• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@teok mas jako novou doktorku? Tyyy jo, to jste doopravdy velikani. My mame 3cm :slight_smile:
7. srp 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahojky, no prave ja bych tomu spineni asi nerikala....byla to jedna malilinkata kapicka krve....ani bych si toho nevsimla, ale kdyz jsem se na wc utirala, tak slaba kapka krve tam byla....ale to bylo vse....a pak uz nic, no nechapala jsem :grinning: asi jsem divna, ze se tak sleduju :grinning:
@jezura777 dekuju, jsi zlata :slight_smile: plivni na me tehotensky bacil, at se taky nakazim :slight_smile: jinak to je dobre znameni, ze ti je blbe, to je i tim stoupanim HCG - s tim stoupaji i priznaky....pry :slight_smile:
@verik2 no ani mi nemluv, ten cas tak rychle leti, ze to je mazec.....v rijnu 2013 jsme se zacli snazit, v breznu 2014 svatba a ted uz to bude pul roku od svatby a rok od snazeni....prijde mi, jakoby to bylo vcera :grinning:
7. srp 2014 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Co myslíte?
7. srp 2014 ve 13:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin u naw jsou tri doktori, kazdy den jiny a ve ct ti je prevazne pro tehule, ale muzes si vybrat ke komu chces :wink:...
7. srp 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek myslim, ze se pozorujeme vsechny....pokazde kdyz jdu na zachod koukam a modlim se at na papire nic nevidim. Myslim, ze je to tak prirozene :wink:
7. srp 2014 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teok jo tak....tak to jo. :slight_smile:
7. srp 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 bych rekla, ze je pozitivni...na te jedne strane je silnejsi jak kontrolni carka. Bude ovulka zitra max v sobotu :wink: . Tak sup sup domu a tulit se :wink:
7. srp 2014 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin večer testnu znova,:slight_smile:a zítra hupsnem, už mi psal můj, ze me chce nasilnit :slight_smile:hihi
7. srp 2014 ve 13:31  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 lulam každý den:slight_smile:
@mikracek Dekudji:slight_smile:
@verunka_korunka gratuluji :slight_smile:
7. srp 2014 ve 13:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v 9:30 jsem přijela do porodnice a až teď jedu domu. Musela jsem po 2 hodinách má nový monitor u 1 tep 160 a to se jim nelíbilo. Jinak se už otevírám, malej má 2839 gramů a je to prej peknej divoch
.a opět nizsivtlak.
7. srp 2014 ve 14:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka to je nádhera :slight_smile:
7. srp 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 urcite pozitivni!!!! sup na snazenicko :slight_smile:
7. srp 2014 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jsem rada, ze nejsem sama, kdo se tak sleduje, uz jsem si pripadala divne.....vzdycky se zacnu sledovat tak cca 4 dny pred ocekavanou ms :grinning: a to je pak komedie.....vnimam i to, co se nedeje :grinning:DDD chci se zeptat, ty jsi otehotnela az jsi na to prestala myslet, nebo jsi na to myslela porad stejne a proste se povedlo? Mi kazdy rika nemysli na to, ale to prece nejde....to bych si musela nechat vyrvat mozek z hlavy :grinning: :grinning:
7. srp 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak super...a konec otocte...zadne ty nahore, ale on :wink:
7. srp 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 taky se mi to 2x stalo, ze jsem musela cekat na dalsi....jednou spala a byla moc klidna a podruhy zase radila.
Ondrasek neni teda az takovy drobecek....to je super.
Hlavne ze je vse ok. A na otvirqni mas uz narok :wink:
7. srp 2014 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin pokusím se:slight_smile:
@mikracek zítra bude snazenicko :slight_smile:vyjizdime domu:slight_smile:
7. srp 2014 v 19:05  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lupinpupin no teď za týden hrozne nabral. Ale stejně 37 tt a 2800 je menší než jsem měla oba dva.... Ale je to jen odhad, co ti budu povídat. Ale jo jsem ráda, že jsem doma. Mam tu klid. A na otevírání nárok mám. Jen ta hlavička vysoko... Ale říkám jsem těhotná po 3, tak hlavička může klesnout klidně par hodin před porodem a ona se smála a říká to je fakt.a pak na mě kouká, že jí jsem nějaká povědomá... No bodejť by ne, rodila mě s dcerou.
7. srp 2014 v 19:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 jj odhady jsou vselijake....me odhadovali malou 3,3kg a mela 2999g. Ale vim, ze se kolikrat seknou o hodne vic. Jak pises...hlavicka muze klesnout kdykoliv...a co myom?
7. srp 2014 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 ja mela do nedavna obdobi nektarinek a broskvi a ted jedu v bananech a okurkach. A jrste jablicka a vino. A jako bonus jogurty :slight_smile:. Hlavne ne uzeniny a maso,po tom je mi hrozne tezko.
7. srp 2014 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ten vidět není. Je vzadu v děloha. Nebo spíš na ni z venku, dovnitř neroste, tak je to pro malého lepší, že ho necítí..
7. srp 2014 ve 20:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 aha....tak at te netrapi a necha te normalne rodit...
7. srp 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 gno to uz mas pozitivni. ja je mela taky takhle :slight_smile: tak vidis ze prisla :slight_smile: tak sup na to... uz jsi doma nebo az zitra? si to nepamatuju..
7. srp 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak co, jak je? Nejaka nova pozorovani?;) ja se taky pozoruju, ale nic nevidim, tak se uz spis smiruju s tim, ze nic...pokud jde o tu radu - neresit to, tak u mne je to taky problem, ja tak celkove vse hodne resim, i blbosti...a pripada mi, ze snad ani nejde, kdyz vim, ze se nechranime, na to nemyslet...bud chci nebo ne, byt tehu, ale ja nedovedu delat jako by nic, kdyz vim, ze ta moznost je. Doopravdy to neresim jen pri antikoncepci, kdy s tim nepocitam. Kdy si udelas test? :slight_smile:
7. srp 2014 ve 21:35  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se po par dnech opet hlasim. Byli jsme s detmi na kratsi dovolene po CR, meli jsme to rezervovane uz od ledna, tak jsme to nechteli rusit, kdyz jsem vedela, ze budu v klidu a v pripade potreby je to kousek domu. Nastesti vse ok, jak beru ty prasky, tak ani znamka po spineni, tak uz to tak doufam zustane a na kontrole bude take vse jak ma. Jdu pristi stredu, ale bojim se, ze mi utz delat nebude, tak toho stejne moc nezjistim.

@teok
@lupinpupin super holky, ze na kontrole vse ok. Ja bych taky nejradsi utz pri kazde, aby mel clovek jistotu, ze je vse v poradku. No, skoda, ze se to bezne nedela.

Jinak jsem cetla, jak jsou tu novinky v podobe // tak moc gratuluji a drzim palecky, at je vse v poradku.
7. srp 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin jj to bych byla ráda ani nevíš jak...
7. srp 2014 ve 22:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verunka_korunka zítra a prej chce na me skocit :slight_smile:hihi, no jsem 18 dc, ale a 28dc to mam dostat, takže se uvidí:slight_smile:
7. srp 2014 ve 23:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena ahojky, tak to vypada, ze mame asi podobnou povahu :slight_smile: Taky resim totalni blbosti, ktere by normalni clovek presel bez povsimnuti :slight_smile:) no, nova pozorovani....ja nevim, jsem uz asi jebnuta....ale vcera jsem od odpoledne do vecera porad litala na zachod curat, a pokazde ze me vykaplo jen par kapek :grinning:D tak jsem si rikala, co to zas je, uz je mi blbe prisuzovat to tehotenstvi :grinning: at nejsem jak nejaky hypochondr :slight_smile:)) no uz 4 mesice sleduju delku sve lutealni faze a ta je 13dni, tak podle ni to mam dostat zitra....takze pokud bych to nedostala, tak se otestuju, mam doma tehu testy Dr.Max, je na nich napsano, ze testovani mozne kdykoliv behem dne :slight_smile: budu na tebe myslet, abys to nedostala a ty prosim mysli na me :wink:
8. srp 2014 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 druha faze by mela trvat vzdy stejne.Prvni muze byt promenliva :slight_smile: takze i MS se ti posune o 3 dnuy, stejne jak ta ovulace.
8. srp 2014 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek budu taky drzet palce :slight_smile: ale ten testik bych asi radeji pockala na rano. v ranni moci je totiz mnohem vyssi koncentrace hcg nez pres den. Leda ze by platilo to stejne co u ovu testu... Nepit a necurat aspon 2 hodiny pred testovanim.
8. srp 2014 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mikracek jsem ti vcera zapomnela uplne odpovedet...promin.
No ja jsem jedna ze stastnejsich a nam se vhdy povedlo otehotnet na druhy pokus. Prvni pokus mi pripadalo vzdy, ze jsem z toho byla vic vystresovana a druhy pokjs si uzivala...samozrejme, ze jsem na to myslela a pozorovala se, ja pozorovala teda hlavne cipek a situaci okolo nej.
8. srp 2014 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek