• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@ivet1987 husty:D..hihi...
24. črc 2014 v 19:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ono jde i o to s kterou spolecnosti pripadne poletis...nektere berou jen do urciteho tt...
24. črc 2014 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 na to ab zjistil jak narusta sliznice by ti musel udelat UTZ...
24. črc 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin dělá každých půl roku před ms, a každý tři měsíce po ms a vše ok, jdu za nim další měsíc
24. črc 2014 ve 20:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 holka ty si zahada!!! Tak uvidis jake budes mit testy dal....pripadne pak udelat tt...
24. črc 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin aha, takze prvni trimestr by nemel byt problem, ze? :slight_smile:
24. črc 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek to nevim...ja nikdy neletela :slight_smile: vim he to resila kamaradka, ze to mela jen o par tydnu...zalezi na letecke spolecnosti. V dokumentu i rikali, ze je nejaka spolecnost co neprepravuje vubec tehulky...ale to nevim jestli je u nas. Na vse se radeji poptej. Prvni trimestr asi nebude taky nic valneho....tam mas zas nejvetsi riziko potratu protoze neni jeste placenta...ideal je asi od 12tt do toho 20tt
24. črc 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok je mi blbe...cele odpoledne jsem byla venku a to byla pohoda...ale jakmile jsem zavrela dvere od bytu tak mi je zle:-/
24. črc 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do kdy mi dovolí létat?

Do 28. týdne těhotenství můžete létat celkem bez omezení. Mezi 28. a 36. t.t. se většina leteckých společností chrání tím, že vás přepraví pouze s lékařským osvědčením a po 36. týdnu vás již většina aerolinií přepravit odmítne. V případě vícečetného těhotenství je tato hranice navíc posunuta, většinou k 28. týdnu. Nejlépe budete létání snášet ve druhém trimestru a tehdy to je pro vás i plod také nejbezpečnějš

@mikracek tohle jsem nasla v jednom clanku.
24. črc 2014 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
24. črc 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 právě to je to,že ti bud málo narilusta opravdu děložní sliznice a pokud je slabá, tak i když otehotnis, tak se to neudrží a odejde slabou menstruaci a nebo to měla kamarádka a pak ji zjistili, že má něco na deloznim čípku a z toho by se jí vyklubal zhoubný nádor. S tím, že máš poslední 2 měsíce takovou menstruaci rozhodne řeš a nenech to bejt, nechci tě strašit, ale může to bejt něco vážného....
24. črc 2014 ve 21:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin přesně, znám holku co v 8 tt kvůli cestě letadlem potratila
24. črc 2014 ve 21:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jdu příští měsíc na kontrolu :slight_smile::slight_smile:,chodím jednou za tři měsíce :slight_smile:
24. črc 2014 ve 22:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jee ! Tak to budem ovu vyhlizet nastejno :slight_smile: ja presne zatim nevim, kdy ji mam, ale nejdriv tak 16.den nebo pozdeji...dnes 15.den jsem test nestihla, ale urcite jsem ji nepropasla, vcera nic..
tak zas zitra...ja uz taky tento mesic testuji naposled, pac v srpnu jede manzel na dva dny pryc a vsadim se, ze by mi vysel pozitivni test, data tomu orientacne odpovidaji..
a pak je mi uz jedno, jestli to bude za mesic nebo dyl...v praci uz budu mit vyreseno, ze tam nejsem..
25. črc 2014 v 00:18  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 uz jsem si Te nasla na mape :slight_smile: je to kousek, pesky se to da :slight_smile: mezi nama je asi uprostred Strnadovsky mlyn, to k Vam asi neni daleko, ne? Ty jedes ze Sedlcan pres Jesenici rovne a my v ni zatacime vlevo nahoru do kopce na te krizovatce, jak je autobus :slight_smile: a hned tam jsme v te dalsi vesnici. Akorat teda my jsme z Prahy, sem zatim jezdime na vikendy a na prazdniny a tak..
a premyslime, jaky by to bylo tady bydlet nastalo..
ale budu ra da, kdyz tady v okoli nekoho potkam :slight_smile:
25. črc 2014 v 00:32  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena je tak to je kousek. To bych byla taky ráda, kdybych tu někoho měla. A Kort když sem jezdíš kazdej víkend. To by jsme se mohli sejít dokud jsem 2v 1 :grinning: jinak na bydlení je to tu pěkný, a pro děti ideální vesnice. Už kvůli dětem jsem holt šla z Prahy.... Mam tu zahradu, vypustim děti, já si sednu do stínu a odpočívám. To teď dělám furt. Jsem nějaká vyčerpaná. Ty vedra mě nedělají dobře. Kdyztak se nějak domluvíme. Nevím jestli mas teď čas, ale v patek k večeru či v neděli ráno by se mi to hodilo. Nevím jakbsobora. Povezeme tchyni k bráchovi na návštěvu. Vidí ho tak 3x do roka :wink:
25. črc 2014 v 05:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ahojky , tak ranní test z moče dopadl tak že nic nevidim....Nic tam neni :unamused: neměla jsem to dělat jsem akorát smutná chjo :_(Ale děkuju moc :slight_smile:
25. črc 2014 v 07:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin berusko, ja pjase nsjvetsk vcera sezrala 2pytliky bramburku, ty me prohnaly slusne koncem panevnim. Tak sem sla spat a v noci mela sileny hlad :frowning2:... takze taky mazec, jinak mi tez byli divoce cely den :frowning2:...
25. črc 2014 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka188 tak to je mi lito. Co si mela vcera za testik? Vim ze danielce delal mamatest falesne duchy :-/.
25. črc 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok jooo bramburky, arasidy,... to jsou slusna projimadla. Na ted varila k obedu cocku, tak bylo trosku vselijak, ale uz je lip. Se ted obleceme a jdeme ven....tam je mi nejlip...pokud neni dusno.
25. črc 2014 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin nn byl to jinej už nevim název -krabičku mam doma . No zkusím hokus pokus ještě příští týden a pak se hold budem snažit dál a dál :slight_smile:
25. črc 2014 v 09:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jasně taky využiju dokud tu někoho budu mít a testnu, třeba dneska večer nebo zítra ráno... uvidíme no, mrcha zatím stále nikde a žádné příznaky že by měla dorazit.
no odpověď na tvojí otázku je jednoduchá, za prvé mě dost bolí břicho a mám mokro v kalhotkách a krev poznáš i po čichu... často si nejsem jistá jestli je to ze začátku jen špinění nebo něco jiného, bohužel si vždycky na špinavou vložku musíš šáhnout... no ale pak si holt pořádně umyješ ruce :slight_smile: a neboj nebyl to hloupý dotaz, já bych to taky nevěděla kdybych nebyla slepá jako patrona :slight_smile:
@lupinpupin vůbec se nemáš zač omlouvat, jo někdy je to sranda když se ti něco změní... pak to máš místo adrenalinového sportu.
25. črc 2014 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a ja jak jsem trpela dopo. Jeli jsme nakoupit a na dinosaury a jako mazec... zasla sem do lekarny a koupila lizatka, renie a jeste nejake vitaminy se zazvorem, tak sem zvedava :wink:... pristi tyden mame jet na vikend pryc, tak doufam, ze budu o.k. :frowning2:
25. črc 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 no jo, to je fakt, ono se říká, ze pak mete vic vyvinute jiné smysly, jako třeba cich. Tak to jo, to te fakt obdivuji, ale ono co clovek nadela, když uz to je, musí se s tim poprat, vid? No a tak se teda zeptam ještě na jednu věc - jak to delas s PC? Psat bych dokázala po slepu, ale musíš vedet kam a na co odpovidas. To jsi dobra, ze to takhle zvládáš.
25. črc 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak me krome vecneho pobolivani bricha nic není, az si rikam, ze nazazit to u deti, tak si budu rikat, ze to není normalni. Ale to boleni bricha taky neznam, tak je to zvlastni. Akorát me stve to neustale hlidani se zda je ci není něco na slipovce a po utreni. Bohuzel stále po utreni slaby hlen s čerstvou krvi, tak si rikam co to furt je. No, musim vydrzet a v pondělí budu snad chytrejsi a doufam, ze hlavne uklidnenejsi.
On dr. nemá utz v ordinaci, ale přes chodbu spolecnou mistnost s utz ještě s druhym dr. tak je to takove narocnejsi, nez tam dojde, nastartuje a pak zase zpet. Tak to zdrzuje, proto to nedela bezne při kazdem podezrelem vysetreni.
25. črc 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 chapu dobre, ze driv si videla a o zrak si pak prisla? Co obkoukavam, tak jak se ptala donia, tak pocitace, telfony atd. Mate prizpusobeny, ze vam to automat perecita ne? A jakou mate prognozu ze by bylo pripadne i miminko slepe? Hele, ale obdivuji a smekam!!!
A taky se moc drzim palce at na testu najdes //. Ne jedna tu psala, ze se tehotne neciti ze to nebude a ono bylo :slight_smile:
25. črc 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok ja mam lkzatka jeste ze zacatku roku...ale moc se mi do nich nechce....bojim se toho zazvoru...preci jen se v tehu moc nedoporucuje protoze prokrvuje....a jestli mi vadila blba sklenicka mochita, tak se mi do tech bylinek vubec nechce...
Jinak dnes dopoledne dobry, byla jsem s mqlou venku, tak pohoda. Uvidime co prinese odpoledne.
25. črc 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia žádná otázka není hloupá, no mám ozvučený počítač, čte mi všechno co je na obrazovce a stejný princip funguje i u telefonů, jinak mám naučenou klávesnici poslepu, ale on mi i čte co píšu, takže si případně můžu opravit chyby. :slight_smile: jinak to s manžou zvládáme samostatně, občas nám někdo příjde na něco juknout, vyplnit nějaké formuláře a tak... no až bude mrňous bude toho na asistenci trochu více, ale vůbec se toho nebojím.
@lupinpupin moc díky, no uvidíme večer, příjde kamarádka tak jí zneužiju :slight_smile: jo já jsem do 18 jakž takž viděla...zhoršovalo se mi to postupně, no máme 50% šanci že by mohlo být mimo zrakově postižené, při umělém oplodnění by se šance na zdravé dítě zvyšovala... ale já bych byla radši kdyby to šlo přirozeně :slight_smile: tak uvidíme jestli se nám mohlo po deseti měsících zadařit :slight_smile:
25. črc 2014 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jsi fakt sikovna, tak se nezlob, ze se takhle ptáme, to vis, clovek se s tim nesetkava denne. Je fakt, ze při umelem vyberou ta nejlepší vajíčka a spermie. Nam to rikala při IUI, ze to je jako "vylepseny" sex, ale to IVF by uz vybrali to lepsi a tim by se eliminovalo pripadne postizene. Tak to je aspoň tak trosku jistota, když uz by do toho clovek sel. Ale nam vyslo IUI, tak jen doufam, ze bude vse ok.
25. črc 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 teda, člověk neví co je horší. Já se starám o tchyni, která ve 57 přišla o sluch. Slyší třeba auto, motorku, ale lidskou řeč nerozumí, mozek ji to špatně překládá. Takže jednání jak s malým dítětem. Akorát ji to člověk nevysvetli, že už neuslyší, že jí to nikdo nezpravi. Ona by furt chtěla slyšet, koupit na to drahej mobil... Ovšem když nepomůže ani naslouchatko, tak už nic.už to má skoro 3 roky a furt heka.... Říkám manželovi, že se s tím musí poprat sama, ale ani moc dobře nevidí, sama to neřekne, chuť ji taky neslouží avhmat má normální. Asi jak to má mozkem, tak se jí jiný věci nezlepší. Čich nemá moc dobrej... Pac když má zánět mocaku, na který občas trpí, tak to cítím jen já, když jdu po ní na záchod. Nikdo Jinej nepozná, že jí ta moc fakt smrdí... Ale ty jsi se s tím poprala, ovšem ji už nepomůže nikdo..... Ona i když je postižená od mala, dětská mozková obrna, tak si za 60 let na to nezvykla,, akorát ti řekne vis jaky to pro mě je.neslyšel, nemoc chodit bez chodítka.... Nevím. Člověk to chápe, ale když to nezná, tak to je těžký... A pomoct ji nemůžu. A když pak doktorum neřekne co jí trápí s tím, že nechtěla obtěžovat, je na tom bita ona, ale bohužel i my. Doktor ji může trosku ulehčit život, ale když mu nic neřekne, tak nic neudělá....
25. črc 2014 ve 13:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek