• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@mikracek prece i nejaka ta moderatorka pocasi potratila skrze letadlo....ale ona litala casto za tim svym...ale ted nevim ktera to byla. Jak pisou v tom clanku...nevadi jako let samotny, ale ty tlaky a nikdy nevis jak to ty hrovna sneses...
25. črc 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak jsme si odpoledne fakt uzili. Zasli jsme s dětmi na zmrzlinove poháry a ze je tu v Nemecku delaji fakt vyborne - mnam. No a pak jsem si neodpustila obchod s oblecenim, i když v planu bylo i pro deti - plavky, sortky atd. Nakonec jsme sehnali pro každého něco, no i maminka si udelala radost :wink: A nejvic me potesilo, ze po navratu slipovka cista, tak snad to bude ok. Vecer ještě zavedu 4 tabletu a uvidíme. Pak v nedeli domu, takze uvidim co v pondělí dr.
25. črc 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 to me mrzi, ze si tam nenasla ty dve carky...ale urcite brzy najdes. Kdy jdes vlastne na kontrolu s tou cystou?
25. črc 2014 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no tak super, ze jste si to tak uzili a ze i slipovku si mela cistou. Tak jen tak dal :wink:
25. črc 2014 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to je dobře:slight_smile:..půjdu si lehnout , jsem nějak K.O.:frowning2:
25. črc 2014 ve 21:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ja taky...cele odpoledne jsme byli venku. Dam sprchu a zalezu....v telce stejne nic neni...
25. črc 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 já vím, ale lítost nepomůže. A jelikož chce furt litovat matka se ségrou, tak já to nesnáším. Ty jsi uzasnej člověk a umíš žít a občas ty lidi jako ty, se o děti postarají líp jak zdravá matka... Viz ta moje. O mě se nestaral, ségru má z nevěry a ani neví s kým a řekla ji to ax v jejich 24 letech! A já litovat neumím. Jednak mám prorizlou hubu a i když někomu řekneš od kosti co si o něm myslíš, tak se v 1 řadě urazi, nadává, ale po urcitej době někdo přijde a řekne hele děkuji ti za ty slova. To mě postavilo na nohy a ne ta lítost. Zní to drasticky, ale je to lepší. Já osobně lítost nesnáším. U mě člověk vidí soucit, pochopeni... Jinak na potraty mám stejnej názor co ty. Postižený ditko bych dala pryč. Ale matka mě na potrat hnala 2x a u 3 už na sterilizaci, takže vztahy jsou chladné. Neváží si toho, že mám zdravé děti.... A co víc si přát. A i s tím co maď ty se dá žít plnohodnotný život. V televizi jsem viděla ženu bez rukou, jak prebalovala dítě nohama, ale jak to jsem cumela... Fakt klobouk dolů. Ovšem tchyně se všemu bohužel poddava, s nemocí nebojuje. Je jí jedno i kdyby umřela. V Praže ji 2x zachraňovali život a u toho 2 to byla věc psychiky... I když věděla, že bude baba, tak ji to nehnalo dopředu.... Bohužel Id své tchyně zazpívala 30 lety teror, ale fakt jen buzerace, urážky, schazovani, todle nesmíš, todle dělej, tohle dělej takhle.... A teď když je sama, tak nemá ani svůj názor. Ona si sama ani neřekne co by chtěla a podřizuje se ostatním a to mě štve nejvíc.
.má svůj uzavrenej svět a fakt dost uzavrenej. A o to je to horší, ty máš výhodu, mozek ti mysli... Ji už moc ne. Ona ani neví, že když ji je zima, tak se musí obléct a naopak. A člověk za ni musí stát a říkat ji obleč se,vysvlec se,občas venku 25 a ona má svetr... Spocena, ale sama se nevysvlece, pokud ji to neřeknes....
25. črc 2014 ve 21:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jj potratila hned jak vystoupila z letadla začala masivně krvácet. Tam jde o ty tlaky a ne každá žena se s tím popere. Já osobně bych letadlem nevěděla. Teď zase 1 se 116 pasažéry melo nehodu, nikdo nepřežil... Já radci auto
25. črc 2014 ve 21:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak břicho zase tvrdne do toho kašel, bolí mě v krku,z toho kašle břicho. Navíc přijede matka a chce abych k ní jela. Nezájem, že můžu dřív rodit, že jsem nachcipana a radci se budu léčit doma. Asi se vymluvit na doktora. Ještě u ni spat, když to tam nemá pořádně zařízený, ten její magor chlastá a hulí v baráku, já to mám pak cuchat? Stejně jsem alergik jen kvůli ní, že když jsme byli malý ona hulila v baráku a jako fabrika! Nechápe, že rodit je ještě brzo. Stejně má jít do nemocnice na operaci od trombózy zacpanou nohu a ona podepíše revert. Má ležet a já k ní mám jet a obskakovat ji? Kulový, tak jsem ji to řekla a ona rozmysli se,děti zase uvidí babičku... :grinning:jo jak se valí v posteli a ani si s nima nehraje. Řeknu že mám teploty a nikam nemůžu. A ať si yrhne nohou. Stejně vnoučata nechtěla. Jdu cajovat s citronem, zase jde trocha krvavého hlenu, takžezBytky zátky. Snad už bude celá venku. I když zda se mi brzo...
25. črc 2014 ve 21:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jo, taky bojuji druhy den s bolavym krkem při polykani a trosku ucpany nos, tak to prolevam tou vodou s citronem, at jsem nadopovana vitaminy a ted je to mirne lepsi nez včera
tak se dej do kupy, at jsi fit
25. črc 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2
@donia mi reknete co to je....jsem se probudila a pali me v krku....najakej novej konikovej bacil ??? :grinning:
26. črc 2014 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia,
@lupinpupin. My nejsme Lakomý, tak jsem se podělili. Já dneska začínám odkaslavat, bolí mě z toho průdušky ale rýmu naštěstí nemam. Bohaté mi stačí kašel. Bojím se co to udělá s mim břichem. Chudák malej
26. črc 2014 v 08:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jooo kasel k smrti nenavidim normalne, natoz kdyz jsem ho mela v tehotenstvi.
26. črc 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 no teda :unamused: já jsem už měla pocit, že je to skoro jasný...ale zas dokud se neobjeví ms, stále je naděje :wink: ale ono to přijde ve správný čas :slight_smile:
26. črc 2014 ve 12:43  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to jsem ráda, že se to vyvíjí dobře. :slight_smile: a koupila jsi něco i pro toho nejmenšího ? :slight_smile:
26. črc 2014 ve 12:44  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak co, už testuješ? :sunglasses: já jsem dnes 18 DC a včera na testu nic...tak jsem zvědavá, tento měsíc poprvé (a asi zas na dlouho naposled), mám neomezený čas, tj. neříkám si, že ovu musím přijít do tehdy a tehdy, pač pak přijde ten či onen nebo jedem na chalupu a tak podobně...takže si čekání i celkem užívám :slight_smile: teda mám na něj ještě týden, tak snad to do té doby stihnu :wink:
26. črc 2014 ve 12:47  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uzila jsem si paradni dovolenou a zase jsem zavitala mezi vas :slight_smile:) pupky pekne rostou :slight_smile: jak koukam. Dnes jsem 11dpo a cekam co bude .... co myslite? Bude z toho neco ??
26. črc 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena no moc dobře uz zase ne. dnes po kratke procházce zase ruzovo na slipovce. tak nevim co se deje. uz se fakt tesim na pondělí k dr. snad to do te doby vydržíme.
26. črc 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia drzim palecky :wink:) urco to nic neni. Cetla jsem ze spineni az tak nevadi. Ze i silne krvaceni mimi muze zvladat. Jak jsou bolesti tak pak uz muze byt problem.
26. črc 2014 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 tak doušky tam vidím, no uvidíš co bude dál, držím pěstičky ať se k nám taky přehoupneš :grinning:
26. črc 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena jj, dnes jsem jasna, kukni :slight_smile:
26. črc 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle dekuji uz jsem se 2xzklamala tak uvidim :slight_smile:
26. črc 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 tak netestuj tak brzo :slight_smile: já měla ducha 12DPO. ale tak snad ti to teď dotřetice výjde :wink:
26. črc 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ty jo 36 tt :grinning: peknej pupik, už je to vidět pořádně, že jsem těhotná
26. črc 2014 v 16:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no pekny, tak si ho jeste uzij. Taky doufam, ze se ho dockam. Dnes uz mam zase vetsi strach, cista krev, i kdyz stale jen malo je po kazdem utreni. Jedine si rikam, ze me nic neboli, tak snad ok. No ale dr. nebudu moct ani dospat. Premyslim, jestli to resit pohotovosti jeste v nedeli az prijedeme, nebo jit radsi ke svemu v pondeli rano.
26. črc 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia kocko todle bych radci řešila přes pohotovos. Já s tím taky jela hned, když jsem splnila... Ono tě ani nic bolet nemusí... No neboj užívám. Jediný co je fajn, že moc nenabiram, stále jsem 1 v mínusu, takže to ani nepostrehnu. Takže v tomhle mám pohodu, jen to šílený tvrdnutí, to je děs.
26. črc 2014 v 16:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no ja taky prave zvazuji. Uvidim jak to bude vypadat zitra po ceste, stejne s tim ted nic nevymyslim. Tak bych kdyztak zitra zajela hned do nemocnice na pohotovost.
26. črc 2014 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja už se holky musim smát, už nevim
26. črc 2014 v 19:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 ja si myslím, ze bude:slight_smile:
26. črc 2014 ve 20:11  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi budu mit cystu, pac dle ovu testu je zvýšené LH:(pokud nezesvetla carka do týdne, tak jdu dřív na gyndu :(ach jo:(
26. črc 2014 ve 20:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek