• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@verik2 jak je to focene z vrsku, tak se az tak dole nezda...no kazdopadne, ta zatka uz porod znaci. Tak snad vydrzis do tobo 36tt to uz je za par dni ne.
22. črc 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 a tady ja 8+6 :slight_smile:
22. črc 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenkasaf jojo, docela dost změna, muž konečně povolil :slight_smile: a já z toho teď začala být nervózní :grinning:
22. črc 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 držím palce aby u tebe Ondrášek ještě chvíli zůstal a mohla jsi rodit v Benešově.
22. črc 2014 v 15:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akurat holky, ten dusik na teste... Ja to nechapem. Snazime sa, ale mne mela naposledy prijit ms 22.6. Ale prisla 5.7. Takze jsem 17 DC . Ani nevim proc jsem si delala test. Tohle neni mozny, to bude jenom falesny vysledek :(
22. črc 2014 v 17:14  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem to dneska přežila, to velké braní krve :grinning: Popíchané obě ruky, protože nebyly žíly a nateklo to :grinning: Všechno v pořádku a mimčo roste, jsme dokonce o dva dny napřed, tak teď nevím jak si počítat ty dny :grinning: Jestli podle menses nebo jak mi teď řekla, že jsme 10+6tt, a ne 10+4tt. Ultrazvuk mi dělala jak břišní, tak vnitřní a byl to mazec. Prcek se předváděl, dělal kotrmelce, mával, kopal a byl naprosto kouzelný. Pustila mi znovu srdíčko. No krve 3 zkumavky, a za měsíc na kontrolu :slight_smile: Ale 7.8. na screening :slight_smile:
22. črc 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ivet1987 tak je super, ze mas krev za sebou a jeste lepsi, ze je vse v pohode. Koukam, ze uz mate skoro 4cm. To je macik :slight_smile:. Jinak ja bych pocitala porad podle MS. Dba dny neni nic a pripadne ti to pomeni na screeningu. Ale ono se to muze menit cele tehu...jednou to zmeri trosku jinak, pak zas je mrnous trosku pokrceny...je obdobi kdy roste rychleji a kdy zas pomaleji. :wink:
22. črc 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jo jo, přes břišní měřil 4 cm, to je kluk už veliký :grinning: To říkala i 11+0, to už mi přijde moc :grinning: Hrozně se mi líbilo jak tam skotačil a kutálel se, to byla sranda :grinning: Jo, myslím že to bude kluk :grinning:
22. črc 2014 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 teda to je kus dítěte. Na pohlavi nezáleží, hlavně aby bylo mimco zdrave. Já chtěla 1 ditko holku a je to kluk jak buk
22. črc 2014 ve 21:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin právě oproti včerejšku klesá bych řekla. Hlenova zátka odešla už celá, zase všechno bolí. Fakt se to pripravuje k porodu všechno. Jenže já jsem 34+3 a v Benešově nechají rodit až 36+0 asi....takže okamzitej převoz směr Praha. Vidím to bledě, malej se cpe ven. Už mě bolí spodek dělohy, takže mám obavy zda se i neoteviram. Zítra jdu na gyndu, tak uvidím co mi řekne, jak to tam vypadá. Jsou ženský covrodi několik hodin,či dni a i ty co rodí i za 4 tt po tom,co odejde zátka. Ze mě jdou furt zbytky krvavého hlenu, takže zátka bude už celá venku. Vytok už nemam asi 3 dny co přestaly, a todle je na 100% hlenova zátka.... Uvidím, ale odpočívám, prcek ještě chvíli musí vydržet. Zatím asi nebude mít ani 2 kg,:frowning2:
22. črc 2014 ve 21:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
@verik2 vydrz holka aspoň 14 dni,jak je bouřka tak děti lezou ven-zmena tlaku :slight_smile:
Už 3den me bolí podbřišek spis cele břicho jako když to mám dostat-ale to ma ještě čas do 1.8 tak nevím myslím ze ovu byla v sobotu,ale sexik byl v úterý před tak pochybuji ze s toho by něco bylo:grinning: jsem nějaká nervózní a rozbolavela ach jo co zase je.
22. črc 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka mě bouřky nevadí, miluji je.paradoxně mě nedělá dobře,když je hyc a svítí sluníčko.... Hlenova zátka už odešla celá, břicho tvrdne a bolesti se stupnujou, děloha pracuje jako blázen. A nevím zda ven spěchá malej a nebo to dělá ten myom. Ovšem dneska bolesti narůstají. Bolí to čím dál tím víc ach jo...já bych ráda vydržela ani nevíš jak. 34+4 fakt rodit nechci...
23. črc 2014 v 05:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka jinak spermie možná 4 dny vydrží. Teda u mě poslední těhotenství ty 3-4 dny vydržely. Sexik byl po skončení menzes a já 4 den po ní otěhotněla... To je to ultrazvukový termín mám stouply o 9 dni ještě k tomu a nikdo na něj nekouká.... No uvidíme kdy malej půjde ven.
23. črc 2014 v 06:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 dneska jdes na kontrolu pokud vim vid? Drzim palceky a jsem cela nedockava na info. U nas se da rodittusim od 32tt driv do Prahy. A mas pravdu kdyz srovnas fotky, tak brisko niz je. Hlavni je, ze uz je vse vyvynute a malej by byl jen hodne malinkej, ale to v dnesni dobe neni problem.
23. črc 2014 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to ti brali krev na ten prvotrimestralni screening? Ze pises, ze ti delali i utz a co jsem cetla, tak se kolem 10 tt bere krev, coz jsi byla asi tedy ted a pak 12 tt ten utz. Tak me trosku mate, ze ti delali soucasne i utz.
23. črc 2014 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 holka, myslime na tebe a drzime palce, tak dej vedet jak jsi dopadla na kontrole
23. črc 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, nemate nektera zkusenost s temi tabletami zespodu Candibene? Treba i nekdy z drivejska>? Ja si vecer teda zavedla prvni a rano to ze slo, coz je ok, ale neni to bile,jak jsem zvykla z jinych tablet, ale takove do ruzova, az me to vydesilo. Tak jen doufam, ze mi to tam nic nepodrazdilo a neni to s krvi, ze to je jen zbarvena ta rozpustena tableta, no nevim....
23. črc 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Jak je? Kdepak te mame? Me poboliva bricho, ale to mi dr. vysvetloval, ze je to tim, jak se roztahuje deloha. No, nejak si to z tech predchozich tehu nepamatuji. Fakt je kazde jine, jak uz tady jednou psala verik2
Se nemuzu dockat toho screeningu, predtim mi nikdo utz delat nebude, tak abych vedela a videla, ze je vse ok.
23. črc 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ahojda, jsem tu, ale spíš pozoruji :wink:, nestíhám dočítat vše, jsme většinu dne venku a když sem doma, tak ležím většinou a odpočívám :wink:, nějak mě to zmáhá, dnes ještě nevím jak mi bude, ale včera mi bylo zase výborně, v pondělí se měnil tlak, tak jsem umírala, jinak mě nějak moc břicho nebolí, pokud tehy nejsem nafouklá jako pátrací balon a to trpím :grinning:... mě spíš bolí prsa jako sviňa :frowning2:... u prvního těhu jsem o nich nevěděla a teď to je teda síla :frowning2:... jinak jdu k dr. až 7.8., do té doby mám smůlu :grinning:... ale jsem ráda, že je zatím vše o.k. a nic se neděje špatného :wink:... myslím na tebe a snad to bylo tím práškěm :wink:...
@verik2 drž se holka :wink: a těším se na info -)
23. črc 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ne to jsem byla normálně u své doktorky na první pořádně a to bylo to velké brání krve první:grinning:
Na screening jdu 7.8.a budou mi brát krev i ultrazvuk současně v jeden den, v Brně to tak funguje.
23. črc 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jinak doktorka mi dělá utz pokaždé,což jsem velice ráda, a můžu koukat na prcka
23. črc 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak to je fajn, ze to lze delat v jeden den, treba to tak v gennetu maji taky. A to ti hned reknou vysledky, ze treba hodinku pockas na vysledky krve a vis to? Nebo jak to maji?
Ja byla na prvnich krevnich odberech ted v pondeli a zkumavek mi brali 5. Ale v poho, me tohle nevadi.
23. črc 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Tak to je fajn, ze jsi jinak ok. ja taky pujdu na utz predpokladam az v ramci screeningu, tak to bude ca. za mesic.
23. črc 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem namerila opet 37 takze opravdu ovu byla minuly tyden :slight_smile: jsem rada ze to nebyl anovulak :slight_smile: a merit budu pro kontrolu jestli ovu probiha :slight_smile: nastesti me to mereni nijak nestresuje, a navic me docela bavi :slight_smile: kdyby vibrator s kamerkou nestal takove prachy tak bych si to poridila a sledovala tak cipek jsem strasny zvedavec :grinning:
23. črc 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@donia výsledky z krve se dozvím ten den navečer. No já nesnáším brání krve :grinning:
23. črc 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Ahojky, tak posílám svoji změnu...

:slight_smile: :slight_smile:
23. črc 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@lefik02 no pekny, jsi kocka :wink:
23. črc 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 Ahoj, no teda, dobrý !!!! Sluší ! Já bych měla strach jít do takové proměny. Co přítel ?
23. črc 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia
@lenkasaf

Holky, děkují :slight_smile: :slight_smile: měla jsem z toho docela strach, díky tomu, že jsem vlasy měla po ramen.. Přítel? řekl, že je to nezvyk, ale pohoda :slight_smile: :slight_smile: spíš jsem se obávala jeho reakce :grinning: :grinning:
23. črc 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 Tak super, hlavně, že jsi spokojený ty a cítíš se dobře a příteli se taky líbíš, to je hlavní. :slight_smile:
23. črc 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek