• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@lenkasaf jj, je to cajk :slight_smile: takhle já se zabavuji, abych nemyslela na jiné věci, víš :slight_smile: :slight_smile:
23. črc 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lefik02 Rozumím Ti :wink:
23. črc 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin naštěstí ne.vždyť jsem říkala, že bříško klesá. Uvidím. Jj presne dneska v 5 mám bejt na gynde, tak uvidím co mi řekne. Dneska už krvavej hlen nejde, tudíž už zátka je fuč... Tak jsem zvědavá. Naštěstí mám všechno připravené. Jj presne už je vše vyvinuté. Jen váha je menší. Uvidíme. Do 14!dnů, zda vydržím bude ultrazvuk
23. črc 2014 v 11:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok snažím se držet. To ty vedra mě zmahaji. Navíc poslicci bolí čím dál tím víc. Jsou hodně nepravidelný, ale bolestivejsi. Bych potřebovala, kdyby děloha ještě týden dala. Může to dělat ten myom. Blbec jeden.
23. črc 2014 v 11:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ja s tim nemam zkusenosti....vzdy ze me jde takova barva jakou tam dam... kdyz davam bile jde bila, kdyz zelatinove, tak voda.... Je mozne, ze jak tam mas ty kvasinky, tak jeste to tam narusuji chvilku treba potrva nez se to urovna.
23. črc 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 pekne to mas ostrihane. To ja jsem na tohle posuk...jednou jsem cervena, pak zas blondata, jednou na jezka, pak has dlouhe....kazdou chvilku neco jineho.
23. črc 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 taky mi budou brat krev a delat screening soucasne. Co byla kamaradka v genetu, tak te bral krev jeji doktor a do genetu sla rovnou s vysledky krve a tam hned mela vysledky celkove.
@donia
23. črc 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak ono s tim porovnanim ne to videt vic nez kdyz mas jen jednu fotku...
jen jeste pekne kolena k sobe at malej vydrzi a dopece se a nabere nejakou silu.
23. črc 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to mluvis presne jako doktor :grinning: mi to nedalo a volala jsem dr. prestoze jsme v zahranici a povidal, ze normalni to neni, ale je to tim, ze to narusuje povrch cipku, ze z delohy to predpoklada nebude a ze by to dite nemelo ohrozit. mam je dobrat a pak by to melo ustat. ze pokud nemam krece do bricha, tak je to ok. a mam byt v klidu, zadne courani. takze hnijem doma a nakupy ci vychazky jsme odlozili. tak uvidim, verim a doufam, ze to bude dobry. proste musi. i kdyz strach mam, to je jasny.
po utreni je na papiru trosku cerstve krve, tableta uz ze me nejde, tak snad jsou to jen narusene nejake cevky.
23. črc 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já jsem na tom podobně, ale nynější přítel na to moc není.. Takže jsem se teď držela, ale na hlavě jsem měla od blinďaté po černou, růžovou, červenou, prostě všechno :grinning: takže změna aspoň v délce pro mě dostačující :slight_smile: :slight_smile:
23. črc 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no vidis....to bude dobre. Musi se to tam dat doporadku a bude to ok. Jen pekne odpocivej. Ja se dovolene trosku desim...vubec se mi nikam nechce. Prece jen doma je doma a mam tu sve doktory a klidek...ale pojedem. V zari pak dostanu neschopenku a to se uz nepodivame nikam. Nechtej uz davat neomezene vychazky jak jsem mala s holkou...ale jen 6hodin denne, tak budu muset rozmyslet jak je rozhodim skrze skolku zase...
23. črc 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lefik02 joo tak to muj manzel by me nechal strihat a barvit porad...rika mi...kdyz jsme se poznali, he to jsem byla u kadernice porad a ted jdu trikrat do roka :slight_smile:. No jo jenze ja mela kadernici u nasich, strihala uzasne a za par korun. V Praze mi bylo lito davat nehorazne penize jeste k tomu za prd. Tady na Kladne, jsem uz par kadernic vyzkousela a snad se blyska na lepsi casy...ale stejne has neni tolika casu na sebe :-/
23. črc 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre odpoledne, jakpak se mate?
23. črc 2014 ve 13:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 co my, ale co ty? Co mrcha? Vzdala to a nebo se rozjela?
23. črc 2014 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin včera se trochu rozjela,ale večer spineni a doted nic:(,ale včera byly malé cuciky od večera nic
23. črc 2014 ve 14:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 A to jsi jeste vydrzela netestit?
23. črc 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj dneska docela klid. Poslicci jen ráno a od odpoledne klid. Na gyndu jdu na 5 hodinu, tak jsem zvědavá.... Tak se možná i malej umoudril a pochopil, že se ještě musí péct.... Oni to jsou návaly. Kolikrát do hodiny tvrdne břicho i 10 a pak nic
Dneska v noci mě to i probudilo, ale tepla sprcha a já mám na par hodin pohodu a klídek. Takže se tak budu udržovat celá, dokud to půjde...
23. črc 2014 v 15:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin juu, ty nemas ty v tom brusku nahodou dvojcatka? :slight_smile:
23. črc 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak sup odpocivat, nohy nahoru, at se tam prcek jeste nejaky tyden udrzi :wink:
23. črc 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, parkrat se tu uz resilo presne pocitani tehu tydnu a dnu, tak tohle jsem nasla a je to myslim vycerpavajici :wink:
Přesná fáze těhotenství se zapisuje ve formátu ukončený týden+den, tj. např. 8+3 znamená osmý ukončený týden a tři dny z devátého týdne, přičemž první den týdne se počítá jako 0 (nikoliv 1). Den menstruace se tedy počítá jako nultý den nultého týdne (0+0):

0. týden - v nultý den začíná poslední menstruace před početím, poslední den tohoto týdne je 0+6
1. týden - první den je 1+0, poslední 1+6
2. týden - první den je 2+0, to je zhruba den ovlulace, poslední den je 2+6
... atd.
23. črc 2014 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děs dneska. Nechala jsem se okamžitě převést do porodnice.Říkám odešla mě hlenova zátka, no a co...a co bolesti, říkám jen při tvrdnutí břicha. No tak kdyztak budete rodit dřív. Hrabl do mě, fakt síla a prej nález v normě, ovšem pokud se otevírám či ne neřekl. Tak síla teda. Zítra volám do porodnice a domluvím se s nima a bude to. Člověk bude klidnější
23. črc 2014 v 18:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 a tak jsi doma,nebo teda v porodnici
23. črc 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia doma :grinning: do porodnice zavolám zítra a objednám se na monitory...
23. črc 2014 v 18:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka neni co, když jsem krvácela :(
23. črc 2014 v 18:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já jsem u 2 ze 3 těhotenství silně krvacela 3 dny. Místo 5 a další měsíc už nic.... Jen teď u posledního jsem jen splnila
23. črc 2014 v 19:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to vypada ze to mas zase jen tak mirnoucke jako minulej mesic? To je zvlastni. Se objednej k dr.
23. črc 2014 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia je to tak i logicke....ale bohuzel kazda kalkulacka to pocita jinak a pak v tom jsou zmatky. Konik bere 0 jako prvni den co jsem pozorovala.
23. črc 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek zatim o dvocatkach nevim :slight_smile:
23. črc 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak tohke byla stejne posledni u doktora a od 36tt se xhodi do porodnice automaticky. Bud rada, ze je nalez v norme.
23. črc 2014 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ano to je pravda, týden začíná nulou.

@verik2 drž se, ještě ne :slight_smile:
23. črc 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek