• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@danielka1985 ja jsem docela v pohode a klidku... Sice teplotu uz zase merim nizsi (36,8) ale nic si z toho nedelam :slight_smile:
A paradne jsem si uzila vikend na koupalisti... Docela jsem si odpocinula od prace a tesim se na dalsi vikend... Kdyz nebude prset, chcem nekam pod stan a kola s sebou... Mate nekdo nejaky dobry tip?
21. črc 2014 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 :frowning2: tak treba je to jen spineni... Uvidis zitra jestli se rozjede nebo ne :slight_smile: budu drzet palce at nedorazi :wink:
21. črc 2014 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verunka_korunka no, pri utreni mam slabe krev, takže jsem si tam už strčila tampon radsi, jinak mi je dobře, jak jsem se vyblinkala, a do hodky jsem mela na intimce krev:slight_smile:a navíc teda beru tu druhou práci, příští týden odjíždím min. na měsíc :slight_smile:
21. črc 2014 v 16:17  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 no ty jsi ale dobrodruh :slight_smile: to ja sedim v kanclu, stavbu jsem videla naposledy pred rokem a ctvrt jinak jen z fotek... A vizum uz stejne nemam, takze se tam ani nemrknu na hotovou :frowning2: a to jsem nad tim projektem uz 3 roky :frowning2:
21. črc 2014 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka tak kdybych byla v tom, tak nejedu, ale když už spinim, tak jo:slight_smile:
21. črc 2014 v 16:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf v jakém jste prosím tě byli hotelu?
21. črc 2014 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 to je skoda, tak treba priste. Hlavni je aby se ti srovnal ten cyklus a byla si bez problemu.
21. črc 2014 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 nebyli jsme v hotelu ale v soukromí - apartmán.
21. črc 2014 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 jo užila jsem si to krásně, relax, sluníčko.. to mistačí a byla jsem spokojená.
21. črc 2014 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Nevadí mi, že je studená, ale nevím, nemusím jí mít. Tak to zase já jsem úplný cvok na čokoládu, i tam jsem si jí musela koupit, měla jsem už absťák !! :slight_smile:
21. črc 2014 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lefik02 Tak bydlení je přednější, to je jasné. My máme kde bydlet, děti nejsou,tak můžeme cestovat. A jak jsi na tom ty s tím tvým testováním, dočkala jsi se ovulky, nedočítala jsem to tady.
21. črc 2014 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
No, bezva, tampon byl jen naruzovelej, na intimce tři kapky, krvavé a na tamponu růžový, pri koupeli, jsem zjistila, ze vůbec na cipku krev neni, takže opět intimka a kde se čekat :(
21. črc 2014 v 19:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem mymu řekla, at mě prostouchne:slight_smile:HIHI
21. črc 2014 v 19:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf A Vodice tedy dobrý? My teprve vybíráme kam jet a vypadá to tam :slight_smile:
21. črc 2014 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 a jak dopadlo prostouchnuti?
21. črc 2014 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak si du dat teplou sprchu a budu doufat, že bolesti přejdou... Jinak okamžitě směr porodnice ať mě zastaví porod! Co to dneska dělá. Děloha tvrdne jako blázen... Ach jo.Já věděla, že mám pro sychr balit tašku do porodnice...
21. črc 2014 v 19:57  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 no tak to dej pak hned vedet jak si na tom. Drzim palce!
21. črc 2014 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tehu test...co to je holky???
21. črc 2014 ve 20:17  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lupinpupin blede :(šla jsem se umýt a jen za cipkem bylo trochu ještě světlá krev :(ale na cipku nic:(tak jsem si vzala intimku, tak se uvidí, jestli se to rozjede:(
21. črc 2014 ve 20:21  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska11 pěkne:slight_smile:kolik si dpo?
21. črc 2014 ve 20:22  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska11 pekny dusik. Jen at pekne sili.
21. črc 2014 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 tak uvidis co bude. Ja furt cekam az prestanu spinit...umirnilo se to ale ne uplne...tak treba nez zaberou leky...
21. črc 2014 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin a co ti na to řekli? Jinak myslim, ze se nezadarilo :(a furt na me jdou prdiky :(
21. črc 2014 ve 20:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 no rano mi doktorka rekla, ze tam nic nevidi...zadny hematom nic ze je vse ok. Tak asi prekrveni...trosku jsem si rikala nestli to neudelala ta mata :-/
21. črc 2014 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin tak pokud to řekla,tak asi to tak je..tak roste ti to tam..tak se nedivím
21. črc 2014 ve 21:31  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 ono se to v tom prvnim trimestru stava a kolikrat se proste prkcina a i nezna. Hlavni je, ze mrnojsek je v poradku. Tak jsem klidna. A uvidim co zitra, ale snad uz to ude dobre.
21. črc 2014 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak jsem rano zasla k dr. Prohledl me, ale utz bohuzel nedelal. No skoda, mohla jsem mit klid vetsi, ale tak snad je to ok. Musim tomu verit, jinak by se clovek z toho neustaleho vahani zda je ci neni ok, zblaznil. Tak mi pri prohlidce rikal, ze tam mam nejake kvasinky, i kdyz ne moc a to ze mi mozna narusuje ten povrch a proto to mirne spineni. Tak mi predepsal nejake talblety na zavadeni, ale rovnou mi rikal, at navod ani nectu. <No, asi to neni uplne ideal pro tehule, tak nevim zda to brat. Ja nic nepocituji, nic me nesvedi. Jinak pry deloha roste, rovnou me poslal na krev, kdyz jsem byla na lacno a na ko jdu az 13.8. Dal mi zadanku na prvotrimestralni screening, tak to se musim pak objednat.
21. črc 2014 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin jo, tak presne vim jak ti bylo. Tak hlavne, ze je to ok. No ja taky rano byla, jen mi nedelal utz, skoda, mohla jsem videt srdicko. Hlavne mam obavy brat ty tablety, tak uvidim, kdyztak zitra. Je jich tam 6 a rikal, at beru jen 3.
21. črc 2014 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, holky, a taky mi dal uz prukazku. Mel ji tam pripravenou na pristi pondeli, ale jak jsem sla necekane uz dnes, tak mi ji hned dal. Na krvi mi brali 5 lahvicek.
21. črc 2014 ve 23:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@pampeliska11 To vypada hoodne dobre! Ja mam z takehoto dusika uz 15mes chlapceka. :slight_smile: Drzim palceky, nech pekne sili. :wink:
22. črc 2014 v 06:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek