• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@mikracek nezkoušela, ale asi zkusím... potřebuju přeci vědět jak se můžu na svatbě rozšoupnout s pitím alkoholu :slight_smile: nevím jestli to stihu zítra nebo ve čtvrtek až dorazím na místo, to by mi mohla juknout ségra... ale stejně si myslím že bude bílo. to by tam v pátek doktor na utz něco viděl ne? a vůbec se těhotně necítím, jen chodím často čůrat a mám trochu citlivá prsa, ale to může být předzvěst ms, určitě tza mrcha čeká na pátek aby měla ségra na svatebních fotkách fotku jak se tam kroutím jako had :slight_smile:
5. srp 2014 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek Snažíme se intenzivněji asi od ledna, kdy si dělám ovu testy a měřím BT. Ale od počátku vztahu si nedáváme pozor a ANT. jsem nikdy nebrala. Já právě beru Gynex, taky jsem na něho slyšela chválu, ale nic. Tak zkusím ještě možná ten NOSIFOL a uvidím.
5. srp 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek budu držet palečky aby mrcha v sobotu nedorazila a aby byl zánět brzo OK a ten sen tvojí kamarádky se vyplnil a já ti pak budu v závěsu s dálnicí na TT :slight_smile: budu se to tu snažit sledovat jak si vedeš :slight_smile:
5. srp 2014 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin jee, ty ani nevis, jak jsi me jeste vic pozitivne nabudila, nez jsem doted byla :slight_smile: sama mam takovy pocit, ze to vyslo, ale jak rikam, treba si to jen nakecavam, ale jak jsi mi to tu napsala, tak mam uplne fajny pocit....ze by ty sny fakt neco naznacovaly? clovek nikdy nevi ;)
@jezura777 dekuju, jsi zlaticko :slight_smile: jinak zkus ten testik, drzim ti palecky, aby tam byly // :slight_smile: a kdyz ne, tak pristi mesic uz urcite jooo :wink:
@lenkasaf my asi tak plus minus taky, intenzivneji od toho ledna...jinak jsme zacali loni v rijnu, to jsem jeste nevedela, kdy mam ovu, v lednu jsem poprve testovala ovu testy a pak az v kvetnu, no tak uvidime, jaka byla nase snaha...nebud smutna, podari se vam to brzy :slight_smile: a na spermio ho urcite pozen ;) ja jsem chtela taky, ale rikala jsem si, ze tomu nechame cas do konce roku, pak manza poleti na spermio rychlosti blesku, ikdybych ho tam mela dotahnout za limec hahaha :D
5. srp 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin ahojda, ja na to nemyslim furt, jinak bych se nedockala :grinning:... ale resim se a zaroven bojim, preci jen tam byla jen bublunka pred mesicem a jinak nic :frowning2:....
5. srp 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem dostala od někoho srdíčko. Moc děkuji, potěšilo mě, chvíli si ho nechám a pak ho pošlu dále. :slight_smile:
5. srp 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek Děkuji, snad máš pravdu.
5. srp 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkasaf nj, ten muj tam chtel sam. Byl zvedavy na vysledek :slight_smile: ale to vis ze jsem ho vecer predem musela uklidnovat, ze sestricky to berou normalne a nedini kdo z toho vysetreni delaji tragedii jsou muzi :slight_smile:
Tak ho podpor psychicky a at uz tam je :slight_smile:
5. srp 2014 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka No taky si myslím, že z toho mají zbytečné trauma. Co všechno musíme podstoupit my ? Odběry se u nás berou jen v úterý, tak snad mu o odhodlání do té doby vydrží. :slight_smile:
5. srp 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek téhle kamarádce se nějak daří...protože v únoru se jí zdávlo, že čekám dvojčeta a taky jsem čekala.Držím ti palce a jsem napnutá jak dopadneš.
5. srp 2014 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok neboj, to bude v pohodě...už se jen 2x vyspíš a uvidíš mrňouska který bude mít kolik cca 2cm :slight_smile: tipuju :slight_smile:. Já teda od víkendu odpočítávám dny. Bude to pro mě asi zlomové....říkám si, že když bude vše ok,tak nejhorší období už budeme mít za sebou a bude jen dobře.
Jen si myslím, že se m vrací asi zánět...tak to zítra řeknu dr....
5. srp 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ja ti povim, ze mi pomalu prechazi nevolnosti, teda krome vynaseni nocniku a navsteva wc, to je trest :grinning:, ale jinak to je uz lepsi, asi pomahaji i ty zazvorove vitaminky co mam :wink:... jsou s vitaminem B6 a ten sem cetla, ze je tez dobry na nevolnosti :wink:... a uz mi neni zle v noci tolik :slight_smile:... tak uvidime ve ct :wink:... na tebe budu myslet at mas vse v poho a zavidet, ze to mas za sebou :grinning:... Ale uteklo to jako voda :wink:... uz budu zacinat 10tt :wink:...
5. srp 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ahoj:slight_smile: ja cekam tak nejak jako Ty, tak jsem zvedava:slight_smile: taky piju ten nosifol, treba je vazne zazracny:slight_smile: zatim nic na sobe nepozoruju, tak nevim...i kdyz dnes jsem mela takovy pocit nebo tlak nebo co v podbrisku a hned me napadlo, zda to neni hnizdeni:slight_smile: ale zatim je na vse brzy..ja jsem asi 5 DPO.
5. srp 2014 ve 14:54  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok a to říkáš teď, že to utíká. Já nedávno koukala na pozitivní test a už jsem 37 tt a porod klepe na pupek :grinning: no je to děs
5. srp 2014 ve 14:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 no ani nevis jak ja se tesim az budu mit po porodu :grinning: a mimouse v naruci :wink:...
5. srp 2014 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jj a na me klepe 12tt za chvilku bude za nama prvni trimestr. Ja mam nevolnost taky lepsi, jen vecer mi je strasne tezko od zaludku. Jo a taky se mi porad mota hlava.
5. srp 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin děkuju moc, jsem taky napnutá jak kšandy :slight_smile:
@majdlena ten tlak v podbrisku mam taky dneska - s prestavkama cely den....a furt si rikam co to je, jestli to souvisi s tim zanetem nebo s tehu, no uz mi z toho hrabe :grinning: vzdy, kdyz se blizi soudny den, tak se asi moc sleduju :grinning:
@lenkasaf urcite, blbe se to rika, ale vsechny se dockame....ja, ty i ostatni snazilky :slight_smile: prejme si to a verme tomu :slight_smile:
5. srp 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsme zdravi, rosteme jak z vody a Honzik je neuveritelne krasny :slight_smile:
5. srp 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@maice no parada!!! Je to krasavec :wink:
5. srp 2014 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek presne :slight_smile: taky se porad pozoruju a vse uz je jasny priznak:slight_smile: navic me dnes palila zaha, coz normalne nemivam a hnedle je tu dalsi priznak:slight_smile:
5. srp 2014 v 17:33  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teok no to vím. Já se taky těšila, jen teď jsem si chtěla užít i těch 10 lunarnich měsíců a ono ze začátku děs, skoro potrat a teď zase vedra..... Taky se těším až budu mít malého v ruce. Už mě fakt všechno bolí.
5. srp 2014 v 18:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice krasnej kluk a už má i jméno :grinning: to my se dohodli teprve před měsícem :grinning: času bylo dost.
5. srp 2014 v 18:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, ale psala jsem tu na začátku, taky se snažím od října 2013 a stále nic, koukám, že tady už přibylo spousta miminek, tak gratuluju všem!!!
Já jsem si mezitím prošla vyšetřením na folikulometrii, to bylo ok, i přes to, že by mi jeden vaječník kvůli cystě neměl fungovat, ale doktorka byla překvapená, že funguje i s cystou. Manžela posléze odeslala na spermiogram, teď se ukázalo, že má výsledky na výbornou, problém je tedy u mě a jsem přesvědčená, že je to kvůli mým věčně zablokovaným zádům, tak se chci zeptat, jestli tu některá z vás nemá zkušenosti s pokusy o otěhotnění i přes špatný stav zad, případně jak a s kým jste to řešily, já jsem měla před 5 lety vážný úraz, zlomené dva obratle a mám trvale v páteři titanové šrouby, bolí to pořád. Doktorce jsem o tom ještě neříkala, ale asi ani nemá smysl, aby mi píchala nějaké pregnyly, jak má v plánu, já si myslím, že viníkem jsou ty moje záda. Co s tím? :pensive:
5. srp 2014 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem tady dost dlouho nebyla... Jen jsem občas "nakoukla", protože jsem nechtěla pořád na těhotenství tak myslet....
Bohužel teď budeme začínat od začátku, protože před týdnem jsem musela na revizi v cca 8 tt - zamlklý potrat... (nakonec se nám takto "zadařilo" v pátem kole, po cca 7 měsících snažení - mám dlouhé a nepravidelné cykly od vysazení HA). Aby toho nebylo málo, lékaři měli podezření na mimoděložní, tak mi rovnou udělali i laparoskopii. Po té mám ale hematom na levém boku a nemůžu se pomalu ani narovnat... Takže moje nálada docela na bodu mrazu. Přesto se snažím pít poctivě kontryhel a dívat se do budoucna. Blbé je, že mi bude v září už 35, děti zatím nemáme.
5. srp 2014 v 19:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maice jéje, ten je krásný! to teda uteklo - pamatuju si, jak jsi tady ukazovala testík :slight_smile: hodně zdravíčka přeju :slight_smile:
5. srp 2014 v 19:03  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moon10 nevim zda zada na to muzou mit vliv, ale urcite bych o tom dr. informovala. Treba poradi co stim a nebo max vyvrati ze to od toho neni. Jinak je fajn, ze mate oba vysetrwni v poradku. A neboj ono se brzy zadari.
5. srp 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 to je mi lito....ale neboj, bude brzy lip a zase se budete moc snazit....ja v unoru po revizi myslela, ze se nedockam a sup jsem ve 3.mesici. A ta laparoskopie ti to mimodelozni potvrdila ebo ji delali zbytecne. Me skrze mimodelozni delala dr. vzdy krev, aby ho vyloucila..
5. srp 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 no teda. To je něco. Taky znám jednu co potratila ve 33...to je bohužel oddalovani materstvi. Ale otěhotněla jsi, tak se musí zadarit zase. Budu ti držet palečky... Já vždy říkala, že 1 dítě chci od 25-30 no tak jsem rodila v 25 a do 30 si porodim poslední ditko.... Kdyby to šlo pujcovala bych svou dělohu, ta je jak pohnojena. Stačí mě málo.... A i přes nepravidelný cyklus.... Já musela na vyvolavacky kazdej měsíc a pak po tej poslední jsem otěhotněla.... Už chtěl doktor dat hormonální léčbu, ale tu diky kojení dat nemohl....
5. srp 2014 v 19:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin Já vím, že jsi si tím prošla - a moc ráda vidím, že jsi nyní v očekávání a moc držím palečky. Naštěstí se mimoděložní nepotvrdilo. Mně také dělali krev kvůli tomu, a několikrát, ale zvolili bohužel tento postup, což nechápu. Prý aby mě nemuseli uspávat dvakrát a to podezření tam prý bylo - ptala jsem se na to opakovaně, protože při příjmu mi dělal dr ultrazvuk a říkal, že to vidí spíš na zamlké, protože v děloze byl gestační váček, který opravdu vypadal jako gestační a ne pseudogestační, co bývá u mimoděložního... Tak mě pak právě překvapilo, že zvolili tento postup, nechala jsem si zavolat i primáře kvůli tomu a ten mi říkal, že se jim nezdá docela vysoké HCG (měla jsem cca do 5000, myslím tedy, že to nebylo zase až tak moc) a že musí udělat rovnou i laparo. Asi je pozitivní, že mě takto zkontrolovali komplet, ale fakt má obavy, jestli není něco hodně špatně, protože se fakt nemůžu narovnat, jak mám bolavý sval na břiše, chodím jak stará bába... Dneska jsem byla na gyndě vyndat stehy (doktor má ale dovču) a sestra řekla, že počkáme ještě dva dny a kdyžtak mě pošle k zástupu. Bojím se, aby nebyl hematom ve svalu a sval se tak nepoškodil. To jsem fakt nechtěla toto... Lituju, že jsem ten zákrok neodmítla:frowning2:
5. srp 2014 v 19:58  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 Jo jo, můžu si za to sama, pořád jsem se na děti necítila (částečně ale i kvůli nemoci, co mě potkala před 8 lety)... Ale tak snažím se to brát tak, že se to stává - z mých známých má nezdařené těhu za sebou opravdu hodně holek, a to byly třeba mlaďošky... Navíc jsem byla ve velkém stresu v práci zrovna, tak kdoví, jestli se to na tom těhotenství nepodepsalo.
Jinak koukám, že už to máš fakt za pár :slight_smile: Přeji hodně štěstí!
5. srp 2014 ve 20:02  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek