• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@mikracek
@verunka_korunka taky jsem pro testovani z ranni moci. Je nejkoncentrovanejsi....rqno ti test muze ujazat ducha a odpoledne nic protoze je uz malo hcg.
8. srp 2014 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@mikracek to vis, ze na Tebe myslim, kdyby slo otehotnet na dalku silou vule, tak uz mas dalnice :slight_smile: to curani prece psala i jezura, tak jsem tedy napnuta :slight_smile:
8. srp 2014 v 08:23  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky tak ntscreening dopadl na výbornou, odpovídáme přesně dle ms,ale já jako nerodim v pátek 13.2. :grinning:
Riziko 1:4200 tak asi dobrý, má dvě ruky, dvě nohy ... :grinning:
8. srp 2014 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@ivet1987 super zpráva :slight_smile: neboj, neteřinka je zase narozená v pátek 13.3. a je to krásná zdravá, dnes už pětiletá princeznička :slight_smile:
8. srp 2014 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 no super Ivet teď už to pojede rychle... a najednou budete už tři :slight_smile:
8. srp 2014 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 prosim te, patek 13 :slight_smile: je krasne datum. Vzdy kdyz jsem si vybirala cislo na dres tak jsem chtela tohle :grinning:
8. srp 2014 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@baya66 tak 13.3. mam termin ja, ale ani jsem nekoukala jestli to neni nahodou patek. Pockat, ted me tak napadlo, kdyz ma unor 28 dni, tak brezen je vzdy stejny, takze to bude take patek.
No
@ivet1987 tak to jsme asi 2 adeptky na deti 13 v patek :grinning: Jinak skvele, ze screening vse ok, ja jdu az 1.9.
8. srp 2014 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia Teď jsem to kontrolovala, ano pátek 13.3. :grinning:
8. srp 2014 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka no, tak uvidíme :slight_smile:ve 4 ráno jsem přijela :slight_smile:
8. srp 2014 v 10:21  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
AHOJKY 26.7 Jsem dostala MS a trvala 6dni.Vcera jsem si udelala ovu test a byla tam slabsi carka. Coz znamena, ze uz to zaclo nebo se to blizi?? Byla to moje prvni prirozena ms tak jeste nevim co a jak pořádně:wink:dekuji za rady:wink:
8. srp 2014 v 10:29  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin ahojky, a jak jsi to poznala na cipku, ze jsi tehu? Ja ho mam docela nizko - vcera jsem to poznala, ze uz je dost nizko, jak jsem si zavadela dalsi tabletku macmiroru (no a pri ovulaci vim, ze je vysoko) - ale ve sledovani cipku se vubec jinak nevyznam..
@verunka_korunka ja mam prave testiky dr.max, kde je napsano, ze je mozno testovat kdykoli behem dne, ze nemusi byt z ranni moci.. ikdyz chapu, ze rano je nejvyssi koncentrace... no, jsem zvedava tedy :slight_smile: jinak s tim, co jsi psala danielce s tim posunutim ms mas pravdu, aspon u me to tedy plati....minuly mesic byla ovu o den driv a ms taky o den driv :slight_smile:
8. srp 2014 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@majdlena dekujuuu :slight_smile: a kdy to mas ty dostat? taky na tebe myslim, abys zjistila tu nejkrasnejsi zpravicku :slight_smile:
@jitulka188 ono tam tu slabou carecku uvidis vzdy, ale pokud sili, pravdepodobne se blizi ovu. Testuj kazdy den ve stejny cas a pokud bude testovaci carka stejne silna nebo silnejsi nez kontrolni, tak cca za 24 hodin nastava ovulace. Nejlepsi je snazeni v den pozitivniho testu a pak i dva dny po nem :slight_smile: drzim ti palecky, aby se zadarilo :slight_smile:
Holky ja jsem tak nervozni z toho vikendu, ze jsem se neskutecne rozezrala....zeru jak najata, stejne jako vcera....to zase bude hruza, az se postavim na vahu, uaa :grinning::grinning:
8. srp 2014 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek je tam vzdy? To neni mozny ja si ho delala minule a asi 5 den po ovu byl cistej jen tam byl kontrolni.:( to nechapu:grinning:Tak budu testovat i dnes a zitra. Pro jistotu se budem snazit denne:wink:
8. srp 2014 v 10:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, Vy co jste tehotne, citily jste pred ocekavanou ms, kdyz uz jste byly tehu, citliva prsa? Protoze ja obycejne pred ms jo, a ted vubec, tak nevim, jestli bych mohla byt tehu nebo nemam ted cekat? Snad je to srozumitelne ;)
8. srp 2014 v 11:07  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulka188 aha, tak kazda to ma jinak, ja tam mam pokazde aspon ducha, ale tak testuju vzdy az nekdy od 12DC az po 1DPO a pak uz ne :slight_smile: tak je mozne, ze na zacatku a ke konci cyklu druha carka neni..
8. srp 2014 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@majdlena já to měla u 1 tehu už týden před menzes říkám lítám furt na záchod, jsem tuliva, vůbec se na menstruaci nepripravuju, cítila jsem se jinak a v den ocekani dálnice jak blázen. Už po minutě znatelně 2 čárky a do 5 minut byla stejná jal ta kontrolní. Tak uvidíš, budu ti držet palečky. Třeba jsem na tebe fakt hodila tehubacila :grinning:
8. srp 2014 v 11:40  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 a co to pohlavi kvuli kteremu si tam hlavne sla? Dozvedela ses? Jinak je super, ze je vse ok.
8. srp 2014 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia Jo jo, je to pátek, taky jsem teď koukala :grinning: Já taky měla mít nějaký takový termín okolo půlky března a teď jsem asi 10 dní po revizi:frowning2:, takže buď za termín ráda...
8. srp 2014 v 11:57  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek tak ja ho mela vzdy nahore a zavrenej. A hlavne cisto...zadny naznak po spineni ci krvy. A reklq bych, ze byl takovej trosku mekci....
8. srp 2014 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Jo Jo pohlaví víme,ale mám od muže zákaz to někomu říct, i rodičům :grinning:
8. srp 2014 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@majdlena mně nebylo vůbec nic, než jsem zjistila že jsem těhotná :grinning: předtím každý měsíc všechny příznaky a až to přišlo tak nic :grinning:
8. srp 2014 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 tak nam tady muzes ne :wink:
8. srp 2014 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin nemůžu :grinning: už tak kdyby věděl že tady všichni ví, že jsem těhotná, tak dostanu na prdel :grinning: pořád to neví rodina a ještě nějakou dobu vědět nebude.
8. srp 2014 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 Ivet tak na to pohlaví se zatím nepoutej, nám řekli chlapečka na tom prvním screeningu a fakt jako že ho mít budem no a bude holcicka, doktorka se spletla.
8. srp 2014 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 prosim te proc to tak moc tajite??? Vzdyt je vse v poradku a takovou radostnou novinku si nechavat jen pro sebe?
8. srp 2014 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin aha, takže když ho mám nízko (jestli je zavřený to neumím poznat), tak to spíš znamená, že mrcha přijde, že :frowning2:
8. srp 2014 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin prostě času dost :grinning:
@missuulle ale tak věřím že Vlašín to pozná, navíc jsem byla na konci 13tt, přeci jen jde líp vidět než o týden dřív a když jsem se zeptala, najel utz a zeptal se co myslím a bylo to úplně jasné,pak to potvrdil. Překvapená jsem nebyla :grinning:
8. srp 2014 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 my jsme si taky všichni mysleli kluka a (byla jsem 12+5)..... tak přeci je to jen 50:50 takže ještě že není více možností :grinning:
8. srp 2014 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle tak Vlašín se snad neplete, když neví tak neřekne a já myslím že to bylo jasné až až. Jasný, splést se může, ale myslím že to bude tak:slight_smile:
8. srp 2014 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mikracek ono to nejde takhle rict...musi se cipek pozorovat dyl abys to poznala...nic neni ztracene a podle ostatniho to na MS nevypada...apokud by mrska mela dorazit zitra...tak ja bych dnes mela uz po otreni prstu po zkoumani cipku lehounce zbarveny..
8. srp 2014 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek