• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@lupinpupin stejně se ve 35 tt dělá kultivace pochvy. Já bych si citologii dělat nenechala Kort v tvém případě bych si tam nenechala sahat ani za nic
3. srp 2014 ve 13:47  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 no jo, ale kultivace citologie je uplne neco jineho....
3. srp 2014 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia
@lupinpupin cusik holky, ja se ted vratila z Beskyd po vikendu a funim tu na sedacce, nekonecna cesta :confounded: . Ale pomohl mi horsky vzduch na nevolnosti, tak snad to vydrzi :wink:... jinak si moc nepripoustim, ze jdu k dr.a mohlo by byt neco spatne, ja si totiz rekla o mimo v kostele a vcera podekovala zase, takze nas hlidaji tam nahore :grinning:
3. srp 2014 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@teok tak hlavne, ze sis odpocinula a nabrala silu. Ja mam zaludek jak na vode, venku je larak jako blazen a ja jsem nepouzitelna. Vsude pisou jak leje a u nas ani kapka a vedro.....chjo.
3. srp 2014 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin my potkali takovy slejvak za brnem, jsme jeli krokem :frowning2:... a ted tu byla u nas 3ti bourka za tu dobu co jsme doma :wink:... ale spapa bych jak miminko, spanku sem tam moc nepobrala :frowning2:
3. srp 2014 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Ja teda nevim,ale me ji taky odkladala,aby me nerozkrvacela a mela by ji delat pristi tyden :wink:
3. srp 2014 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok nam tady ted konecne sprchlo, tak je prijemnejc. Jupi
Joooo o spani ani nemluv...prospala bych snad cely den. Dnes se mi po tydnu vraci blivno....zaludek jak na vode, na vse mam chut, ale malo co dam do pusy protoze mi to zaludek nebere...
3. srp 2014 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@maice fakt jo??? Me prave doktorka rikala, ze se to ma delat do toho 12tt aby vysledky byly co nejpresnejsi....
3. srp 2014 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin i me se to vraci, asi ten horsky vzduch je lepsi :grinning:
3. srp 2014 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok jo tak hory jsou zazracne :slight_smile:. V zime jsme jeli na hory, mala rymu jak tram, desila jsem se toho a ona druhy den bez rymy. :slight_smile:
3. srp 2014 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Juchu bouřka!! :grinning: :grinning: :grinning: cítím se skvěle, vyměnil se vzduch, ochladilo se super. Na ty moje alergie něj co může být. Hurá.
3. srp 2014 v 19:42  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka Ja ta nechcem strasit, ale ak uz vies ze si tehu, tak s kazdym krvacanim, aj ked malinko by si mala ist ku dr. U mna to bohuzial nedopadlo dobre a v 6tt to bol MA :frowning2: Ale tak verim, ze u teba to bude ok a sa naaaahodou nieco deje a moze sa tomu pomoct, tak si myslim, ze by ti dal aspon duphaston. To sa vacsinou dava na udrzanie tehu. Drzim prstiky moja :slight_smile:
3. srp 2014 ve 20:16  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin ja se tam asi odstehuju :grinning:, fakt super. Manzel tam odtad pochazi, tak se tam jednou rocne sjede cela rodina na vikend a nevim zda to pristi rok dame ve 4rech bo pojedou jen kluci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2014 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@minnie2013 jj chystám se tam dneska zavolat, ale mají až od 9:30.
Jo a dělala jsem zase testík a už jsou čárky stejně silné. Nicméně k p. doktorovi se pokusím vecpat co nejdřív, včera večer jsem zase špinila čerstvou krvi (ale zase jen malinko). Tak doufám, že mě vezme ještě dneska :slight_smile:
4. srp 2014 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka nevolej a rovnou mazej na 9:30 k dr. Drzim palce at je vse v poradku a je to jen prokrvenim. Kolikaty jsi dnes den od ovulky?
4. srp 2014 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@teok no tak to mate kazdorocni pekny vikend :slight_smile:. Me vcera bylo tak tezko od zaludku...no fuj. A dnes mam jeste citlivejsi prsa....mam nejaky vnitrni pocit, ze cekam kluka...nevim proc, tak jsem zvedava jestli se to jeste zmeni a nebo jestli se trefim :slight_smile:. Kdyz jsem to vcera zekla manzelovi, tak se tvaril natesene :slight_smile: ale opravdovy vysledek se dozvime u porodu :slight_smile:.
4. srp 2014 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 my tady cely vikend taky cekali na dest jak na smilovani. V sobotu sice bourilo jako prase, bouchlo nam to dokonce vedle baraku, ale spadlo jen 5kapek. A vcera konecne kveceru zaprselo a ochladilo se, tak sned dneska bude lepsi vzdusek.
4. srp 2014 v 07:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka přesně tak pokud jsi opět zaspinila a čerstvou krvi, tak nevolejte a ihned mazej k doktorovi. Vzít tě myši. Todle není normální... Chtělo by to asi prášky na udržení těhotenství... A něco na to špinění, co je ascorutin... S tímhle není sranda
4. srp 2014 v 07:31  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin jj určitě bude,dokud nevyleze sluníčko a nezačne se oteplovat. Tady pršelo ještě i v noci, tak bylo skvele. Mě je taky líp. Když prší, tak mě skoro děloha netvrdne a když jsou vedra i 10x do hodiny.... Takže si to užívám... Ale 37 tt teď už mě v Benešově odrodit nechají. Tak jsem ráda, že už bych nemusela okamžitě směr Praha. Tenhle týden zase na monitor, tak jsem zvědavá.... No kluka? Já u kluka 1 nic,bylo mé skvěle a těhotné jsem sinepripadala. U holky jsem od 8 tt říkala, že je to holka, furt jsem blila. A u 3 mě bylo spíš těžko od žaludku. Ale ono každé těhotenství je jiné a k holcice kluk je super. A chlapi jsou hrdí na kluky....ty jo malej má furt skytavku. Fakt super, jak mě skáče na mocaku... Ale ty už 11 tt a furt ti je zle, to je dobře, miminko se vyvíjí furt. To poznáš.... Takže teď to urcite bude dobře.... Ty si pohlaví říct nenechas? Já si u 2 nechala potvrdit holku. Nevydržela jsem nakonec a u 3 jsem tovteda vědět chtěla a navíc jsem se poprvé v životě spletla....
4. srp 2014 v 07:40  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 no me je vicemene taky spis tezko...ted jsem mela tyden teda castecne klid, jen kdyz jsem brnkla o bradavky, tak to bylo jak o granat....jinak prave lehke blivno a sem tam trosku tezko....tak jsem si rikala co se deje, ale vcera to bylo neco....asi jsem si musela vynahradit ten klidny tyden nebo co. No ale stejne jsem moc zvedava a nedockava na stredu, aby bylo vse ok.
Ja u holky prave vubec necitila pohlavi...a rikala si jak to nekdo muze jakoby citit a ted bum a myslim si kluka :slight_smile:.No vsichni tipovali u holky, ze to bude kluk a byli uplne poprdeny z holky. A rekla bych, ze byl manzel hrdejsi jak na toho kluka s kterym vlastne pocital.
A ktery den jdes na monitor? 37tt pekne, pekne :slight_smile: abys nakonec jeste neprenasela :slight_smile:
4. srp 2014 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2
@lupinpupin Holky ja si cetla spoustu clanku o krvaceni na zacatku tehotenstvi. Ano mam si zajit k lekari, ale nemam se tim nejak extra stresovat. Ani z cerstve ani ze starsi krve v podobe spineni. Az je krvacwni stredni nebo silne tak mazat na pohotovost. Ani nevim jestli tam je nebo ma dovolenou. Pockam do ordinacni dobt, zavolam tam jestli tam je (at nejedu zbytecne pres pul prahy) a pak teprv vyrazim. Kdyz bude mit dovolenou, zajdu do nejblizsi nemocnice.
Je to dnes 21 dnu od pozitivniho ot.
Jo a to krvaceni muze byt jak pisete z dpuhnizdovani a nebo pripadne v terminu ocekavane menstruace, protoze telo je nejak na to zvykle. Muze se to tak pry dit cely prvni trimestr. Nebojte, rozhodne to nepodcenuju :wink:
4. srp 2014 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka ahojky, ja si myslim, ze jsi v poho, testik ti sili, a to krvaceni muze byt jak pises douhnizdovani, a znam i holky, co mely normalne MS i presto, ze byly tehotne :slight_smile: ale sichr je sichr a taky bych to posichrovala u doktora....drzim palecky, at je vse ok :slight_smile: a jak jsi vlastne to tehu oznamila manzelovi? :slight_smile:
4. srp 2014 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka ano to mas pravdu....ale urcite si cetla i ty horsi pripady a po mych zkusenostech bych to doopravdy nebrala az tak na lehkou vahu. Ja s jakymkoliv spinenim ci krvacenim jdu okamzite, at si mysli, ze jsem blazen, ale mam jistotu, ze delam maximum.
21dpo by mohlo byt videt mimi i na UTZ...aspon to kolem 21dne videt bejva.
4. srp 2014 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin
@mikracek
@verik2
Tak muj doktor ma do 18.8. dovolenou. Prave si to sinu do Motola. Dam pak vedet. Jistota je jistota :slight_smile:
Manzel byl ve ctvrtek rano spolecensky unaven po zapijecce ditete sefa. Takze jsem udelala testik a pekne ho sla vzbudit aby nezaspal do prace :slight_smile: Byl chudak dost mimo a chvili mu trvalo nez mu to docvaklo, ale pak 2 dny zaril jak mesicek na hnoji. By mi to neodpustil, kdybych mu to hned neukazala a tajila to :slight_smile: beru to tak, ze jsme na vsechno 2 :slight_smile:
4. srp 2014 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lupinpupin tak to máš podobny jako já u kluka. Bud těžko a pak 2 dny jsem blila a pak zase těžko.... Akorát já si myslela holka a on kluk. Obxas ten vnitřní instinkt neklame. Tak to fakt kluk bude a manžel bude mít ohromnou radost. Já jdu zase ve čtvrtek a z toho ze bych přenášela moc strach nemam a i kdyby tak by to doktorům nevadilo, když malej vahove dost ztrácí. Doufám, že udělají ultrazvuk ať vím přibližnou hmotnost. Ale už se pronese, břicho bolí čím dál tím víc,častější tvrdne... A obxas je mi fakt divně....
@verunka_korunka jj mas pravdu, ale mam kamarády a ta 1 zaspinila 1 a hned zamlklej potrat :frowning2: jen pro sychr, já taky se splněním jela hned na 40 km vzdálenou pohotovost a když jsem viděla i srdíčko a miminko, tak jsem byla v klidu... U mě dělá problémy ten myom,mam furt bolesti až se divm, že jsem furt celá. Poslední dny je mi fakt jinak, tak se porod už asi blíží uvidíme kdy se malému bude chtít ven, ale těch 26 do termínu to moc reálné nevidím. Občas už mám i kontrakci. Takže bych se divila, kdybych přenášela. Navíc od 37 tt už to snad berou jak donosene. Dceru jsem rodila 38+0 a pohoda.
4. srp 2014 v 10:18  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky jsem 43 DC a mrcha stále nikde, v pátek mě po té vyvolávačce děsně bolelo břicho a tak jsem myslela že už to příjde ale nic...jen občas mě bolí u levého vaječníku ale to je tak všechno, bolí mě prsa a mám pocit že jsou trochu větší... asi jako před ms... tak snad už mě nenechá moc dlouho čekat ať se můžeme začít zase snažit. jinak @andrusinka držím palce.
4. srp 2014 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka držím palečky ať to nic není a oba jste v pořádku.
4. srp 2014 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@andrusinka Tak držím palce ať to alespoň Tobě vyjde ! :slight_smile:
4. srp 2014 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura777 ahojky, a zkoušela jsi znovu tt? :slight_smile:
4. srp 2014 v 11:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezura777
@verik2
@lupinpupin
@mikracek
Tak, vse je tam kde to ma byt (v deloze). Zatim je to pry stale vajickovy vacek nebo co to rikal. Meri 5,3mm. Poddle velikosti rikal ze by to odpovidalo 4-5 tydnu tehotenstvi. Spineni je pry hodne caste, ze si z toho nemam delat hlavu. Pockame do pristiho tydne jestli se bublinka zvetsi, nebo jestli ne, tak budem hlidat dal a pripadne potom na revizi. A nebo to priroda poresi sama a bude samovolny potrat. Rikal mi ze takto brzy davat nejake podpurne leky je spis takove placebo pro maminky, tak nevim :slight_smile: ale beru to jak rikal... Kdyz potratim takto brzo, tak to tak melo byt, kdyz to bude ok, budu rada. Takze ted cekat na kontrolu za tyden :grinning: Dzte palce at poroste :wink: bublinka jedna
4. srp 2014 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek