• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@verunka_korunka do prahy trefim autem:Dneboj:D...jo a za chvili jdu polulat ovu:D
31. črc 2014 v 18:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia no sem tam jo, ale jak je to skupinka je to jinak delane a ja to mam radeji tady :wink:
31. črc 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 no podle slov doktora bude mít cca 2 kila. Dost ztrácí. Ultrazvuk snad příští týden.
@lupinpupin peču jak se dá.... Musí nabrat
31. črc 2014 v 19:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zase další den uplně stejný ovu test:-/...
31. črc 2014 ve 20:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to je zvlastni....a nebo proste budes mit cely cyklus zvysene lh jen v den ovulky to vybehne vic...ale munelej cyklus si mela vlastne i jen dusiky vid?
31. črc 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak dve kila si myslim, ze jsou jeste dobre...spis je tam asi problem, ze ubira a nepribira. Nekontolovali treba i pjpecni snuru jestli ma dostatecny prisun zivin...nevim jestli se to da kontrolovat...jen me to napada...
31. črc 2014 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ultrazvuk nedělali. Snad příště. Jen ohmataval břicho a říkal, že miminko je malý a ztrácí, ale koukal na dřívější ultrazvuky a ztrácel vždycky vahove. Navíc monitor super, kdyby byl spatnej pupecniku, tak by se jim něco nezdálo. I tak jsem byla v porodnici hodinu a měla toho až nad hlavu... A kdyby šlo malýma málo kyslíku monitor to ukáže a nebo malej dá o sobě vědět, že se mu něco nelíbí.... Takže pupecniku je v pořádku.
31. črc 2014 ve 21:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj jen dušíky..jinek i tady někdo říkal, že jeden cyklus bylo lh u někoho zvýšené:slight_smile:
31. črc 2014 ve 21:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin navíc ve 36 tt by mimco melo mít 2 a trictvrte kila cca.uvidíme. Když bude menší nevadí, hlavně aby byli plíce zralé.
31. črc 2014 ve 22:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jak probiha to monitorovani?to je vzdy tak na hodinu?
31. črc 2014 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snažím se otěhotnět a nic ..menstruace jsem měla pociťují v bříšku nevolnost někdy mi je na zvracení nevím jestli jsem těhotná
31. črc 2014 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 asi ano...ja vim, ze u Vanesky rikali, ze ma velikej pupecnik. I osetrujici sestry po porodu rikali, ze snad takovy jeste nevideli :slight_smile: potrebovala asi velky prisun nebo nevim :slight_smile:.
Jooo ty myslis tim ze ztraci ne, ze ubejva na vaze, ale ze neni podle tabulek...aha...tak jak uz nekdo psal, treba to ma spojitost s tim, ze si vubec nenabrala.
Muj bracha se narodil a mel taky jen 2,1kg a ted jakej je to macek :slight_smile:. To dozene neboj. Jen abys mela uplne tak malicke obleceni. Mala mela 3kg a plavala mi v 56 hruza...musela jsem dokoupit i 50 aby nebyla jak hastros. A to vsichni rikaji jak z toho prvniho obleceni se rychle vyroste a nase madam je nosila pres 3 mesice. Ona je nas takovy hubenour do ted. Nejake veci ma i 74 ted :slight_smile:
1. srp 2014 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, se mi zda ze jsem procucela celou noc...nejdriv curat (mam svou nocni curaci chvilku...to to teda brzy zacina). Pak se neco zdalo male, pak vedro, pak zas piti, znovu piti. Manzel do prace a mala vstavala....to zas bude tedq energie.
1. srp 2014 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lalinkamarkus a kdy jsi mela naposledy MS? A zjistujes nejak ovulaci?
1. srp 2014 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak uvidis co z toho vypadne... nebo si dnes testila tt? Jak si dopadla?
1. srp 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaak a dilo je hotove. Posledni dortik.
1. srp 2014 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@verunka_korunka tto by teda blbej nápad Tě poslechnout a testnout..takže až budu mít volno, tak si tě podám:D..tt, čistý jak lilie:slight_smile:
@lupinpupin končím s testováním tt...pač je negaativní a už nechci běhat pro ně do každé jiné lékarny:slight_smile:si připadám jak truhlík:slight_smile:...jinak krásný dortíček:slight_smile:
1. srp 2014 v 08:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 tak aspoň máme jasno :grinning:
1. srp 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tjn..aspoň muzu pokracovat ovu:D..jsem teda 12dc a 14-16 dc by mel vyjit uplne pozitvní test:D
1. srp 2014 v 08:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 nj obcas mivam i blbe napady :slight_smile: ale jak pise ivet... Aspon mame jasno.
1. srp 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercik83 není, ale ta 1 návštěva. Jo.sepisuje se chorobopis, registrace k porodu. Monitor je na 20 minut. Občas vyšetřuje či dělá ultrazvuk, takže stejně tak půl hodiny to trvá... To víš par dni do porodu musí tě prověřit celou :grinning: tebe to zachvili taky čeká :grinning: ne ale jsem klidnější. V porodnici jsou hlavně všichni moc milí. Kolikrát vysvětluje věci co vím.... Přej si to ani vicerodicky nepamatuji a já jo jsou z toho v šoku :grinning:
1. srp 2014 v 08:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin to tím není. U dcery jsem zhubla ještě víc a nabirala stejně a byla vahove o týden dopředu. Což doktor nechápe, stejnej partner a malej furt vahove 14 dni ztrácí... Ale mě to nevadí. Budí mít malinký miminko. A vím to kluk 3580 tomu jídlu moc nedal a holka 3150 ta papala krásně a furt. I koktorka říká, že na to ze byla kojena 2 roky, tak je pěkná :grinning: mě to vůbec nevadí. I kdyby měl malwj pod 3 kila, je to jedno. Bude to moje malinký miminko a na porod stačí :grinning: už se moc těším až ho budu mít v ruce broučka malého
1. srp 2014 v 08:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Ahoj holka, tak jak jsi na tom ? Pamatuji si, že jsme ovulku měly tak nějak spolu, tak jak to s tebou vypadá ? Já čekám MS v úterý a podle všeho opět zase přijde. :frowning2: Co ty ?
1. srp 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tak hlavni aby bylo vse ok. A zatim to vypada na prirozeny porod? Me treba chorobopis a vsechno tohle papirovani delali az pri nastupu do porodnice.
1. srp 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 to je skoda...tak ulov brzy ovulku.
Diky za lochvalu...za chvilku jde z baraku.
1. srp 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tadyv to sepisujoy měsíc před porodem, aby byli připraveni na všechno.... No vzhledem k tomu, že myom nebyl operovany, tak se to budou snažit vect spontánně. Teda pokud nezasahuje do porodních cest, to bych neporodila. Tak uvidíme, ale zatím to vypadá nadějně i mimco byde menší, magnezko neberu, tak by to mohlo být dobrý. Přece jen 2x už jsem rodila... Tak po 3 to taky zvládnu... Jdu mejt okna! Hnizdici instinkt, vis jak jsou špinavý a jedno okno mě posral ptak a mě to děsně vadí.... Todle je u mě naprosto normální. Měsíc před porodem začnu všechno uklizet. Za 14 dni budu mít hotovo :grinning:
1. srp 2014 ve 13:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ty si chces rozjet porod nebo co??? Na okna se vykasli a odplcivej. At ne umeje manzel.
Nam tenkrat zase rikali, ze vetsinou je casu dost na sepsani pred porodem, ze malo kdo rodi hned.
To bys mela fajn, kdyby se ti tve prani vyplnilo. Tak snad nebude mrnous zasahovat. A pak po porodu ti ho budou odstranovat? Nebo jaky je pak dalsi postup?
1. srp 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin no opet krasny dortik, jsi sikovna. :sweat_smile:
1. srp 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok tak jak holka, jeste tyden a uvidis mrnouska, vid? :wink: Ja jdu na kontrolu 13.8. ale nevim jestli mi bude delat i utz. Kdyztak nejdyl toho 1.9. co mam termin screeningu. Ty uz ho mas taky?
a co ty
@lupinpupin , kdy mas screening?
Ja vcera uplne zapomnela, ze jsem mela termin u obvodaka kvuli vysokemu tlaku a puvodne mi mel napsat nejakou zpravu kvuli event. IVF v tom zari, tak jsem s nim chtela probrat, ze uz to neni potreba a co dale s tim tlakem, ale mam termin jen v praci v kalendari a jak tam nechodim, tak jsem to ale uplne zazdila. No tak holt nekdy priste...
1. srp 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia diky....uz je z baraku pryc a libi se, tak snad si i pochutnaji.
1. srp 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek