• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@donia ja mam konrolu u sve doktorky ve stredu...uz se nemuzu dockat a na screening jdu 25.8.
1. srp 2014 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin
@verik2 Holky, tak já zas byla na sepsání anamnézy a všech papírů v porodnici už ve 20 týdnu :slight_smile:))
1. srp 2014 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia ale predpokladam, ze budu mit utz i ted ve stredu, aby vse okoukla zda je to ok. Reknu ti, ze se nemuzu dockat...preci jen budu zacinat 12tt a snad uz bude vse zazehnane. Bude to pro me predpokladam uklidnujici kontrola....
1. srp 2014 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice taky fofr...je fakt, ze v Motole treba zapisou k porodu jen do 12tt pak uz maji plno. To mi pripada trosku scifi. K nam se do porodnice nastesti zapisovat ani hlasit nemusi.
1. srp 2014 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Já musela do 14tt :slight_smile:
1. srp 2014 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice taky pekny termin....mi to pripada divne....kor do toho 12tt vsak clovek ani nevi zda vse dopadne dobre a uz te cpou do porodnice...
1. srp 2014 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin No jo, je to divný, já se dokonce zapisovala na datum i hodinu :slight_smile: Ale holt mají v Praze asi nátřesk a o pacientky není nouze :slight_smile:
1. srp 2014 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka To je krásný testík :slight_smile: moc gratuluju :slight_smile: a víš, že mně to už párkrát při čtení Tvých příspěvků napadlo? :sunglasses:
1. srp 2014 v 15:53  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice Jak na datum a hodinu? To jako ze si urcis kdy to porodis a je to? :grinning: Jo, jen kdyby to tak slo.
1. srp 2014 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek Tak co? :slight_smile: Jak jsi na tom? Jsi mně s ovu předběhla...kolikátý jsi dnes DC? Budem zas čekat spolu? :slight_smile: Já jsem dnes 23 DC, poslední ovu test jsem si dělala v neděli (18 DC) nebo pondělí (19 DC), teď nevim...stále byl negativní, pak jsme jeli pryč a mně se bohužel nepovedlo nenápadně jít do lékárny pro další a s manželem jsem jít nechtěla, nejsem doma a na nákupy teď jezdíme spolu.
Ale v pondělí a v úterý jsem cítila takový jako pocit nebo lehoučký tlak v podbřišku...pak nic, včera ráno se mi zdálo, že jsem našla takový ten bílkový táhlý hlen...a dnes cítím takový trošinku jiný tlak v pravé části podbřišku...myslíte, že tedy dnes nebo včera by mohla být ovu? Moc se v tom nevyznám a tak nevím, jestli ten hlen je těsně před nebo již při nebo jak.....
1. srp 2014 v 16:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 já myslím, že uklizeno máte víc než dost :wink: raději odpočívej :slight_smile:
1. srp 2014 v 16:02  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin zatím nevím co s ním. Po porodu se zmenší a jestli nebude dělat problém, tak se bude hlídat. Další dítě už nechci. No manžel a mejt okna.na mě to nepůsobí. Můžu vytirat, sexovat,dávat si horkou koupel nic mě porod nespustí. Mam čípek držák. Už jsem umyla 3 okna a je mi fajn. Lepší jak sedět,kynout a čekat kdy to na mě přijde.jsem blázen, ale takhle to dělám před každým porodem a nikdy mě to nic neudělalo. Porod MW spis spustí hyc, jak je nad 30 stupňů, tak umírám mám bolesti. Teď mě neboli nic :grinning:
1. srp 2014 v 16:07  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice ty holt musíš mít něco extra :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2014 v 16:09  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@majdlena nemam. Já všude vidím bordel a drasa mě to nervy. Dneska 3 okna umyty, tak jsem šťastná jak blecha. V neděli vymalovat spajz a bude to.ať žije hnizdici instinkt,navíc před porodem nikdy nesedim a čekám kdy to přijde,proste pracuji, uklizim, malují a vím, že je čisto... Tady mám práce furt dost.... Abych se nenudila :grinning:
1. srp 2014 v 16:14  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia No docela jsem se nad tim s manzelem nasmáli. Oni totiz zaregistruji na kazdý den pouze pet pacientek - tak k tem peti mají od jedné do peti ráno i pridelené hodiny :slight_smile:))
1. srp 2014 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@majdlena :slight_smile: ja tomu zacala davat nadeji az jak me zacaly bolet bradavky a vyskakalo to akne... Jinak malemu polivani bricha jsem nedavala skoro zadny vyznam.
1. srp 2014 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@majdlena ahojky, ja jsem dnes 5DPO, 20DC. A jsem nejak moc precitlivela a vyskakaly mi pupinky na obliceji od vcerejska, ikdyz to urcite nemuze byt tehu priznak, bo je moc brzy na priznaky jeste...uvidime za tyden :slight_smile: no mam ted furt nake nervy, tak nevim, jestli nake tehu melo sanci se uchytit :grinning: takze zatim lovis ovulku jo? Jinak ja cekam mrchu 10.8. :slight_smile:
1. srp 2014 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka ahojky, moc gratuluju k tehu :slight_smile: :wink:
@danielka1985 tak jakpak jsi dopadla? :slight_smile:
1. srp 2014 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek no me musely vyskakat tak pred 2 tydny. Protoze jsem se nasrala a koupila 5 voucheru na ultrazvukovou spachtli. Tak drzim palce at taky najdes //
1. srp 2014 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@maice a kam ses zapisovala?
1. srp 2014 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin přece do porodnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. srp 2014 v 19:46  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 no nekecej....
1. srp 2014 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nové natáčení Čtyři v tom :grinning: Porod prosinec 2014 - duben 2015, kdo se hlásí? :grinning:
1. srp 2014 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka jééé tady člověk chvilku není a hned nová těhulka, moc gratuluju k dálnici.
1. srp 2014 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak mám chvilku čas napsat jak jsem dneska dopadla u dr. já, mrcha zatím nedorazila jsem 40 DC no ale těhu prý s největší pravděpodobností nejsem... nic tam neviděl a myslím si že to už by něco vidět bylo, navíc ty negativní těhu testy... no tak jsem vyfásla vyvolávačku, tak snad mrcha brzy dorazí. Alespoň si užiju ségřinu svatbu se vším všudy a pak vzhůru do 11 měsíce snažení. Dobrá zpráva je že už nemám žádné cysty na vaječnících, takže vše je v pořádku, takže snad příští cyklus už nebude takový rozházený. Teď mě pěkně bolí břicho takže snad mě mrcha nepřekvapí v noci. mějte se všechny moc krásně a držím palečky ať se ostatním zadaří ulovit ovu nebo dálnici.
1. srp 2014 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jezura777 jeee, to je super, že po cystě už naní ani památky :slight_smile: a svatbu si pořádně užij
1. srp 2014 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura777 tak super, ze je vse v poradku a cysta zmizela uplne. Super. Drzim palce at se MS brzy dostavi a muzes lovit ovulku.
1. srp 2014 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin :grinning: :grinning: mě hrabe no.... Mam radost z tech oken :wink:
1. srp 2014 ve 22:24  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka @lupinpupin díky holky, jsem taky ráda že cysta je fuč... akorát mě je teďka taaak blbě chjo to bude noc, ale snad teda mrška dorazí co nejdřív a budeme moct pokračovat v příjemném snaženíčku. :slight_smile: podle toho jak mě teď bolí břicho tak dorazí už možná v noci. Však i nám ostatním se zadaří, věřím tomu a budeme vás následovat a nebo pomůže CAR jako u @donia. Naděje umírá až jako úplně poslední, ostatním snažilkám hodně optimismu přeje a min. na víkend se loučí Janča
1. srp 2014 ve 22:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mikracek No jo, já zatím lovím, ale tak nějak vzhledem k těm pocitům a tlakům a hlenu usuzuju, že už snad se něco děje, akorát nevím, jestli byla včera, dnes nebo co..ale snad někdy teď jo, ale teď na tom hodně pracujem :wink: . Taky piju ten Nosifol, tak jsem zvědavá. U mně je tento měsíc mimořádně nadějný :slight_smile: pač 1) věřím tomu Nosifolu 2) mám předpověď z tarotových karet :wink: 3) jsme s manželem sami, jen s nejmenší dcerou a tak máme víc klid 3) jak jsou prázdniny a manžel měl dovolenou, tak jsem si hodně odpočinula 4) dnes jsem se dozvěděla, že moje nevl. sestra je těhotná a my už každá dvě děti máme a pokaždý jsme byly těhotné spolu :sunglasses:
Chtěla jsem se Tě zeptat, jestli taky piješ tedy ten Nosifol? Já totiž se v posledních dnech cítím trochu jinak - ale to nemyslím, že bych byla těhotná...ale víc mně baví aktivity spojené se snažením :sunglasses: , mám najednou hroznou chuť na dobré jídlo, pití a tak..jsem taková jako by mi něco vlilo nějakou životní energii do žil, nevím, jak to popsat...a nevím, jestli je to jen tak samo od sebe náhodou, nebo jestli je to třeba nějakým vitamínem v tom Nosifolu, který mi chyběl...nebo prostě jsem víc odpočatá..nemáš po tom Nosifolu taky něco podobnýho?
A ještě, jak vždy na den víš, který den čekáš ms? :slight_smile: Asi se ptám blbě, ale já ji čekám vždy tak nějak přibližně, cyklus mám více méně pravidelný, nejčastěji 31 - 32 dnů, ale měla jsem letos, co to víc sleduju i 29 nebo 35. A ani podle domnělé ovu nejsem chytřejší, buď jsem ji vysledovala špatně nebo to není pokaždé stejně dlouho od ní do ms, pač se mi to zdálo 14 dní, ale jednou i 9. Tak já teď taky čekám ms cca od 10. do 14. 8., takže teď to máme nastejno :sunglasses:
1. srp 2014 ve 23:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek