• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
Ahoj holky, dnes som 20DC, posledne dni som bola hrozne unavena a podbrusko ma bolelo fest teda. Predpokladam, ze je to koli tomu clostilu. Zacala som si tento mesiac merat BT, prikladam dnesny graf...co myslite? Tu zvysenu teplotu dnes si oddovodnujem tym, ze beriem utrogestan a ten zvysuje BT. Chjo, kiezby to vyslo. To cakanie je najhorsie! :slight_smile:

22. črc 2014 v 06:40  • Odpověz  • To se mi líbí
22. črc 2014 v 06:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia tqk super ze te zkouknul. S tema kvasinkama mas pravdu...kamaradka byla v nemocnici se spinenim, vzali ji vyter a zjistili, ze tam ma nejake tydle breberky. Rikali ji, ze u nekoho se to projevi vytokem, svedenim a nebo prave i spinenim.
22. črc 2014 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia jo a tech bobulek bych sse nebala. Domtori predepisuji to s cim maji do re ucinky a vi ze na miminko nepusobi. Ascorutin v tehu se taky podle pribalovakj nema jist a gyndari a nemocnice ho davaji jak na bezicim pase.
22. črc 2014 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Jee tak to jsi me uklidnila, tak ja dnes vecer zavedu :grinning: VCera jsem se bala a cekala jsem, jestli mi nekdo napisete nejakou zkusenost, tak snad to bude ok. Jen me udivilo, ze ja nic necitim a on to tam videl. No tak je budu 3 vecery zavadet a bude snad klid a vsechno v pohode. Stejne jsem to vecer nestihala, spime s detmi mimo a nez jsme se tu poskladali, tak to moc neslo. Tak na dnesni vecer se uz pripravim.
22. črc 2014 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin on mi take rikal, ze byly drive nejake zalatinove bobule, ale ty se uz pry nedelaji, tak mi napsal neco, ted nevim jak se to jmenuje.
22. črc 2014 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 Jo, byla jsem tam moc spokojená, i to město je hezké a pláž taky, klidně bych jela na to stejné místo znovu.
22. črc 2014 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia kvasinky jsou běžné kocko. Já je měla u Pati před porodem, u Tynky furt, máme 2 generační barák a žila tu manzelovo babi, strašně zlej člověk a špína hrůza, ta se nekoupala třeba půl roku a ani vytrit tam nechtěla, hnus, tak ta mě imrvere tímhle nakazil a já je měla furt, co jí odvezli pryč, tak mě kvasinky zmizeli a za todle tehu jsem je měla asi jen 1. Takže se nestresuj a taky jsem u toho splnila.
@lupinpupin tak jsem zatím celá hurá :grinning: jen poslicci, ale fest bolestivý. Zítra na gyndu, tak jsem zvědavá,co řekne na děložní čípek. Jako u kluka nic u holky mě Ken tvrdlo břicho, ovšem teď ty poslicci stojí za. Bolí fest, že manžel byl v pohotovosti a Stachy bez sebe, ze bych byla v praze.....
22. črc 2014 v 08:47  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 diky za uklidneni, to vis, nejsem nejmladsi :grinning: tak mam obavy cokoli brat. Jmenuji se Candibene a prave pisi, ze na kvasinky pred porodem ok, ale v prvnim trimestru pouze dle uvazeni lekare. Tak snad s tim ma zkusenost a vi co dela.
22. črc 2014 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@danielka1985 no byl to jakoby hlen jako bílek od vajíčka, přesně takový jako máš v plodných dnech.. a bylo ho fakt hodně, ale asi to byl jen nějaký error :slight_smile: protože jsem v druhé půlce cyklu, on se občas objevuje i mimo ovulaci jsem se dočetla.
22. črc 2014 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky , tak jsem to nevydržela a udělala si test jsem 7DPO a je negativní :_( Mám ještě doufat ? není tam ani duch . Použila jsem test od RapiClear :unamused:
22. črc 2014 v 09:15  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky jsem 29 DC a mrška zatím nikde, dneska jsme to s manžou ještě prošťouchli :slight_smile: asi příjde o něco dýl, pokud by do týdne nedorazila udělám tt dřív to nemá smysl, akorát si pak dělám zbytečné naděje a mrcha dorazí jen s malým zpožděním. jinak žádný PMS je mi prostě skvěle no tak uvidíme co z toho bude, třeba se mi to ještě prodlouží kvůli vstřebávající se cystě no uvidíme. jinak se Vás tu snažím sledovat jak se Vám daří. holkám které čekají na ovulku hodně štěstí a ty které čekají stejně jako já na ms tak ať se nikde necourá a nebo ať se ukáže krásná dálnice. a těhulkám žádné komplikace a užívejte si vše co k tomu patří :slight_smile:
22. črc 2014 v 09:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
22. črc 2014 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulka188 7 DPO je fakt brzy, zkus to později nebo vyčkej na ms. hodně štěstí, omlouvám se v té předchozí zprávě mi zmizel text :slight_smile:
22. črc 2014 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jezura777 ja vim , ale že by nebyl ani náznak :/? Manžel má svátek v pátek tak jsem to chtěla jako dárek :slight_smile:)
22. črc 2014 v 09:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf no je přednější, ale je docela sranda, že už teď víme s přítelem, že za pět let, jak bude fixace to doplatíme a prodáme... Koupíme barák někde jinde :slight_smile:

jinak já se nedočkala ovulky a s testováním jsem přestala... Zbylo mě ještě pár testů, ale to zas pro mě není momentálně tak důležité " mám na mysli testování " nějak jsme se s přítelem bavili a momentálně jsme tohle všechno přestali řešit a vypadá to, že miminko jsme nechali na pozdější dobu... Nějak nic teď neřeším :slight_smile: je to takhle lepší :slight_smile: takže asi tak :slight_smile:
22. črc 2014 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 Aha, tak hlavně že v tom máte jasno a že ti jde na to nemyslet. To mi nejde nějak úplně vypustit z hlavy. Trochu jo, už neměřím teplotu a nesleduji se tak, ale stejně, v té hlavě to pořád je.
22. črc 2014 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf no né, že by mě to šlo úplně, to vůbec, nejde to na to přestat myslet... :frowning2: hlavně, čim víc vím, tím je to pro mě horší se " nesledovat " uvidíme, jak dlouho mi to vydrží :slight_smile: :slight_smile:

dneska se jdu ostříhat na krátko, tak je pravda, že mám v hlavě momentálně myšlenky jak budu vypadat :grinning:
22. črc 2014 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulka188 No tak když uděláš v pátek tak možná bude duch. 7 dpo fakt nic nemůže být vidět.
22. črc 2014 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak aby toho nebylo málo, odchází mě hlenova zátka. :grinning:takze rodit můžu dneska a nebo za měsíc... No paráda. Po včerejšku aby byl člověk pripravenej na všechno
22. črc 2014 v 11:04  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lefik02 Ty jo, změna ?? Tak pak dej fotku ! :slight_smile:
22. črc 2014 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivet1987 Myslíš ? :slight_smile: snad jo protože si připadam jako blázen bolí mě prsa ikdyž ovulka už neni a tak nějak nevim no cítím se divně :DD Ale asi se moc pozoruju :slight_smile: Děkuju
22. črc 2014 v 11:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia jj neboj, on vi co dela. Ja jsem si byla v lekarne pro ty bobule co rikas...a ano pani mi rikala, ze ma dodavatel dlouhodoby vypadek, ale dr.max si je zacal vyrabet sam a tak mi je dala. Nejsou na recept a muzou se v tehotenstvi. Me doktorka minule rikala, ze se tam zda taky mozna nejaka neplecha, ale ze to ted nepozna jak jsem zavadela ty bobulky na udrzeni. Pak jsem asi dva dny citila lehke svedeni, koupila jsem intim gel a bylo to dobry. Ted si me privedla na myslenku zda me spineni taky nemohlo byt z toho, protoze obcas svedeni jakoby citim, tak prelecim par dni timhle a uvidime.
22. črc 2014 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 tak super, ze si v pohode. Tak jen pekne jeste chvilku vydrz :wink:
22. črc 2014 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 počkej ty už chceš rodit :grinning: to néééé vždyť jsi před chvili otěhotněla .... to je masakr jak to uteklo !!!!
22. črc 2014 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulka188 7dpo je strasne brzy...nemuselo jeste probehnout ani hnizdeni....sance jeste urcite je.
22. črc 2014 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin Holky dáváte mi naději . Děkuju moc !!!A poznám hnízdění ?
22. črc 2014 ve 12:56  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 fakt jo??? Ty jo clovek ez to docte tak je vse jinak....tyyy jo, tak davej info co a jak. A od kdy muzes roditve sve porodnici a ne v Praze?
22. črc 2014 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
22. črc 2014 ve 13:14  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin mám takovej dojem, že klesá i břicho. V Benešově mě nechají odrodit až 36 tt a já jsem 35. Hlenova zátka odešla už na 3 a občas kus hlenu ještě je.no uvidíme, ale doufám, že ještě vydržím, rodit ještě nechci...
@monikaklosova rodit ještě nechci, ale možná budu. Poslicci, hlenova zátka odešla a mam takovej dojem, že mi i klesá břicho.... Koukla na to kamarádka a prej ho mám dost dole
22. črc 2014 ve 13:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek