• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

15. května 2017 
@mikracek tak to bych nevydrzela. Radeji vim na cem jsem nez v nejistote. Ja se pred testnutim vzdy klepala jak ratlik. Drzim palce!
9. srp 2014 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek jo, to taky obdivuji, ze vydrzim. Ja tez radeji jistotu, i kdyz ne tu co jsem chtela zjistit, ale ta nejistota je pro me horsi. A furt se pak pozorovot a sledovat na zachode, to by me ubijelo. Tak hodne odvahy na zitra :wink:
9. srp 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak ja jsem zas spis jako Mikracek....rikam si, ze to urcite nevyjde a tak cekam az na to zpozdeni...ja ted ani testovat nemuzu, nejdriv v po,nejsem doma. Ale cipek jsem uz dnes prohlidla a zatim cisty. Holky, co jste zkusene:slight_smile:a pred ms byva cipek mekky nebo tvrdy? Ja nemam srovnani, nezkoumala jsem ho driv, ale jak nekde pisi ze je jako ret, tak to nemam urcite.

Mikracku, myslim na Tebe a drzim palce moc!! A kdyby nam to nevyslo, zajedem za Verikem pro poradne plivnuti:slight_smile:
9. srp 2014 v 11:02  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majdlena no ja me jako red taky az tak nepripadal...nekdy o fous mekci a nekdy zas o fous tvrdsi...kazda to mame jinak...
9. srp 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin
@donia
@majdlena holky, ja si tim netestovanim spis prodluzuju nadeji a navic vim, ze jakmile bude test negativni, zacnu zase brecet a budu s prestavkama brecet az do vecera a v hlave se mi budou honit cerne scenare, ze uz to bude rok a co kdyz nejsme v poradku atd....jinak taky to tak mam, vzdy, kdyz jsem si delala test, uplne jsem se klepala od nervu ze co tam bude...navic dnes musim byt v pohode, hlidam kamaradce miminko a tak prcek by urcite vnimal negativni emoce...
9. srp 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena taky na Tebe moc myslim a drzim pesticky, abys nasla // :slight_smile: to je hrozne ty nervy, jestli se zadarilo, ze...ja se byla odreagovat na brusle a pomohlo, a delam vse mozne at na to nemusim myslet :slight_smile: asi jsem jebla :grinning:
9. srp 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak u tebe vse naznacuje tehu ne? Nezkousela sis zmerit teplotu? Kdyz si pred par dny zaspinila par kapkama a ted nic, to taky naznacuje na hnizdeni tehu...
9. srp 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ja zas tolik zklamana nejsem, kdyz nic, ale to bude asi tim, ze uz deti mam a v spouste ohledu by to bez dalsiho bylo jednodussi, tak si pak vzdy hledam tahle pozitiva. Ale taky na to ted myslim, to je jasny :slight_smile: ja ted sleduju ten cipek, ale asi moc nevysleduju, kdyz zacinam ted, nemam s cim srovnavat. Jinak dalsi neprime plus je, ze moje sestra je v 6tt a my uz 2xbyly tehotne spolu, nahodou. Tak mi volala, jestli nejsem taky :slight_smile:
9. srp 2014 ve 13:47  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin myslis bazalku? tu ja nikdy nemerila...ale zkousela jsem zase cipek a tam pouze ciry hlen..jinak to spineni 10DPO se ani neda nazvat spinenim, byla to malinka kapicka krve, to mohlo byt i z nejake odreniny tam dole :slight_smile:
@majdlena ja prave deti nemam, je mi 28, tak si rikam, ze nejvyssi cas na prvni detatko :wink: moc si ho preju..
Za chvili mi kamaradka doveze na hlidani toho maleho bobiska :slight_smile:
9. srp 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena prý má byt měkký v době ovulace a otevřený a před menzes tvrdý. V těhotenství měkký jak ret, aLe až tak po měsíci, dřív ne a zavřený. Ze vydržíte netestoval holky. Obdivuji vás
9. srp 2014 v 16:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježíši 38 tt co to je.kruci písek. Ale dneska malej pěkně rádi, navíc mě na spodku píchá.víc a víc.... Břicho tvrdne a bolí víc a víc... No bude to zajímavé ještě :grinning:
9. srp 2014 v 16:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 hele, zase hlasi bourky, tak bacha. I kdyz jsi psala, ze na tebe nepusobi, ale kdo vi. Ja mela den pred nastupem na vyvolani taky bourky a bohuzel to u me nic nevyvolala a tak jsem doufala.
9. srp 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek no a kolikaty den od ovulky jsi dneska?
9. srp 2014 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. srp 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak pokud byla ta kapka hnizdeni, tak to uz na testu uvidis...si myslim :wink: . Zitra uz testnes?
9. srp 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin jj asi jo :slight_smile: jako me to cuka testovat i dnes vecer, ale jsem hrozne nervni....minule jak jsem testla, tak snehobilo a do hodiny dorazila mrcha...mam doma test s citlivosti 10mlU, je na nem napsano, ze se muze testovat kdykoli behem dne.. no, zitra mam jet na hory na takovy narocnejsi vyslap, a jsem nervozni z toho, jestli teda jsem nebo nejsem tehu, pak z toho, ze jestli to zitra na horach dostanu, tak nevim, jak tam budu litat vymenovat vlozku, nebo jestli si hned rano preventivne dat kalisek, a pak jeste mozna manzel dostane zitra volno, ale jeste to nevi, a ted makal cely tyden do noci, tak jestli to radsi nezrusit, abych byla s nim....ale zatim jeste nevi, jestli volno dostane, pry dle pocasi......no, jsem nervozni z tolika veci dneska, ze at uz je aspon zitrek vecer :D
9. srp 2014 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek držím palecky :slight_smile:
9. srp 2014 v 19:53  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danielka1985 dekuju Danielko :wink:
9. srp 2014 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ted bych netestovala, kdyz tak zitra rano. Kdyz testnes ted a byl by negativni, tak stejne budes na vazkach jestli byla dost silna koncentrace hcg....zitra budes 14dpo, den zpozdeni a tak to bude jistejsi co a jak. Drzim palecky!
9. srp 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lupinpupin dekuju, jsi zlata, ze na me myslis :slight_smile: no, zrovna mi manzel volal, ze jede z prace domu a ze zajdem na pivko.....tak si radsi dam birela a vsecko mu reknu. A rano zkusim testnout, pokud si to zase ja straspytel nerozmyslim....ale s majdlenou testnem spolu a kez by // :slight_smile: holky, jestli najdu zitra dve carky, tak obehnu nahata nas panelak s vlajkou CR nad hlavou :grinning:DDDD
9. srp 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak to at te u toho manzel natoci :slight_smile: na to se tesim. Testni zitra aspon budes mit jasno. Drzim paleck a uzite si pivko :wink: . Jen to manzelovi pekne povez, aspon se ti ulevi.
9. srp 2014 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mikracek jee, kde bydlis? Ze bych se rano skocila podivat :slight_smile: ja testnu az v pondeli, zitra to nejde. Cipek zatim stale cisty, jinak ho nedovedu zhodnotit...ale jestli najdem ty // obe, tak pujdu behat s Tebou :slight_smile:
9. srp 2014 ve 21:56  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak testik ani neni treba, dnes mrcha dorazila, tak jdem do 12.kola a ja mam co delat, aby mi z toho nehrablo :frowning2:
10. srp 2014 v 06:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majdlena moc na tebe myslim aby to vyslo alespon tobe!
10. srp 2014 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@donia já mám právě u bouřky ukazkocej tlak, je mi skvěle,nic mě neboli, břicho skoro netvrdne....když je hyc všechno mě bolí, mam nizkej tlak, motá se mi hlava a prezivam. I když teď už to nevadí. Už jsem 38 tt mimco už je dopecene :grinning: nějak to letí a stejně zachvili rodit budu tak i tak? A zase má mrnavej skytavku. To je něco jak chudak nadskakuje :frowning2:
10. srp 2014 v 07:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verik2 ahojky, tak jak je? Jeste te to nechyta? ;)
10. srp 2014 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek To je mi lito, jak kdyby jsi to vedela, ze jsi nechtela testit vcera, vid? :frowning2: Pises, ze pojedete 12 kolo, premyslela jsi, ze uz byste to zacali resit pres dr.? Resp. CAR?
10. srp 2014 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek ahoj. No už mě úplně všechno bolí. Cítím se silene, bolesti už taky mám občas fesne, ale jsou to jen poslicci. Zatím nerodim i když ráda bych to měla už za sebou. Ty vedra mě ničí. Ale dneska prej mají bejt bouřky, tak se mi srovná tlak a bude mi skvěle.
10. srp 2014 v 09:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikracek tak to je mi lito!!! Vypadalo to nadejne. Tak drzim palce do dalsiho kola. Uzi si dnesni turu na horach jestli si vyrazila a procisti hlavu.
10. srp 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, vcera jsem usnula v 9 a vstala rano s maloj v 7....byla jsem jak spici pana az na dve nocni curani....to me nejqk ubiji. Rano dokud pocasi pralo jsem hned vyzehlila a ted ty moje dve zlaticka vyrazili na kolech na kaceny a ja se jdu vrhnojt na obidek.
10. srp 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek