• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@majdlena No taky se mi zdá, že už nás tady snažilek moc není. :slight_smile:
6. srp 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 jeeee super!!!! Gratuluji!!! A drzim palecky!
6. srp 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak jak u dr.???
6. srp 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majdlena no budu na tebe myslet, aby mrcha nedorazila a nasla jsi // :slight_smile: s tim snem to je zajimave :slight_smile: za mnou prisla v pondeli moje kolegynka mi rict, ze se ji o me zdalo, ze jsem za ni prisla a rekla ji, ze jsem tehotna....tak uvidime, co nam ty sny chtely rict :slight_smile:)
6. srp 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek nevim, jak u Tve kolegyne, ale me asi chtej rict, ze jsem proste zvedava a nedockava:slight_smile: nejhorsi je, ze ja uz ms vyhlizim ted, jak se pozoruju..dnes jsem 28 Dc, a mela jsem letos i jeden takovy kratky cyklus. Ale dle ovu, ciz nevim, nakolik jsem ji tipla dobre, bych byla teprv tyden po ovu. Takze me ted zacina takovy cekaci tuden, nez budu moct rict, ze mam zpozdeni...a samosebou myslim i na Tebe!:slight_smile:
6. srp 2014 v 11:59  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkasaf no, v nejhorsim si tu udelam takovou skupinu pro jednoho ;)
6. srp 2014 ve 12:03  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majdlena ja proste verim, ze obe najdeme na tehu testu poradne dalnice :slight_smile:
No pichani v podbrisku rano ustoupilo a pak se zas vratilo a ted zesililo a ted jsem byla na wc a malilinkata kapka krve na kalhotkach....ze by uhnizdovani? Ale 10DPO? Tak pozde?
6. srp 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
17dc, ovu nikde a 28 dc ms přijde :(
6. srp 2014 ve 12:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak furt takhle to je stejný :(ach jo
6. srp 2014 ve 12:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 to je neuvěřitelné! Moc gratuluju!!
6. srp 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak to nevim, jestli je pozde..ja se v tom zas tak nevyznam, holky tady jsou znacne znalejsi:slight_smile: ale to vupaa nadejne, ze? :slight_smile: a ty cekas ms v nedeli? Ja asi taky jako nejprumernejsi delku cyklu...jinak ja dnes ten pocit nemam, ale rano jo a nejak jsem i cekala tu ms a nic.
Verim v nase dalnice a v Nosifol! :slight_smile:
6. srp 2014 ve 13:00  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek 10dpo na uhnizďování není pozdě, pořád může být :slight_smile:
6. srp 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 No tak to si jeste budes muset pockat :frowning2: Takhle jsem jich udelala asi 20 ... Ale pak se povedlo. Tak vydrz... Budu na tebe myslet.
6. srp 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem nasrana. Tohle leto jsem jeste nemela dovolenou. Muzu si vzit tak tyden v srpnu. V zari jsem chtela delsi a bude kulovy. Rozjede se zakazka a si ji mam vzit... Zari - listopad. Se na to vyseru. Kdy si tak asi mam vybrat tech 20 dni dovolene? No budu doufat ze vse bude probihat v poradku a pripadne v prosinci bychom si odleteli nekam za teplem. Jinak me asi trefi. Uz ted jsem nasrana ze to budu muset delat :frowning2: Ja chci konecne cesky projekt a ne posahany rusaky. Uz mi z toho po 3 letech hrabe.
6. srp 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka tak nezoufej, v nejhorsim pripade se muzes hodit na PN :slight_smile:
@danielka1985 jeste vydrz a kdyz neprijde, tak bud jsi ji neulovila ikdyz byla, anebo jsi mela anovulak.....ale ona se urcite jen zpozdila, vydrz :slight_smile:
6. srp 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena no mrchu cekam uz v sobotu, takze jeste tri dny a uvidim verdikt :slight_smile: no vypada to celkem nadejne - a bylo by super, kdybychom o vikendu pribyly do grupy tehulek :slight_smile:
6. srp 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka děkuji :slight_smile:ale i tak si myslím, ze nebude, mam 11dnu do ms.. uvidíme, zítra večer jedu domů, tak v pátek toho mýho znasilnim :slight_smile:hihi
6. srp 2014 ve 14:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek snad jo, jsem ale taková nalomena, ze si začínám myslet, ze se stejně opět nezadari :(furt něco:(a jak se jinak vede?
6. srp 2014 ve 14:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 ono se nemuze nedarit porad...ono to proste prijde :slight_smile: jsme mlade, v reprodukcnim veku, tak proc by to nemelo prijit (to si rikam vzdycky, a hned je mi lepe). No ja jsem v te fazi, ze si myslim, ze u me probiha uhnizdovani, jak jsem psala vyse, mam uz druhy den tlak v podbrisku, dneska takove slabe pichani (tzv.jezek:grinning:), a kdyz jsem byla na wc, tak pri utirani slaboulinka kapicka krve jakoby s primesi hlenu....tak uvidime, co z toho vzejde :slight_smile:
6. srp 2014 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek pokud je jak rikas, tak se zadarilo, budu držet palecky :slight_smile:
6. srp 2014 ve 14:59  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 dekuju, jsi zlata :slight_smile:
Holky, moc na me myslete pri vikendovem testovani.....snad tam najdu ty vytouzene dve carky po skoro roce snazeni :slight_smile:
6. srp 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezura777 super další tehule :grinning: tak se o mimi dobře starej...
@majdlena ze bych na tebe prskla tehu bacil? :grinning:
6. srp 2014 v 17:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek já měla uhnizdovani 20 den, takže pozdě není... Možné je všechno
6. srp 2014 v 17:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no s třicítkou na krku si mlade nepřipadám :grinning:. .njn. .tak se uvidí :slight_smile:
6. srp 2014 v 18:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 na me ho taky plivni :grinning:
6. srp 2014 v 18:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hooolky, nevite nekdo jak dopadla @lupinpupin ??? Dnes byla u dr a ja jsem jak na trni :wink:...
6. srp 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok ze jo nedala vědět nic...taky by mě to zajímalo. Já jdu zítra do porodnice a už se připravují na to, že si mě tam už asi nechají... No uvidíme
@danielka1985 pliv :grinning:
6. srp 2014 v 18:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 ja jdu zitra jen k dr.a zacinam byt nervni :frowning2:... tak tfuj, tfuj at to dobre dopadne :wink:...
6. srp 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moon10 Záda na to určitě vliv mají!!! Zkus najít někoho, kdo rehabilituje dle metody L. Mojžíšové, odblokuje ti žebra, pánev i kostrč, to vše může otěhotnění bránit...a i kdyby nebyl problém tady, rozhodně ti cvičení neuškodí :slight_smile:
6. srp 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 Jéééé, to je parádní zpráva, moc gratuluji, at jste v poradku a krásně se vyvíjíte :slight_smile:
6. srp 2014 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek