• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@donia no v to pondeli kdy zacalo rano...jsem mela hnedo na papire a pak sice uz svetlejsi hnede na papire, ale porad jsem mela radeji intimku a byla tam jakoby cmouha, ale nic hrozneho. No a v jtery jsem mela vzdy jen na papire po utreni lehce hnedave...asi kdybych to tak nezkoumala tak bych o tom ani nevedela. No a ted mam bilo....rano po cipku upne mokro z glycerinu, ale po spineni ani naznak...nastesti...tuk tuk tuk. Ale vzdy jsem mela jen hnede coz je spineni...pokud to neni hnede, ale cervene, tak to je krvaceni...aspon tak mi to rikala vzdy doktorka. Verim ti, ze to pro tebe musi byt silene...kor kdyz nejsi doma a nemuzes k dr. Neuvazovala si treba o navratu o den driv aby sis dosla k dr? Ale on ma dovolenou si rikala vid? Nebo pohotovost?
24. črc 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to jsou prekvapka! Jsem zvedava:slight_smile:
@mikracek ahoj, jak jsi na tom:slight_smile: ktery DC jsi? Ja 15 a testuji ovu, zatim nic..
24. črc 2014 ve 12:16  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia platit nebudeš. Když spinis musí ti ho udělat zdarma. Hlavně ať je vše v pořádku.
24. črc 2014 ve 12:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no to jo,ale tenhle vyloženě dělá primáře ty porodnice, tak by člověk od něj čekal profesionální přístup. Jo zatím celá jsem. A jak nejsou takový vedra, tak i poslicci slabnou. Jestli dřív porodim, tak z toho vedra. Jak je moc hyc, tak je mi fakt příšerné...
24. črc 2014 ve 12:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena mám to samy a ještě se starám o postiženou tchyni. Už jsem si zvyklá a 2 nebo 3 děti takovej rozdíl není :wink:
24. črc 2014 ve 12:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 me posledni dobou pripada, ze primar uz kolikrat ani nevi co a jak vlastne je...maji tolik papirovani a tolik birokracie, ze z praktickeho hlediska maji zatmeno :-/
24. črc 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak jsem to nevydržela celý den mě hrozně bolí prsa a udělala si test a je negativní ani duch tam neni . Sice jsem ho dělala v 12.h ale stejně to už by snad malinko byl náznak :_( Jsem 9DPO.
Tak snad nám to vyjde příště . Nejvíc mě štve , že mě bolí v podbřišku , bolí mě prsa(nikdy mě neboleli ) až od ovulace bolí furt :(
24. črc 2014 ve 12:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka188 jestli budea jak já, tak ducha jsem našla až 24 den :grinning: někdo ty testy má pozitivní až dyl
24. črc 2014 ve 12:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no právě.... Proto jsem se radci prohlásila do porodnice. Tam se na mě podívají a řeknou co a jak. Tam jim věřím. I primář řekl, že jsem neplodna a za pár dní jsem koukala na pozitivní test. Jako gynekolog moc dobrý není. Hlavně po jeho vyšetření vždycky spinim
24. črc 2014 ve 12:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no nevim přestávám si dělat naděje ..jen mě štvou ty bolesti :_(
24. črc 2014 ve 12:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. črc 2014 ve 13:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 nevim zdala se mi tam mala carka ale spis to jak sem ho blbe drzela:frowning2: naklonila pak
24. črc 2014 ve 13:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka188 to je jeste brzy....ja ducha nasla 12dpo...vydrz, treba se vybarvi a hlavne takto rzy bych testovala jen z ranni moci.
24. črc 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 si delas srandu ne...nestalo by za to si najit jineho gynekologa? Ja jsem nikdy po vysetreni nespinila.
24. črc 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka188 ted koukam na ten testik....lehky naznak carky tam vidim....tak treba zesili. Drzim palce...testni tak za 2-3dny a z ranni moci a uvidis. Treba se vybarvi.
24. črc 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin No ted už to na tom testu moc nevidim ....tak ja nevim :slight_smile: tak počkám ...kdyby se dostavila ms tak aspon vím proč mi je divně .Děkuju za podporu vím, že se tu spousta snaží roky a ja teprv začínám tak se omlouvám :slight_smile:
24. črc 2014 ve 13:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin dovolenou uz mel, ted tam muj dr. je. Ale jak jsem mu volala, sam to nijak nehrotil, rikal at jsem v klidu a pokud nemam krece, tak je to v ramci moznosti ok. At se v pondělí kdyztak stavim. Tak uvidim. A zase je mi ted lepsi v klidu "doma" nez 6 hod. na ceste v aute. Tak jen doufam, ze to bude každý den lepsi. Jen mi rikal, jak jsem u nej byla, at beru jen 3 ty tablety a ted mi do tel. řekl, at je klidne vyberu všechny, tj. 6 tak ja nevim...
24. črc 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka188 to je v pohode. Jen 9dpo je hodne brzy na testovani, to u nekoho treba teprve zacina probihqt hnizdeni...
24. črc 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia jo tak to ti neporadim kolik jich vzit... tak pekne odpocivej a drzim palce at to brzy prejde. Jo a v pondeli bych si tam asi pro jistotu skocila a at ti udela ten utz...to pak budes mit jistotu. Se divim, ze ti ho neudelal uz ted v pondeli kdyz si tam byla. Ja kdyz sla vzdy se spinenim, tak mezkoukla v jakem stavu je cipek, pak me prohmatala a pak utz.
24. črc 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia držím palečky ať špinění odezní a můžeš se radovat, tak dlouho jsi na tu dálnici čekala.
@verik2 drž se holka a radši do té porodnice na kontrolu jeď, ten tvůj primář taky vypadá dost na houby, možná bych uvažovala o změně.
Tak koukám že teplo asi nesvědčí nikomu. já jsem dneska 31 DC mrcha nikde, žádný PMS je mi skvěle, včera mě trošku bolel podbřišek ale to je tak všechno, jenom chodím furt čůrat a často jen pár kapek a na kalhotkách takový ten neplodný hlen... tak nevím jestli to nemůže být nějaký zánět močáku. no a beďárci na ksichtě furt stejní a nemizí... tak nevím asi nějaké splašené hormony po té cystě... furt odolávám udělat si test, protože teď jsem v klidu a pak bych byla akorát zklamaná... jestli vydržím a mrcha nepříjde udělám asi ve středu... dřív to nestihnu, i když mám pokušení ho udělat už zítra protože by mi ho měl kdo zkouknout... no nevím.
24. črc 2014 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak to jsi me uklidnila :slight_smile: peci o tchyni si k tomu uz predstaviy nedo vedu..to Te obdivuju!
Jinak ja vim, ze to tak jako ja ma hodne lidi, to je jasny, akorat mam pocit, ze jsem vlastne rada, ze ta mala pujde do skolky a ze to neni uz mimino, taky mi pripada, ze jsem takova nervni na ty deti, coz me pak mrzi...takze tak, no uvidime..;)
24. črc 2014 ve 14:11  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jsem převedena už do porodnice, jelikož odešla hlenova zátka, tak prokrvene deliznivhrdli mohlo zaspinit. Říkají to i v porodnici, když vyšetřují, ale u nich se to nestává. A do Sedlčan nepůjdu, tam jsou ještě horší a tady na vesnici mám problém... Návic on je tam jen za záskok, za doktorku a ta je v pohodě.a už tam budu chodit jen 2x ročně kvůli myomu a to už vydržím
24. črc 2014 ve 14:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 no ale mohlo by to byt i nadejne, ze? :slight_smile: ja bych to zitra nedovedla nezkusit, kdyz mas prihodne podminky:slight_smile:
24. črc 2014 ve 14:15  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena no mě syn taky půjde do školky. Tynka 2 roky bude doma pomáhat s braskou. No jo tchyně, dětská mozková obrna, pak mozková příhoda, zánět mozkových blan. Bohužel je hluchá, naslouxhadlo. Nepomáhá, blbe chodí, neuvari si,nevykoupe se,neukludi nic a zvládám to v pohodě. A děti i když jsou hodně živý a divoký a obxas neposlouchají, tak se nenudim. Akorát na zahrádku letos se....tavzarostla a je mivto kde si.zvládnout se to dá v pohodě :grinning: jde jen o to si dobrevrozvrhnout práci :wink:
24. črc 2014 ve 14:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka188 me se taky zda -hned na prvni pohled, ze tam dusik je
24. črc 2014 ve 14:17  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka188 uvidis, ale něco hodně slabého na miste, kde by měla být 2 čárka taky vidím... Snad se mi to nezdá. Ještě chvíli výdrž je fakt brzo.
24. črc 2014 ve 14:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena :slight_smile:)holky neblbněte já neusnu :slight_smile:) A je možný že po delší době trošku z toho testu zmizel ? Ted to vidim mnohem min .
24. črc 2014 ve 14:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ze se nenudis mi ani psat nemusis:slight_smile: ale ono kdyz uz to tak mas, tak nejde jinak nez to zvladnout, vid? :slight_smile: my mame dva psy, ktery nejsou s ostatnima kamaradi a taky se me dost lidi ptaj, jak to zvladam..
holt musim, no..mala je zvykla, ze se s nima musime projit a chce jit vzdy se mnou...neni prilis osobni otazka odkud jsi? My totiz k Sedlcanum jezdime, tak jestli treba nejsi z vedlejsi vsi..;)
24. črc 2014 ve 14:24  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka188 ja bych rekla ze jo, kdyz to zaschne...aspon teda ty ovu se mi tak zdaj
24. črc 2014 ve 14:27  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jitulka188 on jak test uschne, tak trosku zeslabne...to je normalni. Bud zkus zitra fakt z ranni moci a nebo za 2 dny...taky z ranni moci. Tam mas nejvic hcg a test je nejpozitivnejsi....
24. črc 2014 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek