• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@verik2 ja si myslim, ze to muj případ neni, včera jsem mela i cucky.. koupím ovu testy a budu zase testovat:slight_smile:
@lupinpupin no tentokrát jsem z pondelniho večera na úterý mela bolesti a krvácela jsem červeně, málo ale jo.. předtím to bylo spise nahnedle. .takže je to o neco jiné nez minuly měsíc, ja jsem stejně v týdnu pryč a doma jen na vikend a to po cely měsíc :slight_smile:
23. črc 2014 ve 20:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 aha...skoda, ze to nevyslo :-/ . Tak hodne stesti do dalsiho kola. Treba se ovulka trefi na vikend.
23. črc 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ted už nic od rána, a testovat budu od příštího týdne :slight_smile:
23. črc 2014 ve 20:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no on mě chtěl ještě za tejden hnát k němu, tak jsem řekla, že ne, že chci už převést do porodnice.
@ivet1987 jj zatím se držím. Uvidím co pristivtyden řeknou v porodnici. Tam je to pro mě rozhodující...
23. črc 2014 ve 21:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 aha.... No snad to jednou vyjde.... Ten můj má hodně rychle mrsky i když jsem na konickovi. :grinning:ale teď si bude muset dávat pozor....
23. črc 2014 ve 21:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 aha....myslim, ze je fajn koncem uz chodit do porodnice...aspon to okouknes, okouknes doktory a oni se seznami s tvym stavem. Tak at mas brzy termin a vydrzis do te doby vcelku :wink:
23. črc 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to mas dobrý ten muj to ma jako když plivnes, nechapu, ze před 11 lety mohl splodit dítě :slight_smile:
23. črc 2014 ve 21:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak to byl asi mladej kluk ještě :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2014 ve 22:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ty porodnici se nezměnili. Rodit tam budu už po 3 a ti,co mě dělali ultrazvuk, tak ty mě rodilí. Takže to je v pohodě.Oni si musí prohlídnout mě :wink:
23. črc 2014 ve 22:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 no ted mi je 38:(
23. črc 2014 ve 22:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja se dnes tak krasne zkoulovala :slight_smile: pobrecela si na ramene kamaradky za neuznani od taty a je mi ted o dost lip :slight_smile: jen aby dojel ten bus a hodil me domu :-P To se mi bude krasne usinat. Tak vycistenou hlavu jsem dlouho nemela :slight_smile:
24. črc 2014 v 01:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky, jak mám počítat v kolikátém tt jsem? podle ms jsem dnes 7+1, ale podle UTZ bych měla být 6+3 a já nevím který uvádět :grinning:
24. črc 2014 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok vždy to berou podle měsíčku,takže jsi 8 tt jak to mas na profilu..já jsem PM. 35 tt.ale podle ultrazvuku 33 :grinning:
24. črc 2014 v 08:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 u chlapa na věku nezáleží. Vem si Gotta.jaké má krásné holčičky :grinning: a znám i dost těch,co zplodin dítě po 50 :grinning:
24. črc 2014 v 08:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak za 14 dni jsem nepribrala.:grinning: 35 tt a váha -1 kg :grinning:
24. črc 2014 v 08:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Moc děkuji za info a na tebe furt myslím, my tu máme dnes docela chladno, tak snad je u vás a netrpíš tolik :wink:
24. črc 2014 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj presne tak pocitaji to podle MS. Pripadne ti to upravi az podle velkyho UTZ. Jen kdyz jsem se objednavala na ten screening, tak tam chtela podle UTZ co mi rikala doktorka.
24. črc 2014 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, já jsem z toho jelen, pač si tekrát dr. zapsala podle utz do papíru a podle toho mě i objednávala a teď jak sem běhala po neurologii a hematologii, tak to po mě chtěli vědět a já nevěděla, které mám udávat :grinning:, takže trochu trotl .-D a jak ti dnes je? mě je zatím všelijak, ale snad se to ustálý :grinning:... a co špinění? ukázalo se ještě?
24. črc 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak si .ela uvadet oba terminy a at si vyberou.... oni jsou doktori a vezmou si to co je pro ne podstatne. Vcera mi bylo celkem fajn a dneska se citim zatim dobre. Za to pondeli a utery mi bylo strasne blbe....uvidim co mi dnesek jeste nachysta. Ja mam podle MS 10tt to to leti...ctvrtka bude za par dni za mnou :slight_smile:. V utery mi jeste odeznivalo to spineni a vcera uz nic, tqk doufam, ze se uz neobjevi a budu mit klid.
24. črc 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok mě je horko i když je 24 stupňů. V noci jsem se potila. No za týden porodnice, registrace k porodu, monitory, tak jsem zvědavá. Snad vydržím. I když poslicci slabnou, asi jak není přes 30 tak to jde. Budu se držet, kdyby něco dam vědět holky moje...todle je nejlepší skupina, kde člověk vůbec kdy byl :wink: jsme tu dobra parta.
24. črc 2014 v 09:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jinak včera tlak 105na 60 se divím, že jsem se nemotala a 35 tt a -1 kg od začátku těhotenství. Už ze mě sestřička nemohla :grinning: a příští čtvrtek hurá porodnice, registrace k porodu, monitor....
24. črc 2014 v 09:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 a uz jsi objednana? Ktery den tam jdes?
24. črc 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj dneska jsem tam volala, jdu tam ve čtvrtek 31.7 :grinning: jsem klidnější, porodnici věřím
24. črc 2014 v 09:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to spineni jsi mela cele dny nebo jen občas? a jako ze do hneda, nebo i cerstva cervena?
No ja rano co ze me vysel zbytek zase te tablety, tak byl min ruzovy nez včera. Ale ted zase po utreni mam jakoby hlen s čerstvou krvi, ne moc, jen takove jakoby vlasecky v tom, nebo jak to nazvat, ale je to tam. no kdybych nebyla v Rakousku, tak jdu k dr. Takhle snad vydrzim alespoň do pondělí, ale je to naprd. Zacina byt zase hezke počasí po tech destich od nedele a ja drepim doma :cry: a mam strach. Ach jo.
24. črc 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok Me jak dr. vystavoval průkazku, tak mi tam napsat tt a den podle utz. I když me to vychazelo 5+5 podle MS a 5+4 podle utz, takze skoro stejne. Včera jsem se objednala do gennetu na ten prvotrimestralni screening, abych mela jistotu, ze me tam vezmou a taky nechci strasit a bat se, ze by něco nevyslo, když spinim / krvacim. Proste tomu verim, ze to bude ok. No tak na krev mohu 10+0 az 11+0 kdykoli, to je bez obj. a na utz me objednali 1.9. to budu 12+3. Mam zrovna ten den dovolenou, tak se to hodi, deti jsou prvne do skoly, takze odvedeme Nicolku do první tridy a pak ji necham u mamky, stejne budou za hodku hotove a pojedeme do Prahy, to uz budou komplet výsledky i krve, tak doufam, ze si pojedeme jen pro ty nejlepší zprávy. jo, taky me předtím objednala na genetiku. Takze to v jednom dnu pak sfoukneme oboje.
24. črc 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já posledně co splnila a malej se udržel, tak vždy čerstvou krev... Když šli zbytky,tak už byli náhnedly. Jde o to,aby jsi nespinila moc a pokud nemáš bolesti.... Mě u toho i bolelo břicho a nikdo neřekl, proč spinim. Bolest byla rostoucím myomem.... Hlavně se Opatruj bude určitě dobře
24. črc 2014 v 11:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 diky, mam to ted ten druhy den, sice čerstvou krev ale fakt jen trosku smisenou s hlenem, když se utru. No lezim, bojim se i s dětmi na prochazku, natoz po kramech a to je uz u me co rict :grinning:
Asi v pondělí pak doma naklusu k dr. protože si nejak nedovedu představit, ze dovolenou stravim lezenim, ze nemam ani cas na deti a pak bych v pondělí sla normalne do práce. Tak aby na me mrknul, požádala bych ho o utz, at mam klid, i kdybych si ho mela zaplatit a uvidim co by mi řekl.
24. črc 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jo to verim, jsou tam prece jen porodnici a maji vice zkusenosti. Tak at vydrzis :wink:
24. črc 2014 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravim Vas po par dnech, vse jsem docetla a jsem rada, ze vsechna miminka jsou na svych mistech :slight_smile: musim Vam rict, ze mam nejakou krizi, ze ani nevim, jestli mimi chci...nikdo nam nehlida, takze jsem s detmi stale dama, manzel chodi z prace pozde, takze vse musim delat s malou a mam pocit, ze jsem z toho uz unavena...nicmene ovu zacinam testovat;)
24. črc 2014 ve 12:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia odpocivej, ale urcite to bude dobre! :slight_smile:
24. črc 2014 ve 12:11  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek