• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@teok jo to ja vzdy neco uvarim a pak dam do pusy jen par lzicek a pak se mi zacne zvedat zaludek....
17. črc 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok si snědla celý kastrol , že?..mnam, kapusta:slight_smile:
17. črc 2014 ve 13:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 celej ne, ale jen pulku :grinning:...
@lupinpupin to ja bych i jedla, ale pak to je poznat na vaze, tak se musim drzet :unamused:
17. črc 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok heh, no, pěkný, já ted sotva něco sním, pač mi je blbě pak..ale už se těším, až si budu moct narvat pupek, sednout si k televizi a válet se:D
17. črc 2014 ve 14:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no já to taky neřeším, prostě jen po sexíku lehnu na břicho, připadá mi že toho ve mě i víc zůstane :slight_smile: a mám ráda polohu na pejska takže taky super :slight_smile: takže pro mě žádný mučení, vlastně jen to co mám ráda :slight_smile: jen mi doktor potvrdil že je to dobrý :slight_smile: jinak neboj ono se ukáže jak to bude jestli příjde ms nebo //, držím moc palečky ať je to to druhé, nevzdávej to, neboj zadaří se.
17. črc 2014 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 holka, jakpak si vůbec na tom?:slight_smile:
17. črc 2014 ve 14:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ted jsem do sebe dostala kolacek....jsem zvedava jak po nem bude...snad dobre.
Ty jo, ja to snad do te dalsi kontroly nevydrzim....jeste 3tydny....to bude nekonecne. Bych potrebovala doma utz abych na mrnouse koukala :slight_smile:
17. črc 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin hihi,neboj, to uteče:slight_smile:..a jaký koláček?
17. črc 2014 v 15:15  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tvarohovej a pod okrajem plneny povidlama :slight_smile:
17. črc 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ty mu děláš chutě, heh. .kdyby mi nebylo blbě, tak se taky najim :slight_smile:
17. črc 2014 v 16:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok to ne v noci bez teplot, ráno jsem dala čípek a ve 4 odpoledne zase 38,5 ale jen dcera. Syn je v pohodě. A nic jí neboli. Jen nejí, ale naštěstí pije a ty horečky... Ale 6 nemoc už měla, ta to být nemůže, zítra ráno radci k doktorce,zda ji bude mít furt. Vůbec nevím co to je.
17. črc 2014 ve 20:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teosku z jineho soudku.....muj dnesni vytvor :wink:
17. črc 2014 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@danielka1985 nam sem jezdi takovej malej pekar a tak chodime pro dobroty. Pokud nedojdes hned jak prijede, tak na tebe zbydou jen zbytky.
17. črc 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin :(..trpím :(
17. črc 2014 ve 20:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no prosim te, to fakt ty sama? :grinning: No je to nadherne. Jsi moc sikovna. My mame nekolik let "svoji" pani na dortiky a ta je ma fakt vystavni, lepsi jsme ani nevideli, ani nejedli. Skoda, ze ty nebydlis bliz, kdyz jsi taky tak sikovna.
17. črc 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj to ja sama :wink: zitra si pro nej pani dojede...jogurtova napln a jahody...hned bych si zakrojila :slight_smile:
17. črc 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin nevim, tlačí me podbřišek furt, a po obědě mi tam sem tam píchne a od oběda jsem zkusila polevku a bylo mi blbě, před hodkou jsem si dala sladké a brni a tlačí podbisek :(,asi mrcha dojde v celé své krase :(
17. črc 2014 ve 21:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak to si pekne uzivas :-/ . Tr3ba nedorazi.....drzim palce. Ja si dala ted zebra...s takovou chuti a ted je mi tezko :-/
17. črc 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to vitej do klubu:slight_smile:už zase jim a to listové těsto plněné makem a to nemám hlad:(jen to vypadá dobře :slight_smile:
17. črc 2014 ve 21:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 to znam...chut je chut.
17. črc 2014 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tu niekto, kto sa snazi s pomocou Clostilu? Ja som dnes 15dc a vajecniky mam tak opuchnute, ze si ich citim na omak a teda pekne bolia. Dnes skusime snazenicko a kedze ovu netestujem, tak vobec netusim, ci bude a kedy. Preto sa pytam, ci mate niektora s tymto skusenost. Moje prve tehu bolo tiez s clostilom, ale nejak si nespominam, kedy nastala ovulka.
17. črc 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ty jo, paradni dortik :slight_smile: se tim jen bavis nebo jsi cukrarka?
18. črc 2014 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka diky za pochvalu. Nooo jsem vyucena cukrarka a pak jsem delala potravinarskou nastavbu.... ale nezivim se tim....zustalo mi to jako konicek a sem tam si privydelam nejakou korunu.
18. črc 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zpet v domovine...a pro zasmani: konec 23tt,6.mesic:slight_smile:
18. črc 2014 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@danielka1985 dneska 25 DC, mrcha by měla přijít v úterý, ale včera jsem se vyděsila protože na kalhotkách něco jako plodný hlen a v opravdu velkém množství, ale čípek je jako v druhé části cyklu, spíš asi známka toho že už se to blíží, jinak mě včera i bolely vaječníky... prosím prosím ať to vydrží do pondělka, jedeme se totiž přes víkend koupat.
18. črc 2014 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asi dobrý. V noci bez teplot a zatím nejsou. Jen je malá ubrecenejsi, ale co se dá dělat.. hlavně, že nemá horečky. Akorát by mě zajímalo, jak přelijeme ty víkendové tropy!!
@maice ty jo už 23 tt nedávno jsi otěhotněla a už se začínáš rýsovat no já už budu připravovat tašku do porodnice.jak mě tvrdne břicho, tak už s bolestmi. A je to nepříjemný. Ve středu na gynduba převod do porodnice a každý týden monitor. Už jdu do finále. A dočkám se toho drobečka...
18. črc 2014 v 09:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice teda mi pověz, kde toho mrňouse schováváš???
18. črc 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No to by mě taky zajímalo, kde to půlkylo a 30cm mám :slight_smile:)))
18. črc 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježžííííííššššš, já napsala KYLO s YYYY,....asi fakt těhu demence :slight_smile:))
18. črc 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek