• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@danielka1985 ahojky, a vysel ti behem cyklu aspon nejaky pozitivni testik? Ta druha carka tam je vzdy, ikdybys testovala 1DC, ja to taky tak mam, na vsech ovu testech, co jsem testovala, mam 2 carky, jen na tech pozitivnich je testovaci bud stejne silna nebo silnejsi...viz muj prispevek vyse (foto) :slight_smile:
26. črc 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ja mela jeden cyklus take tak vyrazne ovu testy zkusim pohledat a poslat ti. Ja bych se tim nijak neridila.
26. črc 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj určitě to bude jistější a uvidíš na čem jsi... Teď tu jedna z vesnice porodila dítě v 39 tt a vezou ho do Prahy. Má hodně špatný průdušky. A váha 3400 a 49 cm.nechápu, já holku rodila 38+0 a úplně v podobě. Hned po porodu se nadechla sama a dřív jak kluk.... Jsou to věci... No ona taky 4 dítě,výchova příšerná, děti mluví sprostě od malinká, udržovaný těhotenství a stejně to tak dopadne. Tak já budu mít prte v pohodě, furt má skytavku a tím dozrávají plíce :slight_smile:
26. črc 2014 ve 20:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek
@smouliiinka2 ale holky ja před ovulkou a po ovulce neměla takhle ovu testy až dva dny před ms mi začla silit a navíc má ms byla divná, v pondělí odpo spineni, v úterý už se rozjížděla i se srazeninkama, večer spineni a ve středu nic a ve čtvrtek po utreni jednou spineni a pak nic zase..začínám si myslet, ze mam fakt cystu, pac ms byla prapodivna:(a ovu byla pozitivní 8.7.,mam to i blogu
26. črc 2014 ve 20:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia zajdi si co nejdriv na pohotovost. Ty budes mit jistotu jak na tom mrnousek je a budes vedet, ze si udelala vse nej co si mohla. Drzim ti palce a dej info co a jak.
26. črc 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 to je hned...ani nejde o to v kterem tydnu rodis, ale na shode spousta okolnosti. Ja rodila ve 40tt vse v pohode, mala taky, ale 4hodiny po porodu zvrat, spatne dychala, nizkou teplotu mela a neskadila smolku, tak sup a byla taky hned na jipce....
26. črc 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak my si dneska udelali vylet na Krivoklatskou stezku a bylo to uzasne, pekne v lese, pro Vanesku spousty hristatek, no super. Jen kdyz jsme dorazili domu, me bylo blbe jako hrom, dalq jsem si jogurt, abych srovnala zaludek a musela si lehnout. 20minut jsem odpocivala, abych se dala dohromady. Mala radila jeste doma jak drak...nevim kde bere tu energii. Ale meli jsme krasny den.
26. črc 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 jeste me napada, jestli proste klasicky nemas LH zvysene porad a proto testy takhle pozitivnejsi...ale to je asi blbost co?
26. črc 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to jsme měli podobne, nam malou taky ani ne 24 hod. po porodu prevazeli na jipku do prahy. u nas není, tak to vypadalo o to dramatičtěji, ze ji vezli rychlovkou. Také se mi u ni nezdalo dychani.
26. črc 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2
@lupinpupin
jinak holky diky za podporu, vypada to, ze domu dorazime nekdy kolem 18 hod. tak uvidim jak na tom budu a bud sjedu ještě na pohotovost, nebo hned rano naklusu na gyndu, to urcite nejpozději rano ano. Taky me nebavi furt na to myslet a premyslet co se deje.
26. črc 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak pro klidne spani urco zajdi na gyndu :slight_smile:
26. črc 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin když jsem ti posílala fotky, kde je nízká i tady na konika jsem sem do diskuze dávala a byli slabé a před ovu byly slabé, pak ovu pozitivní a pak ze slábl na ducha a dva dny před ms začal skoky a ted tři dny za sebou vysly takhle :(:(
26. črc 2014 ve 21:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@smouliiinka2 fidelam ovu testy a vpatek půjdu :slight_smile:
26. črc 2014 ve 21:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no teda :slight_smile: dnes máš krásný testík, řekla bych pořádně pozitivní :slight_smile: , já pořád nic...už jsem dnes 17 DC, tak jsi mně předběhla :sunglasses:
26. črc 2014 ve 21:14  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já nejsem moc odborník na ovu testy, ale já tam mívám pořád takový dvě čárky, jako psaly holky...
26. črc 2014 ve 21:15  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to mně mrzí, že starosti zatím nezmizely...držím Ti palce a taky čekám na zprávy, ale věřím, že bude vše dobré :slight_smile:
26. črc 2014 ve 21:17  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena jasný, ale minuly cyklus jsem je neměla:(
26. črc 2014 ve 21:32  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no ona todle je divná. Už ty 2 poslední těhotenství hrozny problémy, děti má malý, furt nemocný asi 12x dovroka antibiotika a jde do 4 dítěte. Žije z huby do huby a furt si jen stěžuje. Měla problém uživit 3 děti. Nebojte babiček, tak nemá co jíst, ale babičky tu věčně nebudou aby ji vařili, dávali peníze a hlídali děti.... Tak ji nechápu.
@donia já bych radci na tu pohotovost pro ten klid. Já když 1 den večer splnila a ráno sice nic,ale bolesti, tak jsme okamžitě jeli. A nakonec.vše naštěstí v pořádku. Jinak narisenej klid
26. črc 2014 ve 21:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je síla, na stránce před todle fotka z rána a teď večer mám břicho takhle nízko.... No jsem asi na rozsypani :frowning2:
26. črc 2014 ve 21:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak my ji tady nastesti mame, tak byla hned vedle na oddeleni a ja za ni mohla chodit jak se mi chtelo...bohuzel po cisari jsem byla rada za nekolik navstev denne. Nastesti druhy den sla uz na detske a bylo to ok.
26. črc 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 nook zase kleslo....tenkrat jsem cetla, ze na spadnuti to je kdyz se ti mezi prsa a brisko vejde dlan....ale co je na tom pravdy...to netusim.
26. črc 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj to si mela i slabounke....je to divne :confounded:
26. črc 2014 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem prave asi dostala ms :( najednou krev ale spatne mi neni:(a prisla o tyden driv..Je to ok? A to jsem dostavila dnes bazen :(
26. črc 2014 ve 22:25  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já nevím. Nikdy mě nekleslo a nebo to člověk nesledoval, ale teď jak jsem koukla tak jsem se zhrozila. Uvidíme co reknou v porodnici. Snad ještě chvíli vydržím. Musím. Jen ať se malej ještě péče.
26. črc 2014 ve 22:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka188 třeba je to hnizdeni, když o tyden dřív. Ja to mela takhle u prvního tehu, z niceho nic hodne cerstve krve, taky ten tyden před ms a pak jsem zjistila, ze jsem v te době uz byla tehu, resp. ze to tedy patrilo k hnizdeni.
26. črc 2014 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia A byla to vazne krev jako cervena?nemam to do hneda:frowning2: A jsem 11DPO.
26. črc 2014 ve 22:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia krvacim porad a dost to bude asi brzka ms:(((((
26. črc 2014 ve 22:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka188 při hnízdění mě osobně šla čerstvá červená krev.... A možný je všechno. Každá má ovulaci jinak a kazdej hnízdí vajíčko jinak. Ha i když byla tehu, tak jsem silnou menstruaci měla, ale jen 3 dny a pak když utne konec. Jen teď naposled 20 den hnízdění, ráno začátek krvácení a to jsem říkala a hormony se srovnalo, super nemusím na vyvolavacku. Večer nic druhej den nic a za 4 dny duch na testu.... Protože mě přišlo divný 1 denní špinění.... Uvidis, jak dlouho to budeš mít a jak. Já hlavně když to dostala v tehu, tak bez bolesti, jinak jsem vždy umíraa a dopovala se ibalginem
26. črc 2014 ve 23:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 Bricho me boli ale neni to na prasek-zatim.krvacim hodne silne a na papiru jsou cucky malinky.Myslim ze je to ms:((i me zniceho nic prestaly tolik bolet prsa.Dekuju.
26. črc 2014 ve 23:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jitulka188 hm tak to už asi jo...:frowning2: škoda no.
26. črc 2014 ve 23:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek