• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

6. prosince 2016 
@mikracek to je, mi líto:(...budu moc drzet palecky do dalšího kola :slight_smile:snad si je nezlomim :slight_smile:
10. srp 2014 v 09:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin hihi, ja zase ráno misto cukru, jsem si dala sůl :grinning:
10. srp 2014 v 10:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, nemate nekdo nekoho znameho na socialce? Potrebovala bych zjistit jak je to s kontrolou ze soc. v dobe kdy jeste plati zamestnavatel. Loni to bylo 21 dni, letos uz je to jen 14 dni. A kdyz prijde kontrola v tech prvnich 14 dnech, co plati zamestnavatel, tak by me zajimalo, jestli ten impulz musi vzdy vzejit od zamestnavatele, nebo to muze i sama socialka?
Ja o tom cetla, jak jsem byla loni nemocna po te operaci kolene a to jsem se prave docetla, ze v dobe, kdy plati zamestnavatel, muze on pozadat socialku, aby toho dotycneho zkontrolovala, aby nemusel nekdo z prace. Ze na to maji narok to po socialce pozadovat.
10. srp 2014 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia jj je to teď 14dní a může zažádat o kontrolu zaměstnavatel. Pak už chodí jen socka.
10. srp 2014 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle na me prave prisla kontrola ted v patek a to jsem jeste spadala pod zamestnavatele, pod socku az ted od pondeli, tak me jen zajimalo, zda byla socka tak aktivni a nebo jestli to muselo byt pouze na popud zamestnavatele. Jako abych vedela, ze po me jdou :grinning:
10. srp 2014 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
No holky umírám druhy den:(bradavky citlivé, ze musim mit furt podprsenku a o brichu ani nemluvím, furt su připadám, ze jsem snedla neco těžkého, už aby to preslo. .:(
10. srp 2014 ve 12:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme to včera konečně oznámili aspoň tchánovi :grinning:
Neodolala jsem tataráčku včera aspoň kousíček jednu topinku, mňam to byla bašta :grinning:
10. srp 2014 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 mnam tataracek :slight_smile:
10. srp 2014 ve 12:49  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 nedelej chute s tatarakem :slight_smile:
10. srp 2014 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin
@danielka1985 No já už mám na něj chuť pár týdnů, a už jsem prostě musela :grinning:
10. srp 2014 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ivet1987 to ja zas ujizdim ted na jahodove zmrzline kterou delaji z cerstvych jahod tady v jedne cukrarne, ale je daleko :-/ musim busem a to se mi porad nechce...
10. srp 2014 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek
Tak to me moc mrzi :( doufam, ze si dnesek uzijes a prijdes na jine myslenky :(
10. srp 2014 v 15:06  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda já mám dneska zase náladu. Je tichá domácnost, všechno mě rozcili. Blby hormony už abych porodila..... Jsem venku jen s dcerou, všichni jsou doma a já nevím čím se uklidnit..
10. srp 2014 v 15:51  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivet1987 asi si ho v patek jak přijedu udělám :slight_smile:
10. srp 2014 v 17:23  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia jj to je na popud zaměstnavatele, tak asi po tobě holka jdou :sunglasses: ale myslím, že jsi tu psala, že tě v práci štvou atd...
10. srp 2014 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle jj, to si pamatujes dobre. Byla jsem krucek pred vypovedi, drzelo me jen to, ze jsem vedela, ze se snazime o mimi.
Ja mezitim nasla na netu, ze socialka muze prijit kdykoli uz od prvniho dne PN + tech prvnich 14 dni i nekdo od zamestnavatele, kdezto pote, co plati socialka uz mohou prijit jen oni a zamestnavatel muze pouze na socialce podat zadost o provereni a kontrolu, sam uz prijit nesmi.
10. srp 2014 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia jj to máš pravdu. a jak ted válčíš doma?
10. srp 2014 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle diky za optani :wink: co ted beru prasky, tak dobry, ale to vis, stejne se pri kazde navsteve WC bojim, aby bylo vse ok. A to jsem si rikala, ze tohle tehu nebudu hrotit, kdyz i ty predchozi byly v poradku. Ale cim je clovek starsi, tim se proste vic boji. Na kontrolu jdu ve stredu, ale obavam se, ze kdyz nespinim, utz mi delat nebude. Tak bych musela cekat az do 1.9. na screening. Skoda, ze jinak nez utz se to zjistit neda.
10. srp 2014 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia dle mého by ti měl udelat UTZ, když jsi měla problémy. mě dělá pokaždé a neplatim nic. je to o dr. jaký je atak ten muj je super. já se taky pořád bojím neustale, ríkam si at už je listopad :grinning:
10. srp 2014 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle je fakt, ze kamoska mela problemy a delal ji ho take pri kazde KO az do konce 3 mesice, ale ta chodila k jinemu. No, uvidime. Minule mi ho delal, ze jsem predtim spinila, tak uvidim ted. Kdyztak to holt ty necele 3 tydny vydrzim, to uz neni tak dlouhe.
10. srp 2014 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia mě ho dělá do teď :wink: bude to ok a mimiska ve stredu uvidíš
10. srp 2014 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek to je mi moc líto.... tak v dalším kole mě budeš následovat neboj. a @majdlena držím palce ať to výjde.
10. srp 2014 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@missuulle diky, budu doufat :slight_smile:
10. srp 2014 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia já když splnila, tak mě do 12 tt dělal ultrazvuk každou návštěvu. Vyzadej si ho,že chceš vědět, zda diky špinění je vše ok.platit ho nebudeš.
10. srp 2014 v 19:25  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia ahojky, no ja mela nejaky divny pocit, ze bych si ten test delala zbytecne...no ja uz uvazovala o doktorech, jelikoz uz se tim zacinam opravdu trapit, ze se nam to nedari......jenze manzel mi rano vyrazil dech.....kdyz me objal a uklidnoval, ze to vyjde priste, tak jsem mu vysvetlovala, ze uz asi problem opravdu je, kdyz se snazime 11 mesicu a z toho 5 mesicu podle ovulacnich testu, pila jsem kontryhel, ted piju nosifol....a on ze sebe vyhrkl, ze k doktorovi ale nejde....aspon zatim...ze kdyby mu zjistili, ze je neplodny, ze by se sel asi obesit....tak to me dostalo, vim, ze ho to taky trapi, ale po tehle vete jsem odesla z loznice si pobrecet do obyvaku. Ja si vzdy myslela, ze se nam miminko podari max. na druhy-treti pokus, to jsem jeste nevedela, jak strasne se mylim :frowning2: vzdycky jsem nechapala ty holky, co zoufale udelaji vse proto, aby otehotnely, a najednou je zacinam chapat..
@lupinpupin jj, na hory jsem vyrazila, byla sranda, skvele jsem se odreagovala, citila jsem se moc fajn, ale ted jsem zase prisla domu a zas to na me prislo.....vrtani se v tom, proc se nam nedari, a sebelitovani a zase tu brecim....to se mi zas rano budou smat, az me uvidi s opuchlyma ocima, ze vypadam srandovne, jako minuly mesic, chjo :(
@jezura777 @danielka1985 ach jo, holky, ja tu snad zustanu jako posledni snazilka :(
@majdlena myslim na tebe, zitra tu budu nakukovat a preji ti // na testiku :slight_smile: musi to vyjit aspon tobe :slight_smile:
10. srp 2014 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek neboj, ono se mu to taky potrebuje rozlezet v hlave a pak urcite uzna, ze nejaka vysetreni jsou potreba. Zensky tech zakroku musi podstoupit vice, tak jeden spermiogram ho nezabije. No a kdyby nedej boze zjistili problem u nej, tak to budou resit a nebudou tebe zbytecne honit po vysetrenich navic. Manzel se take nejdriv na spermio netvaril nadsene, je to proste pro ty chlapy takove "divne", ale pak kdyz bylo potreba, to vubec neresil. My treba v tom Gennetu mohli byt v te mistnosti oba, tak jsme z toho spis meli i srandu, ze co clovek vsechno v zivote nezkusi a nezazije poprve :wink:
10. srp 2014 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, zítra jdu na kontrolu... špinění už skoro není (maximálně hodně slaboučké) a bříško mám už pěkně nafouknuté, už ho ani nezatáhnu. Je teda pravda, že tam mám i špíčky, ale vždycky jsem je zatáhla... a to teď nejde zatáhnout :grinning: Tak uvidíme zítra, jestli se bublinka zvětšila :wink:
@mikracek Neboj, ono se mu to rozleží a určitě půjde. Mslím, že je nejvíc straší to že by se mohlo stát, že nejsou tak moc plodní jak si mysleli a toho se bojí jak čert kříže :grinning: a ono to zas tak strašné nebude... Na druhou stranu, když mu to dopadne dobře, může se tím chlubit chlapům, jaký je to kanec :grinning: A strašně na to bude pyšnej...
10. srp 2014 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verunka_korunka Tak hodne stesti na zitra a hod sem pak fotecku, jestli dostanes.
10. srp 2014 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@donia dik :slight_smile: urcite dam, jestli dostanu.
10. srp 2014 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka jj to jsme na tom stejně. Ale má mě stejně tehu bylo vidět pokaždé až po 20 tt dřív fakt ne.teď už mám 38 tt břicho už pěkně. No malej má 2800 tak to už se tam tak lehce nechová :grinning: a ty dej zítra fotku. Ať se pokochat jak to vypadá na začátku... N
10. srp 2014 ve 23:42  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek