to na UTZ, je tam dutinka, dokonce videl i srdecni akci, resp. pulsaci jak to nazval :grinning: dle utz jsem 5+4, dle ms 5+5. Termin vychazi na 13.3.2015
Za tyden jdu na lacno na odbery a pak me bude posilat na ten prvotrimestralni screening a pak plodovka. Tak uz se tesim az to vse budu mit za sebou a hlavne, aby to bylo v poradku. Jinak na utz videl i vodni cystu, tak ta se pry casem ztrati, tak uvidime priste. Nemam s tim vubec zkusenost.
A diky, ze na me myslite :wink:
16. črc 2014 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@donia tak to je super, my jsme maly :frowning2:, podle minuleho tydne jsme 5+2, uvidim v srpne zda to dotahneme :wink:... ale byla sem vcera u dr pro zadanku na hematologii a uz mam v karte pripravenou prukazku a sem v sufliku tehotnych :grinning:... a zacinam mit nevolnosti nebo spis zaludek na vode :frowning2:....
16. črc 2014 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura777 moc dekuji, ja jdu az v srpnu k dr., tak to muzim nejak preklepat, ale uz jen 3tydny, jeden mame za sebou :wink:... tak to utece :slight_smile:...
16. črc 2014 v 18:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, pořídila jsem si angelsounds. Prý že až od 12 týdne lze poslouchat mimčo, ale četla jsem že některá našla i v 8tt... Jsem 9+5tt a už se nebojím kontroly, srdíčko bije a je to mazec :slight_smile:)
16. črc 2014 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jj taky jsem ho pila u dcery, ale jen vanilku čokoládu ne...ale je fakt, že je druhej :frowning2:ale dobrej. Já už si koupila i vložky do podprsenky, olejíček a něco na mytí pro malého Ondrase. Teď už jen vložky a připravit tašku do porodnice a jde se do finále.... Ach jo to to uteklo
16. črc 2014 v 18:33  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia gratuluji mocinky moc:slight_smile:
16. črc 2014 v 18:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia super 3 mimco na cestě.... Jo jinak jsem byla na policajtech zjistit jak dát 3 děti do zadu,když ve prostředí mám 2 bodový pás... No je to ošetřeny zákonem. Ten nejstarší sourozenec se musí dát do prostřed.,nemusí mít ani podprdelnik, ale já ho koupím a normálně připoutat 2 bodovým pásem. To stačí. Tak pohoda. Až bude nově auto, tak bude, ale nemusím tovresila a.ty už budeš taky vědět, zda tě to zajímá... 3 děti a dost :wink:užívej si to.utíká to hrozně. Nedávno jsem držela 2 čárky a malej už bude mít 2 kila! Ach jo a čeká mě porod....no to každou těhotnou z nás
16. črc 2014 v 18:39  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia obrovská gratulace i tobě, je super že se zadařilo a že viděl už i srdíčko, tak se opatruj a užívej si to.
16. črc 2014 v 18:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia velká gratulace já lovim ovu a chlap jede v patek na týden pryč tak doufám ze spermonici počkají
16. črc 2014 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, diky moc, jste zlate :slight_smile:

@teok jo, taky me dal do supliku tehuli a poznacil si, ze mi v to pondeli 28.7. da prukazku.
No ja tomu fakt nemuzu furt verit, jeste ze jsem si rekla o fotku, to se budu furt uklidnovat, ze tam je. :grinning:
S tou velikosti si nic nedelej, on to tam znacil odkud to meri a zrovna u toho rikal, ze nekdo to meri jen tak a nekdo az tam (no jak to ukazoval pri tom) a ono staci nepatrny rozdil takhle v tom zacatku a uz to o nejaky ten den vychazi jinak.
16. črc 2014 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia Gratuluju, to je super :slight_smile: Já mám termín 13.2. :grinning:
16. črc 2014 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura777 jééé díky moc :grinning:
16. črc 2014 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia no tak super!!!! Týýý jo srdíčko, no to je mazec :slight_smile: Gratuluju!
16. črc 2014 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 týýý jo, fakt si ho už našla? Mě to pořád v hlavě vrtá zda pořídit či ne...
16. črc 2014 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 já to pila až při kojení....dřív jsem na to nějak nenarazila a teď jsem na to dostalal chuť,tak jsem pořídila když už píšou, že i pro těhotné....tak si mlaskám :slight_smile:
Jj už se ti to krátí....však nám taky :slight_smile:
16. črc 2014 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 hele a co dát vajíčko na přední sedadlo? Já bych si moc neriskla nechat prcka připoutaného pouze dvoubodovým pásem....je to hodně nebezpečné bohužel:-/
16. črc 2014 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia no šup sem s fotkou :slight_smile:
Já taky pořád koukámna fotečku a culím se nad ní :slight_smile:
16. črc 2014 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok Tý, jo mě včera zle jako blázen a dneska pohoda...jen trošku u oběda divně,ale jinak nic....a si říkám zda je vše ok. Si říkám aťmi je raději špatně a vím, že se mimi ozývá :slight_smile:
16. črc 2014 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Jo našla, nejdřív tedy jen svůj, tož jsem počítala, a na druhý pokus už bez problémů mimčo, tep cca 156 za minutu :slight_smile:
16. črc 2014 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivet1987 prosím tě a pod čím si to hledala...tady jsem našla jen jeden a třeba na MMB taky jen jeden... :-/
16. črc 2014 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky ovulace asi je dnes a nebo byla včera... dneska už byla čárka slaboučká.... :grinning:
16. črc 2014 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verunka_korunka tak super, hlavně že ses dočkala a tulili se :wink: . Teď držím palečky!
16. črc 2014 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek