• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@maice nevim proc nedoporucuji na zadech....v tehu se tak vetsinou spi spatne, ze se spatne dycha jak mrnous tlaci na plice. Resila bych to proste tak jak je ti to nejpohodlnejsi. A s tema zebrama teda ezavidim...to mjsi bejt mazec :-/
28. črc 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No je to mazec...hlavně nemuzu sedět a na boku usinat :(
28. črc 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice tak i to sezeni musi bejt mazec :-/ to ti vubec nezavidim. To je mas zlamana z tancovani?
28. črc 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 prostě jsem měla od manžela zakázané to dřív říct, tak jsem musela mlžit :grinning:
@maice Tak spát se má tak jak je ti příjemné ne? Nemyslím že je nějaká špatná poloha. Já se budu muset časem odnaučit spát na břichu :grinning:
28. črc 2014 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Nene, pár souher špatných okolnosti, jedny peřeje sjeté po břiše, jedna masáž srdce, když jsem zkolabovala a jedny říditka od kola .)))) jsem holt prudce šikovná :slight_smile:
28. črc 2014 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 Jo, tak spani na brise, resp. ze uz nemuzu mi taky vadilo nejvic. To je ma oblibena poloha - ten lezici strelec jak psala lupin :grinning:
To bylo taky prvni jak jsem si lehla po porodu v porodnici, jednak to doporucuji kvuli lepsimu stahovani delohy a taky jsem si to ty 2-3 dny musela rychle uzit nez se mi zacala nalevat prsa a pak uz to zase neslo.
28. črc 2014 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice nooo koukam, he ty o adrenalin nemas nouzy co....az mi bezi mraz po zadech...hlavne z te masaze srdce... tak at je ti sezeni, lezeni brzy prijemnejsi.
28. črc 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin To mas pravdu...to nemam :slight_smile: dvě žebra mi zlomila právě mamka, na výletě jsem ošklivě upadla, zkolabovala a přestala dýchat, tak to vzala do svých rukou...a strach o dítě (i když už dospělé) musí být asi hrozný...byla jsem sice omlácená, ale probrala se :slight_smile:
28. črc 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ja tak spala skoro cele tehu...trosku vic ted na boku...jak dovolilo brisko...ale pro me proste nejpohodlnejsi a spim tak porad. Jeste obcas na brise, ale to mi ted uz zacina pomalu vadit...tlaci me deloha a nebo prsa. Ted jsem sla do sprchy a uplne jsem se zdesila, jak mam z bradavek dva dudliky... :unamused:
28. črc 2014 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice to byla nejaka vysokohorska tura ne? No hlavne, ze to dobre dopadlo. Strach o dite je neskutecny...nedovedu ho vubec popsat....vsak brzy poznas.
28. črc 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Nene, letěla jsem z kola :slight_smile:))
28. črc 2014 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice záda ne,prej mimco tlaci na dutou žila a spodek se blbě prokrvuje. Navíc jak je děloha, tak tam je esicko páteře dovnitř a mimco tlaci na to a fakt tě z toho ty záda bolí. Jinak každé teh mám polohu střelce. Do 24 tt jsem mohla spat na břiše, pak už jsem cítila dělohu a nešlo to....a navíc říkají levej bok. Když spis na pravím, tak se vrací žaludeční šťávy a je fakt, že já to hodně cítím. Takže nejideálnější poloha je levý bok. A bude s tím spánkem hůř... Co mám říkat já 36 tt,bachor jak blázen a vyspim se pokud mě neprobudi pálení záhy.
28. črc 2014 ve 22:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Já vím, lae psala jsem výš...na břiše už to nejde, mimčo tlačí a na boku...mám několik zlámaných žeber a jak děloha asi stoupá, žebra hrozně bolí když sedím nebo ležím na boku...takže se celé noci převaluju a nemuzu najit vhodnou polohu :(
28. črc 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 podle toho jaký by byl:slight_smile:
28. črc 2014 ve 22:16  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice a to nejde ani na tom druhým boku? Ty jsi kvitko, zlamat si zebra... Já si lamala ruce a jako pravak jsem si zlomila i pravou... Jako levou psát pohoda, dělat v práci pohoda, jíst taky i zuby si vyčistím... Jen ubírat si půlky :grinning: to bylo jak od cizího a měnit hygienické prostředky pecka :grinning: no 5 tt mi stačilo. Jj tenkrát mě fakt nasral bejvalej a myslíš si, že se mnou jel k doktorů? Jel se někam kurvit se 14 letou holkou a já se to dozvěděla až co to s ní táhl rok a začal s ni chodit taky.....no je s ní asi už 10 let..? :grinning: a mě je teď fajn.... Jen člověka mrzí ten ztracenej rok s nim.....
28. črc 2014 ve 22:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je něco. Furt mám žízeň, návaly horka, břicho tvrdne víc a víc, je mi divně, doufam, že se malej necpe ven a nebudu rodit. I když může to být i počasí. Trpím na nízký tlak.... Ale kašel ustupuje, zůstalo mi to jen na hlasivkach. Jinak je mi o hodně líp.... Hlasivky budou do konce týdne rajcovne mluvit..... A co vy ostatní tehulky? Jak vám je?
29. črc 2014 v 05:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice no pekne..tak hlavne at je lip a co spat v polosede? To by ti taky vadilo? Asi jo co. No najdi co nejdriv nejakou dobrou polohu at se konecne dobre vyspis.
29. črc 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jen jeste drz....jeste aspon chvilku. Me je vcelku fajn, posledni dny mam jen mirne nevolnosti, tak dobre az si rikam jestli je vse ok, ale urcite je....musi.
29. črc 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dnesni fotecka.... 9+6
29. črc 2014 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska me uz druhy den boli bradavky jako by byly sedrene. Je to dost neprijemne. Poradite mi nekdo na to neco? Jinak jsem ve vyckavani. Jestli nedorazi ms do ctvrtka tak delam tt :slight_smile:

@lupinpupin Ty mas teda pupik. To je neskutecne, tak brzo takovy brisko. Se nedivim ze se to to moc nedari schovat :slight_smile:
29. črc 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka taky mam citlivejsi bradavky, ale kdyz je mam " zavrene " v podprsence, tak dobry. Spis kdyz se blbe o prsa opru, tak je neprijemny tlak.
Jj pupik vykukuje vic a vic. Vaha se nastesti drzi na stejnem.
29. črc 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Já se mám skvěle, zítra začínám druhý trimestr :grinning:
@lupinpupin Teda jak to děláš? :grinning: Já mít takový pupek tak to musím všem vykecat a to ještě nechci :grinning:
29. črc 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka a drzim palce at MS nedorazi a ne tt najdes //
29. črc 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 joooo holka, to nevim. Proc myslis, ze ven chodim bocnim vychodem a radeji na hriste do sidliste kde nikoho moc neznam nez pred barak...to jen propluju. Manzel mi rika, ze az dorazime k rodicum, ze jim ani nic nebudeme muset nic rikat, ze z auta vystoupi nejdriv bricho a pak az ja :slight_smile:
29. črc 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin me nestras, ze to takhle vyleze u takove hubene holky jako ty :grinning: Ja potrebuji pockat min. do 12 tt po screeningu, tak to mam jeste 5 tydnu pred sebou. Idealne bych pockala po plodovce, ale to nedam. Co jsem na ni byla predtim, tak jsem vzdy uz mela poradny brich. Jak jsi uz psala, na nekom je to proste videt hned. Sice jsem si vzdy az do porodu vystacila s trickama co mam, kupovala jsem jen kalhoty, ale trika jsou pruzna, to se dalo max. roztahnout :grinning:
29. črc 2014 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo pockej, vy jste to taky jeste nerekli? To ze je malo vidite, nebo cekate na nejakou vhodnou prilezitost?
29. črc 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no proste na me je to videt hned at delam co delam... ja si s trickama taky vystacim...jen mi u nekterych kouma spodem pupik kdyz kalhoty nemaji tehu pas. Ty uz jsem vylovila ze skrine protoze na brise normalni uz nesnesu. Ceho se bojim, tak v cem budu chodit v zime...bundy atd. Nejsem zrovna teplomilnej clovek hlavne kdyz jsme pak 2hodiny s malou venku a pomalu se coura... Jo a komu to neprozradi me tvary...tak to praskne Vaneska... prijde ke me a povida podivejte se jake mame miminko v brisku....prdelka mala. No ja to chci utajit pokud to pujde to toho pristiho tydne co mam kontrolu u doktorky. At mi potvrdi, ze je miminko v poradku a uz to bude vse v pohode :wink:
29. črc 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj my je malo vidime...tak jednou za mesic, nekdy o fous vic a tak cekame az tam pojedeme v srpnu...moje rodice mame 200km a manzelove 100km...a pres telefon jim to rikat se mi fakt nechce.
29. črc 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no to je jasny, to je lepsi osobne. My tam prave byli ted ten minuly tyden, manzel je ma 450 km odsud. Jen se to holt nepovedlo jak jsme chteli a uz to vi.
Jo, usty deti mluvi buh jak jse rika, ty nic neutaji. Mala mi taky furt hladi brisko nebo prsa a ze chce mlicko. No nevim jak na to prisla, kdyz se o diteti pred nimi fakt nebavime.
Rekla jsi to alespon nejake kamosce tam u vas, nebo to fakt nikdo nevi?
29. črc 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj vi to dve hodne dobre kamaradky. Zase az takove tajemstvi bych neudrzela :slight_smile: hlavne jsem snima casto, tak by to poznali a ta jedna je tehotna o 6tydnu vic a tak to tak nejak vse spolu proszivame i testovani... :slight_smile:
29. črc 2014 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek