• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
HOlky, pls. kde upravujete fotky a přidáváte k nim obrázky, rámečky atd?
18. črc 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jak jako plodny hlen? Taky jsem 25dc a v pondělí by měla ms dorazit, a me zase furt tlačí celý podbřišek a občas různě píchne...takže,hold čekat :slight_smile:
18. črc 2014 ve 14:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. črc 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to snad neni ani mozny a pribrala si neco?
18. črc 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin kazdej není jak ty. Ty otehotnis a už polykas melouny :grinning: na mě taky dlouho nebylo nic vidět... Ale teď už to poznat je,ale furt mám menší břicho než u 1 těhotenství, když jsem přibrala 14! Kilo. Teď jsem stále kilo v mínusu :grinning:
18. črc 2014 ve 14:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ja mám v mobilu a tabletu (android) aplikace na koláže fotek rámečky atd...
18. črc 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
můj pupík na začátku 6 měsíce ;)
18. črc 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@monikaklosova hmmm...krásnej pupík:slight_smile:
18. črc 2014 v 16:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova jeee to je peknej pupicek :slight_smile:
18. črc 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 no jasne...ja mam pupek hned....ale zase maice je opacny pripad...6.mesic a nic nepoznas :slight_smile:
18. črc 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia...ahoj holka, mam otázečku, než si dělala tt, zkoušela si zbytkové ovu testy?a sílily ti,než si udělala tt?
18. črc 2014 v 16:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj, prave, ze silily, tak me to udrzovalo v nadeji. a hned ten prvni byl silnejsi nez kdyz jsem bezne uprostred cyklu vyhlizela ovu. to byly jen dusici nez dorazila ovu. kdezto ted celkem pekna carka
18. črc 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a jak ti silily ot, tak kdy sis udělala tt?:D,taky před ovu jsem měla jen duchy či vůbec nic a pak během ovu to bylo krásně barevné..ptám se pač dnes mám zase o trošilinku silnější ot, ale furt není pozitívní:slight_smile:a navíc už nemohu testovat, pač ot mi došly:D
18. črc 2014 v 16:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ja po tom iui mela 14 den, tak jsem vzhledem k silicim ovu testum testla uz 13 den a bylo to tam. copak, neco se rysuje? :grinning:
18. črc 2014 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no, síli mi postupně ot,ale stejně to není furt pozitivní:D
18. črc 2014 v 17:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 mrkni na stranku 429 tam jsou moje e je videt jak kazdy den sili
18. črc 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia hihi..dobrý:D
18. črc 2014 v 17:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak já sem hodím ty moje během tří dnů, at je to teda veřejné:D
18. črc 2014 v 17:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jak chces, ja uz je videla :grinning: :grinning:
18. črc 2014 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak aby holky nežárlily:D..a jnak, myslíš, že sílí?a ano, ta dnešní je uplně vespod:D
18. črc 2014 v 17:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
hihi..bud bude další ovulka,nebo nevím:D..anebo se mi splašily hormony:D..středa,čtvrtek a dnes v pátek, ta nejníž je z dneška:D
18. črc 2014 v 17:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no jeste vydrz par dni testit a uvidis zda opravdu sili, nebo je to takhle u tebe standard
18. črc 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no, nemám takové carky ani po ovu:grinning:, to mam duchy:slight_smile:zítra do teda koupím další ovu testy:slight_smile:jsem se prejedla :(
18. črc 2014 ve 21:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ja taky, mela jsem letos podruhe burtiky. musim se zacit hlidat asi.
18. črc 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to jsem měla u kluka taky. Břicho trosku narostlo až 25 tt a 27 jsem měla buben jak před porodem, břicho silene popraskalo, jak rychle vyrostlo. Ty jsi případ. Já zase nikdy neviděla nikoho na kom je těhotenství vidět hned. Zachvili budeš mít větší pupik jak já :grinning:
18. črc 2014 ve 21:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 je videt jak jsme kazda jina....na brise uz nesnesu normalni kalhoty...proste mi to vadi...bud musim mit s pasem dole a to platene a nebo bych mohla zqcit tahat tehu...ale to si zas pripadam jak exot v 9tt nosit tehu obleceni. Proste dat si dziny, tak asi umru. Nedavno jsem v nich sla ven, u baraku hned rozepla knoflik a cestou domu pomalu celej priklopec. No vkdis a kqmaradka je 14+1 a ma pupik jak kde kdo pred porodem. To vis jsme exotky :slight_smile:. Ale jeste bych tehu potrebovala venku tajit do dalsi kontroly...to je tech 14dni...abych mela jistotu, ze je vse ok...tak musim olit vhodne obleceni...ale to je tezke...mam skoro vse pople :slight_smile:
18. črc 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ono kdyby všichni byli stejní, tak by tady byla neskutečná nuda. Kazdej člověk je naštěstí originál. A to je fajn. Kazdej má svůj názor, svůj rituál, své já a to je to,co mě baví. Byla by nuda kdyby jsi věděla jak se kdo v každé situaci zachová, co řekne.... No ovšem ani o lidech co znám 6 let nemůžu říct, že je opravdu znám. :grinning:a to je fakt prča.... Jinak já kalhoty taky nemohla nosit. Taky mi vadil knoflík. Tak jsem na poste za přepážkou nosila tehukalhoty snad od 10 tt.jediné, které mě byli pohodlné. A když jsem pak večer odešla nic a druhy den přišla a pupek, tak vedoucí na mě cumela a přej co to je a já no já nevím, to mě vyrostlo přes noc :grinning: a ona no konečně na vás je poznat, že jste těhotná :grinning: to už za mnou všichni chodili, zda jsem nepotratila... Jj občas je sranda.
19. črc 2014 v 00:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečně se zvedla teplota... už mám 37,0 :grinning: tak teď jen aby se udržela :grinning:
ale teda vzrostla pěkně pozdě.... ale ovu teď určitě nemám (hlen žádný, čípek sestoupený nízko a uzavřený)
19. črc 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunka_korunka no super :slight_smile:držím palecky :slight_smile:
19. črc 2014 v 10:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia no, ale ja jim, když nemám hlad:(
19. črc 2014 v 10:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek