• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@verik2 tak at se ti brzy vrati tvoje doktorka.
24. črc 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena no odolávám zatím protože nechci být zklamaná a říkám si že tři dny zpoždění ještě nic není a navíc se fakt necítím těhotně :slight_smile: no ale zítra nebo v sobotu k tomu budou vhodné podmínky... tak kdybych se rozhoupala dám vědět jak to dopadlo :slight_smile:
@jitulka188 držím palce ať tam je nejen dušík ale pořádná dálnice a uděláš manžovi radost k svátku :slight_smile: a naděje umírá poslední dokud nedojde ms není nic ztraceno, u tebe je ještě brzy :slight_smile:
24. črc 2014 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin
@majdlena
Holky děkuju moc ...asi to zítra zkusím ráno ...Prostě mi to nedá :slight_smile:))
24. črc 2014 ve 14:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Tva zprava bude s napetim ocekavana :slight_smile:
24. črc 2014 ve 14:32  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 diky :wink: taky doufam, dr. se priklani k tomu, ze ty kvasinky to tam mohou dráždit a az se jich po tech tabletách zbavim, mělo by se zklidnit i to mirne krvaceni, spineni to není, je to jasna krev, i když jen na papire po utreni a soucasti slabého hlenu. no neznam to z drivejska, tak jsem nesva. byt doma, uz jsem zase u dr. takhle si volno, na které jsme se tak tesili, ani neuziju.
tak do stredy bych byt na tvem miste urcite nevydržela. pro me je nevedomost a event. plane nadeje horsi nez vedet i tu horsi variantu. tak az se rozhodnes testovat, urcite dej vedet výsledek. :dizzy_face:
24. črc 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak snad doktor ví co dělá, neboj vše bude v pořádku věřím tomu s tebou.
no s tím testem je to zapeklitý vždyť víš... není to jen o tom jestli bych chtěla testovat já ale jestli budu mít někoho spolehlivého kdo by mi na něj kouknul, no tak třeba zítra nebo v sobotu :slight_smile: taky to asi do středy nevydržím , ach jo je mi tak blbé furt někomu říkat a otravovat ho s pro mě dost citlivou věcí :(
každou chvíli lítám na záchod a učůrávám :slight_smile: no a kontroluju jestli mrcha nedorazila, stejně spíš počítám s tím že příjde a jen se zpozdila.
24. črc 2014 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 a proc si na nej nekouknes sama? Jsem jak donia taky bych chtela vedet jak na tom jsem. Ja vzdy testovala den dva pred MS...dyl jsem nejak nemohla vydrzet :slight_smile:
24. črc 2014 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia urcite to bude kvasinkama uvidis :wink:. Zbavis se jich potvor jednich a budes mit klid :wink:
24. črc 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no ráda bych na něj jukla sama jenže jsem nevidomá a mám i nevidomého manžela, takže ani on mi na něj nejukne, takže s takto choulostivou věcí musím otravovat rodinu nebo kamarády, no co už :slight_smile: holt to vypadá že zase budu muset někoho zneužít jestli mrcha nedorazí.
24. črc 2014 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky. já se zblázním, ted jsem začla špinit a navíc jsem začla dělat ovu testy a je skoro stejna jak ta testovací:frowning2:...v pondělí odpo špinění, pak v utery skoro ms,ve středu ani tuk a dnes opět malé špinění:frowning2:
24. črc 2014 v 16:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 holka zkus TT jestli jsi ho tedy nezkusila už :slight_smile: je to zajímavé, taky čekám na mrchu a ona nikde :slight_smile:
24. črc 2014 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Ukaž fotku. Já to měla taky tak, na to že jsem těhule přišel ovu test :slight_smile:
24. črc 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice ale já v pondělí odpo špinila krev a v utery se to trochu rozjelo i s cuckama a včera nic a dnes před 2 h. špinění, když jsem dělala test na ovu
24. črc 2014 v 17:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 nene , nezkoušela, jelikož jsem měla ms se špiněním den a půl:-/
24. črc 2014 v 17:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 No, ty jsi případ tedy. Na těhu to tedy nevypada :( preventivně započněte snaženíčko :slight_smile: a s takovouto ms bych určitě zašla k dr., několikátý měsíc už to není uplně normální, asi ti sliznice nedorusta jak by měla a proto není co by krvácelo :(
24. črc 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice před třemi měsíci jsem byla na kontrole a všechno je ok..vím, že to nevypadá..asi přestanu testovat
24. črc 2014 v 17:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena do Sedlčan jezdím často, mam to tam 13 km.bydlím v Meseticich u Sedlce -Prčice. A ty jsi odkud?
24. črc 2014 v 17:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 aha aha...Mesetice mi nic nerikaj, ale Sedlec-Prcice jo..to mame kousek, asi 6 km :slight_smile: my jezdime do Bolechovic :slight_smile: se kouknu do mapy, kde jsi :slight_smile:
24. črc 2014 v 17:41  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena Měšetice jsou 1 km do Sedlce směrem k Sedlcanum. To by bylo fajn, kdyby jsi to měla kousek a já melavobcas s kým pokecat.
24. črc 2014 v 18:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 to chápu, ze je to na prd, když musíš nekoho otravovat. Prave proto bych ale asi využila vždy prilezitost když to jde a někdo tam u tebe je. Hele, to me tak napadlo, jak tedy zjistis, ze prisla MS? To mi nejak nejde do hlavy, snad neva, ze se na to ptam.
24. črc 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 holka, holka. Ty urcite vyuzij nejblizsi akci v Maxu 2+1 jejich produkty a nakup ovu a tehu testy do zasoby. S timhle jich budes potrebovat opravdu hodne :grinning:
24. črc 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena ahojky, já jsem zatím 12DC a od 14DC zas budu testit ovu (teda pokud se mi bude chtít :grinning:), uvidím, možná ještě dva měsíce testovat budu, ale pak se už na to vyprdnu a nechám vše osudu...stejně to leze do peněz :slight_smile: zrovna vybíráme dovču na přelom září/října a začínáme vážně uvažovat o Kanárech, a tak si říkám, že kdybych náhodou byla těhu, že jestli bych mohla vůbec letět.....ale snad jo :slight_smile: jedeme ve čtverko s kamarádkou a kamarádem a moc se těšíme :slight_smile: No a ty máš většinou ovu kolikátý den? Já ten 15DC...
24. črc 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek zrovna jak jsem byla v pondělí u dr. tak jsem slyšela jak se bavil s holkou prede mnou, byla 24 tt a ptala se na letani letadlem a on ji rikal, ze v první pulce by se toho nebal, ale v te druhé, coz uz ona byla, by to uz nehrotil. To tam za nim prisla i s problémem. Na druhou stranu, někdo prvních 12 tt prozvraci nebo resi pocatecni spineni, tak to na dovcu také není idealni. Takze ono si nevyberes. Zase na druhou stranu kvůli tomu něco odkládat a přitom byste v klidu třeba odletet mohli. no je to tezke. Spis bych se pripojistila na storno ze zdrav. duvodu a byla bych vic v klidu, ze kdyby se něco delo a nechtěla bys pak, tak bys nebyla tolik ve stresu ze zaplacene dovolene.
24. črc 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia tjn:D...jsem případ, zítra zase testnu:D...dle mě to fakt bude ovulka..jak minule, jsem testovala 4 dny po ms, a měla jsem taky takové divné ovu, pak na několik dní klid a pak pozitivní ovu test....takže asi možná fakt budu mít ovulku těsně po ms a pak v polovině cykluu...uvidíme:slight_smile:ted budu testovat každý den:D..takže chudák moje peněženka:D
24. črc 2014 v 18:58  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia děkuji za info :slight_smile: no, říkám si, že co má být, to bude :wink: ale dovolenku bych si ještě ráda užila.....protože příští rok už beztak bude mateřská :slight_smile: není boha aby ne :slight_smile:
24. črc 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 i ja si myslim, ze diky te parodii na ms se ti nedari otehotnet, nenaroste ti dostatecne sliznicnice a pak se to vajicko nema kde zavrtat :frowning2:... pokud chces mimo, tak to res, hlidat ovu nestaci :frowning2:...
24. črc 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok aha..a nemyslíš, že by mi to gyndař řekl..a navíc ms jsem měla vždy stejnou jen poslední dva měsíce je uplně jiná..a já to nehrotím, když se nezadaří do konce roku, tak jdu na gyndu..jinak jsem v říjnu min. rok byla na odebrání vzorků a vše je uplně v pořádku..pokud se nezadaří do konce roku,tak to budu řešít
24. črc 2014 v 19:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok a taky je možnost, že mám zase ovulaci ´2x do měsíce..před 2 lety, po vysazení jsem měla ovulaci hned co mi skončila ms, a pak po polovine cyklu...pak se mi to ustálilo po několika měsíících..a od té doby jsem to neřešila..až ted si dělám ovu testy teprve 2 cyklus..ted to chci testovat ode dne skončení ms do další,abych věděla,pak můžu za ním s něčím zajít..na slabou ms mi řekne jen, že se to někdy stává..
24. črc 2014 v 19:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 je, to se moc omlouvam za muj hloupy dotaz. Jste dobri a obdivuju nevidome lidi jak se dokazete orientovat. Mame tad kousek barak kde bydli sami postizeny a nebo nevidomi a tak je zde pomalu na dennim poradku pomahat. Nedavno autobus zastavil na spatne zastavce a pan netusil vubec kde je, tak jsem mu pomahala zorientovat.
24. črc 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak manžel mě totálně dostal, já ještě nic nenakupuju a drahý se dotasil domů s dvěma dupačkama a bodyčkem :grinning: Zlatý :slight_smile:
24. črc 2014 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek