• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@lupinpupin hod mi sem prosim jeste jednou tu fotku toho kremu na brisko co ho mas vyzkouseny? At to nemusim hledat. Ja po nem koukala v DM v Nemecku a bud ho nemeli, nebo jiny obal, nebo nevim, proste jsem ho tam nenasla.
31. črc 2014 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf Ja si taky myslela ze to mam tento mesic prohrane... Preci jen ovu ulovit 33DC chtelo docela velkou vytvalost. Takze minuly tyden jsem vypila flasku vina a pobrecela si kamaradce na rameno :slight_smile: doufam, ze si to nebudu muset vycitat :slight_smile:
Takze neves hlavu, je leto, urco se to povede a kdyz ne tak CAR to jisti. A z ostravy do Olmiku je to kousek po dalnici.
31. črc 2014 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 jj to jsem byla ja. Taky na to padly 3 krabicky ovutestu.
31. črc 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka a to si dělala test až dnes?dřív si nezkoušela?
31. črc 2014 v 09:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka Veliká gratulace :slight_smile:
31. črc 2014 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka gratuluji,čeho je doktorka ?Urči si dg z jineho oboru :wink:
31. črc 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karlos12 prave vylezla ze skoly, takze je nedupana informacemi :slight_smile:
31. črc 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 nezkousela, protoze moje luteralni faze je 15-16 dnu, tak nsem nechtela testovat driv nez bude cas na ms at zase nejsem zklamana.
31. črc 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@donia to je on...s tim jsem nejvic spokonena. Pak delaji jeste i mleko, to eni taky spatne ale tohle mi nej ic sedlo.kupovala jsem si pak i od stejne rady krem na bradavky pri kojeni a byl super. Hlavne se nemusi oplqchovat nako spousga dalsich a cena oproti jinym smesna. A samozrejme i ty jejich prsni vlozky jsem brala ve velkem. I kdyz nejspokojenejsi jsem byla s Jonsnovejma, tak tohle zase bylo super za tu cenu...
31. črc 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jak si na tom vlastne ty s dnama?
31. črc 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nase madam mi musela asistovat v kuchyni u drtu, sum smejkla seboj ze stolicky, dala si pekne do brady a prokousla na 2 mkstech jazyk....mam infarkt :-/
31. črc 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 1 monitor v pořádku, tlak v pořádku, moc taky kultivace negativní... Hurá.. Akorát prohmataval břicho, hlavička dole,ale vysoko, divil se,že odešla hlenova zátka až se vystrasil, ale podle ohmatu je malej strašně malinkatej. Prej dost ztrácí. Tak uvidíme, až se divím, že dřív jsem měla děti velký a i když je stejnej partner, tak malej bude fakt pravej... No uvidíme, zatím se mám držet, ještě prej netodte prosím, máte to miminko malý miminko... Tak jsem řekla, že se budu snažit. Všichni moc milí a hodní.
31. črc 2014 ve 13:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Jezisi a je mala v poradku? Prokously jazyk jsem videla jednou, to kdyz tu mel maly na narozeninove oslave kamarady ze skoly a spoluzak zakopl o Domikovo nohu a uz mel jazyk skrz naskrz. To byl mazec. Krve jak z vola a dira v jazyku, to jsem cumela. Chteli mu to na pohotovosti sit, ale nedal se, tak doufali, ze to zaroste. A zarostlo :wink:
31. črc 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 No tak se drz, at se malej jeste trosku dopece :grinning:
31. črc 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no spíš aby trosku nabral. Je prej hrozne malinkej... Budu mít malinký miminko
31. črc 2014 ve 14:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak ono se neni co divit,kdyz sama mas - kg ci dve
31. črc 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin diky za foto, musim pohledat. U nas dm neni, tak az zase nekam pojedeme.
31. črc 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jsem jen tak ze zajimavosti hledala skupinku termin porodu brezen 2015 a koho tam nenajdu - lupin a teok :grinning: :grinning:
Jestli jsem to ale dobre pochopila, tak mate uzavrenou skupinu?
31. črc 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 tak super! Pekne maleho jeste dopec a vydrz do dalsiho tydne.
31. črc 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj v pohode nastesti to nema skrz na skrz, ale jako by postranach a na spicce. Ale krev byla...to je jasne /-/
31. črc 2014 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no ono ne zalozene vezejne forum a pak je uzavrena skupinka do ktere prechazi vsechny z fora :slight_smile:. A ano jsme tam obe :slight_smile:
31. črc 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak zatím malinká gratulace :slight_smile: velká bude až bude srdíčko :wink: a to víno si vyčítat nemusíš, to se k miminku ještě nedostalo, já byla na diskotéce a taky jsem něco málo popila, protože jsme to nevěděli a taky je to vše ok.
31. črc 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka gratuluju,to je bezva
31. črc 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin a zije to tam, ma smysl se tam prihlasovat?
31. črc 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 a ta Zátka určitě odešla jo?ja tam byla včera na vyšetření a taky vše ok, placenta se posunula výše,hlavička dolu,to vím i bez nich dle kopanců do žeber.tak primárně to vypadá ze by nemusel byt s prirbmozenym porodem problém.ale v noci se nevyspíte,fakt nevím jak za lehnout a kdyz zalehnu tak zase kopanecky do stran,pálení záhy.a kolik ma miminko odhadem hmotnost?moje nějak přes 2 kila těsně.
31. črc 2014 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin pokud špinění jako tamto budu brat jako ms , tak jsem 11dc:slight_smile:
@verunka_korunka no, a ty si mě přinutila koupit tt. a kupuji to naposledy..pač mě nebaví furt letat do lekarny:D
31. črc 2014 v 18:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 co když špinění nebyla menstruace :slight_smile:
31. črc 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka ale jeden den se to rozeběhlo s cucky,ale pak to k večeru skončilo..takže se mi odloupla sliznice:slight_smile: a ot nemám pozitivní, sice tam není duch ani čstý a je jen zvýšené lh..ale tot vše...:slight_smile:
31. črc 2014 v 18:35  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka pokud tt budu dělat zbytečně,tak si na tebe něco vymyslím:slight_smile:
31. črc 2014 v 18:38  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 :grinning: to by mě zajímalo co si na mě vymyslíš... jako že taky něco budu muset udělat? :wink:
31. črc 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek