• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@monikaklosova jj, me se ale stejne nejvic libi ty fotky kolem 12tt kdy se vejdou na utz cely a ne p ak jen hlavicky a kojsek telicka...
29. črc 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to jo, jak jdou vidět naráz celi tak to je super
29. črc 2014 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monikaklosova krásný. Já nebyla ani na jednom 3d ultrazvuku :frowning2: nejlepší je stejně to miminko držet v ruce....jen kdyby tak rychle nerostli... No já jsem zvědavá na čtvrtek, zda mě na ultrazvuk pozenou nebo až za týden.... Ale dělat ho v dohlednu určitě budou
29. črc 2014 ve 21:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky, mame tady druhy den mlhu jako blazen...to bude zase pradelna. Pripada mi, ze uz snad je podzim nebo co.
@teok co ty? Jak se mas a co mrnousek? Uz jen chvilku a jdeme na kontrolu...jupi.
30. črc 2014 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monikaklosova krasny obrazek, taky to neznam. Mas pocit, ze tam vidis podobu na nekoho z rodiny? Nekdo rika, ze na tehle snimcich uz nekoho poznaji.
Jak ti je jinak, vse ok? Kdyz jsi na neschopence take mas jen 6 hod. vychazky?
30. črc 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak u nas mlha neni, ale stejne jako vcera - po ranu relativne chladneji a behem dopoledne to vylezlo na desne vedro. Musim se vrhnout na zehleni, v tom vedru to nedavam a mame toho ted po navratu pozehnane.
30. črc 2014 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj taky jsem vecer zehlila. Jeste ze se da vecer vyvetrat :slight_smile:
30. črc 2014 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ja jsem na 3D rikala, ze ma nos po me :slight_smile:
Tak to zehleni nezavidim....ja musim upict korpusy na ty dorty....zase se do toho nemuzu dokopat, ale uz musima taky dokud je trosku chladneji...
30. črc 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a jo, ty mas tu zakazku. Jak bude dortik vypadat?
30. črc 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahojda, no mame se fajne, jen kdyby nebylo blivno :frowning2:... no snad se to srovna :wink:... jinak sem furt silene unavena, v noci sem mela zimnici a za chvilek sem se potila jako pjase, hrozna noc :frowning2:...
30. črc 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok tak vydrz, ono te uklidni az uvidis mrnouska, hned budes vedet proc to je :grinning: mela jsi to tak i u Tea?
Me nic, i dr. se ptal zda citim pnuti v prsou a tak, kdyz jsem tam v pondeli byla zda je vse ok. Tak jsem mu rikala, ze to moc neznam z predchozich tehu, takze tomu velkou vahu nepridavam.
Me jen poboliva bricho, tak ne moc, ale skoro furt a mam ho napnute. Ani ne jako spatne, to ne, ale jako furt naplnene, i kdyz mam treba hlad. To si nejak nevybavuji. No, jestli me posle do prace, tak to neutajim. Jedna se o 1-2 tydny nez bych pak sla na ten screening, tak uvidim 13.8. na kontrole jak to bude. I kdyz sestricka se ptala hned, jestli me uz nechava doma az do konce. Dr. rikal min. mesic, podle me ceka do toho 12 tt coz berou dr. jako takovy zlomovy tyden.
30. črc 2014 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatim se ms nehlasi.... Teplota stale 36,9 a dole docela vlhko. Brisko mi nejak splasklo (o vikendu bylo strasne nefouknuty) a uz me ani nepoboliva jako v minulem tydnu. Tak ze bych zitra opravdu testovala? :slight_smile:
30. črc 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka Ja ti fandim, jen testni :grinning:
30. črc 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ne podobu žádnou nevidím ;) Jinak vse v pořádku, jenom už se začínám nějak rychle zvětšovat mi přijde :grinning: Jj 6 hodin, mohla jsem si rozvrhnout jak jsem chtěla. Jsem už vlastně měsíc a půl. Jinak kontrola zatím nebyla, naštěstí
30. črc 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no teda. Tak tfuj tfuj ať máš 2 čárky. Já jsem nafoukla furt, silene pálí zaha, ale fakt hrozny, todle jsem v životě neměla, jak teď trpím.
30. črc 2014 v 10:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jo paleni zahy je fakt hnusne. Jsem to mela jen jednou a nejdriv jsem nevedela co to je :slight_smile: jsem byla na turnaji a hned po prvnim zapase jsme jeli do lekarny :slight_smile:
30. črc 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no já si to v těhotenství vybírám... Mě to budí i v noci... Hrůza. Je to des, takhle trpět. Jediná věc co nesnáším na těhotenství :frowning2:
30. črc 2014 v 10:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia si nejak nepamatuji zda to bylo az tak hrozne, ale ze vseho me pali zaha a zveda kufrik :frowning2:... nasresti ma muz dovcu, tak odpocivam, ale mam pocit, ze me bere spis jako simulanta :frowning2:... coz me trapi :frowning2:... kurde :frowning2:
30. črc 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jen se nech obskakovat, kdy jindy, kdyz ne v tehu. Sice to neni nemoc, to je pravda, ale kazdy to proziva jinak a vis jak se to rika - kdyby meli rodit chlapi, tak vymreme. Takze zadne vycitky, chovej se tak jak je ti to prijemne a potreba. :wink:
30. črc 2014 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no uvidime :wink:...
30. črc 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia dve patra a nahore bude sedet na kytce vcelka maja a vilik....korpusy peceny, a vic ted nedelam...jsem ko.
30. črc 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jeeeje jeste aby na tebe neco nelezlo...me blivno teosku opjstilo, ale zase porad krkam a se spanim mi ani nemluv. Snad bych prospala celej den.
30. črc 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia ze me si zase dela srandu, ze me stipnul spavej komar....at si mysli co chce...hlavne bud v klidku a v pohode. Za nevolnosti bud rada...aspon vis, ze se mimi hlasi :wink:
30. črc 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin a dobrý vid? :slight_smile:jinak ovu test furt stejný:(
@verunka_korunka kdyby ot bylo pozitivní furt, tak bych zkusila tt, ale to je zbytečné, když neni ot pozitivní
30. črc 2014 v 15:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 a kde mas na ot napsano ze kdyz je porad pozitivni tak jsi tehotna? To preci nemusi byt vzdy tak jak to tady holkam vyslo. To by tt nemuseli ani vyrabet, kdyby to tak fungovalo :slight_smile: Aza zkousku nic nedas :wink: max 20Kc za tt.
30. črc 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka tak budeme hlasovat :slight_smile:

Holky, kdo si mysliw, ze mam zkusit tt, po te divné ms?
30. črc 2014 v 16:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danielka1985 zkus ho,jinak budeš stále jen špekulovat
30. črc 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 pojď do toho zítra ráno :slight_smile: uděláme test spolu :grinning:
30. črc 2014 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 já jsem pro tt !!!!! :wink:
30. črc 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no, ale ja ho musím koupit,pokud vstanu, tak koupím, ale dřív jak v osm nevstanu :(musim dohnat spánek :slight_smile:
@karlos12
30. črc 2014 ve 20:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek