• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

24. března 2017 
@v_alkyr_a No přesně, taky nepatřím k těm trpělivým čekatelkám. Zjistila jsem, že mi to opravdu stresuje. Ale přesně proto je fajn, že si můžu odběhnout sem na koníka. Nevím totiž teď o nikom v okolí, kdo by se snažil a myslím, že bych na ně působila jako blázen :D (manžela nevjímaje :slight_smile: )
@lupinpupin Děkuji za podporu, snažíme se o první a ještě čerstvě, takže to všechno prožívám poprvé a asi dost intenzivně. Nálada je už lepší, takže opět optimisticky // co nejdřív nám všem :slight_smile:
11. pro 2013 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin Ahojky snažíme se o druhé mimi od listopadu:slight_smile: ted jsem to dostala o dva dny dřív tak už aby to skončilo a mohly jsme to zkoušet :slight_smile: :slight_smile: taky to plánují ob den-teda to zní hloupé :slight_smile:
11. pro 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mathata Ahoj nějaký erupce tenhle mesic co?U me Ovu byla sexik taky,po 5 dnech od sexu bolestivá prsa píchání v podbrisku únava a ted? Dostala jsem to o dva dny dřív :cry:
11. pro 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka no asi jo :slight_smile: Alespoň víš na čem jsi a hurá do dalšího snažení :slight_smile: Já na MS terpv čekám (v podnělí), pořád tedy doufám, ale myslím že stejně dorazí. I když dneska mi to nedalo a na testu z dnešního rána jsem našla při správným natočení na světlo pidi dušíka, spíš si ale myslím, že je to sugesce (myslím, že nikdo jinej by ho neviděl :D) a MS dorazí :/
11. pro 2013 v 19:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já to s testem taky nevydržela a zkusila ho včera:slight_smile: a dnes MS na testu nic ale snažila jsem se ji dlouho vykoukat-tu čárku :slight_smile: :slight_smile: držím palce :grinning:
11. pro 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka Děkuju, já tobě taky!!! Koukám, že už máš doma jednoho cvrčka, tak snad přibude brzy sourozenec a u nás se zadaří poprvé :slight_smile:
11. pro 2013 v 19:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mathata já byla při Kajovi tehu hned druhy měsíc tak ted jsem zvědavá :slight_smile: jsem po císaři tak nevim...hlavně klid ale to už mi nějak nejde koukam do kočárku jak magor :wink: aspoň tady jsem si našla oběť a múzu se vykecat :sweat_smile:
11. pro 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkym také se k Vám přidám. Termín ovulace mám na štědrý den, tak už se těším :o) doufám že ježíšek bude štědrý:o)
11. pro 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@missuulle je já Ovu taky na štědrý den:slight_smile: :slight_smile: Tak vitej
11. pro 2013 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dodiska tak to brzy budeš testovat...držím palce,aby si našla //
11. pro 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrusinka tak snad to obě zvládnem:o) my jsme se snažili červenec a srpen - bohužel nic a do teď byla pouza, kvuli práci a teď pojedem znovu:o)
11. pro 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak držím palce,aby se brzy zadařilo.
Četla jsem, že si také po císaři...já jsem také měla císaře...plánovaného...našeho madam se nám neotočila :slight_smile: ale byla jsem s tím moc spokojená a u druhého by se mmi to také líbilo...tak se nechám překvapit...ted je před náma jiný díl práce :wink: teda doufám, že už máme práci za sebou...to uvidíme příští týden...snad si nadělíme pod stroměček //
11. pro 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mathata pěkně jsem se nasmála u pidi dušíka :grinning: . třeba zítra dušík zesílí a budeš první posel dobrých zpráv.
11. pro 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mathata ahojky, dekuji! Na kontrole vsecko ´vevnitŕ´ je v poradku, je mic brzy aby me doktorka rekla, jestli jsem tehu, jsem 21 DC. Test udelam v nedeli. No nedockavost me do te doby sezere!! :grinning: vajecniky porad boli, obcas takovej pichanec!! .. Ale nemam cystu ani nic spatnyho nikde nevidela, to me uklidnilo!
11. pro 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janiczka tak to je super, že je vše v pořádku. Držím palce na testování.
11. pro 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jé holky testujte testujte.... těším se na výsledky a držím palce.... já bych měla mít ovu nějak pře Vánocema.... tak uvidíme po novém roce jak byl ježíšek dajný :grinning:
12. pro 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky, tak se k vám po dlouhém váhání také přidám :slight_smile: Snažíme se od listopadu a i přesto, že jsem si řekla, že tomu nechám volný průběh, bohužel se mi to nějak nedaří. Holt jakmile si něco zamanu, chci to hned :grinning: Minulý měsíc se nezadařilo, teď jsem 21 DC a dnes ráno jsem to nevydržela a udělala si test, protože je mi posledních pár dní trošku špatně a mám takový divný tlak v podbřišku... jenomže test zůstal sněhobílý :frowning2:
12. pro 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
AHoj holky já se také přidám, sice už tomu necháváme volný průběh od května ale zatím nic, tak snad to nevadí
12. pro 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin já mela tehu cukrovku na inzulinu od 8mesice a pak jsem plánované nastoupila do porodky o 14 dni dřív ze to začnou vyvolávat tam se mi strašné zvýšil tlak a šla jsem hned na sál ale císař seper druhé chci taky tak:slight_smile: :slight_smile:
12. pro 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikipos jooo to znám,taky si říkám bud to vyjde a nebo ne,ale nějak na to nemyslet nejde :grinning:
12. pro 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrusinka tak to si měla teda veselé...hlavně, že to dopadlo všechno dobře.
Mě teda vadilo čekání od rána do 14hodin než mě vzali na sál,tak to bylo šílené,ale jinak super, řízli, chvilku jsem si poležela, pak vstávání a s každým vstáním a sprchou jak kdybych ožívala víc a víc :grinning:
12. pro 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mathata tak co dušík, zelílil
12. pro 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak my se s manželem snažíme o druhé už 2,5 roku a ted mám pocit že se konečně ledy pohnuly, bolestivá uvulka 12-15dc a včera slabé růžové zašpinění a to čekám na MS v pondělí ...do ted už rok MS jak hodinky díky utrogestanu, jen ted jsem nemocná a na antibiotikách už druhý den tak nevím jestli za ty příznaky můžou ony a nebo mimi ztíra ráno budu testovat nevydržím to budu 9dpo vím to na 100% protože s manželem jsme se pokoušeli naposledy v neděli 1 prosince pak mi odjela já měla od neděle do středy bolesti jak při ovulaci konečně nějaký příznaky a ted už druhý den kokovo v pusy, bolestivé bradavky, horkost v celém těle no zítra ráno testnu a pak se uvidí zda budeme mít o dáreček pod stromeček postaráno :slight_smile: jednu dcerušku 4,5 letou máme tak to by jsme byli nejštastnější a krásně zakončili tento příšerný rok :slight_smile:
12. pro 2013 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bublinka1919 ahojky, jak dopadlo testovani? Je tam alespon duch? :slight_smile:
13. pro 2013 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahoooj holky, já ještě netestovala :slight_smile: Dostala jsem strach, že tam nic nebude, tak radši vyčkávám. Jinak bych Vás přece už informovala :slight_smile: Uklidňuju se zatím mým imaginárním dušíkem na prvním testu a čekám a čekáááááám...
@janiczka jsem ráda, že na prohlídce vše v pořádku, tak ještě pár dní a směle do testování ;)
13. pro 2013 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka1919 tak co testík, našla si //
13. pro 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mathata :grinning: a kdy plánuješ další testík
13. pro 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin pokud to nedostanu, tak v pondělí. Dám pak vědět. Držte mi holky palce, já vám držím taktéž. A zárověň přeju hezký a plodný víkend :slight_smile:
13. pro 2013 v 18:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, přidávám se do skupinky, my se snažíme od konce října, stále nic :slight_smile:) zatím tedy dva cykly. Moc nám tu všem přeju, aby aspoň ten Ježíšek přimhouřil oko a všem nám nadělil něco pěkného pod stromeček
:slight_smile:
13. pro 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mathata jůůů,tak to jsem zvědavá jak to dopadne. A kolikátý den jsi od ovulace,
13. pro 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek