Snažilky od prosince 2013

Ahoj holciny! Je tu nekdo kdo se zacina snazit o miminko od prosince 2013? At se mam s kym delit o poznatky 🙂 a at se muzem utesovat pri mrchach 😃
lupinpupin
6. srp 2014
@teok jeee ty si zlaticko, ze na me tak myslis. Promin, ze jsem nedala hned vedet. Mrnousek je v poradku, mame 3cm srdicko tluce, sla jsem rovnou na krev, dostala tehu prukajdu, nejake vzorecky, nakonec jsme udelali i tu citologii, tak mi rekla at se nedesim, ze zakrvacim...nastesti zatim jen par kapek spineni....tak snad zitra nebude uz nic.
me se to dneska u doktorky protahlo...misto v 10:30 jsem sla na radu az ve 12hodin, resila tam nejaky problem, pak jeste tu krev a nez jsme se dohrabaly s malou dom, pak uz zas esla spat, my sli ven a najednoj je vecer a ja jsem uplne ko a boli me hlava jak strep.
teok
6. srp 2014
@lupinpupin tak to jsem rada i za tebe!!!! No sem zveda a na sebe zitra, uz nervy pracuji, nejin, je mi zle, no zuzoooo dobrodruzooo 😞.... tak to je super!!!!
lupinpupin
6. srp 2014
@teok neboj, urcite to bude v poradku!!! A zitra nam povis jen same dobre zpravy.
teok
6. srp 2014
@lupinpupin v to doufam a ani si nic jineho nepripoustim 😉.... ale sama znas toho cervika, kujvu jednu 😃
mikracek
6. srp 2014
@verik2 jako 20DPO? tak to je mazec 🙂 jo a plivni na me tehu bacil taky 🙂)))
@danielka1985 ale kus babo....nejsme stare....my jen zrajeme jako vino 😃 ja jsem jen o rok mladsi 🙂
ivet1987
6. srp 2014
Tak celé těhotenství mi nebývá špatně, jim úplně všechno, ale normálně klasickou syrovou zeleninu, kterou normálně miluju -zvlášť teď rajčata - tu nemůžu skoro ani vidět. Tak snad nebudou chybět nějaké vitaminy, ovoce jim denně to se mi spotřeba zvýšila,to můžu pořád 😃
Snad zítra budou výsledky v pořádku a já si můžu konečně užívat.
verik2
6. srp 2014
@mikracek jj 20 den od ovulace. Podle ultrazvuku jsem otěhotněla 4.12 a 24.12 bylo špinění. 1 den čistá jasná krev. Takže možné je všechno
verik2
6. srp 2014
@lupinpupin je super, že je i srdíčko, celej den na tebe myslíme. A ty dáš vědět až večer?. Tytyty?
verik2
6. srp 2014
@ivet1987 z toho strach neměj. Tělo si řekne samo co potřebuje. Takže neměj strach, že by jsi něčeho měla nedostatek 😃
mikracek
6. srp 2014
@verik2 tyy brdo 🙂 tak to je drsne.....davas mi nadeji 🙂 ja dneska nakoupila tehu testy, tak mam doma 3 ks, snazim se vydrzet do soboty, kdy ma prijit mrcha, ale do zasoby to neni nikdy na skodu 🙂)
mikracek
6. srp 2014
Holky, napocitala jsem ze vcerejsi prochazky 19 stipancu od komaru....a ty fleky....nevydrzim to neskrabat....aaaaa proc je tak pritahuju 😃
danielka1985
6. srp 2014
@mikracek no, to bych chtěla taky 🙂zítra testnu a pokud bude ovu test pozitivní, tak v pátek na to hupsnem, pac akorát přijedu🙂
@verik2 děkuji 🙂snad ovu test bude pozitivní, v pátek jsem už doma🙂tak snad to vyjde🙂
verik2
6. srp 2014
@mikracek naděje umírá jako poslední. A u mě osobně k uhnízdění vždy dojde později, proto i tehu testy vyjdou později. Teď u posledního jsem otěhotněla toho 4,24 špinění tudíž hnízdění a 28 sotva viditelný duch a to už jsme měla zpoždění. A u dcery pozitivní test až v 7 tt a lovila jsem duchy. Jediné u kluka 1 těhotenství v den očekávané menstruace dálnice jak bejk. Po minutě už byli 2 čárky. Takže to bylo dřív. Ale jinak dyl.... Takže klid.budu ti držet palečky. Jdu spát, zítra monitor v porodnici. Tak doufám, že mě ještě pusti domu
verik2
6. srp 2014
@danielka1985 tak tam tu 2 čárku dokresli a nebo pořádně lulej 😃 jednou se dockas....
mikracek
7. srp 2014
@verik2 drzim palecky, at dnes dobre dopadnes 🙂 ty jo, uz jen 2 dny do MS...se to krati 🙂 skoda, ze clovek musi cekat az do MS 😃
@danielka1985 tak drzim palecky, at mas dnes pozitivni ovu testik 🙂
verik2
7. srp 2014
@mikracek to je to jak člověk počítá cykly, tak to neutika vůbec. Furt ten tejden do toho zda přijde či ne je strašně dlouhej. Pak vidíš pozitivní test, než jdeš k doktorů tak se to vleče,do toho 12 tt to jde a pak bum a je konec těhotenství a jdeš hekat na porodní sál.... A to je to co mě zachvili opět čeká..... Ale furt mi to nedochází asi. Si furt říkám rodit ještě nebudu. No 37 tt rodit můžu už kdykoliv.. Akorát to uteklo
verunka_korunka
7. srp 2014
Holky, pro můj vnitřní klid jsem si udělala. Ještě jeden poslední testik. A je tam testovací čárka silnější než kontrolní. To to pěkně sílí. Jo a od úterka už nespinim, tak to bude určitě ok 🙂
lupinpupin
7. srp 2014
@teok
@verik2 Holky, tak dneska hodne stesti!!! A dejte vedet jak jste dopadly 🙂 ne jak ja. Ale vcera jsem byla uplne mrtva a nebyl vubec cas kouknout ani pres telefon. Vecer jsem byla uplne mrtva...jeste, ze mala spala az do sedmi, ze jsem odpocinuta a funkcni. Jen me stvou ta moje nocni curaci chvilka....to je dalsi vec kterou jsem s Vaneskou mela az pred porldem a jen sem tam....ted je ma pravidelna hodinka ve dve rano ]-(
lupinpupin
7. srp 2014
Ahojky, tak jsem se desila te citologie a nasledneho krvaceni a ono bylo par kapek slineni a nic vic. Doufam, ze to tak i zustane. Ma zasoba leku se mi taky postupne tenci a tak jsem rada.
jo a taky me vcera dr. doplrucila tehotenskou kardiologii...lecim se na tachykardii a tak at jsem radeji pry pod dozorem odbornika. Tak si dam dalsi kolecko k obvodni at mi da doporuceni a nechqm rovnou potvrdit prukqzku a budu to mit zas jednim vrzem.
Jooo a taky v Rossmanu maji akci s tou jejich kartickou na gravimilk za 99,- tak musim koupit do zasoby 🙂
lupinpupin
7. srp 2014
@mikracek pokud spinis 10DC tak to by mohlo byt dobre...ja ted tamy spinila 10dc...hnizdeni bejva cca od 6 do 12 dne od ovulace. Jinak ja nikdy nevydrzela do MS a vzdy testla zhruba o den dva driv 🙂
lupinpupin
7. srp 2014
Holky, taky se vam libi jak co zhruba 14dni pribejva nejaka tehulka a ted dokonce po tydnu? Me moooc jen tak dal ostatni at je z nas snazilek skupinka tehulek 😉
teok
7. srp 2014
@lupinpupin moc dekuji, nervy uz pracuji, mam pocit, ze nemam zadne priznaky jako driv a bojim se 😞... tak snad to bude dobre, kdyz jsme ani nezaspinili zatim 😉...
lupinpupin
7. srp 2014
@teok urcite to bude dobre!!! Uvidis krasne miminko se srdickem. Na kolikatou tam jdes?
jezura777
7. srp 2014
holky moc děkuju za gratulace... snad ještě nebudou předčasné, dneska se ségrou testneme naživo 🙂 ale je mi dneska tááák blbě že to asi není planej poplach. jinak jako @lupinpupin mám problém s choděním na záchod v noci a pak už nemůžu zabrat takže dneska večer budu zase jako zombie... a příští pátek na kontrolu k dr. chtěla bych jít už v pondělí, ale jsem v práci takže smůla.
@teok a @verik2 ať vám to dobře dopadne u dr.
@mikracek holka jsem napjatá jak kšandy jestli mi půjdeš v patách, dneska odjížídím na tu svatbu, ale budu se snažit sledovat alespoň přes mobil.
lupinpupin
7. srp 2014
@jezura777 urcite to bude dobre a vse bude v poradku, uvidis.
verunka_korunka
7. srp 2014
holky, me furt v intervalech boli podrbisek. Jak polovicni bolest pri MS. Mivam u MS opravdu silene bolesti... Ale tady je debilni ze si na to nemuzu vzit ibalgin 😞 Ale jinak jsem v pohode a cetla jsem ze to zensky mivaji casto. jak jste na tom vy? Mate taky nejake takove bolesti?
teok
7. srp 2014
@lupinpupin
@jezura777
@verik2 zeny,predstavuji Vam naseho Ctirada 😉 😃... stdicko tluce, velikosti jsme 8+6, ted se objednat na genetiku a dalsi k.o.za mesic zase 😉... ja sem tak stastna!!!! Dekuji za drzani palcu ♡♡♡♡
lupinpupin
7. srp 2014
@teok no super!!!! Koukam, ze Ctirad ma 2cm 🙂 to je ale chlapak 🙂.
lupinpupin
7. srp 2014
@verunka_korunka no me podbrisek takhle na zacatku nebolel, jen obcas pri vstavani bolest v jednom miste...rekla bych v jizve. Ted me teda podbrisek po vcerejsi kontrole trosku boli...nebo spis ani ne tak boli, ale citim ho, ale to bude po tom co me roztahlq a nabrala tu citologii. Snad to brzy odezni.
teok
7. srp 2014
@lupinpupin 2,33 cm je to macek 😃 a kolik mate vy??? Dr.velice prijemna mlada kocka, asi vrstevnice moje bych videla, tak to bude zuzo tam chodit 😉...

Začni psát odpověď...

Odešli