• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@mikracek tak v tom pripade jsme asi obe tehu:slight_smile: ja ted taky jim jak blazen, hlavne mam chut na bramburky a tatarku. Ze by dalsi priznak? :slight_smile: ja cekam asi v ne ci po dle prumerne delky cyklu, jinak dle ovu -kterou ale jen velmi nejiste tipuji, tak az str ci ctv, ja to nemam tak vysledovane jako ostatni tady, zacinam premyslet zda vubec ovu mivam, krome sledovani a reseni je mou silnou strankou i konstrukce tech nejcernejsich scenaru ;)
8. srp 2014 ve 13:04  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle bych to nevydrzela....je to pro me pycha byt tehotna a nedovedla bych to tajit az tak dlouho. Jen jsem ted cekala na druhou kontrolu aby bylo vse v loradku a novinka jde pomalu do sveta. V utery to oznamime nasim a nasledujici tyden druhym rodicum. I tak budou hudrovat, ze jim to rikame tak pozde :grinning:
8. srp 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 tak jestli jsi plivla malo, prijdu si znova! :slight_smile:
8. srp 2014 ve 13:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky už mi zeslábl trochu ovu test:slight_smile:a dnes bylo nuhnani, tak snad @verik2 plivla dobře ten tehu pliv:grinning:
8. srp 2014 ve 13:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@missuulle jsem se trosku sekla....to nebylo pro tebe, ale pro
@ivet1987 .... myslim ten prispevek asi o 2 vejs...
8. srp 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 tak super....to ti to pekne vyslo. A bylas dole?
8. srp 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj pochopila jsem, to nevadí :slight_smile:
8. srp 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin jo, pac jsem byla mrtva, ve čtyři jsem přijela, v půl deváté me otravoval a pak si usla na hodku a půl, takže totalka mrtvola jsem byla, vyfotim testik co je dnes, abys potvrdila, ze fakt test zeslabnul od včerejška
8. srp 2014 ve 13:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek ja mela a mam cipek porad docela nizko :slight_smile: pokud si to dobre pamatuju tak na menstruaci by se mel zkratit. nekdy az tak ze na nej nedosahnes.
8. srp 2014 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak zase říct to dřív než ve 12tt mi přijde taky zbytečné, to manžela chápu. Na jednu stranu je mimčo naše věc,když to říkat nechce, já s tím problém nemám nějak extra .spíš to říct kamarádům než rodině, to není tak těžké. Teď teprve nastalo období pomalého roztrubováníg zítra manželův taťka, na konci srpna možná babičky a zbytek. V práci to řeknu za dva týdny.
8. srp 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. srp 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tady je, takže včera to bylo pozitivní a ted slabne, takže ovulka proběhla dnes, vid?
8. srp 2014 ve 13:33  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin aha :slight_smile: tak zkusim to prozkoumat zas vecer, jak budu zavadet dalsi tabletku macmiroru :slight_smile:
@majdlena ze by? mame podobne konstelace :grinning: ja zas ted vubec nemam chut na sladke pecivo jako vzdy...ale dostala jsem hroznou chut na pomerancovy dzus...ale to muze byt i blizici se mrchou....ale ja ju nechci svinu jednu....at jde nekam jinam :grinning:DD uz jsem se s ni natrapila dost...
@verunka_korunka aha, no ja prave na nej dosahla, az mi trosku prekazel, jak jsem si tu tabletku zavadela...
Holky ja jsem tak napjata.....odpoledne jdu bruslit, aspon na to nebudu myslet....a na nedeli jsem si s kamaradkama naplanovala vylet na Slovensko....Mala Fatra.....a zdolame Velky Rozsutec, bude-li pocasi prat :slight_smile:
8. srp 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 tak ano...zase uplne brzy to rict vsude je divne, ale v rodine stejne kdyz se neco stane, tak se to dozvi. Nebo aspon nam to nedalo a proste i tak se to oznamilo, ze jsme o mrnousky prisli...nasim jsem to volal hned ten den...nejak jsem mela potrebu se jim sverit...
8. srp 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danielka1985 jj dnes je slabsi....tak ovu pravdepodobne dnes, max zitra. Ja bych ji mela vcera vecer a nebo dnes rano :slight_smile:
8. srp 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak snad to vyjde, pac o víkendu nebude cas :slight_smile:
8. srp 2014 ve 14:02  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivet1987 no mám nato, že jsi psala, že se cítíš na chlapečka. A teď mě nějak překvapená nepřijdes, takže bych řekla, že ti to potvrdili a řekli chlapečka taky....a stejně je to 50 na 50 a já říkám chlapeček :grinning:
8. srp 2014 ve 14:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak to je fakt beznaděj :rolling_eyes: navštívila jsem dnes ambulanci rehabilitace, a vysvětlila doktorovi, že mám problémy s páteří od úrazu, co se stal před pěti lety a že se už skoro rok snažím otěhotnět a že furt nic, přitom jsem gynekologicky v pořádku, i manžel a že je to na tuty od páteře a on na to: A vy si jako myslíte, že je s těmahle problémama dobrý mít dítě? Fakt jo? Já si myslím, že to pro vás totiž vhodný vůbec není a nedoporučuju vám to... :angry: prostě de;bil, nemůžu si pomoct, kdybych byla labil, tak se tam snad rozbrečím, jak si může dovolit takhle natvrdo nevybíravým způsobem říct něco takového ženě, která už rok touží otěhotnět? To může udělat jen magor, s prominutím, a měl by vrátit diplom, hlavně kvůli tomu, že mi nedal vůbec žádnou naději ani doporučení, co mám teda jako dělat, jen řekl, že jsem pro ně moc složitej případ a že v podstatě neví co se mnou...takže člověče, pomož si sám :cry: kdyby některá z vás prosím znala nějakého opravdu dobrého fyzioterapeuta pro beznadějné případy, napište mi prosím kontakt, ideálně východočeský kraj. Jinak gratuluju všem, co jste už těhotné, nestačím sledovat, příspěvků je mraky :slight_smile:
8. srp 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baya66 jo, to me termin nevadi, klidne bych rodila 13.13. kdyby takove datum existovalo, je mi to jedno. Stejne tech pripadu, co to vyslo presne na termin moc neznam. Syna jsem mela 38tt a dceru 42tt, takze ted netusim. Hlavne bych jednou chtela vyzkouset rodit normalne, jako ze az to prijde, tak to prijde. Oba porody jsem mela vyvolavane, takze nastup kontrakci hned a v plne sile. Tak uvidime co nas ceka...
Tobe drzim palecky, at jsi brzy fit a muzete se zase snazit.
8. srp 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moon10 no to je ted fakt desny pristup. To me mrzi, ze misto pomoci ti jeste psychicky prihorsil. Snaz se to hodit za hlavu a verit, ze urcite se to podari a vse bude v poradku. Treba budes vic hlidana a zada se budou ozyvat, ale verim, ze to dopadne dobre a ze to zvladnes.
8. srp 2014 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@moon10 tydle doktory bych kastrovala bez umryveni. Idiot jak todle může říct? Bych ho někam poslala.
@donia já to měla naopak syn 41 tt vyvolavane, dcera 38 tt taky dovyhnanej porod kapackama, pac tableta nepomohla. Takže jsem zvedaVa jak to bude teď. Ale taky bych chtěla zažít, že třeba budu mejt nádobí a padne mi voda a pojedu do porodnice. Takhle jsem ležela v porodnici a věděla přesně kdy mě porod vyvolají a to je ještě horší
8. srp 2014 v 18:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@verik2 no tak to jsem na nas zvedava. Ty jsi prede mnou, tak drzim palce, at ti o vyjde u toho myti nadobi :grinning: Je to fakt, mela jsem to domlouvane, takze den predem nastup a vedela jsem, ze mi to rano vyvolaji. Taky bych chtela zazit pozvolny nastup kontrakci a bolesti, tak treba ted.
8. srp 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Tak jsem se rozhodla ze zahodim vsechny ovulacni testy. Budu dal pit kontryhel a bastit listovku. Uz na to nechci myslet. V listopadu jdu na kontrolu k Dr. a to bude 11 mesicu co se snazime,pak probehnou vysetreni.. Doufam ze se to do te doby povede <3 Drzte palecky.. chci byt maminkou..
8. srp 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia jj pak ti řeknu jaky to bylo.ale je fakt, že teď jak je vedro,tak mě je strašně, břicho furt tvrdne,bolí mi všechno. Jestli porodim dřív, tak jedině kvůli tomu horku. To se nedá vydržet.Zlatej porod v zimě. Fakt únor nejlepší. Ale už to nezaziju. 4 děti už opravdu nechci ani náhodou. Jsem vylecena. Teď se budu těšit jen na vnoucatka. A jak to letí, Patrikovi byde už 5 let, tak budu zachvili :grinning:
8. srp 2014 ve 21:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin tak hlasim, ze kolem delozniho cipku zadne znamky spineni, jen slaby ciry hlen....kez by to tak chtelo zustat a mrcha nedorazit :slight_smile:
8. srp 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@mikracek ja jsem z Vas uz naockovana :slight_smile: a taky jsem to dnes zkoumala. :slight_smile: za predpokladu, ze jsem spravne nasla cipek, coz neni zcela jisty, nikdy jsem to nezkoumala, tak take zadne spineni a spol. Mikracku, at mame miminka!:slight_smile:
8. srp 2014 ve 22:11  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děvčátka dobrou noc a krásné sny a další tehulky :wink:
8. srp 2014 ve 23:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobre rano Holky, tak co dnesni testovani....jsem nedockava jak to s vama vypada :slight_smile:
9. srp 2014 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, ja jsem asi sragora, nemam odvahu se zase testovat, bojim se zklamani tak to testovani asi odlozim na zitra...mrcha nevypad ze by mela dnes dorazit ale i tak...jsem magor, fakt, zas mam slzy v ocich, bo se pripravuju psychicky i na tu horsi variantu :frowning2: celou dobu jsem naladena na tehu, a dnes takovy strach, ze co bude....
9. srp 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena jj, at jsme obe tehotne a at to zjistime tento vikend, musi to vyjit, musiiiiii uz prece
9. srp 2014 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek