• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@teok ani mi nemluv...takove soky bych si rada odpustila. Rano jsem si rikala jestli tam jet a nebo ne, abych zbytecne neplasa a ted jsem moc rada, ze jsem tam byla, vim, ze je vse ok. Me navisila davku z 1 1 1 na 2 2 2 a ve ctvtek jsem dobrala ten utrogestan a tak mi ho napsala znovu. Mrnousek malej, velkej je neskutecne jak ve me roste :slight_smile:. Neboj, brzy se dockame dalsi kontroly a uvidime mrnousky :slight_smile:
21. črc 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin už aby to bylo :grinning:
21. črc 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jasne...jen mam posledni na 2.8. a pak uz ani tuk.
21. črc 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok neboj, 14dni utece jak voda :slight_smile: snad :slight_smile:
21. črc 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak takhle existují. Mokré tričko a mokrá plena na hlavě :grinning: už aby pořádně zaprselo. Mají přijít bouřky, tak hurá.
@lupinpupin hlavně, že je vše ok. Zase nespinis tak často jak před tím. A já taky párkrát zaspinila. Miminko je bojovník a zvládne to.a furt je tam jen jedno :grinning: nebo zase 2 ovulace... Na tu jsi expertka :wink:
21. črc 2014 v 10:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ted spinim podruhe...predtim jsem spinila pomalu porad. Tak si dam odpocinek a uvidime...hlavni je, ze srdicko tlouklo a krasne jsme povyrostli. Jj je tam porad jen jedno :slight_smile: myslim, ze se druhe tentokrat neukaze. :wink:
21. črc 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin aaaaž za 17 dní :frowning2:, ale vím, že to uteče, jen na to nesmím myslet .-)
21. črc 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a jaký budeš dělat?
21. črc 2014 v 11:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 hihi, ty si kočka :slight_smile:
21. črc 2014 v 11:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já vím, že podruhé. No ještě aby byli zase 2... Jen ať je jedno a poradnej bojovník. Já vím, že s dítkem se moc odpočívat nedá, ale chce to co nejvíc... Já si akorát balím tašku do porodnice. Radci dřív než pak narychlo a půlku toho nechat doma...Věci pro malého mám nachystané, dudlík brát nebudu. Moje 2 děti nechtěli, tak Pochybuju, že Ondrášek bude chtít... Papíry taky mám všechny... A boty, kartáček, nabíječku budu vždy balit, když pojedu na kontrolu. Jen župan si brát nebudu v tom horku.
21. črc 2014 v 11:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no k popukani :grinning: :grinning: :grinning: a nezavid mi jo :grinning: :grinning:
21. črc 2014 v 11:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 právě, ze závidím :slight_smile:chtěla bych taky pupek:slight_smile:
21. črc 2014 ve 12:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok @danielka 1985 @lefik02 No kéž by holky. Byli jsme v Chorvatsku, ve Vodicích a bylo krásně, počasí první 2 dny nic moc a le pak už bylo vedro. Jen to uteklo, týden je málo.
21. črc 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj utece to jako voda a zase budeme koukat na mrnousky :slight_smile:
21. črc 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 dvojpatro s vcelkou majou a vilikem jak sedi na kytce...tak snad se zadari.
21. črc 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak dve by nam nevadili, ale jeden drobecek nam staci bohate. Hlavne at je zdravouckej jak ma. No to jasnad uz tu tasku i zbalenou mela driv...bych musela kouknout na fotku... no v tom hlrku bys asi moc zupan nevyuzila...ja ho teda i v zari pouzivala jako polstar :slight_smile:. Dudlika vem..lepsi jak ty jejich erarni a neni zas tak velkej abys ho neuvezla :wink: . Ty jezdis s taskou i na kontroly do porodnice? To ja ji mela pekne doma :slight_smile:
21. črc 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jook tyden je jak prd, ale me by to stacilo...ja byla u more jen jednou a zatim znovu neplanuju...snad az jednou s detma az z toho budou mit rozum :slight_smile:. Ale co bych brala hned, tak ty jejich zmrzky....na ty se neda zapomenout :slight_smile:
21. črc 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak já zmrzky obecně moc nejím, tak jsem zkusila jen jednou a dobrá byla, ale další už jsem si dávat nepotřebovala. :slight_smile:
21. črc 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin mnam dala bych si, ale asi bych blinkala, už aby se mi ms začla, furt mi tlačí podbřišek. .ani jsem nevarila, jen doufam,ze zase nebudu mit neco se žaludkem
21. črc 2014 ve 12:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf ale i tak sis to užila ne? :slight_smile:
21. črc 2014 ve 12:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf tyyy jo, ty si blazen :slight_smile: takovou mnamku :slight_smile: ti vadi ze je studena a nebo ta chut? Ale samozrejme chapu...nekdo zas rika me, ze jsem blazen, ze nejim cokoladu :slight_smile:
21. črc 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 treba se nedostavi.. :wink:
21. črc 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf jééé, závidím :slight_smile: my měli jet taky do Chorvatska, ale na konec to padlo.. Máme 14 dní dovolené, v sobotu jedeme do Prahy do středy, potom směr domov :slight_smile: no a hurá každý den makat na baráku.. Ať to fičí :slight_smile: takže dovolené si moc neužiju.. Ale snad příští rok jo :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, musim se podelit o info... Dneska si manzel vyzvedl zpravu z vysetreni a podal mi to tak, ze mam doma nadsamce :slight_smile: 10x vic spermii ve vzorku nez je norma a z toho 80% pohyblivych. Takze to nekdy musi vyjit...
21. črc 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka tak to je super! To urcite brzy klapne, uvidis:wink:
21. črc 2014 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, byla by to uleva..a navíc mam pocit, že jsem si tím ježděním rozhodila žaludek, dala jsem si kolem oběda kávu,a vyblinkala jsem papu..tak jsem chlastala vodu,a jak jsme přijeli, tak ze mě jela ta voda a žaludeční štávy a je to fakt humus..jsem si připomněla 4 roky zpětně, kdy jsem naposledy tohle zažívala..a to jsem zažívala 5 let, a pak mi museli upravit jídelníček, tak to přestalo..a dnes opět..a dle mě to je tím, jak nepravidelně jím...jinak ještě ani zmínka po ms..ale radší už nosím intimku:slight_smile:
21. črc 2014 ve 13:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka ty brdo, tak ty máš chlapáka:D...a jakpak si na to ty holka naše:slight_smile:?
21. črc 2014 ve 13:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak to by bylo nemile....drzim palce at to neni zaludek, ale treba to tehu :wink:
21. črc 2014 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja furt chodim curat...je to az otravne. Za noc jsem byla asi 3x ted uz taky nekolikrat za posledni 2hodiny...je teplo tak vic piju, ale ze bych az tolik pila a tak moc curala???
21. črc 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já o vlku, a na intimce se mi objevilo trošku červené krve ale po utření nic..takže asi bude další kolo:frowning2:..asi mi to začlo:frowning2:
21. črc 2014 ve 14:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek