• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@donia manzel ma rodice v tom nemecku jak jste byli?
29. črc 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No, v Rakousku, ale Salzburg je 5 km od nemeckych hranic, takze na nakupy treba jezdime do Nemecka, tam je to lacinejsi.
29. črc 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Tak ted máš stejný pupík jako já :slight_smile:))
29. črc 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danielka1985 jedině dobrý,jiný nepřichází v úvahu. :wink:
29. črc 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia každá to má jinak.já když otěhotněla s Patou tak při 170 cm jsem měla 68 kilo, byla jsem hubená a tehu bylo vidět až po 24 tt :grinning:
29. črc 2014 v 10:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ty jsi případ. V životě jsem neviděla holku na které je těhotenství vidět tak brzo :grinning: a to jsem tech těhotných viděla. U mě si lidi v práci všimli těhotenství až 10 tt před porodem. Dřív na mě nic nebylo. Dalo se to schovat a vypadalo to jako bych se víc nejedla :grinning: ale pak to byla rychlovka. To břicho co mám teď jsem měla u 1 tehu 6 tt před porodem. To jsem měla hroznej lavor :grinning:
29. črc 2014 v 10:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia aha...tak tak...jsem to popletla jak si psala asi ze jedete na ty nakupy.
29. črc 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no vidis... vsechno je jednou poprve :slight_smile:
29. črc 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice chi chi, to je sranda :slight_smile:
29. črc 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jsi expertka :grinning:
29. črc 2014 v 11:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes večer jedu domu:slight_smile:zítra ke 4te ranní budu doma:slight_smile:a pak veget do uterka :slight_smile:juhuuu :slight_smile:
29. črc 2014 ve 13:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 dnes polulam ovu test, mam to v kabelce i se skleničkou :slight_smile:ale dřív jak ve tři ne:slight_smile:
29. črc 2014 ve 13:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 proč ovu ? Nějak mi to nedochazí.Ale i tak budu na Tebe myslet.Pak dej vědět :wink:
29. črc 2014 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 no ja si dqla hodinku a pul spanku a klidne bych jeste chrupkala...musim uz vstavat abych byla schopna fungovat az vstane mala.
29. črc 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jo, tak to ti zavidim, ja uz asi hodku premyslim, ze se natahnu, ale vzala jsem malou ze skolky po obede + tu mam jeste segry 2 deti, tak zase nechci vypadat nejak divne, ze je tu necham a pujdu si lehnout.
29. črc 2014 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ty už zkus raději jeden TT :grinning: určitě není pravidlo, že by se ti něco musela ukázat v případě těhotenství i na ovu testíku :wink: a to tvoje špinění místo MS je fakt divné
29. črc 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska mám depku z toho, že se mi za poslední 2 týdny hodně rapidně zhoršila pleť. Jsem, skoro jak puberťák, jsem z toho dost nešťasná :frowning2: Už jsem byla 2x na ultrazvukové špachtli a obličej si čistím pořádně 2x denně (ne jak předtím, kdy jen tak večer aby se neřeklo).
Cyklus mám tentokrát asi 50 dní, hormony nejspíš zblázněné protože jsem poďobaná šíleně, snad jsem aspoň správně ulovila ovu (když teda použek nebyl silnější).... ach jo :frowning2:
29. črc 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka ja tedy mela zhorsenou plet vzdy na zacatku tehu, to jsem taky byla jak pubertak. To mas jako ze dnes 50 DC? A kdy tedy cekas MS? Ja uz bych po tolika dnes delala test, ale jestli jsi na takove dlouhe cykly zvykla, tak je to asi jine.
29. črc 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hurá, už dostávám hlas, uzdravuji se hurá.... To jsem se toho zbavila rychle, že koukám
29. črc 2014 v 19:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka souhlasím s návrhem pro danielka1985 :wink:
29. črc 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia Nejsem na ně zvyklá. Takhle dlouhé normálně nemívám :grinning:
Ale podle teploty a podle ovu testu (kde jsem 2 dny po sobě měla stejně silnou čárku jako kontrolní) to bylo 33DC. 2. fázi mám většinou 15-16 dní. Takže dnes jsem 47DC (jestli počítám správně tak 14DPO)... testovat chci ve čtvrtek jestli mrška nedorazí (to bude 49DC). Takže asi tak...
Jo a minulá MS v Amstrdamu... pekelná bolest, 5 dní před tím lehký náznak špinění, pak den nic a pak večer ta šílená bolest a spustila se mrška... trvala noc a den a pak už v kalíšku nebylo vůbec nic. Jsem byla docela v šoku. No a potom tohle šílené čekání... Jo a teploty před tou mrškou jsem měla parádny, pak klesla hrozně dolů, tak jsem ani netestovala TT, že to nemá cenu....
29. črc 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak to jo, jestli jsi mela ovu takhle dlouho, tak to by odpovidalo. Tak drzim palce, at nedorazi a ve ct muzes zkusit tt.
29. črc 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia ani mi nemluv...ted uz bych mohla jit spat znovu. Manzel mi rika, ze me pichnul komar :slight_smile:. Dneska se mi udelalo venku pekne blbe...bylo tam jak v pradelne...no hnus, tak jsem pak byla rada, ze jsem si sedla na hristi.
29. črc 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no me stacilo jak jsem sla na poledne pro malou a pak jsem byla rada, ze jsme doma.
Jako spat bych sla, ale zatim to neni tak extremni jako to pamatuji u dvou predchozich tehu. Tak si stale rikam kdy to prijde.
29. črc 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia tak to bud rada...me rqno budi mala, ja bych jeste spala...v poledne spim driv jak ona a kolikrat me budi a vecer bych sla spat sni jak se mi pusa otvira....ale drzim do desiti...pak padam. Na patek mam delat dort a nevim teda kdy protoze dnes jsem se na peceni nezmohla...tak budu muset zitra...snad to pujde od ruky...
29. črc 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, posíláme pozdrav po 3D ultrazvuku. Je to úžasne takhle malého vidět, zamilovala jsem se a celý den koukám jen na něj.
29. črc 2014 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@monikaklosova jeee ten je vysmatej :slight_smile: to je super :slight_smile:. Nam mala na 3D zivala...to byla taky prca.
29. črc 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin no malý většinu času cumlal palec takže fotky nic moc, můžeme přijít ještě jednou takže jsem zvědava co předvede příšte :grinning:
29. črc 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova jo tak to znam...my sli na trikrat...porad byla schovana za snurou a vzdy udelal dve fotky a konec...maskovala se.
29. črc 2014 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin stydlivka ;)
29. črc 2014 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek