• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

9. července 2017 
@baya66 tak to clovek nikdy nemuze vedet...das na rady doktoru s tim, ze jim veris a ze vi co delaji. Neboj, vse spatne je pro neco dobre. Brzy se zhojis a zkusite to znovu. Hlavni je aby si byla psychycky v pohode a samozrejme i zhojena....pak to pujde jak po masle :wink:
5. srp 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 já se na to taky necítila a pak selhala antikoncepce a bylo zaděláno. A po novej měsíční Známosti držet v ruce pozitivní test.... No už jsme děti řešili. Já chtěla a on s bejvalkou taky, ale ta údajně potratila, podle mě těhotná nebyla, když s manželem ani nespala!a zase jsem si říkala, že všechny kamarádky otehotneli až půl roku po vysazení. . No a mě selhali prášky po 7 letech a bylo to.o potratu jsem nepremyslela, dítě si nechala i přes to,že bych se o něj starala sama. No a ono nakonec už čekáme 3 ditko, termín mám za 26 dni, ale jsem na rozsypani už teď.... Ale ty yo zvládneš. Určitě to bude dobrý a ty zase otehotnis, chce to věřit...
5. srp 2014 ve 20:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2
@lupinpupin Holky, moc díky!
5. srp 2014 ve 22:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (12. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maice také jsme dnes byli a naše Anežka je nádherná - podoba je na tatínka :slight_smile:
5. srp 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maice je to nádherné a Honzík je krásný, aby to nebyl ještě žěnich pro tu naší cácorku :slight_smile:
5. srp 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak snažilky, maminky, těhulky taky vám přidám tu naši cácorku :grinning:
5. srp 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@moon10 ahojky, to jsme dvě, co se snaží od října 2013, u nás taky pořád nic :( ten pregnyl je na vyvolání ovulace, že? Vím, že mi kamarádka říkala, že jí ho doktorka po roce a půl neúspěchu píchla, a ona otěhotněla :slight_smile: chtěla jsem se zeptat doktora, jestli by mi ho píchnul, ale zase já vím, že ovulaci mám, protože si dělám ovulační testy..
@majdlena jooo, přesně, hlavně já se teď furt sleduju s tím svým tlakem v podbřišku....mám ho už 2 dny a pořád ho "pozoruju", jsem hrozná :grinning: ale když ono vypustit to z hlavy je tak těžké....
6. srp 2014 v 05:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 ahoj, držím ti palečky, aby ses dala brzy dokupy a podařilo se ti brzy otěhotnět :wink:
6. srp 2014 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak dámy, jakpak se dneska máme? Já jsem relativně v klidu, špinění zase ustalo a jsme zvědavá na příští pondělí, co uvidím s doktorem na ultrazvuku :slight_smile: Jinak krom bolestivých bradavek a pobolívání podbříšku večer žádné další příznaky. Snad jen únava (v pondělí jsem ve 2 odoledne myslela, že v práci usnu). Takže příjdu domů, nějak funguju a tak v půl deváté to zabalím a jdu spát.
6. srp 2014 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka jj ta únava je příšerná :wink: to znám, já vytuhla všude, kde se jen dalo :grinning:
6. srp 2014 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin prosím tě je možné že už jsi 12tt? Já měla za to že jsi o 3 týdny za mnou a najednou tohle, to není možné :grinning: kdys měla poslední ovu? :grinning:
6. srp 2014 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano holky, tak ja zadrzuju curani az dorana, abych dr.donesla fakt ranni moc a nase madam ez se otocim ji rozleje a mam prd....by me houklo...to ten den teda zacina.
6. srp 2014 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jsem ti v patach :slight_smile: 12tt jsem zacala dneska a to jsem podle MS podle UTZ nsme o tyden mladsi. Posledni MS byla 21.5. A ovulka cca 13.6.
6. srp 2014 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak pokud počítám podle ovu,měla bys být 11tt,to už mi vychází :grinning:
6. srp 2014 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin taaak mame dnes premieru, poblula sem se do vany, ale je mi lip :grinning:, myslim na tebe, tfuj tfuj
6. srp 2014 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 jj vzdyt to pisu....to je dle MS a dle UTZ jsme o tyden mladsi....zatim mi to vsichni pocitaji podle MS...
6. srp 2014 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jeeeje, tak to moc nevalna premiera. Hlavne ze je lip. Diky moc, uz aby bylo 10:30 to jsem objednana...
6. srp 2014 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ještě je moc brzo ráno na mě :grinning:

Holky já jdu zítra na nt screening konečně :slight_smile:
6. srp 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 to to pekne leti....ja jdu za 2,5tydne :slight_smile: . At ti vse dopadne dobre a dej pak vedet.
6. srp 2014 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin No už jsem mohla jít dávno, ale tak aspoň bude mimčo teď větší a půjde snad líp vidět :grinning:
6. srp 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak ono se chodi ve 13tt ze je to nejpresnejsi ne?
6. srp 2014 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin chodí se mezi 11 týdnem až 13+6tt, takže taktak stíhám :slight_smile: aspoň tady v Brně myslím .
6. srp 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin já podle ultrazvuku byla o 9 dni stoupla od menzes a neberou to v potaz. Furt mě počítají jen mesickovej termín. Jinak jsem totiž tak 36 tt.ale přesně to nikdo asi neřekne a já nevím kdy ovulka byla. Nepoznám ji, testy jsem nedelala. Jen vím, že po vyvolavacce jsem to dostala a pak jen špinění a nic
Další vyvolavacku jsem už nedostala :grinning:takže ti termín fakt nezmění, Kort když máš jen týden.řeší se to u 3 tt a vis. Jinak to nechávají PM :wink:
6. srp 2014 v 09:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
6. srp 2014 v 09:42 • rulfici4
holky je to tam!!! dálnice!!! nechtěla jsem věřit vlastním uším. podezřívám ségru že má dvojitý vidění :slight_smile: takhle před svatbou ach jo takže pivo nic...:slight_smile: ani nevím jestli jsem šťastná nebo ne, spíš překvapená :slight_smile: zítra to ještě se ségrou otestujeme naživo :slight_smile: takže že by po deseti měsících konečně úspěch? příští pátek jestli nic nedorazí vyrážím k dr.
@mikracek přeju ti ať jsi mi s dálnicí v patách
@lupinpupin a @teok ať vám kontrola dopadne dobře holky
6. srp 2014 v 09:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jezura777 moc dekuji q tobe velice gratuluji!!!!!♡♡♡
6. srp 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jeeeva, to je uzasna zprava, moc ti to preju a budu na tebe myslet, at je vse ok :slight_smile: pekne se nam to tady rozjizdi, to se mi libi, pozitivne me to nakopava :slight_smile: ja doufam, ze se k tobe s dalnici o vikendu pridam :slight_smile: tak drz palecky :slight_smile:
6. srp 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 Super :slight_smile: tak ted jen at sili a at je vse v poradku :slight_smile:
To mam z tebe ale radost :slight_smile:
6. srp 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jee:slight_smile: tak to je krasna zprava:slight_smile: moc gratuluju:slight_smile:

@mikracek to teda...uz je tu snad vic tehu nez snazilek:slight_smile: me se dnes zdalo, ze jsem dostala ms, tak jsem rano na zachode uz cekala...ale nic. To by mohlo byt dobre znameni, vzdy se mi zdalo, ze jsem tehotna a pak nic, ted by to mohlo byt naopak:slight_smile:
6. srp 2014 v 10:49  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 Tak to je skvělá zpráva !! Moc gratuluji a přeji Ti to !!!!!!! :slight_smile:
6. srp 2014 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek