• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@verunka_korunka drzim palce!!!
19. črc 2014 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak dnes je mi pekne nevolno....ale nestezuju si...aspon vim, ze je mrnousek v poradku. Vsechny prezijte dnesni vedro. Ja varim a mala je na balkone....muzik je dnes nejaky prudny...nevim jestli mu je jeste blbe a nebo z toho vedra....no neco se z toho vyvrbi.
Holky co varite o vikendu? Me napady jsou na bodu mrazu protoze nemam na nic chut a to se pak blbe vymejsli.
19. črc 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
35 tt :grinning:
19. črc 2014 v 10:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja prave nakoupila na trzich :slight_smile: udelam porkovou polivku a rozmrazuji se mi kureci prsicka... Mam chut na ryzi tak musim vymyslet nwjaky fajn recept s omackou :wink: jo a koupila jsem jahody, tak vecer udelame palacinky.
19. črc 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka porkovou nejime, ale ty prsa s omajdou nezni spatne...a jak to delas? Klasika na prirodno?
19. črc 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak ja dnes od rana stala u plotny, jeste ze neni takove vedro :grinning:
Po dlouhe dobe jsem delala gulas, uz jsme meli na nej chut a delam ho jen kdyz mam maso od reznika, ty ze supermarketu jsou prorostly a chut nic moc. Do toho mi u toho pekne pritapela trouba, pekla jsem buchtu s tvarohem a rybizem. Vcera vecer jeste nekdy po 21h. takovou rychlovku s kokosem. Sejdem se odpoledne s kamoskama a jejich rodinkama, tak na me vyslo peceni sladkeho. Ta jedna za mesic rodi, tak abychom se jeste v klidu videly. No pocasi nam preje vic nez dost, tak muzeme dlouho posedet, mala ten nabira po obede sily. Jen ma manzel stale problem s temi zady, vcera byl zase u dr. tak mu predepsal RHB. Tak snad to tam vydrzi sedet.
19. črc 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia prej není takové vedro. :grinning:já si na sebe oblikam tričko vymachane ve studené vodě, abych se zchladila.... A to mám v baráku 24 stupňů. A umírám a to dneska ani nevarim
19. črc 2014 ve 13:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin :slight_smile: vždycky najdu nějaký recept na netu a uzpůsobím :slight_smile: dneska jsem osmažila prsa (osolené, opepřené), pak jsem osmažila trochu cibulky, pak k tomu asi 2 lžíce hořčice trochu promíchat pak přidat smetanu + sůl + pepř a nechat zhoustnout, pak jsem přiházela zpátky prsíčka, zaklopila pokličkou a nechala malinko prohřát :grinning: a je připraveno
19. črc 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin s TIM jidlem jsme na tom stejně :(od rána jsem nejedla, pac mi je špatné, asi ten blbej lovecak včera večer :(
19. črc 2014 ve 13:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo a pórkovou jsem si taky myslela, že nejím... když nám ji dělala máma tak to byl pěkný hnus :grinning: ale od babičky byla parádní a ještě jsem si přidávala... tak jestli se mi teď nepovede, tak se zeptám babičky jak ji dělá :grinning:
19. črc 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mě už tak 3 dny pobolívá pořád podbříšek :frowning2: ale snažím se na to nemyslet... po obědě půjdem buď na koupaliště nebo na brusle :grinning:
19. črc 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 krásný bachorek :slight_smile:
19. črc 2014 ve 14:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no, ja to mam cely tyden a dnes nemuzu ani jist, to diky te min. Ms, která byla jen jako spineni a ted to dostávám sežrat :(
19. črc 2014 ve 14:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já mám zatím na MS času dost :grinning: ale uvidíme :slight_smile:
19. črc 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak chlapovi to náramně chutnalo :grinning: takže jsem ráda, docela se mi povedla i ta pórková polívka :grinning: takže nemusím k babičce pro recept... A teď se jdem vyvalit na koupaliště :grinning:
19. črc 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 co by jsi chtěla mám 6 tt do porodu :grinning: to už má bachor každá :grinning:
19. črc 2014 v 15:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 hihi, tak hlavně před porodem se musíš vyfotit znova:slight_smile:
19. črc 2014 ve 20:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka to zní dobře...tak někdy taky vyzkouším.
19. črc 2014 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin tak ti je vecer? Me bylo cely den fajne a dala sem si espumusan na nadymani a super den :wink:... zadne boleni briska, proste pohoda a rano mi bylo trochu blivno, tak sem vyhrabala zazvorove lizatka jeste z dob Tea a super :grinning:
19. črc 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela mě znervózňuji ty vaše příspěvky -je mi blbě, takže je mimi v pořádku :grinning:
Jsem v 11tt, těhotně se stále necítím, ani jednou jsem nezvracela, je mi normálně, ani ty prsa neboli, až je to divné. Já jsem teda spokojená, co víc si přát. Ale přijde mi to zvláštní :grinning:
19. črc 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok no ja dnesek mela narocnejsi....porad mi neco smrdelo, bylo mi blivno...no zadny zazrak, ale nevadi...treba bude zitra lip a proste vim, ze je vse ok. To vedro jsme stravili na balkone v bazenku a stinu, tak seto dalo v pohode. Zitra nebudu muset varit, tak bude dobre...zmaha me to vareni a cuchani tech vuni...bleee strasne mi vadi vune mleteho masa... :grinning:
19. črc 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jsi jedna z tech stastnych ktera nevolnost nema...mam za to ze to psala i donia. A nebo se modli, abynedosla nevolnost v dalsich mesicich...nekdo to ma naopak. Ja nastesti taky nezvracim....je mi lito tech co i zvraci..to musi bejt mazec.
19. črc 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 holka, ono to třeba příjde:D:D
19. črc 2014 ve 22:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin my dnes grilovali to bys měla vůní :grinning: Ale se mi nelíbí, že se necítím těhotná, snad až mimčo začne kopat :grinning:

@danielka1985 Já myslím že pokud mi nebylo zle doteď, tak už asi ne :grinning: Doufám :grinning:
19. črc 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 mě u kluka taky nebylo zle,těhotné jsem se necítila. U dcery jsem blila do 5 měsíce a teď taky tak nějak, ale nebylo tovtak hrozny.
19. črc 2014 ve 23:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj já u kluka nic a u dcery od 8tt do 5 měsíce zvracela denně. Teď u posledního občas víc mě bylo těžko od žaludku a i to stačilo. Ovšem holce nic nevonelo. Když to na mě neprošlo ráno a nebo odpoledne, tak jsem věděla, že to přijde večer. Fakt celodenní nevolnosti. A přežila jsem to :grinning:
19. črc 2014 ve 23:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 neboj, jsem na tom stejne -vubec nic. take si rikam, ze se tak vubec necitim, ale tak to ma byt. bud rada. pak si jen budes uzivat rostouciho briska.
19. črc 2014 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ale jo, jsem ráda, jen si říkám, jestli tam to mimčo vůbec je, přeci jen v 11tt bych o těhotenství měla asi vědět :grinning: Ale tak super, fakt jsem zvědavá, jestli to bude kluk či holka :grinning:
20. črc 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 takové těhotenství jsem měla u kluka. Taky jsem měla v ruce průkazku a vůbec se necítila těhotná. Pohyby až po 20 tt bříško až 25 tt ale 27 už bachor, kvanta plodové vody.... Prsa neboleli, zle mě nebylo, jen občas ty nálady.... Zato u holky jsem o těhotenství věděla hedvábí až do porodu a teď u posledního až tak od 8 tt občas nevolnosti a přej je to kluk.no uvidím za 5 tt mám termín, ale asi nevydržím. Břicho mě už bolí fesne a zabírá tepla voda, takže poslicci :grinning: teď si je užívám, nikdy jsem to neměla... Tomu by člověk nevěřil, že každé těhotenství je úplně jiné
20. črc 2014 v 09:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera teplota u kluka jen 37,6 nedala jsem mu nic a je ráno a je fit. To ho doma neudrzim. To by mě zajímalo co to je.holka horečky den a půl a kluk půl dne jen zvýšenou teplotu...holce teda roste 5 takže je protivná, uknourana, já nechci, nenene a měla i průjem, ale to je ze zubů... No hlavně že to není nic vážného. Todle zvládneme
20. črc 2014 v 09:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek