• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@lupinpupin to je stejne zvlastni, extra v lekarne se daji koupit ta zazvorova lízátka proti nevolnostem v tehotenstvi a přitom se zazvor nemá. Tak tomu taky nejak nerozumim.
Ja uz treti den piju jen vodu s cerstvym vymackanym citronem, krome osvezeni a vitaminu si rikam, ze to potlaci to krvaceni, tak snad jo. Odpol. se chystáme s dětmi aspoň na pohar a ledovou kavu, vecne sedet doma taky nejde a tak to budu mit jako zkousku zda je vse ok.
Mela jsem strach jak mi hned vyleze bricho a každý to na me pozna a zatím nic, ne ze bych ho nemela, ale to ještě není tehotenske :grinning:
25. črc 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 to je jeste...priroda si vybere to nej :wink:
25. črc 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no co jsem cetla, tak zazvor doporucuji jen v podobe tech lizatek a jen na zacatku proti nevolnosti. Vic ne protoze zpusobuje to prokrveni a cinocst delohy...tak je to i u maty, bazalky, majoranky a tehlech aromatickych bylinek. A jak jsem spinila tak se mi do tech lizatek moc nechce i kdyz vim, ze je tam to mnozstvi zazvoru minimalni.
25. črc 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. ráno kolem třetí jsem spala a před chvili jsem vstávala:D a už musím zase do banky.. už se těším až se zastavím:D
25. črc 2014 ve 13:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin v malem mnozstvi nevadi a ja mela tez matu v piti a nespinim, nemyslim si, ze by to bylo tim :wink: ...
@donia asi vim jak ti je, sama kontroluju gatky a toaletak, zkus si to jeste uzit
25. črc 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jenze ja si ji doprala do toho pomerne hodne...no nevim....proste je to spis v me hlave.
25. črc 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jak říkám vůbec se neomlouvejte, já na tyhle otázky ráda odpovídám, já jsem si to taky neuměla představit... dycky jsem si říkala že vidím alespoň něco a jací jsou ti nevidomí úplně chudáci, ale není to pravda, myslím že mám krásný život, protože si ho umím užít a vážit. jo s tím IVF a IUI máš pravdu, u mě navíc zjistili ty geny který tu mojí vadu způsobují, takže s tím IVF by byla opravdu větší šance že budeme mít zrakově zdravé dítko, ale je to možná divné ale mě to prostě příjde jako moc velký zásah do přírody, kde nic není jen tak a jestli máme mít postižené dítko tak ho mít budeme a třeba i s IVF, já vím že i se zrakovým postižením se dá žít nádherný život, na potrat bych šla jedině v případě kdyby se zjistil nějaký downův syndrom nebo něco takového... ale vím že ne každej na to má stejný názor.. nejvíc si to pak schytám od rodičů... ale ať mi vlezou na záda :slight_smile:

@verik2 mrzí mě jaké máte starosti s tchýní, asi to není jednoduché, také znám pár lidiček, kteří se se svým handicapem nesrovnali a znepříjemňují život sobě i ostatním, takoví lidé si zaslouží litovat, protože nepochopili že všechno má v životě smysl a že život je krásný i díky těžkým chvílím protože si pak užíváš víc ty šťastné. Hodně sil, držte se_
25. črc 2014 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jinak mam o trošku silnější ovu test..takže asi se mi blíží ovu, a od špinění(ms)jsem 5DC..a předtím ovu test byl 15dc..tak ted se uvidí, kdy bude pozitivní ovu
25. črc 2014 v 15:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 myslis, ze rodice budou brblat, ze jsi tehotna?
25. črc 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jen ab MS teda ebylo hnizdeni a tohle nesilili diky tehu....se ti to brzy vybarvi a uvidis na cem si. Me totiz tehu test postupne nikdy nesili...mam jen dusiky pak jeden den silnejsi a druhej den pozitivni. No a pak uz to jen klesa...
25. črc 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jak nsem ujizdela pri prvnim tehu na presnidavkach, tak ted to jsou jogurty :slight_smile: ma to dve vyhody :slight_smile: jogurty jsou levnejsi a lehci :slight_smile: unesu jich domu vic z kramu :slight_smile:
25. črc 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin a jak ti to připadalo na té fotce?jinak zkusím v sedm ještě..jelikož jsem pila jak jsem se vyspala a ted si to pohlídám..jsem přejezená, měla jsem chut na mekáč, tak jak jsem si vyzvedla čubu, tak jsem jela pro to..a jak se jinak vede?..jinak včera jsem špinila narazově, a dneska taky..jak jsem vstala ,tak po utření, od té doby zase nic..jinak jsem volala gyndaři a říkala jsem mu to..a víš co mi řekl, at teda přijdu těsně po další ms, anebo v době, kdy budu jen špinit..takže si počkám necelý měsíc ještě...a říkal, že to dle toho mýho spisu, mam sliznici v pořádku..ale že prvně mám přijit až budu mít další ms jako špinění a když nebudu jen špinit, tak mám přijít hned jak mi to skončí a pak se prý uvidí co dál..že prý nemůže říct, že je mnoho variant,ale nemyslí si, že by to byla sliznice, že v květnu před ms byla, tak jak by měla..tak se uvidí
25. črc 2014 v 15:42  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo ti se to dozvědí až jako poslední, jako ostatně všechno... ty kecy nebudu poslouchat, není můj problém s tím že se s mým handicapem oni nesmířili a s tím že jsem si vzala nejúžasnějšího chlapa na světě, i když slepýho jako patronu :slight_smile:
25. črc 2014 v 15:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 aha tqk uvidis. Jj podle fotky je to silnejsi... a nerikal ti dalsi varianty?
25. črc 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 tak to je skoda. Pritom by meli byt hrdy, ze ses stim poprala na jednicku a zijes plnohodnotny zivot. Reknu ti, ze raci slepyho a uzasnyho manzela nez nejakeho vidomeho magora!!! Nezalezi at nste takovy ci makovy, ale jste stastny :wink:
25. črc 2014 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
23.7.2014 1DC .... jedeme deváté kolo snažení. Do prosince to snad ještě nějak vydržím, pak nekompromisně CAR.
25. črc 2014 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin nechce říkat nic dopředu,abych se nestresovala..a že to i prý nemusí být nic závažného..že mi třeba chybí i nějaký vitamín..že se uvidí..že to nemám řešit...
a jakpak se vede? přestalo špinění?...
25. črc 2014 v 16:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jee, ty jsi zlata, dekuju moc :slight_smile:
@verik2 :frowning2: a potratila fakt diky te ceste v letadle?
No to je holky prave to dilema....zatim resime dovcu, tak na tehu zas tak moc nemyslim, ale ono to je jak na svinu, zakon padajiciho hovna....tedy zakon schvalnosti, no... uvidime, jak to nakonec dopadne..
Kdybych zjistila, ze jsem tehu, pockala bych si na konec 1. trimestru a letela za slunickem az pak...vsak i v rijnu byva jeste nekde teplo....no a kdyz to dostanu, tak kurnik poletime hned, a bude vymalovano :grinning:DD se s tim neparam, co? :slight_smile:
@jezura777 ahojky, jee, tady to u nekoho vypada nadejne :wink: ...tak me napadlo, ze pokud u sebe zrovna nemas nekoho, kdo by ti testik zkouknul, tak ho zkus vyfotit a nahrat tady (teda pokud to je mozne, snad jsem nenapsala nejakou nemoznou blbost, pokud ano, tak se omlouvam) a my uz ti povime :wink: drzim palecky, aby mrcha nedorazila a bylo to tehu :wink:
25. črc 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 lupin má pravdu, žádný hendikep není hendikep a pokud jste štastní, tak at si ostatní trhnou..s nima nezůstaneš navždy,ale s partnerem ano...
25. črc 2014 v 16:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek ahoj holka, jak se vede?
25. črc 2014 v 16:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek bych se tim litanim v tehu moc nestresovala. Sestrenka je vystudovana lekarka. Pred rokem a pul odletala za manzelem na zimu do kanady a byla v 3. Mesici a vracela se posledni tyden kdy ji jeste vzali do letadla. A tento ro se vracela a koncila za 2 tydny treti mesic.... Takze pokud nemas neco v neporadku tak bych obavy nemela... Mimochodem u tech co potratili po letu... Jak to muze nekdo vedet ze to bylo prave tim :slight_smile:
25. črc 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 ahojky, mam se pohodove, uzivam 14dni narizene dovolene v teple domova.. :slight_smile: a vybiram dovolenku, kam pojedem v zari nebo v rijnu k mori :slight_smile: takze na nic jineho ted necumim :grinning: :grinning: a jeste chodim navstevovat kamaradky, protoze ted nemuzu sportovat, mam kotnik v dlaze az do pristiho patku, to jsem si to ale umela vybrat co :grinning: ale dlabu na to, uzivam si tu dovcu i tak, jsem rada, ze nemusim byt v tom ustavu (praci) :wink: jak se mas ty? :slight_smile:
25. črc 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jj, pravda, clovek se stejne nedovi, jestli to bylo tim letem, nebo jestli by potratila i tak... :wink: ale i tak mam v hlave hlodacek, ze jestli pripadne nebude nejaky hacek :slight_smile:
25. črc 2014 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek hihi..ty se máš...a každý tě obskakuje vid?:D..no, vše mam na prd..v práci na prd a tělo si se mnou zahrává:D...jinak taky plánujeme dovču.. nějaký last minute..a zatím vypadá dobře turecko na last minute s plnou penzí vychází nejlevněji než jiné destinace
25. črc 2014 v 16:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek No jasně, já řeším něco podobného... ale spíš na zimu... že bych už teď koupila letnenky někam za teplem.... ale to bych asi opravdu řešila formou pojištění... jak už dřív psali holky... ze zdravotních důvodů zrušení cesty. Teď bych ráda naplánovala jen zaří, kdy jsem chtěla na Korsiku na hory... ale nevím, jestli mi dovolí šéf si vzít volno a jestli z hor nebude nakonec koupačka :grinning: ale to uvidíme... jinak si mohu o prázdninách užít jen víkendy, protože dovolenou nedostanu :grinning:
25. črc 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek
@lupinpupin
@danielka1985 díky holky za podporu, jo jsem ráda že mám úžasného chlapa který mě chápe, občas sice potřebujeme pomoct od někoho dalšího ale co, my to zvládneme ať už s pomocí nebo i bez ní a rodiče s námi nežijí a bydlí dost daleko... takže naštěstí ani děti je nebudou muset vidět často. Jinak s těma fotkama je to těžký, musela bych to zkoušet na vícekrát abych se trefila do správného místa :slight_smile: no za chvíli dorazí kámoška tak jí zneužiju... tak dám vědět výsledek ať už bude jakýkoliv. začínám se trochu bát :slight_smile: i když vlastně nemám čeho, v nejhorším půjdeme na 11 měsíc snaženíčka :slight_smile:
25. črc 2014 v 17:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 držím palečky..a jak teda si na tom?
25. črc 2014 v 19:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak nás čeká 11. měsíc snaženíčka asi... na testu prej sněhobílo... tak jen doufám že ta mrcha dorazí co nejdřív ať nemusím na vyvolávačku, jestli nedorazí do příštího pátku jdu k dr. a možná ještě během příštího týdne udělám test jestli se naskytne někdo kdo by mi na něj kouknul. Ani nejsem zklamaná... ségra má za skoro dva týdny svatbu, tak to budu moct pořádně oslavit :slight_smile: jinak všem ostatním držím palečky ať jim se ty dvě čárky už ukážou.... u mě to je asi ještě bordel po té cystě, proto mrcha nepřichází... jinak mě nic nebolí a vůbec nic nenasvědčuje že by měla přijít... tak uvidíme.
25. črc 2014 v 19:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 ...třeba je na testování brzy, jinak obdivuji Tvou pozitivitu a je to super:slight_smile:..a držím moc palečky:slight_smile:...wau, na svatbu, tak to věřím, že si určitě užiješ:slight_smile:
25. črc 2014 v 19:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak uvidis co ti pak povi. Jj slineni prestalo v utery. Od te doby ani kapka...tuk tuk tuk
25. črc 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek