• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@baya66 tak když si měla tak dlouhy cyklus,tak to klidně mohlo být...uvidíš co tento cyklus...bych to případně zkusila potvrdit ovu testem...
14. led 2014 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo v dnešní době je víc děti luxus,který si moc lidí dovolit nemůže a zdraví je nejpřednější.No tak já na hory nejezdila,ani jsem nemohla a uvidím,ale malej taky nebude moc lyžovat...my jsme spíš na výlety,procházky...vesnice no zábavy tu je hodně a děti do nějakýho kroužku dám :grinning:
14. led 2014 ve 22:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no tak ani nemyslím ty hory tak soukromě,ale spíš jako na výcvyk ve škole... myslela jsem to tak všeobecně, že pak ty větší částky se násobí a najednou dát větší výdavky někdy bývá obtížné. Ale určitě nejsem ta která by raději dopřála sobě a měla jen jedno dítě...to si raději utrhnu od pusy a budu mít děti aspon 2 :slight_smile:
14. led 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak dobrou a ráno vám poreferuju, jestli jsem sebrala odvahu na testování a jak jsem případně dopadla :slight_smile:
14. led 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tu tchyni bych vynechala,jinak jsem spokojená a stejně jí teda varrim,vytiram,luxuju,meju okna..ten zbytek si udělá a s přítelem jsme stejně domluvený,že po mateřský chci do práce a pokud se zhorší,že se neprebali,nenají a budu potřebovat dohled,tak se někam dá,ani jeden na to nemáme,já mám co dělat vynést nocnik po Tynce,ten žaludek mi dává,asi zase čekám holku,tak bych do 14 dnů měla objimat záchod,pokud to bude stejný,ale moc mě k tomu nechybí...
14. led 2014 ve 22:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak dej vědět jsem taky zvědavá.Tak doufám,že ti to taky vyjde
14. led 2014 ve 22:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin chystam se koupit ovu testy, akorat uz vidim, jak budu nervovat... nejak to prozivam vic, nez bych chtela... tady je aspon fajn, ze vidim, ze jsou na tom mnohe podobne, clovek to jinak nema s kym probrat, protoze to nikde nerozhlasujeme
14. led 2014 ve 22:55  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ano přesně tak,já si taky beru od huby,holt než půjdu do práce si nebudu boty kupovat v A3 sportu.Mám ještě kde ušetřit,tak je to dobrý,navíc teď si zkrátím mateřskou a budu brát rok pěkný peníze.jsem stále zaměstnává,nemůžou se mnou rozvazat pracovní poměr,až po materskej a to počkají na mojí výpověď,jinak by mě museli platit odstupné :grinning:
14. led 2014 ve 22:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 ty ovu testy vyjdou draho,zkus měřit bazalni teplotu,2 dny po ovulce stoupne.A když má přijít menzes,tak klesne a když to budeš mít stejnej den, tak si to zpětně spocitas,já měřila 2 a půl cylku a s nepravidelnou menstruaci jsem otehotnela a teploměr doma máš si ho dej pod polštář a ráno hned po probuzení měr.
14. led 2014 ve 23:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja jsem v tom !!! Dnes mam 1.den "zmeskane" MS, teplota furt nahore tak jsem sebrala odvahu a testla se Mamatestem a //-jak se dostanu k PC hodim fotku :slight_smile:
15. led 2014 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@michaela_n moc moc gratuluji to je super zpráva
15. led 2014 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n tak to ti mooooc gratuluju a držím pěsti, aby bylo vše v pořádku. Nezapoměň nám sem jeden těhotenský bacil poslat :grinning:
15. led 2014 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n juhu:slight_smile:mam radost za tebe,me ma mrcha dojit nejpozdeji zitra,tak taky uvidim..gratalujiiiiiii:slight_smile:
15. led 2014 v 07:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no mas pevny zaludek,ja bych to nezvladla ,me tu stacil jeho tatA,kdyz tu mel brigadu a hrabalo mi,neni pak takove to soukromi,a proc uz to neudelate ted,kdyz cekate dalsi
15. led 2014 v 08:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak co zestik?:slight_smile:
15. led 2014 v 08:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je, ve skutečnosti vypadá ještě tmavěji :D
Nevím, jestli to byla náhoda, že to vyšlo - ale pila jsem tento měsíc kontryhelový čaj a možná mu vděčím za pomoc. Jinak bylo kolem Vánoc a byla jsem víc v klidu než běžně...zatím mi to nedochází :slight_smile:
Teď jen doufám, že se to udrží :wink:
15. led 2014 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@michaela_n Gratulace obrovska :slight_smile:
15. led 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u me asi tak...kdyz jsem k ranu vstavala k male bylo mi pekne zle od 6 jsem premyslela jestli testik delat ci ne a az mi z toho bylo spatne...no kazdopadne kdyz jsem sla na zachod, tak nsem odvahu sebrala a testik udelala a co // jsou tam :slight_smile: je teda jeste slaba, tak v patek dam dalsi jestli sili, ale myslim ze na MS to nevypada :slight_smile:
15. led 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@michaela_n velka gratulace! Take jsem dnes nasla // dnes je nejaky dobry den :slight_smile:
15. led 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak a ted sup ty do obchodu a udelat testik :slight_smile: a bacha at ti nezmrzne, pak je totiz uz k nicemu :wink:
15. led 2014 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
15. led 2014 v 09:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin GRATULAACEEE !!! Dnes je asi velkej den :slight_smile:
15. led 2014 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin gratuluju !!! :grinning: ty si to mela dostat dnes?
15. led 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_n míšo taky gratuluju! :grinning:
15. led 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já chci takyyyyyyyyyyyyyyyy :grinning: ach jooo....
15. led 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin uz jsem skoro u obchodu:slight_smile:a neni to brzo,mam den do ms,jinak jeste skocim do banky:slight_smile:
15. led 2014 v 09:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@michaela_n Holky velká gratulace, my teď máme zrovna snažení :grinning:
15. led 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
15. led 2014 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jééé, gratuluju, vy se tak máte!!!
15. led 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin gratuluju!!!! teda dnes to jede :slight_smile:, že bych taky udělala test?
15. led 2014 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek