• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

23. března 2017 
@verunka_korunka tak super, ze je to tam kde ma byt a drzim moc palce do dalsi kontroly. To uz uvidis urcite krasne mrnouska.
4. srp 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka no jo vždy to bublinou začíná. Tak se šetří a bublibku Opatruj
4. srp 2014 ve 12:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka na potrat ani nemysli, z bublinky bude vetsi bublinka a bude mu tlouct srdicko, a pak uz se bude jen vyvijet a rust...a mamince poroste brisko :slight_smile:
4. srp 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek 15 dc a ovulka nikde:(
4. srp 2014 ve 14:13  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jeste neves hlavu, ovulka prijde pozdeji, neboj ;) ja mam dnes 8DPO, tak mi nezbyva nez cekat do nedele :slight_smile:
4. srp 2014 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 pekne vyckavej, ovulace urcite dorazi :slight_smile:
4. srp 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka
@mikracek no, mam ji mit 14-16dc a je 15 dc:(
4. srp 2014 v 16:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 vydrz holka vydrz...vsak ona dorazi :wink:
4. srp 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin snad jo:(furt zvýšené lh, a jinak zítra jedu a vracím se v patek :(
4. srp 2014 v 19:27  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem byla na gynde a zanet mi potvrdil..napsal mi macmiror 8 globuli, ze pry to je setrnejsi a muze se to ikdybych byla tehule...no hned je to uleva :slight_smile:
4. srp 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@verunka_korunka ja už ničemu nevěřím, nic nevychází :(
4. srp 2014 v 19:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 urcite dorazi kazdym dnem, mozna se ti jen prodlouzil cyklus..
4. srp 2014 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak jeste pred odjezdem na to hupsnete a pak uvidis...a nebo si pocka az na vikend :wink:
4. srp 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak jak kocko????
4. srp 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin uvidíme, zítra je poslední den na ovulku v cyklu, ale třeba i nedorazi tento cyklus..uvidíme jinak hold si pockam :slight_smile:
4. srp 2014 ve 20:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 Prosím tě, já mám normálně ovu taky 15-16 DC a musela jsem na ni počka až na 33DC :grinning: tak vydrž a dočkáš se.
4. srp 2014 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek jj ono je to lepší. Hlavně že víš co je s tebou a léčí se to :wink: tak zánět hezký zaleci....
@danielka1985 já ji mám taky pohyblivou. Od 2 dne menstruace a občas ovuluji i 9 den :grinning: obxas tělo proste neslape jak hodinky. Navíc na to jaký máš zvláštní ty švy dny, tak není divu rozházené to může být lehce....
5. srp 2014 v 06:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda děvčata včera jsem otevřela knížku 3 na lásku a tak mě chytla, že jsem za 1 den přečetla 235 stránek :grinning: dneska ji doctu. Ta Lanczová píše skvěle..... Navíc podbrisko mě bolí už tak jako bych dostala menstruaci. Ty jo už ať mám po porodu. Jak mě bolí furt i s picni kosti :grinning: do toho už i třísla a záda, tak je to pecka
....a navíc manžel už teď na to neskončí a stejně oxitoxin, který obsahuje sperma mi porod fakt nevyvola... Občas by to chtěl mít člověk za a sebou. Navíc malej má tak 4x za den skytavku, tak šup šup, ať mu dozrávají průdušky, tím skytanim to půjde rychlejs :wink:
5. srp 2014 v 06:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 vydrz...ja ji mela taky najednou az 24DC....treba si vazne pocka na vikend :wink:
5. srp 2014 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak uz zitra konteola....jupi. Na to jak jsem si rikala, ze je to daleko, tak je to najednou tady :slight_smile: a ve ctvrtek jde @teok uz se taky urcite tesis vid?
5. srp 2014 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 jj, jsem rada, ze jsem tam zasla, akorat to teda nemuzu dodrzet tech 8 dni, protoze v sobotu mam dostat mrchu, a pri mrse se to nedava.....toz tak v patek posledni globulka a uvidime.....a doktora potesilo, ze jsem na jeho doporuceni zacla brat ten Nosifol, tak pry ze mi udela radost, sahl do supliku, vytahl 6 sacku nosifolu a pry "to je pro vas ode me jako darek".
@danielka1985 s tou ovulkou nezoufej, to je uplne normalni, ze muze dorazit i o par dni pozdeji :slight_smile:
@majdlena ahojky, kdy jsi to rikala, ze to mas dostat? ja v sobotu...tak si budem drzet palecky spolu :slight_smile:
Holky, kamaradka mi vcera rikala, ze se ji zdal o me sen, ze jsem ji prisla rict, ze jsem tehotna :slight_smile: kez by mela vestecky sen :slight_smile:))
5. srp 2014 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, tak já jsem jsem dnes 1DC :frowning2: Takže ani na dovolené se nezdařilo. Volám na gyndu a necháme to už na doktorech, nevím co víc dělat. Ještě mě napadlo, nějaké vitamíny pro chlapy ?
5. srp 2014 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 :grinning: to jsem cetla jak silena nekde od 14-17 let :slight_smile: precetla jsem vse co bylo vydane :slight_smile: akorat pak uz to bylo furt na jedno brdo. Ale mas pravdu, knizka se dala shltnout za den :grinning:
5. srp 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no teda vidíš to...jo prej je dobrej, dost holek po něm otěhotněla. Já nikdy nic do sebe cpát nemusela. Já to neznám. Ale pokud to pomůže tak proč to nezkusit ze. Jako je to bída,zachvili bude vzácnost, že ženská otěhotní normálně a navíc holek co jsou chytlavý jako já je hodně málo. Jako já znám jen 1. tak tu dělohu mám asi furt pohnojenou :grinning: teda dneska už mě to břicho fakt bolí pěkně. Co se tam děje fakt netuším. A do porodnice jdu až ve čtvrtek.... No abych tam nesla dřív....
5. srp 2014 v 08:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no mě to bere furt :grinning: jsem fakt magor, ale je fakt, že díky této autorce jsem dobře odmaturovala z češtiny, že jsem ji mohla použít. Maturitní komise cumela jak puk, kolik jsem od ní zhltla knížek :grinning:
5. srp 2014 v 08:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf Tak zkus pres gyndu zadanku na spermiogram. Nebo uz jste byli? My se po vysledku spermia docela uklidnili. Treba to pomuze. Jo a co jsem cetla tak vetsinou se to povedlo po dovolene a ne na ni :wink:
5. srp 2014 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf ahojky, jak dlouho se vlastne snazite? Mi doktor doporucil Nosifol, tak ho beru, jsou na nej hodne kladne reakce, a je na letacku napsano, ze ho muzou uzivat oba dva v paru :slight_smile: tak zkus se na nej zeptat dr., mam kamaradku, ktera 3 roky nemohla otehotnet, nasadila nosifol a mesic na to otehotnela....takze to me drzi na pozitivni vlne :slight_smile: zatim tu o nem furt pisu, ze slysim same pozitiva, ale pokud mi nepomuze, tak se to obrati a budu jej pomlouvat :grinning:DD
@verik2 ty jo, no ze by uz prichazeli poslicci? Nam se 10 mesicu nedarilo, tak jsem se rozhodla, ze teda zkusim si neco koupit.....no a uz ten extrapozitivni ovu test (kontrolni carka silnejsi nez testovaci) mi dal nadeji, ze to asi fakt k necemu je :slight_smile: ale je to drahe jak krava, 20 sacku za 400 kc, jesteze vydelavam :D akorat dnes me teda boli v podbrisku, ale je to jina bolest nez pred ms, takovy divny tlak, snad to neni tim zanetem, doufam, ze se mi to vyleci cobydup :slight_smile:
5. srp 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak s tim snem to mela i moje kamaradka....a za par dni jsem nasla // na tt. A i mala mi to rekla nekolik dni dopredu, ze budem mit miminko. Jen kdyz mi to rikala jsem si myslela, ze ma hlavu pomotanou od kamaradky.
5. srp 2014 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf tak to je mi lito :-/ . Vitaminy pro chlqpy jsou, ale na ne ucinkujou az cca za 3mesice...protoze spermie dozravaji zhruba 3 mesice... drzim palecky!
5. srp 2014 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka Žádanku máme, ale chlap tam ještě nebyl. V úterý ho tam dotáhnu i kdyby nevím co a koncem srpna jsem objednaná k MUDr.
5. srp 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek