• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@vercik83 ale až v deset
30. črc 2014 ve 20:14  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 :slight_smile: tak to už upaluj spát :grinning: ať to stihneš Já musím vstávat tentokrát docela brzo, protože potřebuju brzo z práce. Takže mi pak s testováním budeš v patách :wink:
30. črc 2014 ve 20:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 já si počkám :slight_smile:
30. črc 2014 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@danielka1985 jestli testovat tt tak j.bych testla z ranni moci a ne pozdejsi. A test je stejne silny a nemo mirne sili?
30. črc 2014 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, dneska mam nejakou smutnou naladu....to je divny...asi hormony nebo nevim.
30. črc 2014 ve 20:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Tak co, uz je lepe? To vis, ze jo, to budou hormony. Ted na ne muzeme svalovat vsechno :grinning:
30. črc 2014 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Holkyyyyy, je to tam. Je tam dalnice :slight_smile: to je paradni darek k mamcinym 50tym narozeninam... Jen jak budu mlzit ze nepiju????
31. črc 2014 v 06:37  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
tak ještě jednou, lepší fotka :slight_smile: a testovala jsem i OT abychom měly případně o čem debatovat... Já jsem tak strašně ráda....
31. črc 2014 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@donia chi chi, snad dnes uz bude lip. Vcera jsme prisli z venku driv protoze to vypadalo na burinu a to se zrovna nehodilo manzelovi protoze uklizel a mala byla zvedava co dela, tak byl hned nervni....pak nam hned vynadal, ze jsme nenechali kolo ve sklepe no a ja byla smutna :slight_smile:. Dnes bude urcite lip :wink:
31. črc 2014 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka no supeeeeer!!! Gratuluji! Cekani na ovulaci se vyplatilo :wink: . To je pekna dalnicka, zadny dusik.
S tim pitim se to jednou da okecat, ze treba nemas chut...ale dlouhodobe asi moc ne :slight_smile:
31. črc 2014 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Díkyyyy :grinning: Ještě teď se mi třepou ruce :grinning:
S pitím... hmm na moravě to bude složitý.... musím vymyslet nějaký prášky, třeba zánět močáku nebo tak něco. Problém je, že báchova slečna je doktorka :frowning2: tak to musí být věrohodné.
31. črc 2014 v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka Obrovska GRATULACE!!! :dizzy_face:
31. črc 2014 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verunka_korunka tak zanet mocaku by mel projkt ne...na ten se davaji antibiotika...
31. črc 2014 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin :slight_smile: snad jo. Jeste si o tom neco prectu. Lhat doktorovi, na to musi byt clovek pripraven :slight_smile:
31. črc 2014 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verunka_korunka jo to mas pravdu :slight_smile:. Me stacilo kdyz jsem mlzila na zacatku roku skrze pasovy opar a nasledne podezreni na trombozu.... vse sem sice mela, ale maskovala jsem za to tehdejsi tehu a kolikrat jsem dostala takovou otazku, ze jsem nevedela co odpovedet...
31. črc 2014 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka gratuluju! To ty tady brečelas že je ovu až hodně pozdě že? :grinning: Nádhera!
31. črc 2014 v 08:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verunka_korunka Gratuluji moc !!! ( a tiše závidím ! :frowning2: ) :slight_smile:
31. črc 2014 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verunka_korunka no krasne, super, moc gratuluji. To je fajn, ze zase pribude dalsi tehulka.
31. črc 2014 v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin No mi povidej s maskovanim tehu. U tech manezlovo rodicu to nevyslo a ted jak jsem dostala neschopenku, musela jsem neco rict v praci, kor kdyz mam razitko z gynekologie. No tak se mi docela hodila ta cysta co mi nasel minule, tak jsem rikala, ze nesmi prasknout a musim byt v klidu a mam PN. Tak dobry, ted stejne zacne na 14 dni celozavodka, tak to nikdo moc neresi.
31. črc 2014 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verunka_korunka teda krásná dálnice. Další tehulky na obzoru.... Já budu rodit a vy si užíváte začátek a lovení 2 čárek....
31. črc 2014 v 08:19  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verik2 No já už si to lovení moc neužívám :frowning2: Když vidím, jak se tady holkám daří a já pořád nic, je to spíše už stres než užívání si. :frowning2:
31. črc 2014 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky to byla noc.furt jsem lítala na záchod, 1 mě probudil manžel chrápání, podruhé když šel na záchod, pak Nikita, asi je březí, protože už 2den zpívá a to dělá jen v březosti. Fakt bomba. Tak jsem jak mrtvola. Jdu se osprchovat a po 10 hurá směr porodnice a 1 monitor, tak jsem zvědavá, co tam prcek předvede
31. črc 2014 v 08:23  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenkasaf To ti verim, at clovek chce ci nechce, jednou to proste leze na palici. Ty jsi ale psala neco o tom, ze byste to take pak uz resili pres CAR, nebo?
31. črc 2014 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf jednou se dockas až to nebudeš čekat.... Já to měla v prosimnci.... Vždy jsem říkala, jsem těhotná a testy negativní a prosinec říkám hm tak nic to nevyšlo, těhotná nejsem, nic necítím a lovila jsem duchy..... A nebo tu jsou ještě doktoři. Ale jak vidíš tehulky přibývají, tak to jde a půjde dál....
31. črc 2014 v 08:27  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia Jo, budu tam volat. Ale četla jsem recenze na ten ostravský, který máme nejblíž a nic moc, tak jak jsem byla "natěšená",že tam to určitě vyjde, tak mě to zase přešlo a dostavila se depka. Navíc jsme včera byli v porodnici, švagrové se narodila dcera, takže všechno na palici. :frowning2:
31. črc 2014 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 Já vím a stále doufám. :slight_smile:
31. črc 2014 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf Jako CAR muzes sice kdykoli zmenit, ale je fakt, ze kdyz uz jsi nekde registrovana a vedena, tak se to dela blbe. To urcite zvaz, radeji o neco dale, ale mit z toho dobry pocit. Ja hodne slysim i ctu chvalu na ten Gennet prave, ze kdo chodil jinam a nic a pak tam presel, tak to slo. Tak to by me taky nenapadlo, ze by tam mohly byt az takove rozdily. My to mame hodinku cesty a kdyz je Praha zaspana tak i dele. A i kdyz jeden mame ani ne pul hodky, tam jsem prave nechtela. V Gennetu jsme byli i tenkrat na obou odberech plodovky, tak jsem vedela, ze me to tak ceka zase. Tak drzim palce, at mas dobry vyber.
31. črc 2014 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia Děkuji, budu muset se podívat po nějakých recenzích. Další je potom asi až v Olomouci, to je taky tak + - hoďka cesty.
31. črc 2014 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka gratuluji ,ja teď vstala:slight_smile:a testovat budu zítra:slight_smile:
31. črc 2014 v 09:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin dobře maminko:slight_smile:
31. črc 2014 v 09:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek