• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
Holky, tak zítra je den D, jinak padime na koulpalko :slight_smile:tak pekny den:slight_smile:
20. črc 2014 v 09:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 ahojky, tqk si dneskq nakonec netestila? Nechavas to na zitra rano?
20. črc 2014 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 me se proste sprajcne krk a neudelam s tim nic. Neco jim a jim a najednou uz nedam ani sousto. Na spoustu veci mam chut, ale malo co mi projde pusou. Dneska jsem nemusela varit a bala jsem s holkou venku aje faj . Jen pri obede zas to moje dost uz ani lizicku a ted nam dojdu pro zmrzlinku :slight_smile: mala spinka, tak bude chvilku klid.
20. črc 2014 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin :slight_smile: co já bych dala za to, aby mi bylo blbě kvůli těhotenství :grinning: místo toho se tady každý den mučím se cvičením a odepíráním sladkostí... třeba dosáhnu aspoň vytoužené postavy a váhy a jako jsem měla minimálně minulý rok :grinning:
20. črc 2014 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka to ti verim...ja jsem za to taky rada :slight_smile:. A ty se urcite brzy dockas uvidis :wink:
20. črc 2014 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin jen ovu testim, až zesílí úplně, tak testnu :slight_smile:
20. črc 2014 ve 13:42  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak a jsem v cudu....miluju ala nealko mochito a matu si sama pestuju na balkone i s bazalkou...noa ted mi to nedalo a zkoumala jsem jestli se to vubec v tehu muze a vubec ani jednu nedoporucujou :-/ zpusobuji velke prokrveni panevniho dna a delozni stahy...chjo :-/
20. črc 2014 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin je vidíš,ja pila a v pohodě.... Jedno neuškodí:slight_smile:
20. črc 2014 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nemate nekdo zkusenosti s cystou. Me jak ji tam nasel, tak mam jakoby pichani ci tlak na leve strane, ale ne dole na vajecnicich, ale normalne na brise. Nasel mi ji za delohou. Nic extra nerikal, tak ja nevim. Rano jsem po utreni miniaturne mela spineni, tak jsme i radsi odlozili odjezd na nekolik dni pryc, abych byla v klidu. Ale rano uz chcem jet. Tak o tom furt premyslim, aby to bylo ok.
20. črc 2014 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@vercik83 no jasne jedno sem tam nevadi...ale nekolik za den bohuzel...a to ja jsem schopna si dat treba tri ctyri :slight_smile:...nooo tak mam utrum :-/
20. črc 2014 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia tak to nemam...a co si rano skocit pro jistotu k dr a nebo mu zavolat at mas na dovce klid?
20. črc 2014 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin no taky o tom premyslim, nechci plasit zbytecne, ale to vis, ze v hlave to mam. A nedej boze, kdyby se neco stalo, budu si furt rikat jestli jsem pro to mohla neco udelat. Treba to neni nic neobvykleho a k tomu to patri, ale nemam s tim zkusenost.
20. črc 2014 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jj tech bylinek je dost co to zpusobujou. Jinak mátu jsem s klukem pila, ale je fakt, že jsem byla už v 7 měsíci.
@verunka_korunka no ono blinka denně od 8 do 20 tt nic moc teda. Člověk byl zeslablej a musel se držet kolem záchod. Nikdy jsem nevěděla, kdy pobřežím.... Ale výhoda, zhubla jsem 7 kilo. Ale když mě šlo i 3 kila za měsíc, tak gyndarka nadávala.... Teď jsem taky hubla, ale to bylo tím,že mě bylo převážně těžko a 5 kilo dole. U posledního tehu mě zle denně nebylo.
20. črc 2014 v 19:10  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verik2 jj je mi to jasne ze to neni prochazka ruzovym sadem... Mi staci 3 piva a mam jistou noc u zachodove misy :slight_smile: a nedokazu prestat, takze jestli mi jednou bude spatne v tehotenstvi, tak jsem zvedava jak to budu zvladat to trochu "usmernit" :slight_smile:
20. črc 2014 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 jj taky js3m koukala kolim toho je...hlavne varujou pred zazvorem...t3n ze se muze jen na zacatku a v malem mnozstvi na nevolnost...doporucujou ty lizatka...pak radeji vyhejbat.
20. črc 2014 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka ještě že pivo nepiju. Já celkové alkohol ne.jedině jahodové avanti a jsem veselá. Až porodim a odkojim, tak si manza bude dělat srandu, že mě bude stačit sklenička. Ach jo z toho vedra mám protivný i děti. Hrozny. Vedra taky nesoubspatne. Jsou jako já.
20. črc 2014 v 19:58  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jj je toho dost. Ono právě u vetcinybdochazi k prokrvovani pánve a tudíž může dojít k potratu. Já se tomu radci vyvarovavam. Kort teď s tím myomem. Mě na začátku stačilo to špinění. Taky bylo každou chvíli. No ale malej je dneska klidnější. Celej den si chladim tričko studenou vodou a dělá mu to fakt dobře. A mokrá plena dělá dobře moji hlavě
20. črc 2014 ve 20:02  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 ani mi nemluv...ja nohy mela porad u holky v bazenku. Slibujou od zitra ochlazeni, tak snad se dockame.
20. črc 2014 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, zdravím vás všecny po nějaké době. Včera jsme se vrátili z Chorvatska, bylo krásně, pohoda, relax... Co je nového tady u vás, nějaké nově těhulky, nebo pozitivní ovu testíky ??? Já měla dnes krásně pozitivní ovu test, tak jsme to s přítelem ještě pojistili a uvidíme, zase budeme čekat.
20. črc 2014 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lenkasaf ahojky, no to je super, ze jste si dovolenou tak pekne uzili. Drzim palecky aby si nasla // na tt. Hlavne si uzivej nacerpanou energii z dovolene :wink:
20. črc 2014 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenkasaf Vitej zpet doma :wink: Ted jsi si hezky odpocinula a naladila na pozitivni mysleni, tak to pujde samo :sweat_smile:
20. črc 2014 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verik2 ja ho taky nepiju :slight_smile:
1) mi nechutna a2) je mi po nem vzdy blbe a mam strasne prekyseleny zaludek... Naposledy jsem pivu dala "sanci" pred 2 lety. Jinak jsem na bile vino jinak nic jineho :slight_smile:
A vino jen tak obcas pri vhodne prilezitosti...
20. črc 2014 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoja, tak netestnu, pac mi mamatest nejde, jsem to namočila a ono nešlo vidět, jak ta moc nabyha :(takže prd:(
21. črc 2014 v 07:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf ahojda, tak to je super :wink:, snad se zadaří, když jste odpočatí, plný nové energie a hlavně jste určo vypli :wink:... a jak tam bylo? jak jste se měli, povídej, přeháněj :wink:
@donia ahoj mamino, tak volala jsi dr. nebo to ryskneš? ale já si myslím, že to nic nebude :wink:, ale sama bych byla vystreslá jako sviň :grinning:, takže chápu :wink:
21. črc 2014 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf ahoj cestovatelko:slight_smile:jak tam bylo? A kde jste přímo byli?
21. črc 2014 v 08:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak ja jsem rano vstala a lehce spinim....dala jsem si sprchu a frcim k dr. se z toho asi zblaznim :-/
21. črc 2014 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf Vítej doma :slight_smile: a držím pěstičky, aby to vyšlo :slight_smile: máš načerpanou sílu z dovolené, takže není nic lepšího :slight_smile:
21. črc 2014 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, tak vse je v poradku, mrnousek ma 13,2mm rosteme jak z vody, srdicko tluce. Dostala jsem zase utrogestan a asclrutin. Mam mit klidovy rezim a hooodne odpocivat. Ufff me se tak ulevilo :slight_smile:
21. črc 2014 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@lupinpupin ahojda, teda, ty to musíš mít zaživné, co :frowning2:.. já se bavila s dr., že se toho bojím, že sem to měla u prvního těhu a tak mi řekla, ať zobu ascorutin preventivně 1-1-1 a zatím to musím zaklepat, ale ani čmouha :slight_smile:... už máte pěkného obříka :grinning: a já furt muím čekat než ho uvidím :wink:...
21. črc 2014 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin tak to je dobře :slight_smile:takže žádné dorticky jo? :slight_smile:
21. črc 2014 v 09:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek