Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
danielka1985
27. črc 2014
@verik2
@lupinpupin dneska jedu a vracím se ve středu, tak nez pojedu udělám zase test🙂
danielka1985
27. črc 2014
@verik2 a jaký mas dnes bříško? 🙂
jitulka188
27. črc 2014
@verik2 ahojky ta krvaceni trva .Ale boli me bricjo jen na jedne strane (leve) .Je to normalni? Jeste jsem to nezazila.
lupinpupin
27. črc 2014
@danielka1985 tak to jsem zvedava co na tebe vykoukne.
danielka1985
27. črc 2014
@lupinpupin dnes zase stejný a to jsem i pila😞
verik2
27. črc 2014
@danielka1985 furt dole,nahoru už asi nepoleze. Ale naštěstí není takovej hyc, tak tolik netvrdne... Tak mám aspoň klid
@jitulka188 to je divný, já když měla bolesti, tak celého podbrisko. Úplně normální to asi není.....
Teda holky ten kašel mě dostává. Už mě z toho bolí průdušky. Ale odkaslavam, takže je mi furt líp než včera. Čaj s citronem zabírá. Rýma se už zastavila, tu jsem měla 1 den.teď vychrchlat ty hlenova byde to,ale plíce mám čistý, dýchá se mi skvěle, takže tomu dávám tak 2 dny a budu fit....jen na hlasivkach se mi to drží dyl, takže budu ještě chrapot i když budu zdravá. Ale poctivě se potim
danielka1985
27. črc 2014
@verik2 ja ted zažila des jsem jela a málem jsem nedojela 😞
verik2
27. črc 2014
@danielka1985 ale nakonec jsi dojela, tak je to dobry
danielka1985
27. črc 2014
@verik2 tjn, ale furt prší, a plaveme, ted máme přestávku
verunka_korunka
27. črc 2014
tak užila jsem si parádní víkend s manželem pod Ještědem 🙂, jsem 45 DC a snad 12DPO... malinko špiním.. ale nic strašného.. jen pár čmouh na kalhotkách... tak uvídíme, jestli příští týden dorazí... MS nebo // 😃
lupinpupin
27. črc 2014
@danielka1985 tak to bylo jiste nemile....hlavne, ze si dojela ve zdravi. Teda ty tve testy jsou zajimave tedy....
lupinpupin
27. črc 2014
Ahoj Holky, tak my jsme dneska byli na pouti, dostala jsem chut na tureckej med a tak jsem ukecala muzicka at vyrazime. Nakonec s malou radil na kolotocich a ja si dala obri vatu a med mam na stole 🙂. Krasne odpoledne to bylo.
verik2
27. črc 2014
@lupinpupin ty si dáváš do nosu. Já se potim, je mi líp, ale jak jsem v teple, tak mě víc bolí bricho. Ale odkaslavam, už i líp mluvím, fakt mě to dost pomohlo to pocení, fakt paráda.
danielka1985
27. črc 2014
@lupinpupin no, jedeme na slovensko, takže jsem ještě nedojela😞...no, je..zitra testnu zase🙂
lupinpupin
27. črc 2014
@verik2 no teosku jsem si zamlsala...jen ted zatim nemam chut na ten tureckej med pro kterej jsme na tu pout vlastne jeli 🙂
lupinpupin
27. črc 2014
@verik2 hlavne, ze je lip. Ja tenkrat pila lipovej caj...ten mi pomahal. Ted tu pekne lilo a vypada to ze jeste bude...hura ze se taky ochlazuje.
lupinpupin
27. črc 2014
@danielka1985 tak stastnou cestu!!! A dej zitra zas vedet.
jezura777
27. črc 2014
holky jsem 35 DC a mrcha stále nikde, ani náznak že by měla přijít.... čípek vzadu, zavřenej a měkkej. zítra jsem ráno domluvená se ségrou že přes skype testneme .. tak jesztli se ještě dostanu k PC tak napíšu jak jsem dopadla.. no nedávám tomu šanci, to asi bude bordel po té cystě, jestli mrcha nedorazí půjdu v pátek k dr.
donia
27. črc 2014
@jezura777 tak drzim palce, dej vedet urcite 😉
donia
27. črc 2014
Holky, tak my uz jsme doma, jeli jsme o hodinku dele nez obvykle, pred Prahou desne zacpa, jelo to pomalu. Pocasi se stridalo jak na horske draze. V C. Budejovicich vedro na sortky a v Pisku prselo, ze to sterace nebraly a kaluze vody. Taky se dost ochladilo. No a po ceste pres Prahu domu stale stridave a u nas zase vedrus. Tak si pak vyber jak se oblect 😃
Ja po ceste vse ok, nic me nebolelo, spineni ani krev nikde, takze jsem na pohotovost nesla, ale rano jdu k dr. urcite. Chci mit klid, tak doufam, ze me uklidni. Nevim jestli me pak posle do prace, nebo necha doma, takze nevim kdy se dostanu k PC.
Akorat vcera jak jsem usinala, tak desne krece, ze jsem si uz rikala a je to v pr.... jak jsou krece, je konec. No, v noci jsem to nejak rozchodila a zaspala na nekolikrat a az rano me pak napadlo, ze jestli to nemuzu mit po tom horciku co beru - Magne B6. Protoze misto zacpy, coz je bezne v tehu, me to spis prohani a kdyz jsem zacinala brat ten Nosifol co mel jeste puvodni slozeni s horcikem, tak to on presne delal, skrundani v brise a castejsi chozeni na velkou. Tak me to pak dalo souvislosti, takze ho ted urcite nejakou dobu brat nebudu. Doporucil mi ho dr. na krece v lytkach, ze Magnosolv, co jsem brala v tehu predtim, ze je zbytecne velka davka, tu by mi dal az ve vyssim stadiu tehu.
Tak mi zitra drzte palce.
lupinpupin
27. črc 2014
@jezura777 drzim palecky a dej vedet! Budu to tu rano sledovat.
lupinpupin
27. črc 2014
@donia i tobe drzim palce a budu cekat na zpravu. Nech si udelat utz at mas jistotu, ze je se ok.
donia
27. črc 2014
@lupinpupin joo, utz chci urcite, tak snad se nenecha premlouvat
verunka_korunka
27. črc 2014
@donia vysoke davky horciku opravdu zpusobuji prujem 🙂 jsem kdysi brala horcik... Musela jsem to pit v prubehu hodiny rozlozene jinak jsem se z to posrala 🙂
verik2
27. črc 2014
@lupinpupin taky dobry, ať zijou tehu chutě. ... Jj je už ani tolik nekaslu. Pár čajů s citrinkem a jsem zdravá 😃 já se ze všeho dostanu brzo
verik2
27. črc 2014
@jezura777 co vím tak před menstruaci by měl bejt tvrdej a mekej pouze v období ovulace a těhotenství... I když cysta může něco udělat, ale ze by měla vliv na čípek? To fakt netuším
verik2
27. črc 2014
@donia no ultrazvuk by měli dělat běžné. Já když jela na pohotovost se splněním, tak mě hnali hned na ultrazvuk a když zjistili, že je vše jak má. Ani hematom nic,tak nedělali nic jiného. Jen narodili klid na lůžku, sexuální absenci a bylo to. A po 12 tt se vše stabilizovalo. Bolesti jsem měla diky rostoucímu myomu... Teď už mě zase bolí podbrisek jak při menstruaci, jako bych to měla dostat 😃 poslicci, se z nich zblázním, fakt brutální příprava na porod. To jsem nikdy nezažila. Proč to 3 těhotenství je děs. A říká to skoro každá 😃ze děloha dost bolí....
verunka_korunka
28. črc 2014
Tak holky dneska me nejak nezvykle boli bradavky. Je to dost neprimne, ale treba je to jen diky blizici se MS a tomu extra dlouhemu cyklu.
jezura777
28. črc 2014
holky tak zase sněhobílo 😞 a mrcha stále nikde... no asi to bude fakt bordel po té cystě si myslím a žádné příznaky ani na ms ani na těhu... jen chodím častěji čůrat, ale mám spíš pocit že to bude nějaký začínající zánět močáku se kterým se peru 🙂 no nic v pátek razím k dr, šla bych už dnes ale musím do práce a on tam je pak zase až v pátek. tak dostanu vyvolávačku a možná to chytnu akorát ségře na svatbu ach jo 😞
@donia držím palce dnes u doktora, ať je vše v pořádku.
lupinpupin
28. črc 2014
@jezura777 jeee to je skoda 😕. Hlasne aby se uz telo dalo do poradku po te cyste. Drzim palce.

Začni psát odpověď...

Odešli