• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
Jinak vas holky pekne zdravim. Venku mame pekne chladek a me je fajne, zatim ani zadna nevolnost a dokonce ani pri vareni svickove....tak uvidime jak budem pokracovat dal. Dnes jsem 9+5 to je mazec :slight_smile: a pristi tyden na kontrolu...jupi. @donia to to leti co. Uz uvidime ty nase mrnousky :slight_smile: se nemuzu dockat.
28. črc 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..tak ted jsem vstala a jsem unavena:frowning2:
28. črc 2014 v 10:22  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 krucipísek, už si udělej pořádký tt nebo krev.Již delší dobu se tady nechávám napínat .Je to jak Tak jde čas.Držím pěsti a omlouvám se za vložení se.Ale je to fakt napínavé.Myslím na Tebe :wink:
28. črc 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@donia ahojky, tak jak jsi dnes dopadla? celé ráno na tebe myslím! :wink:
28. črc 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 :grinning: to mas recht :grinning: a konec v nedohlednu :slight_smile:
28. črc 2014 v 10:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 hihi, tt je zbytečný když jsem mela divnou ms a ted navíc divné ovu testy:slight_smile:jsem zvedava na dnešní ot:slight_smile:a co ty? Jak si na tom?
28. črc 2014 v 11:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 coco? Jaký recht?
28. črc 2014 v 11:08  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, diky za povzbuzeni a drzeni palecku, vse je OK :slight_smile:
U dr. opet narvano, ja si rikala, ze je vedro, prazdniny, dovolene a ono nic.
Takze kontrola ok, udelal i utz a tam byl videt nas 1 cm milacek :wink:
Kazdopadne mi dal hned injekci, neco proti krvaceni, i kdyz vylozene nekrvacim, pouze to drobne hlenove s primesi krve a nasadil ascorutin a pak mi napsal Duphaston. Mate s tim nektera zkusenost?
No a samozrejme klid, takze mam neschopenku, rikal, ze min. na mesic. 13.8. mam kontrolu, tak uvidime dle situace. Ono slo stejne jen o tento tyden, pak mame narizenou 14 dni celozavodku, tak to docela vyslo kvuli zastupu dobre. Tak doufam, ze to bylo jen nejake zmatene pri zacatku a ted uz to bude jen dobre. Aspon se vylecim i z toho kasle, ktery se mi po dvoudennim skrabani v krku spustil. No je taky napad - mit kasel v lete.
28. črc 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle Koukam, ze mas v profilu, ze vite co cekate, ale nerikate. To vis tedy jen ty a manzel? To jsi dobra jestli to vydrzis nerict, ja si myslim, ze bych se urcite nechtene prorekla. Proto to nechceme vedet a nemusime mlzit.
28. črc 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia neschopenka v lete je teda dost na prd, ale na druhou stranu je fajn, ze drobek je v poraku :wink:
28. črc 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka No to je, to mas pravdu. Drive pry davali v tehu vychazky neomezene, to asi nebylo spatny. Stejne si to pak kazda nastavajici mamina musela resit dle aktualniho stavu. No ale ja bych stejne byla od 7 do 16 zavrena v praci, takze ono je to jedno, takhle mam vychazky 12-18, takze ve finale jsem na tom lepe.
28. črc 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 děkuji, už se ho nemohu dočkat :wink:
28. črc 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ta divná ms, může být.Moje prateta měla ms asi i v pátém měsíci těhu, tělo je divné.Nefunguje podle učebnic.Já nic.Poprvé jsem si dělala ovu testy, byly ukázkové.Teď čekám na kámošku, asi koncem tohoto týdne.Bohužel je spolehlivá, takže asi opět dorazí. :unamused: Asi jí pošlu sousedům.Tak já budu pokračovat ve sledování příběhu.Díky, náhodou je to super lov. :slight_smile: Ale výhra bude sladká :slight_smile:
28. črc 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no super, ze je vse ok. Ten duphaston je na zastaveni krvaceni. Mela ho kamaradka co lezela se spinenim v nemocnici. Osobno zkusenost nemam...ja mam na krvaceni jen ten ascorutin a na udrzeni utrogestan. S tema vychazkama mas pravdu...ja je mela neomezene, ale pak vim, ze kamaradka mela problem. Ja teda mela prvni mesic uplne bez vychazek a pak az dodagecne vychazky dopsal. Ted si je budu muset nejak rozmyslet skrze skolku, abych stihala malou davat i vyzvedavat ze skolky...
28. črc 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin on mi chtel take dat ten utrogestan, pak to furt zvazoval, mela bych jednu rano a jednu vecer, ale pak mi dal ten duphaston, ze bude stacit jedna. Po tom utrogestanu jsem cetla, ze byva spatne. Mas to taky tak?
No ja prave vychazky uvitala taky kvuli skolce, Nastesti rano chodi manzel, takze me staci tak, abych mohla vyzvednout odpoledne. A po zkusenosti s tim kolenem, kdy jsem je mela 10-12 a 14-16 a nemohli jsme pul roku nikam pres obed a vecere uz taky nevychazela, tak jsem si rikala, ze radeji 12-18 a mam to v kuse a kdyz mi bude dobre, mohu nekam s detmi nebo na obed venku a tak. Clovek nikdy nevi. At furt nemusim litat na socialku s jinymi vychazkami.
To vis, ze jsem stastna jak blecha, ze je vse ok. Ted ale zase budu trnout na 1.9. to uz mame termin v Gennetu na ten prvotrimestralni screening. Ono je to furt neco.
28. črc 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no nee není to aktualizovaný, ale nejdříve nám řekli, že to je kluk a pak za dva měsice nám řekli holka... tak si vyber :slight_smile: ale byl to šok, tak teď jsme zase v neutrálu a uvidíme teď v pátek a nebo pak na 3D, ale budem to brát s rezervou radši už. ještě že nemáme nic nakoupeno a ani vymalovaný pokojík :slight_smile: A do to tvé špinění? a dnešní doktor? a kolikátý tt jsi?
28. črc 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle psala jsem to kousek vyse, tak mrkni :wink: Jsem 7+3 a to same mu vyslo i podle utz.
28. črc 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to je dobře :slight_smile: a aspoň si k tomu trochu odpočineš a děti mají prázdniny, tak popřípadě nemusíš řešit hlídání. No a zachvilku už budeš před porodem. mě to teď tak letí.
28. črc 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Ahoj, tak to je dobře, že jste oba s mimískem v pořádku !!! Ty léku určitě zaberou a bude to už v pohodě. Odpočívej !!!!! :wink:
28. črc 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia mi povidej....taky porad trnu co bude a nebude...nedqvno jsem mrnouska videla jqk je v poradku a ted uz se nemuzu dockat pristiho tydne na kontrolu abych zas vedela ze je vse ok.
Me po utrogestanu spatne neni...spks me doktorka upozornuje, ze po nem muze byt velka unava. Ja beru jeden rano a dva na noc.
ja vychazky budu muset podelit na rano i odpoledne. Protoze ne vzdy bude moc malou dat manzel...zalezi na smene.
28. črc 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia a zanet uz mas v pohode?
28. črc 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no a to mě příjde debilí, chudáci maminy, jako jste vy, jak zabezpečit malé dítě do školy, školky, kroužků atd... nejsme nemocní jsme těhotní a mě osobně když je blbě tak stejně nikam nejdu a jsem doma, protože se o malé bojím.
28. črc 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle no ja koukala, ze uz jsi za pulkou, to to vazne leti. Jo a presne jak pises, v tehu by to mohlo byt trosku odlisne s temi vychazkami, protoze je na zodpovednosti kazde tehotne na co se citi a co si muze dovolit delat ci kam jit. No ale ti nahore jsou holt jineho nazoru.
28. črc 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin ja myslela, ze do 3 let Vanesky mas MD, tudiz na event. neschopenku bys sla az potom. Tak ono je to jinak? :grinning:
Kvasinky ok, i kdyz rikal, ze nejaky hlen tam stale je. Ale nic mi nevadi, nesvedi. Stejne mam ty zbyvajici 2 tablety Candibene dobrat, tak na to jeste 2 vecery vlitnu, at mam splneno.
28. črc 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj půlka zanáma a blíží se to čím dál blíž a ani nevím jak rychle to uteklo a za chvilku budeme tři. jj ty vycházky jsou na prd. No u mě o nic nejde ale u vás mamin jo...
28. črc 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle dobrý teda. Nám až ve 30 tt řekli,že kluk a ve 32 pindik jsem neviděla :grinning: ale je fakt, že je mi to jedno :grinning: páreček už mám. Hlavně aby miminko bylo zdravé. O nic jiného nejde
28. črc 2014 ve 13:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia taky jsem rada, ze je vse v poradku :slight_smile: a Vy jste uz detem rekli o sourozenci ?
28. črc 2014 ve 13:58  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena Diky, to potesi, ze na me takhle myslite :dizzy_face:
Ne ne, nerekli. Nechteli jsme nikomu, ale jak jste ted byli tyden u manzelovo rodicu, tak vzhledem k tem mym problemum a s tim spojenou zmenou veskerych planu jsme museli. Manzel jen povidal, ze me boli bricho a tchyne hned jestli nejsem tehotna. No tak co mas rict, preci nebude lhat. Tak jsme sli s pravdou ven, ale hned jsme rikali, aby to nikde nerikali, ze ani deti to nevi. Chceme pockat az po tom 1.9. co mame screening a bude nejaka vetsi jistota, ze je vse ok. Do te doby to snad ututlame a bricho take schovam.
28. črc 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 jih, ja s mým štěstim,myslim ,ze nic neulovim :(
28. črc 2014 ve 14:24  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj dva měsice mluvím na kluka a pak najednou holka???? no uvidíme co ted. ale je nám to jedno, hlavne at je zdrave
28. črc 2014 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek