• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@verik2
@lupinpupin dneska jedu a vracím se ve středu, tak nez pojedu udělám zase test:slight_smile:
27. črc 2014 v 09:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 a jaký mas dnes bříško? :slight_smile:
27. črc 2014 v 09:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ahojky ta krvaceni trva .Ale boli me bricjo jen na jedne strane (leve) .Je to normalni? Jeste jsem to nezazila.
27. črc 2014 v 10:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak to jsem zvedava co na tebe vykoukne.
27. črc 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin dnes zase stejný a to jsem i pila:(
27. črc 2014 ve 14:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 furt dole,nahoru už asi nepoleze. Ale naštěstí není takovej hyc, tak tolik netvrdne... Tak mám aspoň klid
@jitulka188 to je divný, já když měla bolesti, tak celého podbrisko. Úplně normální to asi není.....
Teda holky ten kašel mě dostává. Už mě z toho bolí průdušky. Ale odkaslavam, takže je mi furt líp než včera. Čaj s citronem zabírá. Rýma se už zastavila, tu jsem měla 1 den.teď vychrchlat ty hlenova byde to,ale plíce mám čistý, dýchá se mi skvěle, takže tomu dávám tak 2 dny a budu fit....jen na hlasivkach se mi to drží dyl, takže budu ještě chrapot i když budu zdravá. Ale poctivě se potim
27. črc 2014 ve 14:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ja ted zažila des jsem jela a málem jsem nedojela :(
27. črc 2014 v 17:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ale nakonec jsi dojela, tak je to dobry
27. črc 2014 v 18:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tjn, ale furt prší, a plaveme, ted máme přestávku
27. črc 2014 v 18:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak užila jsem si parádní víkend s manželem pod Ještědem :slight_smile:, jsem 45 DC a snad 12DPO... malinko špiním.. ale nic strašného.. jen pár čmouh na kalhotkách... tak uvídíme, jestli příští týden dorazí... MS nebo // :grinning:
27. črc 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 tak to bylo jiste nemile....hlavne, ze si dojela ve zdravi. Teda ty tve testy jsou zajimave tedy....
27. črc 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak my jsme dneska byli na pouti, dostala jsem chut na tureckej med a tak jsem ukecala muzicka at vyrazime. Nakonec s malou radil na kolotocich a ja si dala obri vatu a med mam na stole :slight_smile:. Krasne odpoledne to bylo.
27. črc 2014 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ty si dáváš do nosu. Já se potim, je mi líp, ale jak jsem v teple, tak mě víc bolí bricho. Ale odkaslavam, už i líp mluvím, fakt mě to dost pomohlo to pocení, fakt paráda.
27. črc 2014 v 19:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no, jedeme na slovensko, takže jsem ještě nedojela:frowning2:...no, je..zitra testnu zase:slight_smile:
27. črc 2014 v 19:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no teosku jsem si zamlsala...jen ted zatim nemam chut na ten tureckej med pro kterej jsme na tu pout vlastne jeli :slight_smile:
27. črc 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 hlavne, ze je lip. Ja tenkrat pila lipovej caj...ten mi pomahal. Ted tu pekne lilo a vypada to ze jeste bude...hura ze se taky ochlazuje.
27. črc 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak stastnou cestu!!! A dej zitra zas vedet.
27. črc 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem 35 DC a mrcha stále nikde, ani náznak že by měla přijít.... čípek vzadu, zavřenej a měkkej. zítra jsem ráno domluvená se ségrou že přes skype testneme .. tak jesztli se ještě dostanu k PC tak napíšu jak jsem dopadla.. no nedávám tomu šanci, to asi bude bordel po té cystě, jestli mrcha nedorazí půjdu v pátek k dr.
27. črc 2014 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 tak drzim palce, dej vedet urcite :wink:
27. črc 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak my uz jsme doma, jeli jsme o hodinku dele nez obvykle, pred Prahou desne zacpa, jelo to pomalu. Pocasi se stridalo jak na horske draze. V C. Budejovicich vedro na sortky a v Pisku prselo, ze to sterace nebraly a kaluze vody. Taky se dost ochladilo. No a po ceste pres Prahu domu stale stridave a u nas zase vedrus. Tak si pak vyber jak se oblect :grinning:
Ja po ceste vse ok, nic me nebolelo, spineni ani krev nikde, takze jsem na pohotovost nesla, ale rano jdu k dr. urcite. Chci mit klid, tak doufam, ze me uklidni. Nevim jestli me pak posle do prace, nebo necha doma, takze nevim kdy se dostanu k PC.
Akorat vcera jak jsem usinala, tak desne krece, ze jsem si uz rikala a je to v pr.... jak jsou krece, je konec. No, v noci jsem to nejak rozchodila a zaspala na nekolikrat a az rano me pak napadlo, ze jestli to nemuzu mit po tom horciku co beru - Magne B6. Protoze misto zacpy, coz je bezne v tehu, me to spis prohani a kdyz jsem zacinala brat ten Nosifol co mel jeste puvodni slozeni s horcikem, tak to on presne delal, skrundani v brise a castejsi chozeni na velkou. Tak me to pak dalo souvislosti, takze ho ted urcite nejakou dobu brat nebudu. Doporucil mi ho dr. na krece v lytkach, ze Magnosolv, co jsem brala v tehu predtim, ze je zbytecne velka davka, tu by mi dal az ve vyssim stadiu tehu.
Tak mi zitra drzte palce.
27. črc 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 drzim palecky a dej vedet! Budu to tu rano sledovat.
27. črc 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia i tobe drzim palce a budu cekat na zpravu. Nech si udelat utz at mas jistotu, ze je se ok.
27. črc 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin joo, utz chci urcite, tak snad se nenecha premlouvat
27. črc 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia vysoke davky horciku opravdu zpusobuji prujem :slight_smile: jsem kdysi brala horcik... Musela jsem to pit v prubehu hodiny rozlozene jinak jsem se z to posrala :slight_smile:
27. črc 2014 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin taky dobry, ať zijou tehu chutě. ... Jj je už ani tolik nekaslu. Pár čajů s citrinkem a jsem zdravá :grinning: já se ze všeho dostanu brzo
27. črc 2014 ve 23:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 co vím tak před menstruaci by měl bejt tvrdej a mekej pouze v období ovulace a těhotenství... I když cysta může něco udělat, ale ze by měla vliv na čípek? To fakt netuším
28. črc 2014 v 00:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no ultrazvuk by měli dělat běžné. Já když jela na pohotovost se splněním, tak mě hnali hned na ultrazvuk a když zjistili, že je vše jak má. Ani hematom nic,tak nedělali nic jiného. Jen narodili klid na lůžku, sexuální absenci a bylo to. A po 12 tt se vše stabilizovalo. Bolesti jsem měla diky rostoucímu myomu... Teď už mě zase bolí podbrisek jak při menstruaci, jako bych to měla dostat :grinning: poslicci, se z nich zblázním, fakt brutální příprava na porod. To jsem nikdy nezažila. Proč to 3 těhotenství je děs. A říká to skoro každá :grinning:ze děloha dost bolí....
28. črc 2014 v 00:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky dneska me nejak nezvykle boli bradavky. Je to dost neprimne, ale treba je to jen diky blizici se MS a tomu extra dlouhemu cyklu.
28. črc 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak zase sněhobílo :( a mrcha stále nikde... no asi to bude fakt bordel po té cystě si myslím a žádné příznaky ani na ms ani na těhu... jen chodím častěji čůrat, ale mám spíš pocit že to bude nějaký začínající zánět močáku se kterým se peru :slight_smile: no nic v pátek razím k dr, šla bych už dnes ale musím do práce a on tam je pak zase až v pátek. tak dostanu vyvolávačku a možná to chytnu akorát ségře na svatbu ach jo :(
@donia držím palce dnes u doktora, ať je vše v pořádku.
28. črc 2014 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jeee to je skoda :-/. Hlasne aby se uz telo dalo do poradku po te cyste. Drzim palce.
28. črc 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek