• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. prosince 2017 
@teok jeee ty si zlaticko, ze na me tak myslis. Promin, ze jsem nedala hned vedet. Mrnousek je v poradku, mame 3cm srdicko tluce, sla jsem rovnou na krev, dostala tehu prukajdu, nejake vzorecky, nakonec jsme udelali i tu citologii, tak mi rekla at se nedesim, ze zakrvacim...nastesti zatim jen par kapek spineni....tak snad zitra nebude uz nic.
me se to dneska u doktorky protahlo...misto v 10:30 jsem sla na radu az ve 12hodin, resila tam nejaky problem, pak jeste tu krev a nez jsme se dohrabaly s malou dom, pak uz zas esla spat, my sli ven a najednoj je vecer a ja jsem uplne ko a boli me hlava jak strep.
6. srp 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak to jsem rada i za tebe!!!! No sem zveda a na sebe zitra, uz nervy pracuji, nejin, je mi zle, no zuzoooo dobrodruzooo :frowning2:.... tak to je super!!!!
6. srp 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok neboj, urcite to bude v poradku!!! A zitra nam povis jen same dobre zpravy.
6. srp 2014 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin v to doufam a ani si nic jineho nepripoustim :wink:.... ale sama znas toho cervika, kujvu jednu :grinning:
6. srp 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 jako 20DPO? tak to je mazec :slight_smile: jo a plivni na me tehu bacil taky :slight_smile:)))
@danielka1985 ale kus babo....nejsme stare....my jen zrajeme jako vino :grinning: ja jsem jen o rok mladsi :slight_smile:
6. srp 2014 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak celé těhotenství mi nebývá špatně, jim úplně všechno, ale normálně klasickou syrovou zeleninu, kterou normálně miluju -zvlášť teď rajčata - tu nemůžu skoro ani vidět. Tak snad nebudou chybět nějaké vitaminy, ovoce jim denně to se mi spotřeba zvýšila,to můžu pořád :grinning:
Snad zítra budou výsledky v pořádku a já si můžu konečně užívat.
6. srp 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mikracek jj 20 den od ovulace. Podle ultrazvuku jsem otěhotněla 4.12 a 24.12 bylo špinění. 1 den čistá jasná krev. Takže možné je všechno
6. srp 2014 ve 21:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin je super, že je i srdíčko, celej den na tebe myslíme. A ty dáš vědět až večer?. Tytyty?
6. srp 2014 ve 21:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivet1987 z toho strach neměj. Tělo si řekne samo co potřebuje. Takže neměj strach, že by jsi něčeho měla nedostatek :grinning:
6. srp 2014 ve 21:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 tyy brdo :slight_smile: tak to je drsne.....davas mi nadeji :slight_smile: ja dneska nakoupila tehu testy, tak mam doma 3 ks, snazim se vydrzet do soboty, kdy ma prijit mrcha, ale do zasoby to neni nikdy na skodu :slight_smile:)
6. srp 2014 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, napocitala jsem ze vcerejsi prochazky 19 stipancu od komaru....a ty fleky....nevydrzim to neskrabat....aaaaa proc je tak pritahuju :grinning:
6. srp 2014 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no, to bych chtěla taky :slight_smile:zítra testnu a pokud bude ovu test pozitivní, tak v pátek na to hupsnem, pac akorát přijedu:slight_smile:
@verik2 děkuji :slight_smile:snad ovu test bude pozitivní, v pátek jsem už doma:slight_smile:tak snad to vyjde:slight_smile:
6. srp 2014 ve 22:55  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek naděje umírá jako poslední. A u mě osobně k uhnízdění vždy dojde později, proto i tehu testy vyjdou později. Teď u posledního jsem otěhotněla toho 4,24 špinění tudíž hnízdění a 28 sotva viditelný duch a to už jsme měla zpoždění. A u dcery pozitivní test až v 7 tt a lovila jsem duchy. Jediné u kluka 1 těhotenství v den očekávané menstruace dálnice jak bejk. Po minutě už byli 2 čárky. Takže to bylo dřív. Ale jinak dyl.... Takže klid.budu ti držet palečky. Jdu spát, zítra monitor v porodnici. Tak doufám, že mě ještě pusti domu
6. srp 2014 ve 23:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 tak tam tu 2 čárku dokresli a nebo pořádně lulej :grinning: jednou se dockas....
6. srp 2014 ve 23:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 drzim palecky, at dnes dobre dopadnes :slight_smile: ty jo, uz jen 2 dny do MS...se to krati :slight_smile: skoda, ze clovek musi cekat az do MS :D
@danielka1985 tak drzim palecky, at mas dnes pozitivni ovu testik :slight_smile:
7. srp 2014 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek to je to jak člověk počítá cykly, tak to neutika vůbec. Furt ten tejden do toho zda přijde či ne je strašně dlouhej. Pak vidíš pozitivní test, než jdeš k doktorů tak se to vleče,do toho 12 tt to jde a pak bum a je konec těhotenství a jdeš hekat na porodní sál.... A to je to co mě zachvili opět čeká..... Ale furt mi to nedochází asi. Si furt říkám rodit ještě nebudu. No 37 tt rodit můžu už kdykoliv.. Akorát to uteklo
7. srp 2014 v 07:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, pro můj vnitřní klid jsem si udělala. Ještě jeden poslední testik. A je tam testovací čárka silnější než kontrolní. To to pěkně sílí. Jo a od úterka už nespinim, tak to bude určitě ok :slight_smile:
7. srp 2014 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@teok
@verik2 Holky, tak dneska hodne stesti!!! A dejte vedet jak jste dopadly :slight_smile: ne jak ja. Ale vcera jsem byla uplne mrtva a nebyl vubec cas kouknout ani pres telefon. Vecer jsem byla uplne mrtva...jeste, ze mala spala az do sedmi, ze jsem odpocinuta a funkcni. Jen me stvou ta moje nocni curaci chvilka....to je dalsi vec kterou jsem s Vaneskou mela az pred porldem a jen sem tam....ted je ma pravidelna hodinka ve dve rano :angry:
7. srp 2014 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem se desila te citologie a nasledneho krvaceni a ono bylo par kapek slineni a nic vic. Doufam, ze to tak i zustane. Ma zasoba leku se mi taky postupne tenci a tak jsem rada.
jo a taky me vcera dr. doplrucila tehotenskou kardiologii...lecim se na tachykardii a tak at jsem radeji pry pod dozorem odbornika. Tak si dam dalsi kolecko k obvodni at mi da doporuceni a nechqm rovnou potvrdit prukqzku a budu to mit zas jednim vrzem.
Jooo a taky v Rossmanu maji akci s tou jejich kartickou na gravimilk za 99,- tak musim koupit do zasoby :slight_smile:
7. srp 2014 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek pokud spinis 10DC tak to by mohlo byt dobre...ja ted tamy spinila 10dc...hnizdeni bejva cca od 6 do 12 dne od ovulace. Jinak ja nikdy nevydrzela do MS a vzdy testla zhruba o den dva driv :slight_smile:
7. srp 2014 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky se vam libi jak co zhruba 14dni pribejva nejaka tehulka a ted dokonce po tydnu? Me moooc jen tak dal ostatni at je z nas snazilek skupinka tehulek :wink:
7. srp 2014 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin moc dekuji, nervy uz pracuji, mam pocit, ze nemam zadne priznaky jako driv a bojim se :frowning2:... tak snad to bude dobre, kdyz jsme ani nezaspinili zatim :wink:...
7. srp 2014 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok urcite to bude dobre!!! Uvidis krasne miminko se srdickem. Na kolikatou tam jdes?
7. srp 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky moc děkuju za gratulace... snad ještě nebudou předčasné, dneska se ségrou testneme naživo :slight_smile: ale je mi dneska tááák blbě že to asi není planej poplach. jinak jako @lupinpupin mám problém s choděním na záchod v noci a pak už nemůžu zabrat takže dneska večer budu zase jako zombie... a příští pátek na kontrolu k dr. chtěla bych jít už v pondělí, ale jsem v práci takže smůla.
@teok a @verik2 ať vám to dobře dopadne u dr.
@mikracek holka jsem napjatá jak kšandy jestli mi půjdeš v patách, dneska odjížídím na tu svatbu, ale budu se snažit sledovat alespoň přes mobil.
7. srp 2014 v 09:21  •  2 děti - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (14. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jezura777 urcite to bude dobre a vse bude v poradku, uvidis.
7. srp 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, me furt v intervalech boli podrbisek. Jak polovicni bolest pri MS. Mivam u MS opravdu silene bolesti... Ale tady je debilni ze si na to nemuzu vzit ibalgin :frowning2: Ale jinak jsem v pohode a cetla jsem ze to zensky mivaji casto. jak jste na tom vy? Mate taky nejake takove bolesti?
7. srp 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@jezura777
@verik2 zeny,predstavuji Vam naseho Ctirada :wink: :grinning:... stdicko tluce, velikosti jsme 8+6, ted se objednat na genetiku a dalsi k.o.za mesic zase :wink:... ja sem tak stastna!!!! Dekuji za drzani palcu ♡♡♡♡
7. srp 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teok no super!!!! Koukam, ze Ctirad ma 2cm :slight_smile: to je ale chlapak :slight_smile:.
7. srp 2014 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka_korunka no me podbrisek takhle na zacatku nebolel, jen obcas pri vstavani bolest v jednom miste...rekla bych v jizve. Ted me teda podbrisek po vcerejsi kontrole trosku boli...nebo spis ani ne tak boli, ale citim ho, ale to bude po tom co me roztahlq a nabrala tu citologii. Snad to brzy odezni.
7. srp 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin 2,33 cm je to macek :grinning: a kolik mate vy??? Dr.velice prijemna mlada kocka, asi vrstevnice moje bych videla, tak to bude zuzo tam chodit :wink:...
7. srp 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek