• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky od prosince 2013

18. října 2016 
@donia no snad se mu to v te hlave rozlezi....porad rika, jak moc chce mimi, ale asi ne tak moc, jinak by mu spermiogram nevadil...ja nevim, ze ti chlapi s tim tolik nadelaji. No, nekdo tady psal o Selzinku, ze je dobry pro chlapy, tak udelam nalet na lekarnu a ikdyz nerad ji doplnky stravy, proste to do neho narvu a bude. To musela byt sranda, ze jste v te mistnosti mohli byt oba :D to si to tam clovek muze "rozdat" :grinning: a pak akorat odebrat vzorek, co? :grinning:DD no ja uz vidim mojeho, ten by se zaseknul a neslo by to, je to tvor nervozni a stydlivy :D:D
@verunka_korunka hod nam sem fotecku z UTZ :wink:
Holky, a co je nejhorsi mozna varianta vysledku spermiogramu? Asi 100% neplodnost ze? Da se to pak nejak resit? Ja manzovi necham cas do rijna, to to snazeni bude rok kalendarne, ale dle cyklu mame rok uz ted, zaciname 12.kolo. No a pak ho proste budu tlacit na spermio. Ale ja si na nejake vysetreni zajdu uz ted, chci mit jasno aspon u sebe...akorat nevim, jakyma vysetrenima to u zeny zacina? Krevni rozbor na hormony uz mam za sebou, ten vysel OK. Ovulaci mam (vim dle ovu testu) pravidelne kazdy mesic, myslite, ze ma smysl jit k doktorovi, aby se podival, zda ovu spravne probiha?
11. srp 2014 v 06:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek mas pravdu, nejhorsi vysledek ze spermiogramu je 100% neplodnost a to teda nevim jestli se s tim da neco delat. Ale nevidela bych to tak cerne. Vysetreni zeny ti asi taky neporadim, vic nez jsi napsala taky nevim. Pak uz je rada na manzelovi a pripadne spolecne vysetreni jako treba alergie na sperma nebo Rh faktor co si nesedi, ale tohle vsechno se da resit. Holt chlap to bude muset podstoupit. Jo a jak jste psali ze je dobre do te mistnosti jit ve 2, to bych fakt nesla. Bych ho chudaka jeste nervovala pritomnosti... Rikal ze nejhorsi byl pocit, kdyz musel vylezt z mistnosti ven se vzorkem a odevzdat nekam. Ze si predstavoval, ze ti cekajici chlapi ho sleduji a ze to bylo neprijemne. Samotna mistnost byla pry v pohode, ale opravdu tak jak si ji predstavujeme z filmu... Jeste rikal ze bylo divne jak mu sestricka ukazovala kde najde jake casopisy( podle zamereni). Si z toho delal srandu :slight_smile:
11. srp 2014 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek to me mrzi...ale jak psaly holky....urcite se mu to rozlezi v hlave a bude za vysetreni rad. Pak se u zenskejch resi jeste pruchodnost vejcovodu tusim....neboj bude vse ok.

Holky, tak manzelovi zqcina dovolena a taky nam zacina prset....tak snad nebude tak hrozne pocasi a uzijeme si to i tak.
11. srp 2014 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka drzim palce na dnesni kontrolu!
11. srp 2014 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek Jo a jeste neco. Gynekolog mi rikal, ze ted v lete se da dat vzorek sperma i z domova. Kdyz je teplo, da se doma vzit vzorek a v ruce ho po ceste zahrivat. Jestli se toho chlap boji, da se to uddelat takhle a odneses to tam ty. Kdyby to nedopadlo dobre tak typuju, ze by musel na odber do nemocnice at se to pripadne potvrdi. Tak si tam zavolej, jestli je to mozne to takto prinest. Treba ti to pomuze :slight_smile:
11. srp 2014 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobre rano, holky, tak jsem testla a nic. Takze behat taky nejdu.
Diky za drzeni palcu :slight_smile: ja uz se na testovani vykaslu. Mozna zkusim sledovat ten cipek, je tozadarmo a aspon budu vedet, jak to funguje. Rikam si, ze mozna uz na me zadne mimi neceka, treba uz mam vsechny sve deti. Zajdu si koncem srpna na odber krve na ten prolaktin, ale tim me usili koncim, stejne to nema cenu.
@mikracek S manzelem me to mrzi, ale verim, jak pisou holky, ze si to rozmysli. Me doporucil muj dr pro muze vitamin E.
11. srp 2014 v 08:09  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek Ahoj. Je mi líto, že jsi nenašla //, vypadalo to opravdu nadějně. :frowning2: Jen ti chci říct k tomu tvému chlapovi. My máme žádanku na sprmiogram v šuplíku už asi 4 měsíce, přítel má pořád čas, pořád mě uklidňoval, že to půjde, nemám na to myslet atd. No a zítra jdeme konečně na spermiogram. Má týden půst, tak se na to opravdu připravoval, já tam půjdu s ním. Jen Ti chci říct, že těm chlapům opravdu musíš asi dát více času, to jejich ego nebo co to je, je fakt hrozné, oni jsou přece páni tvorstva. Takže se drž, je to těžké, vím to sama, ale neboj, bude to dobrý. Já jdu taky 28.8. k Mudr. a taky jí řeknu, že chci nějaká další vyšetření, proč se nedaří. Horm.profil mám údajně v pořádku, ovulaci mám taky pravidelně dle testů, teď ještě uvidím, co zítra jak dopadneme a pak to budeme řešit dále. Drž se !!!!!! :slight_smile:
11. srp 2014 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lupinpupin Prosim Te, a ten cipek se Ti otviral uz pred :frowning2: ms? Me zatim nedorazila, tak jeste malinka nadeje zbyva, ja bych, ovsem naprosto nezkusene, rekla, ze ho mam zavreny.
11. srp 2014 v 08:12  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@majdlena To se mi nelibi :frowning2: ja to tehu prala aspon tobe, kdyz uz ja nic...ale jeste ti mrcha nedorazila, tak jeste sance je...zkus testnout zitra ;) nemas ty dnes nahodou 1 den zpozdeni od MS?
@lenkasaf Leni děkuji za povzbuzení, asi to potřebuje opravdu čas a já se musím naučit zaměstnat hlavu jinak... držím palečky, aby spermiogram dopadl dobře, ať jste klidnější. Já to mám stejně jako ty, horm.profil OK, ovulace dle ovu testů probíhá, tak teď se zeptám doktora, co tedy dál... U nas pokud do konce roku nic nebude, tak bych chtela v lednu jit na IUI, pokud bude vse relativne v poradku. Jinak tu zadanku na spermiogram vypise muj gynekolog?
Holky, někdo mi poslal srdíčko, tak jestli to byl někdo z vás, tak moc děkuji, potěšilo mě :wink:
@lupinpupin snad se mu to rozlezi, no... a jinak preju, at se vam pocasi umoudri a dovolenku si uzijete :wink:
11. srp 2014 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka ty jo, to by bylo asi nejlepsi reseni, aspon bych ho nestresovala....me uz napadaji i takove veci, ze po sexu necham ze sebe sperma vytect do nejake zkumavky a zavezu ho na spermio, ale to by zase bylo bez manzelova vedomi, to by se mohl na me taky pekne nastvat....anebo naopak by ho to potesilo, ze nikam nemusel, no...jen me to tak napadlo, ale buhvi, jestli se to tak da udelat :D
11. srp 2014 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
38 tt krásná. Už mám co tahat. Stejně ta boule mě na téměř 3 kg ditko přijde malá
11. srp 2014 v 09:16  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek :slight_smile: urcite by o tom mel vedet a melo by to byt jen sperma... ale opravdu si tam zavolej, v praze se to pry tak opravdu da udelat... ze se rano udela do sklenicky a odnese se na vysetreni :slight_smile: tak hodne stesti :wink:
11. srp 2014 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek Jj, žádanku ti vypíše tvůj gynekolog. Děkuji, sand to bude dobré. A když ne, nevadí, hlavně že budeme znát problém a budeme ho řešit !!! Taky bych to chtěla dokonce roku stihnout. :slight_smile: Neboj, podaří se nám !!!! :grinning:
11. srp 2014 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mikracek No, ms jsem vcera ci dnes cekala, ale ja to nemivam presne...tak tomu moc sance nedavam...taky se mi to vubec nelibi, pocitala jsem s Tebou skoro na jisto:(
Pokud jde o sperma z domova, tak to vazne asi nejak jde, kamaradka takhle nekam vozila, pac mi rikala, ze davala sklenicku pod triko, aby udrzela teplotu. Ona tedy nejezdila na spermiogram, ale na otehotneni, nevim, zda to IUI ci IVF nebo jak, nemam o tom prehled, ale ten spermiogram by taky mohl jit, ne?
11. srp 2014 v 09:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, JE TO TAM!!!! Je tam mala housenka se srdecni akci!!!!! Obrazek sem dam az se mi povede ho v klidu vyfotit nebo naskenovat :slight_smile:
Jo a pro ty co maji prevracenou delohu... pripravte se na pekne bolesti podbrisku az do 12 tt protoze se deloha pretaci a natahuji se vazy okolo.
Jo a jsem v 6tt, coz podle ovu vychazi
11. srp 2014 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@verunka_korunka gratuluji kocko:slight_smile:hihi. .
11. srp 2014 v 10:07  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak dnes zase odjíždím a přijedu v pátek :(takže vůbec se netesim :(fnug
11. srp 2014 v 10:09  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek holka nebudeš poslední :slight_smile:držím s tebou basu :slight_smile:a navíc,když to do prosince nevyjde, tak se to bude muset řešit:(..jinak ja si myslim, ze tu do dvou měsíců uspejes :slight_smile:
11. srp 2014 v 10:16  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verunka_korunka gratuluji a vitej v klubu :slight_smile:... hlavne at je vse jak ma byt a vsechny se dockame zdarneho konce ♡♡♡
11. srp 2014 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verunka_korunka Gratuluji moc !!!! K té převrácené děloze, podle MUDr. jí mám taky i když na poslední kontrole se jí zdálo, že už je v pohodě. Jen se chci zeptat, otěhotněla jsi při normální poloze ?? :slight_smile: Všude totiž čtu, že holky s tímto normálně neotěhotní a nohy nahoru a ležet na břichu a poloha ze zadu atd., tak se chci zeptat, jak jsi to měla ty ? :wink:
11. srp 2014 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@mikracek
@verunka_korunka
Ono s tim odberem kvuli spermiogramu zalezi jak kde to maji. Nekde jsem cetla, ze nekdo byl treba jen na zachode, no to musi byt pro chlapa fakt potupne. My byli v Gennetu a to je na urovni, mistnost + koupelna s WC a sprchou a odtamtud mala dvirka prave pro anonymni odevzdani vzorku. Takze chlap odevzda co je potreba, polozi to za ta dvirka, zavre je, zazvoni a z druhe strany si to sestry vyzvednou. Nikdo nikoho nevidi. Dala jsem mu vybrat zda tam chce sam, ci spolu a vybral si spolecne. Chtela jsem si to pro zajimavost i vyfotit, abychom meli "pamatku" :grinning: jak to v takove mistnosti vypada, ne kazd to v zivote pozna a tak jsme si rikali, ze priste a ono uz nebylo potreba, kdyz to vyslo na poprve.
S tim vzorkem - urcite primo do odberne nadobky, protoze se meri i mnozstvi, to je pro ne take dulezite. A ten prevoz musi byt do hodiny, tak zalezi jak to mate daleko. Doporucuji vozit to treba zenska v podprsence, aby se urdrzelo telesne teplo, ale me to prijde moc obstrukci okolo, pohodlnejsi tam. To si spis vybrat lepsi zarizeni.
11. srp 2014 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka No super, tak ted budu s kontrolou asi na rade ja ve stredu. Ja fotku z utz fotila a vlozila. Scanovat mi to doma nejak nejde.
11. srp 2014 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@majdlena Neboj, hlavu vzhuru. Me take napadaly takove myslenky, ze uz mam vybrano - 2 deti a dost. Take jsem si rikala, ze mi uz neni prano. Ted si nevybavim kolik ti je a zda mas stejneho partnera, ale u me to bylo vekem. Proste pro klid duse nam udelali vysetreni a pak jedno IUI a je to tam :wink: Urcite bych to nevzdavala. My si take rikali, ze to nechame na prirode a nebudeme se nervovat, proste bud to pujde a nebo ne. Jenze ono kazdym mesicem jsme si to prali vic a vic a jak to neslo, tak jsme pro to proste chteli udelat maximum dokud to jde.
11. srp 2014 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf prevrace děloze, to myslíš jako zahnuté? Rovně ji fakt nemám a 2x jsem otehptnela na konickovi a 1 misionáře. Žádné polohy zezadu, či svíčky,kotrmelce nebyli třeba.
11. srp 2014 v 10:47  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka me rika, ze mam delohu zaklonenou, to jako myslis to same, nebo prevracena je neco jineho?
11. srp 2014 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@verik2 Nevím, jestli zahnuté. Mi doktor tenkrát řekl, že mám převrácenou dělohu a budu mít problém otěhotnět, jedině ze zadu. Ale teď mi doktorka řekla, že se jí už převrácená nezdá, tak nevím, jakou jí vlastně mám. :slight_smile:
11. srp 2014 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkasaf Diky za gratulace :slight_smile: co se tyka samovolneho prevraceni, moc tomu neverim. Ptala jsem se na to ka deho doktora kam jsem chodila a vzdy rekli to stejne... Jedine kdy se to muze pretocit a zustat v "normalni" pozici je po porodu. Jinak zen s prevracenou delohou je asi 17%.
Co se tyka polohy... zacala jsem si to tento mesic uzivat... takze vlastne ani nevim... ale spis jsem byla nahore. Ale je pravda, ze jsem udelala nejake zmeny... pozorovanim cipku jsem prisla na to, ze je strasne dlouhy... takze nejake stojky a zvedani nohou asi neni nic pro me... takze po sexu jsem si to tam pekne rotrela prstem a nebo jeste pomohla vibratorem :slight_smile: treba zrovna to pomohlo :grinning:
tak hodne stesti, budu drzet palecky at se to co nejdriv povede
11. srp 2014 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@donia
@lenkasaf
holky, je to to same... prevracena/ zaklonena/ pretocena.... proste je na druhou stranu nez ji ma vetsina zen :slight_smile: a problem s otehotnenim mi rekli oba doktori ze to na to nema vliv, ze uspesnost je u obou skupin stejna :slight_smile:
takze holky, vykaslete se na nejake doporuceni jake sex ze zadu (stejne to nesnasim jak ja tak manzel ze je to neosobni). Vykaslete se na stojky a jen si to uzijte... jo a ze potom zustanete chvili lezet, to asi nicemu neublizi... naopak... myslim si ze to zvedani zadecku a nohou a to aby to bylo co nejdal striknute mi asi bylo spis ku neprospechu, protoze se pak spermijky nemohli dostat k deloznimu cipku, natoz tim deloznim hrdlem projit :grinning: To jsme s manzelem vydedukovali ze vsech moznych clanku a pak to vyslo :wink:
11. srp 2014 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka_korunka Aha, tak děkuji za rady, vyzkouším. Vibrátor teda nemám, ale nějak si pomůžu. :grinning:
11. srp 2014 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verunka_korunka gratuluji k srdicku :slight_smile: ja ted, co jsem zacala zkoumat ten cipek, tak taky pochybuju, zda ty stojky jsou to nej ;)

@donia dekuji za povzbuzeni :slight_smile: me je 36 a partner stale stejny. Mame to asi podobne jako Vy :slight_smile:, take jsme chteli jen do zari zkouset, to uz neplati :slight_smile:, budem urcite zkouset dal..
a je pravda, ze podle meho to hodne chce i manzel, i kdyz se snazi tvarit jako ze to neresi. Jeste mame cas, musim s nim opatrne, aby ho to neotravilo :slight_smile: holky ted zas prisly s tim, ze chtej brasku, uvidime...;)
11. srp 2014 v 11:36  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek