• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

16. prosince 2017 
@jezura777 Také jsem ráda, že cysta je fuč a máte volné pole pro snažení :slight_smile: Moc bych Vám přála miminko co nejdřív, ale určitě přijde v tu správnou dobu :slight_smile:
1. srp 2014 ve 23:02  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majdlena měla jsi mi sáhnout na břicho.... Takhle já otěhotněla.u 1 tehu jsem byla u kolegyně z práce a mimi jsem si pochvala, u 2 tehu ji sáhla na břicho a u 3 jsem jen na mimco koukla v kočárku :grinning:. Vitamínem nic nezkazis, i když nedostatek vitamínů způsobuje únavu, proto jsi víc živější... Vesnice taky udělá svy, já nevím jak ty,,ale z přírody nasbiram hafo energie, proto i s břichem lítám a skoro nelezim.... Na procházky jsme zvyklí. Chodíme každý víkend. Ale s manželem jsme se domluvili, že by jsme se zašli podívat do toho mlýna a sesli se tam. Já tam nikdy nebyla a mam to 2 km od baráku :grinning:. Až budeš mít někdy čas, tak se ozvi a domluvimme se.zatím rodit snad nebudu, podle slov doktora :grinning: třeba na tebe prsknu nejakej tehu bacil.... Jinak Ovulku já nepoznala. Bodejť by ne,když byla při nebo hned po menzes, kdy hlen nemam. Bolesti taky žádný. A stejně jsme se trefili dobře :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2014 v 05:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doprkna 37 tt už to je děs. Jak to letí... Zastavte to někdo.. I když včera jsem šla spat a malej Ondrášek si našel zábavu, kopat mámu do žeber a dost ho to bavilo....ale ta dušnost, bud alergie a nebo bych potřebovala aby už hlavičkou sestoupil do porodních cest...to by se mi pak ulevilo... Jdu zkusit usnout, před chvílí tu byla dcera. Ono 1 poslední stolička dorůstá a ejhle včera koukám a už leze na 2 straně dole má prořezání 2 hrbolky. A ta nahoře se už tlaci v dásní. Tak ji rostou 3 zuby chudince malej. Proto je tak ubrecena :frowning2:
2. srp 2014 v 05:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, rano jak jsem sla na zachod, utiram se a na papire krev jako u silnejsiho spineni. Mam upalovat do nemocnice? Nebo chvili vydrzet co bude a jit v pondeli ke svemu lekari? Delala jsem i test a zda se mi silnejsi, ale porovnavaci mam doma :frowning2:
2. srp 2014 v 05:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přikládám dnešní test.
2. srp 2014 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka no testik sili pekne. Jestli to bylo jen pri jednom utreni, tak bych vyckala co z toho bude. Pokud by se to melo jeste opakovat behem dne, tak bych to zvazila, clovek proste strach ma, to je jasne. Vim o cem mluvim, take jsem ted byla u dr. kazdy tyden. Me kdyz dr. potvrzoval tehu v tom 5+5 tak mi rikal, at jsem v klidu, ze se tam mimi stale jste dozavrtava, tak at na to ma klid :grinning: Takze bez sexu a tim se muze stat, jak se to tam trosku narusi, ze je trochu krve. Drzim palce, at uz je to ok.
2. srp 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka testik sílí, špinění Může být dozavrtavanim vajíčka. Já taky splnila několikrát a celý den,když jsem byla těhotná 20 dni, byla to čerstvá krev, pak občas do 12 tt.sexuální absence a šetření a malej se udržel. Takže hned teď nemusíš, ale pokud se to bude opakovat, tak hned na pohotovost, šetřit se a nesexovat. Chvíli to vydrzis :wink:
2. srp 2014 v 08:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena ahojky, no ja mam pravidelny cyklus co 28 dni, mrcha i ovu chodi presne :slight_smile: jj, taky piju ten Nosifol tedka prvni mesic a verim mu :slight_smile: takove pocity jako ty nemam, ja spis mela pravy opak, jsem nejak vic precitlivela...no a uz 3 dny mam takovy vodnaty vytok a svedeni tam dole, snad to nebude zanet :frowning2: jsem dnes 6DPO a verim, ze se zadarilo :slight_smile: bylo by super, kdybychom mrchu ani jedna nedostaly :slight_smile:
2. srp 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka testik pekne sili, to je super. S tim krvacenim asi jak psala @donia pokud po jednom utreni, tak bych nejela, ale kdyz by to bylo treba i za hodinu, tqk ja bych jela...ja bych to nevydrzela. Ja jela pokazde k dr. chtela jsem si byt jista, ze delam vse pro to aby bylo vse ok. Drzim palce a myslim na tebe. A urcite dej vedet.
2. srp 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jeee ahojky, to je skvela zprava, ze cysta uz je pryc:slight_smile: moc moc ti preju, at se 11.kolo stane uspesnym :wink:
2. srp 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@verik2
@donia díky holky. Na intimce už nic není jen na papíře po utreni je lehce zabarveny do dneda. Takže ok :wink:
2. srp 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak to vypada na nejake jednorazove krvaceni....tak se opatruj a kdyz by neco, tak radeji do nemocnice at ma klidek. A hodne se setri!
2. srp 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin snažím se ale jde to blbě. Musím mamce pomáhat připravit její dnešní oslavu 50tin. Přijede sem asi 30 lidí. Celé dopoledne trcim v kuchyni a krajím :slight_smile: teď si snad na chvíli sednu...
2. srp 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka ahoj :slight_smile: aj,aj,aj....to bude dobré šetři se,mě pořád bolí bříško,jednou je to na pravo,pak na levo a je mi pořád tak nějak blivno,mám strach :frowning2: .Kdy jdeš ke gyndr,já až 19.8. se do té doby asi zblázním :frowning2:
2. srp 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tsterinka ještě jsem tam nevolala chtěla jsem počkat po víkendu :slight_smile:
2. srp 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak opatrne!!! Jen co to pujde odpocivej! A uzite si oslavu :wink:
2. srp 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je neco setrneho, co muzu pouzit na zanet? Bojim se, ze kdyby tam nahodou bylo mimi, ze by mu to mohlo ublizit :frowning2: ale to svedeni je hrozne...svedeni, paleni, vytok....ach jooo :frowning2: dnes 6DPO a takove neprijemnosti..
2. srp 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek treba se dockame spolecne:slight_smile: pokud jde o ten vytok- uz jsem tu jednou psala, co mi doporucil dr na mykozy, ktere jsem mela celkem casto- delat si vyplach bud slabouckym roztokem hypermanganu, nebo vodou s par kapkami tea tree oleje nebo odvarem z dubove kury. Me to vzdy zabralo behem 1-2 vyplachu. Ja myslim, ze treba ten hyperm by snad sel?
2. srp 2014 v 15:10  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky kecalky gratulace tehulkam!
Já to mela dostat v patek a zatím nic!Test nemám koupenej tak nevím,občas me píchne v prsou a bodne v bradavkach:slight_smile: sex byl tenhle měsíc jednou 4dny před ovu pak mi chlap odjel takže nevím test asi půjdu koupit a ráno skusim.To by byla sakra náhoda co myslíte :-P :elephant:
2. srp 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mikracek ja bych teda nevyplachovala. Koupila bych Globulus cum natrio tetraborico 0,6g jsou to zelatinove bobule a muzou se uzivat i v tehotenstvi. Originalni vyrobce ma sice vypadek, ale dr.Max si je micha sam. Je to stejne slozeni, jen namichane unich v centralni laboratori a poridis to jen u nich. Pochybuju, ze si je micha i jina lekarna.
2. srp 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka tak to moooc drzim palce. Tak ono to kolikrat prichazi kdyz to necekas :wink:
2. srp 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Ja jdu k Apolinari :slight_smile:
2. srp 2014 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek ahoj, na ten vyplach jsem kdysi mela rosalgin ale nevim jestli je vhodny pro tehotne. Hypermangan jsem mela k tomu jen na vnejsi uzivani.. Pouze namocit bavlnenou latku do pripraveneho slabeho roztoku a prilozit dole. Vyplachu z hypermanganu bych se asi bala. Nejlepsi bude kdyz zajdes dio lekarny a nechas si poradit.
3. srp 2014 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin
@tsterinka
@donia
@verik2
Asi to krvaceni bylo jen jednorazove. Ted uz jen malinko zabarvene pri utirani :slight_smile: Rano jsem delala digitalni a je tam co jsem predpokladala + 2-3, takze to sedi podle ot.
Jo a na oslave jsem to zvladla. Delala jsem ridice a pila jedno nealko citronove cerne pivo (nastesti mi chutna vic nez alko) tak to mi tatka sezral... A pak jsem uz mela jen vodu a nikoho nic nenapadlo. Jen z prvni vety tety jsem se posadila na prdel : Ty jsi pribrala, ze? Pri 81kg kdo by si nevsiml kdyz pred rokem na svatbe jsem mela 71.
3. srp 2014 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak to mohlo byt douhnizdovani ještě. Se to ještě zavrtavalo níž.... No vidíš to,jako řidič nemůžeš pít, to je jasný, ještě, že máš řidičák... No jo tety. To by se člověk po.... Tej moji se nelíbí, že jsem vdaná a ze čekám 3 dítě,to už nezkoysne, přej jsem se zbláznila a kde si co si...no ona má 2 děti... Sestrenka. přes 30 let, bez dětí, manžela... Má jen práci a vysokou školu. A bratranek je debil a je rád, že uživí 1 dítě, které už má... A furt chodí chlastat. Njn příbuzné si člověk nevybere. Neřeš to a zachvili začneš nabírat zase. Kvůli tomu nejcennějším co je...vlastní dítě... To je ten největší dar, co je.Děti miluješ celý život.
3. srp 2014 v 08:36  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka tak jestli to je uz jen hnede spineni, stara krev, tak bych to neresila. Pokjd by to bylo porad cervene, tak bych radeji jela do nemocnice. Nepise zda je to cervene a nebo hnede...
Super, ze si to vcera zvladla....jooo rizeni...dobry napad :slight_smile:
3. srp 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka @lupinpupin @majdlena holky, moc dekuju :slight_smile: uz jsem zkusila ten tea tree olejicek, a docela se mi ulevilo, dnes uz jsou ty obtize mnohem mirnejsi, aspon zatim, tak klepu na drevo :slight_smile: jinak holky, dnes uz 7DPO, to to leti....ja verim, ze ten Nosifol zabral a ze budeme mit male nosifolatko :slight_smile: jestli fakt pomohl, tak ho budu vychvalovat az do nebes a delat reklamu, protoze dve moje kamaradky otehotnely pravdepodobne diky Nosifolu, po delsi dobe snazeni - nasadily Nosifol, sup, a dve carky....no a jedna z nich vcera porodila :slight_smile: holky, ja si tak moc preju, abych to uz nedostala.....i ty Kanary bych ozelela :slight_smile: prece jen Tatry jsou lepsi a tam bych mohla i jako tehotna a nemusela bych se bat, ze diky ceste letadlem potratim... :slight_smile:
3. srp 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ve stredu jdu na kontrolu a porad ai lamu hlavu s tim, ze mi ma dr. delat cytologii. Nechva to az na posledni chvili aby nevyvolala potrat...ja se toho ale stejne bojim...vrtat se ted v cipku se mi vubec nelibi....tak premejsli jestli ji neodmitnu a necham ji po porodu.... ma to bejt jen klasicka preventivni, zadne problemy stim nemam.... co myslite?
3. srp 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahojky, a nemuze ti tu cytologii udelat treba behem druheho trimestru? tam by uz snad ten potrat hrozit nemusel.....no anebo az pak po porodu, no :slight_smile:
3. srp 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no mohla by, ale to je na nic...vysledky jsou pak uz ovlivnene tehotenstvim a proto se dela max do 12tt.
3. srp 2014 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek