• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@ivet1987 už jsem našla dost na aukru....a manžel to neodsouhlasil...tak nic nebude :unamused:
16. črc 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin normálně na aukru "angelsounds" :slight_smile:
Manželovi jsem to radši neřekla a objednala :grinning:
16. črc 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj tam jsem to taky pak našla.....měla si u toho i ten gel?
16. črc 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin neměla, použila jsem lubrikačni :grinning:
16. črc 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin dik :slight_smile: ja si ted taky budu drzet palecky :slight_smile:
16. črc 2014 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin tak nase zatim "bublinka" :wink:
16. črc 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jezura777 děkuju, no snad se to dá co nejdřív do kupy....no mužíček se o mě starat nebude, protože v létě pracuje od rána do noci, tak si budu muset poradit sama....on dovču nedostane, na dovolenku jedeme až v září....ještě zkusím ukecat šéfa, jestli bych aspoň dva dny nemohla chodit do práce...bo nevím, co budu doma dělat s dláhou na noze....já 3x do týdne aktivně sportuju a tak mě to teda vzalo úplně maximálně, tož to budu doma tak leda posilovat břicho když už nic.....a imrvére surfovat tady na modrém koníkovi :grinning::grinning: jsem si ještě vlastně na tebe vzpomněla s tím Nosifolem, co teď užívám, myslím, žes psala, že máš cysty, že? Ono je to dobré i na ty cysty prý....tak kdyžtak vyzkoušej ;)
@donia jéj, to je paráda, gratuluji ;)
17. črc 2014 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No včera dcera 38, 3 jen horečka.nic jiného ji není. Na našem noc čípek, pomohl, ve 12 měla 36,7 a ve 2 už 37,1 to jsem ji nic nedávala. Vzbudila se až v 6 ráno s tím, že chce dělat či, 37,8 tak dostala?čípek a šla zase na kute. Jen mě zaráží, že má jen teploty a nic jiného ji není. Ani rýma, ani kašel. Nic
...
@lupinpupin vajíčko do předu dávat nemůžu. Mam tam aibrbak a to se nemůže. Navíc todle je zákonem ošetřené
Po stranách budou pořádně autosedačky, tak Pata bude chranenej. Navíc už řešíme auto, aby mělo ve prostřed taky 3 bodový pás. Vis kolik maminek to tak má. Každá nemá na novebauto. Navíc mu koupím podprdelnik. Ale nemusí mít ani ten. Je na to paragraf. A pripoutanej bude. Já dítě do předu fakt dávat nechci a manžel taky ne.Tam je sedadlo smrti.... I když manžel jezdí opatrně :wink:
17. črc 2014 v 06:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se z te teploty zblaznim... Zase 36,6. Uz jsem Kousela i teplomer jestli je v poho a vypada ze funguje dobre. Tak ja uz nevim... Mam testovat dal? Merit porad budu,ale prijde mi to uhozeny...
17. črc 2014 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 my měli teploty pře 14dni a také nic jiného neměl :wink:, asi počasí, jinak nevím :wink:...
17. črc 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia pekna dutinka :slight_smile:hihi
17. črc 2014 v 08:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka a v kolikatem si dc? Hihi
17. črc 2014 v 08:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak vajicko tam muzes dat pod podminkou, ze airbag vypnes. Pokud mas kvalitni vajicko a mas ho spravne upevnene a sklopene to madlo tak jak ma byt zaprene o sedacku, tak je to bezpecnejsi jak dite uprostred dvoubodovym pasem.....cetla jsem na to testy na zacatku roku... Je mi jasne, ze kazdy nema penize na vymenu auta...o tom jsem nerekla ani slovo. Jen jsem napsala moznou variantu...
17. črc 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 dneska jsem 35dc jestli teplota keca a testy byli pozitivni tak bych mela by 1-2DPO. Ale teplota je vadna... Takze te ovulaci moc neverim :grinning: proste si s tim priroda hraje a asi jeste nemam byt tehotna :-/
17. črc 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak pokud si měla pozitivní ovu test, tak proběhla co proběhne, teplota u mě taky je celý cyklus stejná, proto ji nemerim :slight_smile:
17. črc 2014 v 08:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 nj, kdyz ja ani nevim jestli byl pozitivni :grinning: leva strana carky byla silnejsi a prava slabsi o malilinko nez ta kontrolni... Mozna jsem merila presne mimo vrchol... Takze nevim jestli byl pozitivni nebo negativni... A teplota mi od brezna fungovala spravne az ted se nejak pos*ala :frowning2: Za chvili asi rezignuju na vse a budu jen sexovat a vyckavat... I kdyz jestli to budu mit tak rozhazene jako ted tak budu asi vic sklamana bo si budu myslet ze uz jsem 3 dny mela mi MS. Tak co s tim?
17. črc 2014 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no tak to si alespoň odpočineš... a budeš mít klídek. a já držím palce ať se vám po Nosifolu zadaří a ať je kotník brzy v pohodě.
No já jsem o tom četla, zkoušela jsem Inofolic což je to samý akorát bez těch různých vitamínů navíc a trochu se toho bojím, protože s tím Inofolicem bez kontryhelu se mi ten cyklus děsně rozházel, ale nevím jestli to bylo tím nebo už tou cystou... to těžko říct, navíc mi to příjde moc drahé... jestli to není jen na tahání peněz ze snažilek, které už nevědí co by zkusily, ale zase když ti to doporučil doktor, tak to snad pomůže. Můj doktor mi doporučil hlavně se nesnažit, nemyslet na to a v mým případě po sexu ležet na břiše, protože mám dělohu posunutou dozadu :slight_smile:
17. črc 2014 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka a zkoušela si těhotensky?
17. črc 2014 v 10:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 no ten jsem nezkousela... Ani me to nenapadlo, kdyz tehotne holky tu ukazovaly ovulacni testy brutalne zabarvene a ja mam jen takovyho chcipacka carku :-/
Jeste vydrzim do teoreticke ms tedy prelom cervenec srpen - bude tam mit mamka oslavu. Tak kdyz nedojde ms tak testnu tt, ale ted mi to prijde zbytecne. A krom toho, u tehotenstvi byva teplota vysoko, takze tomu noc neverim... I kdyz uz jsem videla graf s nizkou teplotou a pritom byla tehotna, ale to je tak nepravdepodobne, ze se na to upinat nebudu :wink:
Co ty, budes zase testovat jestli nenajdes ducha? Uz jsi tak 12 dni po ovulaci nebo se pletu?
17. črc 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 na tu prevracenou delohu jsem se ptala taky doktora. Mam ji uz od prvniho vysetreni (tj. Od 16ti) ale rekl mi ze zadna poloha tomu neppmuze a neni to ani nic spatneho, sance jsou naprosto stejne jako u tech co ji maji normalne. Nejdriv jsem se pokoysela dodzovat tyhle rady, ale bylo to tak svazujici ze jsem se na to po informaci od lekare vyprdla a tex uz zadne polohy pri a po neresim :slight_smile:
17. črc 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jenže my ani jeden vajíčko dat dopředu nechceme. Bych nikdy na sedadlo smrti nedala dítě. Nevím, ale manžel občas potřebuje říkat jak to kde vypadá a ze zadu neuvidím. Proste když je ta.možnost, tak tam kluka dam,že stran byde chranenej sedačkami od Tynky a Ondrase a bude to bezpečnější.
@teok no to by mi taky zajímalo.... A teď je bez teploty. Tak fakt netuším, ale přehrada nebyla. Když jsme byli u lesa a ve stínu. Z toho to být nemohlo. Bylo tam příjemné a vlhko.... No uvidim večer, co z toho bude a 6 nemoc už měla, ta to být nemůže
17. črc 2014 v 11:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 nemyslela jsem, že by se přehřála, to my snad také nebyli, ale že je to zase divoké venku a tělo se tím brání :wink:, hlavně, že je o.k. teď :slight_smile:
17. črc 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to si nemyslim, ze bude chraneny okolnima sedackama...sedacky maji zvenku tu tvrsou skorepinu ktera je delana na naraz a ne na ochranu ditete....takze spis naopak.... Nema to cenu rozebirat....mame kazda jiny nazor.
17. črc 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jak ti dnes je? mě je fajně, jen jak jsem se přežrala obědu, tak mě píchá u vaječníků, ale to je asi normal :wink:
17. črc 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bruch po prejedeni v 6tt
17. črc 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunka_korunka no, v utery jsem měla pozitivní ovu test..ale dnes jsem dělala další zbytkový ovu test a mám tam druhou čárku,ale o polovic slabší než ta první,takže taky to nevidím nadějně..a v pondělí mám 28dc, kdy bych to měla dostat, sice jsem minulý měsíc měla 26dc,ale normálně měm 28-30 dc..jinak když ležím na bříchu,tak mě to tlačí..ale asi spíše se mi nafukují vaječníky, kvůli tomu, že se to blíží....jinak budu testovat v pondělí,tak se uvidí..ale zase v uterý mi vyšel duch a včera nic..a navíc prvně jsem dělala mamatest(duch) a pak ladymax(negativní)..nevím..tlačí mě a píchá mi v podbříšku večer...začínám se smiřovat s tím, že mrcha asi dorazi:frowning2:
17. črc 2014 ve 12:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok hustý..a co si měla dobrého?
17. črc 2014 ve 12:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jen kapustovou polévku, nechce mi vyvářet :frowning2:
17. črc 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no me je celkem fajn....kolem obeda bylo blivno, ale musela jsem zacit delat dort, tak jsem to zapracovala...ted si odpocinu a uvidim jak bude. Zjistila jsem, ze je mi nejlip proste venku...cerstvy vzdousek je nej.
17. črc 2014 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek